12007 посетителей онлайн

Орбан призвал ЕС к прямым переговорам с РФ относительно Украины и поддержке резолюции США, которая не называет Россию агрессором

Премьер Венгрии Виктор Орбан

Венгерский премьер-министр Виктор Орбан призвал ЕС начать прямые переговоры с РФ относительно войны в Украине и заблокировать совместное заявление лидеров ЕС в поддержку Украины по итогам саммита, который состоится 6 марта.

Об этом говорится в письме Орбана от 1 марта к президенту Евросовета Антониу Кошту, которое оказалось в распоряжении журналиста Саболча Пани, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду"

В письме Орбана к президенту Евросовета он заявил о "стратегических разногласиях" в политике в отношении Украины, которые "нельзя решить правками или коммуникациями".

"Убежден, что ЕС, по примеру США, должен войти в прямые переговоры с Россией о прекращении огня и устойчивом мире в Украине. Этот подход невозможно гармонизировать с тем, что отражен в проекте коммюнике", - заявил Орбан.

Он продолжил, что из-за этого предлагает даже не пытаться принять совместное письменное заявление по Украине по итогам саммита в текущем виде, и что это показало бы "раскол в ЕС".

"Вместо этого предлагаю ограничить письменные выводы упоминанием и поддержкой резолюции Совбеза ООН 2774 (2025), принятой 24 февраля 2025 года (речь идет о резолюции, внесенной США, где нет упоминания об агрессии РФ). Данная резолюция обозначает новую фазу в истории конфликта и делает несоответствующим все ранее согласованные формулировки Евросовета", - заявил венгерский премьер.

Ранее также сообщалось, что Орбан поддержал Трампа, отметив, что "сильные создают мир, слабые - войну".

Топ комментарии
+26
*** тобі на рило!
показать весь комментарий
01.03.2025 16:00 Ответить
+26
показать весь комментарий
01.03.2025 16:02 Ответить
+22
Ещё один х*й, который считает, что может говорить и решать за Украину без Украины.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:00 Ответить
Комментировать
Сортировать:
*** тобі на рило!
показать весь комментарий
01.03.2025 16:00 Ответить
пошліть цьому кідару самокат !

.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:02 Ответить
а може пейджер?
показать весь комментарий
01.03.2025 16:04 Ответить
Угорщина надто гіперактивна для такої маленької країни
показать весь комментарий
01.03.2025 16:18 Ответить
Відпрацьовує рублі
показать весь комментарий
01.03.2025 17:58 Ответить
Ещё один х*й, который считает, что может говорить и решать за Украину без Украины.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:00 Ответить
Коли вже це путінське падло заткнеться?
показать весь комментарий
01.03.2025 16:01 Ответить
Тоді коли ху...ло кошти давати перестане, він заради грошей зробить що завгодно і плювати йому на мораль, свою країну та ЄС
показать весь комментарий
01.03.2025 18:22 Ответить
орбан бажає пережити зиму під Сталінградом, звідки мадяри драпали у 1943 році від Катюш ? Але вже під Будапештом.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:02 Ответить
так сталось ,що мій дід один з тих хто там воював проти мадяр . він розповідав що мадяр в полон не брали .
показать весь комментарий
01.03.2025 16:13 Ответить
І вони не брали. Наших партизан. На Сумщині. Різали села.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:17 Ответить
І спалили селище Корюківку на Чернігівщині, в 1943, за що досі не покаїлися
показать весь комментарий
01.03.2025 16:47 Ответить
показать весь комментарий
01.03.2025 16:02 Ответить
Гы-ыыыыыыыыыыыыы...
показать весь комментарий
01.03.2025 16:05 Ответить
О, бабак виліз. Як завжди, набрехати про політичну погоду.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:02 Ответить
Якшо рашка - по Орбану - не агресор - то агресор Украіна - більше нікому
показать весь комментарий
01.03.2025 16:04 Ответить
нацизм це не просто ідеологія, це генетична спадковість, на жаль.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:04 Ответить
угорська шльондра лягли та слізно просють...
показать весь комментарий
01.03.2025 16:04 Ответить
Орбан-говорящий килимок під дверима кремля
показать весь комментарий
01.03.2025 16:04 Ответить
Орбан може піти ***** разом за Трампом і диктатором *****!
показать весь комментарий
01.03.2025 16:05 Ответить
Дивні справи. А любий Ізраїль наполягає на россійських базах в Сирії. Reuters, February 28, 2025
показать весь комментарий
01.03.2025 16:06 Ответить
Іноді так буває - коли людина шокована подіями, її голова заповнюється далекими від цих подій речами.
Тебе більше нічого не хвилює, крім баз у Сирії? Чому?
Те, про що ти написав, називається реальна політика - якщо не можеш отримати найкраще, доводиться змиритися з не найгіршим. Найкраще, щоб цих баз взагалі не існувало. Але вони є. Найгірше - ці бази в руках Туреччини. Другий варіант, трохи кращий, але все одно дуже поганий, - у руках ісламістів. Тому нехай залишаються ті, хто там і зараз, тобто росіяни.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:44 Ответить
Скільки любий ізраіль бєні Україні зброї передав? Ніскільки? То йдіть нах зі своїм політикою, ганд..ни обрізані (такі ж, як і сша трумпа-ді пеніса)
показать весь комментарий
01.03.2025 16:54 Ответить
Ну я теж можу запитати те саме. А скільки Україна Ізраїлю зброї передала?
На випадок, якщо ти забув, чи просто знати цього не хочеш, Ізраїль уже півтора роки воює, а до цього воював усі 76 років свого існування і жодної одиниці зброї зайвої у нього немає
показать весь комментарий
01.03.2025 17:21 Ответить
Шо це главиобик так возбудился, его же тремпель уже послал? Чьорти шо и сбоку бантик, а не орбан.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:06 Ответить
Шмата мадярська годується з двох корит ЄС та *********. ЄС терпить ту падлу.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:07 Ответить
показать весь комментарий
01.03.2025 16:09 Ответить
Ошибочка-с. Не вселенной , а https://azertag.az/ru/xeber/bolshoi_gunno_turanskii_kurultai_v_vengrii-1189609 Большим Гунно-Туранским курултаем...
показать весь комментарий
01.03.2025 16:14 Ответить
відкрив, все зрозуміло - вони збираються в Угорщині щоб тихенько по черзі тікати в ЄС
показать весь комментарий
01.03.2025 16:27 Ответить
Родичу кацапа та спільнику нацистів нічого іншого в голову не прийде.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:10 Ответить
Мабуть незабаром - пА вєнгріі пєрєгАвори будутЪ,!, -- щось таке вже здається,)
показать весь комментарий
01.03.2025 16:11 Ответить
Але ж ГНИДА....
показать весь комментарий
01.03.2025 16:13 Ответить
Мабуть,пуйлу дуже несолодко,що всіх своїх агентів пілключив.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:14 Ответить
Пішов на х#й , шлюха циганська, разом з ****** і підорасом фашистом трампом.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:17 Ответить
Перший в світі президет-бот. Спамить за вказівкою з кремля
показать весь комментарий
01.03.2025 16:21 Ответить
От чого ви нещасного хантимансійця цькуєте?! Він заблудився у Європі, забув шлях додому.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:23 Ответить
Помиляєшся.
По-перше, не ханти-мансієць, а просто мансієць, мансі та ханти різні народності. А по-друге, кожен мансі угорець, але не кожен угорець мансі
показать весь комментарий
01.03.2025 16:31 Ответить
Олександр Духнович: "У них (мадярів) всі народи - бидло, скоти, тільки один мадяр був людиною, хто не мадяр, той і не людина. Вони, на побутовому рівні, у спілкуванні з українцями постійно намагалися показати свою вищість, підкреслити простакуватість, неосвіченість закарпатців, обзивали їх "дикунами-рушняками", "дурними русинами", "смердючими рутенами", "свинями".

Іван Франко у статті "І ми в Європі" описує, як шкільний інспектор угорець, запрошений на обід до місцевого священника, обурився тим, що його донька розмовляє українською мовою: "Я не можу їсти обіду разом з таким мадярським горожанином, котрий не навчив своєї дитини по-мадярськи, котрого дитина гавкає варварським жаргоном!"

Нікого не нагадує?
показать весь комментарий
01.03.2025 17:48 Ответить
Тебе.
показать весь комментарий
01.03.2025 18:03 Ответить
Орбан: "Ми, угорці, не є змішаною расою... і ми не хочемо ставати змішаною расою. Країни, де змішуються європейці та неєвропейці - більше не є націями".
показать весь комментарий
01.03.2025 18:13 Ответить
Ось я не розумію "Цензор.нет" -- навіщо транслювати шісток ***** й трампа ?! Я йще розумію коли злодіїв й ідіотів з впливових країн згадують . Але ж орбан не має жодного впливу , жодного авторітате у ЕС - ось й навіщо його собачий лай цитувати ?!

Ось Польша має гідність - польські медіа цитують цього покидька лише в тому разі , коли хтось з польских лідерів надає йому смачного ляпа ... просто , щоб польський читач знав на що реагують їх лідери !
показать весь комментарий
01.03.2025 16:27 Ответить
Орбану вистачає його впливу щоб блокувати рішення ЄС
показать весь комментарий
01.03.2025 18:01 Ответить
Так він вже 100 разів блокував й 100 разів йому це нічого не давало , бо якщо країна , яка не воює й знаходиться економічно в повній дупі вона "рівна серед рівних" лише на папірці . А так як там в Гайдая : "откажутся брать - пєрєкроєм воду" ... Цей випляток виключно по грошам принциповий , а так Угорщину завжди в питаннях загального голосування ставлять раком й вона за усе голосує в кінцевому рахунку .
показать весь комментарий
01.03.2025 20:16 Ответить
Здохни,вітьок.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:30 Ответить
Вона вже у дорозі до Вітька, да і дядько зачекався місце у партері для Вітька тримати.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:46 Ответить
як затявкали шавки путлера ! то одна відкриє рота то інша .. Мабудь у їх господаря скрутні часи ! А які часи наближаються до членососів кремлівського маніака !!! Як там румунський проросійський підар ? Вже списаний ? Скоро хвиля подібних арештів прокотиться по всій Європі . Прийде черга й до орбана та інших покидьків !
показать весь комментарий
01.03.2025 16:32 Ответить
А не можно направити на Закарпаття, наприклад сборну бригаду полуції з кіровоградщини, днепра тощо, та провести рейд на з'ясування наяності другого, незаконного, МУДЬЯрського громадянства з депортацієй таких на їх історичну родину - за Урал? Транзитом через вЯликаю ціганію, пардон, МУДЬЯрію? Та без права повертатись. Паспорт в зуби на на МУДЬЯрію, нах.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:38 Ответить
********** шлюха шось розгавкалась
показать весь комментарий
01.03.2025 16:38 Ответить
Тепер Орбана можна сміливо бити в морду. Без Тампакса воно Ніхто
показать весь комментарий
01.03.2025 16:39 Ответить
Він не збагнув що ситуація змінилася !
показать весь комментарий
01.03.2025 17:44 Ответить
Через це падло сумніваюся що ЄС прийме якесь рішення відносно допомоги Україні.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:43 Ответить
Пращур кацапів в котрий раз засвідчив свою індентичність з лаптєногими,трохи часу і стануть допогать воювати Україну,*****.
показать весь комментарий
01.03.2025 16:44 Ответить
последователь ТАМПОНА
показать весь комментарий
01.03.2025 16:53 Ответить
Эта путлеровская вонючка навсегда опозорил свою страну и вписал своё имя в словарь матерных слов.
показать весь комментарий
01.03.2025 17:00 Ответить
Орбан вже спізднився !
показать весь комментарий
01.03.2025 17:42 Ответить
Навіщо ви публікуєте цю ху...ловську шлюху, тільки місце для дійсно цікавих новин займаєте
показать весь комментарий
01.03.2025 18:16 Ответить
Дайте хтось цьому вилупку галоперідолу!🙄
У нього на лобі тавро "агресивний довбойоб"!🤯
показать весь комментарий
01.03.2025 19:22 Ответить