7620 посетителей онлайн

Лидеры Европы на саммите в Лондоне решили продолжать войну вместо того, чтобы выбрать мир, - Орбан

Орбан о саммите в Лондоне

Премьер-министр Венгрии Виктор Орбан заявил, что европейские лидеры во время саммита в Лондоне "решили продолжать войну вместо того, чтобы выбрать мир".

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом говорится в заметке в Х.

"Сегодня в Лондоне европейские лидеры решили, что они хотят продолжать войну вместо того, чтобы выбрать мир. Они решили, что Украина должна продолжать войну", - заявил венгерский премьер.

По его словам, это "плохо, опасно и ошибочно".

"Это плохо, опасно и ошибочно. Венгрия остается на стороне мира. Ceterum censeo", - добавил Орбан.

Напомним, 2 марта 2025 года премьер-министр Великобритании Кир Стармер принимал в Лондоне президента Владимира Зеленского и более 10 других европейских лидеров.

Напомним, страны Балтии не были приглашены на сегодняшний саммит в центре Лондона, и, как говорят, "очень недовольны" этим решением.

По итогам саммита премьер-министр Британии Кир Стармер объявил о выделении дополнительных 1,6 млрд фунтов стерлингов на ракеты для ПВО для Украины, которые будут изготавливаться в Британии.

Топ комментарии
+36
Яка різниця, що каже це опудало? Досить його цитувати.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:13 Ответить
+22
Путіна ніхто не склоняе до міру. А нам потрибна перемога.Якого біса ми на кожному кроці гавкаемо про якийсь міфічний мір. Це перше.А по друге,щоб нас не висміювали у всьому світі,треба у війні задіяти сіловіків,пенсіонерів сіловіків,поліцію,прокурорів,дітей депутатів і дати воінам таку зарплатню,яка у депутатів.Черга буде стояти.А то одни вооють,а інши панують. Це несправедливо.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:15 Ответить
+21
Цей дов60й06 знову все з ніг на голову перевертає.
Війну обрав ху"ло в 2014-му році та 24.02.2022.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Яка різниця, що каже це опудало? Досить його цитувати.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:13 Ответить
Краще б вони кастратора до тебе прислали.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:27 Ответить
Це так, він не заслуговує цього, кожен підх....лик заробляючи бабло від ху...ла, не вартий уваги
показать весь комментарий
03.03.2025 10:02 Ответить
Так путлєр не хоче миру! - зовсім иобу дався
показать весь комментарий
03.03.2025 08:14 Ответить
Цей дов60й06 знову все з ніг на голову перевертає.
Війну обрав ху"ло в 2014-му році та 24.02.2022.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:14 Ответить
Путіна ніхто не склоняе до міру. А нам потрибна перемога.Якого біса ми на кожному кроці гавкаемо про якийсь міфічний мір. Це перше.А по друге,щоб нас не висміювали у всьому світі,треба у війні задіяти сіловіків,пенсіонерів сіловіків,поліцію,прокурорів,дітей депутатів і дати воінам таку зарплатню,яка у депутатів.Черга буде стояти.А то одни вооють,а інши панують. Це несправедливо.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:15 Ответить
навіть дівчини за викликом мають більшу гідність, ніж це опудало...
показать весь комментарий
03.03.2025 08:15 Ответить
Стара МУДЬЯрська жаба знов квакає відпрацьовеє гроши ***** замість того шоб будувати гуртожитки для тіх закарпатських МУДЬЯр яки мають другий, МУДЬЯрський паспорт та будут департовані на історичну батьківщину - зауральє, транзитом через вЯлікаю смердючую МУДЬЯрію.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:17 Ответить
А вот и шавка вонючая вылезла из путлеровской будки, на косточку зарабатывает.

До каких пор Европа будет терпеть этого педика в своих рядах?
показать весь комментарий
03.03.2025 08:18 Ответить
Г@ндон.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:18 Ответить
Цікаво-скільке ще в Європі будуть терпіти чужого серед своїх?
показать весь комментарий
03.03.2025 08:19 Ответить
Скільки треба,скільки і терпітимуть.
Така собі паличка-виручалочка.
Типу«ми хотіли,але орбан заблокував»..
Аби заважав дійсно,поставили б на місце.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:53 Ответить
США заставило Турчинова сдать Крым. И что из этого получилось? Теперь 4 области заставляют сдать.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:19 Ответить
Обама спокійно досидів до кінця свого терміну, і чхати йому, що відбувається зараз в Україні. Теж саме хоче провернути й Трамп, а що буде після нього - то вже справи наступників. Все просто та цинічно, і взагалі за рахунок українців можна отримати кілька премій миру, оце все, що цікавить нинішніх політиків.
Проблеми України, це проблеми виключно українців - погоджуємось за кілька років перемирря втрачати частину країни, значит будуть кроїти кожного разу.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:39 Ответить
Знову ця прорашиська паскуда відкриває свого смердючого рота ,воно хоч розуміє якого миру хоче росія *
показать весь комментарий
03.03.2025 08:20 Ответить
Ему раша сказала ФАС .
зараз ще сусід підтягнеться
показать весь комментарий
03.03.2025 08:26 Ответить
Ну і навіщо цього дебіла коментувати?!
показать весь комментарий
03.03.2025 08:20 Ответить
Чому ці всі суки такі живучі?!
показать весь комментарий
03.03.2025 08:20 Ответить
Може скинутись на......?
показать весь комментарий
03.03.2025 08:41 Ответить
Я зажди їздив на термальні води в Угорщину, привозив туди кошти. Наразі туди більше не поїду. орбану привіт тварюці російській.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:22 Ответить
Пора вже публічно зробити порівняння України і Угорщини
1. Яка кількість військових у України і Угорщини ? ( а ще і в раше - агрессора і вбивці)
2. яка кількість зброї в Угорщини і в Україні ( а ще і в агресора)
3. яке ВВП в Угорщини і в Україні ?
4. Які самолетобудівні заводи і спеціалістів має Угорщина і Україна.
5. яке судобудівництво і спеціалістів мае Угорщина і Україна?
6. Які КОРИСНИ КОРАЛИНИ МАЄ Україна і Угорщина
7. які енергоносії має Україна і Угорщина
8. ЯКІ КРАЇНИ СВІТУ кормить Україна і Угорщина
ТОБТО ПОТЕНЦІАЛ УКРАЇНИ ПЕРЕВІСИТЬ УГОРЩИНУ НАБАГАТО
і тоді питання - а чому Угорщина має право бути в НАТО , а Україна - ні? Яка користь від Угорщини у НАТО - вона же БАЛАСТ
показать весь комментарий
03.03.2025 08:22 Ответить
PS . Коррупція в Угорщині більша ніж в Україні . Угорщина на содержаніі ЕС , її сх на дотаціях ЕС.
Орбан - ДИКТАТОР. Вибори фальсифікують постійно.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:24 Ответить
Duglass
Доводжу до Вашого відома, що ВВП у 2023 році склав:
Угорщина- 212 блн.дол. Україна- 179 блн.дол.
Крім того, в Угорщині працюють Три автозаводи і один- моторобудівний.
Скільки автозаводів в Україні - промовчу.
показать весь комментарий
03.03.2025 09:21 Ответить
Может они не шутят и "Стальной дикобраз" сработает.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:23 Ответить
Ще один ушльопок трампопітек, який заміняє слово «капітуляція» словом «мир».
показать весь комментарий
03.03.2025 08:26 Ответить
Йди на йух,вітьок.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:28 Ответить
Гарно так із себе вдавати миротворця за рахунок інших.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:29 Ответить
Якби ти,підстилка путінська,читав "Цензор НЕТ" ти в свою адресу таких їбуків отримав,що і твоїм внукам хватило.Тримають в Євросоюзі таку мерзоту яка тільки що і може так "палки в колеса вставляти".
показать весь комментарий
03.03.2025 08:29 Ответить
Хер тобі а не Закарпаття!
показать весь комментарий
03.03.2025 08:32 Ответить
Какая мєрзская атвратітєльная рожа...
показать весь комментарий
03.03.2025 08:35 Ответить
Найбільш мене вибішують комсомольці, які встигли на останній вагон. Році у 88му. Серед яких, безумовно, найкращі - орбан з фіцом.
показать весь комментарий
03.03.2025 08:44 Ответить
Ханти- мансієць !
показать весь комментарий
03.03.2025 08:45 Ответить
не получилось пуйло соснути?!
показать весь комментарий
03.03.2025 08:47 Ответить
********** підстилка(Кажи повністю (оборонну війну ,а не капітуляційний мир!
показать весь комментарий
03.03.2025 08:50 Ответить
Що наш хуцпатий лідор, транзит нафтоньки до уйопщини перекрив вже?
показать весь комментарий
03.03.2025 08:51 Ответить
Я всегда вспоминаю как Россия бомбила нас ракетами круглые сутки, а русские журналисты распинались статьями "Россия за мир".
показать весь комментарий
03.03.2025 08:51 Ответить
Хто тебе смердючий циган питає?)))
показать весь комментарий
03.03.2025 08:51 Ответить
Європа... Орбан звичайно за мир... Однак більш відверто як той польський Дуда, який, напевно, зі своєї сторони знову продовжить про трагедію на Волині, випустить рольніків на блокування кордону...

Вони разом, за компанію ще щось вони придумають ... нового... для того щоб догодити Кремлю, а заразом і Трампу - «Лукаве телятко у двох маток висмоктує». , а взагалі, ніби за для " вічного миру" в Україні - стара європейська традиція жертвувати сусідами заради вічного миру.

Мюнхен38 з новою назвою Вашингтон28.02. 2025.

До речі в Мюнхені38 "Скориставшись моментом, свої територіальні вимоги висловили https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%A0%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B0_(1918%E2%80%941939) Польська республіка і https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B5_%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BB%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_(1920%E2%80%941946) Угорське королівство. Це дозволило Гітлеру виправдати анексію Судетів «міжнародним» характером вимог до Чехословацької республіки" - так у W

А що було потім? Невже забулося?
показать весь комментарий
03.03.2025 08:54 Ответить
и этот *************** ***** вылез....................иди ***** орбаняка.
показать весь комментарий
03.03.2025 09:00 Ответить
Придурка гуляшного не спитали...
показать весь комментарий
03.03.2025 09:10 Ответить
Навіщо карлику Україна , бери краще угорщину вона вже готова орбан про це кричить вже третій рік.
показать весь комментарий
03.03.2025 09:11 Ответить
Не треба транслювати що бовкає цей путінский халуй, бо це зайва увага до купи лайна.
показать весь комментарий
03.03.2025 09:13 Ответить
То що ти тоді робиш у мілітарному ЄС? Виходь, будеш рулить своєю резервацією як захочеш. Тільки без німецьких та французьких грошей триватиме це дуже недовго, в кращому варіанті тікатимеш стежками поміж кущами до Ростова. )
показать весь комментарий
03.03.2025 09:15 Ответить
Європа відкинула не "мир" для України... Європа відкинула її капітуляцію... Бо, на відміну від Орбана, прекрасно пам"ятає вислів: "Апетит приходить під час їди..."... І, "з"ївши" Україну, Путін візьметься за інших сусідів...
показать весь комментарий
03.03.2025 09:16 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 09:24 Ответить
та подаруйте пдрсу самокат
показать весь комментарий
03.03.2025 09:47 Ответить
Судячи з фото, в минулому житті Орбан точно був жабою...😆🤣🤣🤣
показать весь комментарий
03.03.2025 09:48 Ответить
а що ЄС не може вигнати цього андона з ЄС ?
показать весь комментарий
03.03.2025 09:49 Ответить
Цензор, ну реально, навіщо ви пишете й розповсюджуєте що сказав той чмОрбан? Вже усе з їм зрозуміло й час забути про нього - хай сам собі квакає.
показать весь комментарий
03.03.2025 09:54 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 11:13 Ответить
Ця гнида і дальше дзявкає! Скоріше б угорці закрили рот цій паскуді.
показать весь комментарий
03.03.2025 11:09 Ответить
нічого, україна перевернула весь ваш гнилий світ, скоро європа, хоче того чи ні, а правила змінить, і тоді морбанам з хвітсами прийде "поніманіє момєнта істіни". Слава Україні.
показать весь комментарий
03.03.2025 11:26 Ответить
Угорщина потребує денацифікації і демілітаризації.
показать весь комментарий
03.03.2025 12:26 Ответить
Надеюсь тут Орбан не соврал !
показать весь комментарий
03.03.2025 21:14 Ответить