9138 посетителей онлайн

США приостановили наступательные кибероперации против России, - CNN

США приостановили наступательные кибератаки против России

США приостановили наступательные кибероперации и планирование атак против России.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом сообщает CNN со ссылкой на высокопоставленного чиновника американской администрации.

Как известно, это решение стало "значительным ударом", поскольку подготовка таких операций требует времени и ресурсов для сбора информации. По словам источника, пауза в кибероперациях ставит США под угрозу, поскольку Россия имеет мощный арсенал хакеров, способных нарушить критическую инфраструктуру США и собирать чувствительную информацию.

Высокопоставленные чиновники указывают, что это временное прекращение действий в киберпространстве не является неординарным, поскольку Министерство обороны США часто делает паузы в таких действиях, чтобы избежать дестабилизации ситуации во время переговоров. Однако, по словам экспертов, отсутствие обновлений планирования может сделать наступательные операции менее эффективными или даже непригодными для реализации.

Несмотря на паузу в планировании атак, другие киберспециалисты США, в частности киберзащитное агентство США, заявили, что их миссия по охране критической инфраструктуры страны от кибератак не изменилась, и агентство продолжает бороться со всеми киберугрозами, включая те, что поступают из России.

Напомним, Государственный секретарь США Марко Рубио заявил, что президент Дональд Трамп и его команда возобновят диалог с украинскими официальными лицами, "когда они будут готовы к миру".

Топ комментарии
+14
Трумп руйнує незалежність і потужність США на догоду ***** та його людожерам..
понавибирали, блін, приколістів-дегенератів, маючі вжЕ наочний приклад результату "приколу"..
показать весь комментарий
03.03.2025 06:57 Ответить
+12
НУ ось схоже і кінець тої Америки, яка була взірцем за демократію
її здолало якесь маленьке муйло.
показать весь комментарий
03.03.2025 06:49 Ответить
+11
"Назло бабусі, зніму шапку та відморожу вуха... Хай потім сидить і плаче...".
Уявляю, як зараз матюкаються технічні спеціалісти, бачачи, як валяться результати їх багатомісячної роботи... А це ж потім все відновлювать треба буде! А це робота на місяці! Та й не всі за неї триматимуться...
Пам"ятаю - таким у 90-ті, в Україні "бавилися" ... Розганяли силовиків... То -з СБУ, то з міліції, то з військової прокуратури... Хороші спеціалісти пішли у служби безпеки банків та корпорацій, а в державі потім набирали нових, "молодих та зелених", без практичного досвіду роботи... Стільки було "дров наламано"!!!
показать весь комментарий
03.03.2025 07:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
А шо, якісь були?
показать весь комментарий
03.03.2025 06:43 Ответить
Трам грає з вогнем, ну і х*й з ним.
показать весь комментарий
03.03.2025 06:48 Ответить
НУ ось схоже і кінець тої Америки, яка була взірцем за демократію
її здолало якесь маленьке муйло.
показать весь комментарий
03.03.2025 06:49 Ответить
За Україну переживай, а не за америку
показать весь комментарий
03.03.2025 08:08 Ответить
Трумп руйнує незалежність і потужність США на догоду ***** та його людожерам..
понавибирали, блін, приколістів-дегенератів, маючі вжЕ наочний приклад результату "приколу"..
показать весь комментарий
03.03.2025 06:57 Ответить
путин рудому приказав
показать весь комментарий
03.03.2025 06:59 Ответить
На часі поставки зброї мордору, щоб припинити вогонь на лінії зіткнення. А гарантією миру стане вимкнення старлінку ЗСУ. І заспівають курські солов'ї...
показать весь комментарий
03.03.2025 07:05 Ответить
Доречі без жарту, не здивуюся , якщо США зніме санкції з росії і почне підтримувати військовий комплекс нашого ворога.
По діям трампа це не така уже недалека перспектива🤦🤦🤦
показать весь комментарий
03.03.2025 07:19 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 07:06 Ответить
І до страхових - керівниками депертаментів врегулювання збитків та служб безпеки))) в мене такі були.
показать весь комментарий
03.03.2025 07:37 Ответить
Я і їх мав на увазі (колись займався цивільними справами та "адміністративками", пов"язаними з ДТП)... Тому приходилося з ними контактувать...
показать весь комментарий
03.03.2025 07:59 Ответить
По угонам теж нормуль працювали - бо всіх скупників/перекупників, розборки знали. Та й інформаторів ніхто не відміняв. Просто платили їм премії за знайдені авто)))
показать весь комментарий
03.03.2025 09:07 Ответить
Після візиту 95 кварталу у США...
показать весь комментарий
03.03.2025 07:28 Ответить
Америка дорого заплатит за дебилизм своего президента.
показать весь комментарий
03.03.2025 07:30 Ответить
Потужно хрипате чмо з'їдило 🤬
показать весь комментарий
03.03.2025 07:49 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 08:15 Ответить
Трампу был нужен повод чтобы остановить помочь Украине . Чтобы понравиться своему другу. Он начал бы помогать другу , но однопарийцы по сенату и конгрессу не дадут . СЛАВА УКРАИНЕ!
показать весь комментарий
03.03.2025 08:43 Ответить
трампон може навіть відсмоктати пуйлу
показать весь комментарий
03.03.2025 09:54 Ответить
Та зрозуміло, що класово близьке ***** трурбувати якоюсь там кіберпротидією не слід. Взагалі - союзникам же треба підлизувати, плазувати перед ними, повагу проявляти.

Трамп, власне, і показує - ЯК треба поводитись з більш сильним союзником - повзає перед Китаєм та *****м на пузі.
показать весь комментарий
03.03.2025 10:30 Ответить