4795 посетителей онлайн

Трамп может прекратить дальнейшую косвенную поддержку Украины: обучение военных, обмен разведданными, - NYT

Трамп может отказать Украине в помощи

Администрация президента США Дональда Трампа может прекратить дальнейшую косвенную поддержку Украины, включая другие виды военного финансирования, обмен разведданными и подготовку военных.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет NYT со ссылкой на представителя администрации Трампа.

"Администрация Байдена считала военную помощь Киеву в размере 67 миллиардов долларов, которую она предоставила Киеву, важной. Трамп рассматривает любую дальнейшую помощь как рычаг давления", - говорится в материале.

После пятничного спора в Овальном кабинете представитель администрации Трампа заявил, что президент может принять решение о прекращении даже косвенной поддержки Украины, которую оказывают США, включающей другие виды военного финансирования, обмен разведданными, подготовку украинских военных и пилотов, а также размещение центра управления международной помощью, на американской военной базе в Германии.

Издание отмечает, что согласно данным Кильского института, европейские страны выделили 138 миллиардов долларов на военные действия Украины по сравнению с 119 миллиардами долларов военной и гуманитарной помощи от США.

Следует отметить, что от обмена разведданными зависит оповещение о воздушной тревоге в случае угрозы баллистики. Кроме того, спутниковые снимки США являются одним из важнейших источников информации.

Также для украинской армии является важным обучение украинских военных, в том числе и пилотов.

Напомним, издание Washingron Post сообщило, что администрации Трампа уже рассматривает возможность прекращения всех текущих поставок военной помощи Украине. Это произошло после спора между президентами США и Украины.

Топ комментарии
+46
показать весь комментарий
01.03.2025 09:16 Ответить
+29
Шантаж продовжуеться.
показать весь комментарий
01.03.2025 09:14 Ответить
+27
Звичайно, що він припинить все. Йому ж треба домогти ***** перемогти наше ЗСУ та народ.
показать весь комментарий
01.03.2025 09:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Звичайно ніяка притомна людина не здатна завершити цю війну не за 24 години ні за 24 дні…, це блеф, але можна примусити здатися слабкішу сторону й за рахунок жертви виконати свої обіцянки, не рашку ж принижувати…., союзника та поважних людей, а тут у тебе всі важелі - від тебе залежать, тому можна викручувати руки скільки хочеться, якщо що завжди можна звинуватити в своїй неспроможності жертву, яка від тебе залежить дуже сильно…
показать весь комментарий
01.03.2025 09:41 Ответить
Навчання військових - це вже втратило актуальність. Як би не довелося їхнім "котикам" навчатися у наших ССО. Обмін розвідданими був обмежений ще за Байдена з причини засилля "кротів" в оточенні zеленського
показать весь комментарий
01.03.2025 09:43 Ответить
Рано чи пізно це все і так припинилося б .
Якщо США вже вирішили здати Україну кацапам , то навіщо їм - продовжувати навчати наших солдат і надавати нам свої розвіддані !?
Все стало зрозуміло вже через кілька годин після виборів у США . Як тільки почервоніли спірні штати .
І те що виділена ще Байденом допомога і досі надходить в Україну , для мене чесно кажучи - величезне диво !!!
показать весь комментарий
01.03.2025 09:49 Ответить
Чим далі, тим більш треба покладатися на власні сили. Через демократичний інструмент, як вибори, росія може повибивати ще декого з наших союзників в Європі. Поки що минулося з Румунією, Францією та Німеччиною. Але це не означає, що росія заспокоїлася.
Без Сполучених штатів буде дуже важко, але не можна складати руки, треба далі боротися.
Поважають тих та допомагають тим, хто бореться. Це доведено 24 лютого 2022.

П.С. Що нас стримує завалити кримський міст? Бо бачу, "мирна угода" як Трампівське "за 24 години" накривається мідним тазом.
показать весь комментарий
01.03.2025 09:55 Ответить
Навчання військових..Чому можуть навчити американці? В таких умовах як воює Україна, вони не воювали. Сидіти на базах, та супроводжувати конвої як в Афганістані? Воювати з країною третього світу, при тотальній перевазі, та з допомогою десятків союзників, як в Іраку? Чи ловити партизанів в джунглях, як у В'єтнамі. Це в голлівудських фільмах, вони добре воюють з інопланетянами, але в Україні зовсім друга війна. При хоча б незначній перевазі супротивника, американці розгублені, та відступають (Ардени), їх там врятувала добра погода, що дало змогу задіяти перевагу в авіації. В Кореї, коли в бій пішли китайці, то американці розгубилися і почали тікати. Там їм теж допомогли союзники, головне турки, які утримали позиції.
показать весь комментарий
01.03.2025 10:00 Ответить
А ось обмін розвіданними - це вже "пєрєбор"! А чим же тепер Єрмаку торгуватися з ФСБ Росїї.
показать весь комментарий
01.03.2025 10:01 Ответить
Скільки героїв в коментарях, готових воювати із нашим віртуальним озброєнням, більшість якого тільки в потужних спічах, але в реалі то все західне на передовій, але чогось не бачу ні одного з вас в тцк, всі поховались на дивані, а віійськовим приходиться приміняти засоби впливу, щоб набрати поповнення...
показать весь комментарий
01.03.2025 10:01 Ответить
Мабуть, краще воювати зброєю від сша, якою забороняють бити по кацапії? Чи не пентагон злив плани контрнаступу ЗСУ кацапам в кінці 2022 року? Досить, сша нам вже надали літаки та танки в кінці 2022 року. Ніяк не можуть навчити наших пілотів.
показать весь комментарий
01.03.2025 10:23 Ответить
Так згідний амери заробляють на війні, ринок газу, збройні контракти, дешеві ресурси для їх заводів в Азії і тому не хочуть нам реально допомагати, а так давали щоб швидко не програли... Але яка альтернатива ми з тією корумпованою системою ніх... не здатні реально виробляти озброєння щоб без західної підтримки справитись з таким монстром... браковані беспілотники які типу міліонами клепають але фактично їх в рази менше, чи скандал з тими мінами в якому звинуватили військових що мов вони не вірно зберігають, чи може ракетами з 20 кг вибухівки хоча навіть у шахеда 90 кг хочемо з орками тягатись??? причому не факт що навіть тих ракет є багато...

В 22 році амери були проти такого наступу, тому що вважали то аферою наступати на найбільш захищену ділянку в надії на несподіванку та що орки втечуть... смішно говорити про пентагон, коли колишні щурі ригів Геттьманцев та Татаров на найвищих посадах...

Пілотів не можуть навчити тому що у нас великі втрати серед пілотів, через те що міги не можуть тягатись з орківьскими су35 але їх вперто використовують в 70 км зоні ... і в штати відправили таких що навіть початкову льотну програму не змогли завершити...
показать весь комментарий
01.03.2025 10:40 Ответить
"трамбоністи" ці ********* вже припиняли більше як на пів року допомогу ще за часів Байди
показать весь комментарий
01.03.2025 10:04 Ответить
Не страшно. Зараз Європа прокинеться і почнеться потужна потужність в твіттері.
показать весь комментарий
01.03.2025 10:14 Ответить
ну принаймі він сказав прямо те, що Байден "завуальовував"....головне що союзник ерефія не програла