11147 посетителей онлайн

Россия начала принудительно привлекать спортсменов с оккупированных территорий в армию, - ЦНС

рф,армия,российская

Российские оккупационные администрации начали мобилизацию спортсменов призывного возраста на временно оккупированных территориях Украины.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет Центр национального сопротивления.

По имеющейся информации, те, кто согласился выступать под флагом России, включены в общий список кандидатов в спортивные сборные РФ. При этом им придется совмещать военную службу с тренировками.

Учитывая то, что Россия исключена из многих международных спортивных соревнований, а мир не признает аннексированные территории, возможности для их дальнейшей спортивной карьеры остаются ограниченными.

Топ комментарии
+10
Вони "дострибалися" ще тоді, коли не захотіли виїжджати з окупації попри 8 років можливостей.

І аби було добре зрозуміло: хіба це перша хвиля мобілізації в ТОТ в засрашинську армію?

В 2022 році, в березні в них сталася перша хвиля "мобілізації" на окупованих територіях - тоді всіх, хто старший 18 і молодший 40 - просто на вулиці хапали і кидали у воронки. Так і мого племінника, 22 роки йому було, "мобілізували" - був спортсменом, до речі (і закінчив якийсь там ВУЗ невизнаний спортивний). В червні прийшла похоронка - що загинув дізнались по інвентарному номеру покрученого від вибуху автомата - прилетів в располагу один з перших HIMARS.

Зрозумійте: зараз в армії загарбника є велика скрута з особовим складом. В самій засрашці вони ВЖЕ вигребли всіх, хто добровільно, за гроші, під примусом чи з-за тупості підписував контракт в штурмовики-смертники. Все настільки скрутно, що навіть примосова мобілізація в ТОТ не дає результатів. Тому вони нарешті для рабів на ТОТ вигадали морковку хоч якусь - "будете за армійські спортивні збірні виступати", ага, в перервах між штурмовкою українських посадок.
показать весь комментарий
03.03.2025 13:09 Ответить
+6
Тобто Тітушок?!
показать весь комментарий
03.03.2025 13:02 Ответить
+5
Піди мобілізуйся, і перестань строчити тупі коментарі з британського дивану.
показать весь комментарий
03.03.2025 13:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Дострибалися
показать весь комментарий
03.03.2025 12:59 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 13:09 Ответить
Тобто Тітушок?!
показать весь комментарий
03.03.2025 13:02 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 13:12 Ответить
Вадим Тітушко ,той що на цьому фото - зараз в лавах ЗСУ
показать весь комментарий
03.03.2025 13:16 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 13:20 Ответить
І скільки спортсменів на окупованих територіях залишилося?
показать весь комментарий
03.03.2025 13:03 Ответить
Скільки б не залишилось - вони переховуються, очевидно, від заходів примусової мобілізації. А скрута з особовим складом владу окупантів примушує хоч якісь морквини для тих "щурів", що ховаються по норах, вигадувати.
показать весь комментарий
03.03.2025 13:11 Ответить
И ни одного возмущения. Надо перенимать опыт московитов по применению нелояльной массы в своих интересах.
показать весь комментарий
03.03.2025 13:05 Ответить
мало в сзч убежало?
показать весь комментарий
03.03.2025 13:08 Ответить
Піди мобілізуйся, і перестань строчити тупі коментарі з британського дивану.
показать весь комментарий
03.03.2025 13:10 Ответить
Це в Україні, на підконтрольних територіях, працюють закони і в тебе і відстрочка, і суди, і ЗМІ "проти бусифікації". А на ТОТ - просто на підвалі здохнеш, якщо будеш обурюватись.
показать весь комментарий
03.03.2025 13:13 Ответить
От воно справжнє лице совка -північнокорейця ,яке рядиться в личину патріота. Хоча мріє про УССР-Сраліна у вишиванках
показать весь комментарий
03.03.2025 13:19 Ответить
і що не волають про порушення их канституционих прав??? Отож....
показать весь комментарий
03.03.2025 13:10 Ответить
Важко волати про свої права, коли ти прикутий кайданками до труби в підвалі.
показать весь комментарий
03.03.2025 13:17 Ответить
Чекають ,як обіцяли ,що за 2-3 тижні визволять , ну максимум літом будуть пити каву в ялті
показать весь комментарий
03.03.2025 13:17 Ответить
Зато Європа залюбки приймає розійських і ************ спортсменів розказуючи що спорт окремо від політики. На самому ж ділі всі розійські і *********** спортсмени підписують зобов'язання працювати на розійські спецслужби
показать весь комментарий
03.03.2025 13:11 Ответить
Знаєте що саме цікаве ? В багатьтох наших цензоровських "патріотів"?)))

Для них мрія державного устрою - це Московія Путіна )) Вони просто оргазмують від можливості - посадити всіх неугодних ,розстріляти всіх незгодних і заткнути рот всім інакомислячим . Україна- Північна корея- це їх рожева мрія - щоб всіх ходили строєм між бараками , заграторяди і вєртухаї на вишках .

А будувати Україну _Ізраїль - країну вільних людей - де чиновники та їх діти воюють , де кордони відкриті ,де не має ТЦК - вони не можуть ,не здатні і бояться ...

А чому ? БО СОВОК МОЖЕ ПОБУДУВАТИ ТІЛЬКИ СОВОК - А НЕ КРАЇНУ ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ
показать весь комментарий
03.03.2025 13:26 Ответить
Вони блд, за три роки не можуть ракетну програму родить. Я не бачу сенсу взагалі воювати, чекаючи не знаючи шо. Ну засіли ми в глуху оборону. Ну добре. Не убьють нас сьогодні, а убьють через пару років. На що ми чекаємо? Де ракети, щоб знищувати їх заводи, літаки, енергетику і виробництва, да хоча б щоб простих цивільних кошмарити отвєтками за обрстріли. Де це все?
показать весь комментарий
03.03.2025 13:40 Ответить
Ну не розголошувати ж таку інформацію тільки для щоб задовільнити вашу цікавість!
показать весь комментарий
03.03.2025 14:01 Ответить
на вулицю, сподіваюсь, виходиш, бо ж за кермом стільки їб@нутих алкашів і наріків зараз, якщо не роз'їдуть сьогодні, то роз'їдуть завтра. З такою логікою краще відразу повіситися, бо ж все одно вмреш, якщо не сьогодні, то завтра. Стільки небезпек кругом - тупі лікарі, шкідливе повітря, їжа гівно, інсульти, інфаркти, рак - як жити, як жити? смерть на кожному кроці
показать весь комментарий
03.03.2025 14:23 Ответить

показать весь комментарий
03.03.2025 14:28 Ответить
"... ті, хто погодився виступати під прапором Росії, включені до загального списку кандидатів у спортивні збірні РФ."

От пощастило так пощастило! Тепер зможуть на олімпійські ігри (по киданню кізяків) поїхати!

показать весь комментарий
03.03.2025 13:36 Ответить
От сволота! Як з рашки-засирашки, то вони зеків гребують на війну, а як з ТОТ - то спортсменів! Не своє - не жалко!
показать весь комментарий
03.03.2025 14:03 Ответить
Ну шо, хлопці, "спортвнєпалітікі"?
показать весь комментарий
03.03.2025 14:05 Ответить
А ніхто не звернув увагу на те, що хош-не-хош кожному чоловіку України призивного віку доведеться воювати?
Якщо його не мобілізує українське ТЦК, то їх на м'ясо мобілізують касапські окупаційні адміністрації з метою "брать Киев, брать Варшаву, брать Берлин"
показать весь комментарий
03.03.2025 14:08 Ответить
Це ти питай з тих хто сдав південь за один день, ага, служити будуть усі