7620 посетителей онлайн

Без поддержки США нам будет сложно бороться с Россией, - Зеленский

Зеленский о помощи от США

Президент Владимир Зеленский заявил, что без поддержки со стороны США Украине будет трудно противостоять полномасштабной агрессии РФ.

Об этом глава государства сказал в эфире американского телеканала Fox News, сообщает Цензор.НЕТ.

"Нам было бы сложно. Вот почему я здесь",- сказал Зеленский, отвечая на вопрос журналиста, сможет ли Украина сдержать Россию без постоянной поддержки США.

Он добавил, что Украина не может потерять свою свободу.

"Но мы не можем потерять наши ценности, людей, свободу. Россия пришла на нашу землю. Они убили столько людей. Просто забыть это? Сказать, что Путин хороший? Нет!", - заявил глава государства.

Топ комментарии
+29
А тобi складно жити без мiзкiв, але ж ти, все ж таки, якось icнуєш.
показать весь комментарий
01.03.2025 02:21 Ответить
+23
То може треба було головою думати перш ніж рота відкривати? Клінтон казав, що найважливішим для політика є вміння їсти гівно та посміхатись. Не можеш ти, то делегуй того, хто може.
показать весь комментарий
01.03.2025 02:21 Ответить
+22
У якій боротьбі. Хіба ж "нація" не проголосувала за "просто перестать стрелять" та "встретимся где-то по середине" у 2019 , що спричинило катастрофу 2022.
Геть великий зомбофон мізки засрав ?
показать весь комментарий
01.03.2025 02:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
ЗНАЧИТ ТЫ ДОЛЖЕН УБИТЬ ПУТИНА ПРИ ВСТРЕЧИ !!!
показать весь комментарий
01.03.2025 07:37 Ответить
БЕРИ КУЧМУ С СОБОЙ ЧТОБЫ ОПОЗНАЛ ОН ИЛИ ДВОЙНИК !)
показать весь комментарий
01.03.2025 07:38 Ответить
Це тобі не ЙУХом на роялі грати перед кацапами! Ти ЗЕблазень у відставку вже подав?
показать весь комментарий
01.03.2025 07:39 Ответить
Президент это прежде всего дипломат.
Хороший дипломат дает хороший результат. Любым путем. А поругаться с Трампом много ума не надо.
показать весь комментарий
01.03.2025 07:49 Ответить
Потрібна повна мобілізація економіки, всі підприємства перевести на "військові рейки", дакінчити це божевілля з незолзумілою мобілізацією, коли військові, поліцейські, прокурори інваліди та інші можновладці "заброньовані" незрозуміло для чого разом з циркачами та гральним бізнесом ьа співаками. Саме основне розібратися з корупцією та відкрити кордони.
показать весь комментарий
01.03.2025 07:54 Ответить
Зеленский, открой глаза, трамповская Америка на стороне путлера, она нам больше не помощник, она враг!
показать весь комментарий
01.03.2025 08:17 Ответить
Яка глибока думка ! То може не варто було їхати ? Так хоча б щось давали . Головне - Порошенка ізолювати , щоб не поїхав нікуди . Він же розмовляти вміє .
показать весь комментарий
01.03.2025 08:31 Ответить
Було би набагато легше боротися з росією, яки ти, скотина зелена, здохла.
показать весь комментарий
01.03.2025 08:39 Ответить
Сестра - очевидність. Важко на всі боки казати правильно, а робити як хочеться.
Порятунок - зникнення, вкрадений марсіанами.
показать весь комментарий
01.03.2025 08:47 Ответить
Без підтримки США народу України і ЗСУ буде вкрай важко боротися проти ворога, а Бонівтік Потужний і вся його антимайданна команда, як крали, так і не зупинилися. Їм один день при владі - це мільйони, а то і мільярди і всіма способами і методами їм потрібно дуритии нарід, щоб поцарювати тут подовше, а потім..., а що потім, нарід сам вибрав собі свою смерть.
показать весь комментарий
01.03.2025 08:52 Ответить
Що ж воно наробило,бидло?
Треба було його провірити на наявність в організмі психотропів.
показать весь комментарий
01.03.2025 09:02 Ответить
зразу насрав - а тепер кричить - воняє !!!
показать весь комментарий
01.03.2025 09:15 Ответить
Як виявити політика, який керується режисерами війни росії проти України? Такий політик ніколе не згадує Будапештський Ммеморандум!
У Зеленського була унікальна можливість перед всім світом нагадати, що росія і США розброїли Україну , дали гарантії безпеки підписавши Будапештський Ммеморандум. Росія навпаки використала цю українську зброю в агресії проти України, а США взагалі забули про свої слова і підписи в Будапештському меморандові.
Щоб не говорив Зеленський, але він не згадав головного , отже він ,путін і Трамп керуються режисерами війни росії проти України!
показать весь комментарий
01.03.2025 09:44 Ответить
Одне лише не так: Трамп аж ніяк не керуються режисерами війни росії проти України!
Це президент супердержави,який вирішив покінчити з війною росії проти України,антитрампівська істерія-це продукт зепропаганди,яка не краща за кремлівську пропаганду.
показать весь комментарий
01.03.2025 10:06 Ответить
Якби це було не так, то Трамп згадав би про Будапештський Меморандум. Біл Клінтон , бачачи, що натворила Америка, які наслідки віддачі української зброї росії на вимогу США, не полінувався, а зробив відеозвернення і попросив вибачення за те що змусили Україну віддати зброю.
Але війну потрібно закінчувати будь-яким методом, тут Трамп правий. Бо замовники війни, вже отримали те що їм потрібно - Крим і Південь України.
показать весь комментарий
01.03.2025 10:20 Ответить
"отримали те що їм потрібно - Крим і Південь України".
Отримали не завдяки Трампу,а завдяки найвеличнішому,який створив умови для цього напередодні.
А Трамп,як миротворець,хоче припинити війну в Європі,найбільшу в світі,після другої світової,притому,дипломатичним шляхом.Будь інший глава держави,вхопився би за то,як за останню рятівну соломинку.НВ(найвеличніший) зробив навпаки-пос.ався на переговорах,притому емоційність зашкалювала,що може свідчити про дію психотропа.
показать весь комментарий
01.03.2025 10:38 Ответить
Може вже пора зрозуміти, що Зеленський прийшов щоб знищити повністью Україну.
Деякі ідіоти вже кричать про ядерку. Після цього від України відвернеться вже і Європа!
показать весь комментарий
01.03.2025 09:55 Ответить
Та ти шо?Ти цього і добивався!
показать весь комментарий
01.03.2025 10:28 Ответить
а хто що не казав - Зеленський вчинив правильно...
якщо сша (в особі даунів) скурвились це не значить що ми як шавки маєм виконувати забаганки їх зхиблиного "лідера"
показать весь комментарий
01.03.2025 10:39 Ответить
не расстраивайтесь Вы так,пан президент!трампы приходят и уходят,а добрососедские отношения между США и Украиной остаются!я уверен в том что недолго рыжему ****** глумится над Украиной-есть демпартия поддерживающая Украину и сенаторы и республиканцы также поддерживающие её!всё будет хорошо,всё будэ Украина!
показать весь комментарий
01.03.2025 10:54 Ответить
Хватит уже считать себя ущербными! Ещё как можно противостоять врагу без поддержки США!!! Если надо будет, партизанскими методами долбать проклятого врага, проклятую двуглавую империю Гогов и Магогов.
показать весь комментарий
01.03.2025 13:49 Ответить
Страница 2 из 2