8463 відвідувача онлайн

Росія почала примусово залучати спортсменів з окупованих територій до армії, - ЦНС

рф,армія,російська

Російські окупаційні адміністрації розпочали мобілізацію спортсменів призовного віку на тимчасово окупованих територіях України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Центр національного спротиву.

За наявною інформацією, ті, хто погодився виступати під прапором Росії, включені до загального списку кандидатів у спортивні збірні РФ. Водночас їм доведеться поєднувати військову службу з тренуваннями.

Зважаючи на те, що Росія виключена з багатьох міжнародних спортивних змагань, а світ не визнає анексовані території, можливості для їхньої подальшої спортивної кар'єри залишаються обмеженими.

Топ коментарі
+10
Вони "дострибалися" ще тоді, коли не захотіли виїжджати з окупації попри 8 років можливостей.

І аби було добре зрозуміло: хіба це перша хвиля мобілізації в ТОТ в засрашинську армію?

В 2022 році, в березні в них сталася перша хвиля "мобілізації" на окупованих територіях - тоді всіх, хто старший 18 і молодший 40 - просто на вулиці хапали і кидали у воронки. Так і мого племінника, 22 роки йому було, "мобілізували" - був спортсменом, до речі (і закінчив якийсь там ВУЗ невизнаний спортивний). В червні прийшла похоронка - що загинув дізнались по інвентарному номеру покрученого від вибуху автомата - прилетів в располагу один з перших HIMARS.

Зрозумійте: зараз в армії загарбника є велика скрута з особовим складом. В самій засрашці вони ВЖЕ вигребли всіх, хто добровільно, за гроші, під примусом чи з-за тупості підписував контракт в штурмовики-смертники. Все настільки скрутно, що навіть примосова мобілізація в ТОТ не дає результатів. Тому вони нарешті для рабів на ТОТ вигадали морковку хоч якусь - "будете за армійські спортивні збірні виступати", ага, в перервах між штурмовкою українських посадок.
показати весь коментар
03.03.2025 13:09
+6
Тобто Тітушок?!
показати весь коментар
03.03.2025 13:02
+5
Піди мобілізуйся, і перестань строчити тупі коментарі з британського дивану.
показати весь коментар
03.03.2025 13:10
Коментувати
Сортувати:
Дострибалися
показати весь коментар
03.03.2025 12:59 Відповісти
показати весь коментар
03.03.2025 13:09 Відповісти
Тобто Тітушок?!
показати весь коментар
03.03.2025 13:02 Відповісти
показати весь коментар
03.03.2025 13:12 Відповісти
Вадим Тітушко ,той що на цьому фото - зараз в лавах ЗСУ
показати весь коментар
03.03.2025 13:16 Відповісти
показати весь коментар
03.03.2025 13:20 Відповісти
І скільки спортсменів на окупованих територіях залишилося?
показати весь коментар
03.03.2025 13:03 Відповісти
Скільки б не залишилось - вони переховуються, очевидно, від заходів примусової мобілізації. А скрута з особовим складом владу окупантів примушує хоч якісь морквини для тих "щурів", що ховаються по норах, вигадувати.
показати весь коментар
03.03.2025 13:11 Відповісти
И ни одного возмущения. Надо перенимать опыт московитов по применению нелояльной массы в своих интересах.
показати весь коментар
03.03.2025 13:05 Відповісти
мало в сзч убежало?
показати весь коментар
03.03.2025 13:08 Відповісти
Піди мобілізуйся, і перестань строчити тупі коментарі з британського дивану.
показати весь коментар
03.03.2025 13:10 Відповісти
Це в Україні, на підконтрольних територіях, працюють закони і в тебе і відстрочка, і суди, і ЗМІ "проти бусифікації". А на ТОТ - просто на підвалі здохнеш, якщо будеш обурюватись.
показати весь коментар
03.03.2025 13:13 Відповісти
От воно справжнє лице совка -північнокорейця ,яке рядиться в личину патріота. Хоча мріє про УССР-Сраліна у вишиванках
показати весь коментар
03.03.2025 13:19 Відповісти
і що не волають про порушення их канституционих прав??? Отож....
показати весь коментар
03.03.2025 13:10 Відповісти
Важко волати про свої права, коли ти прикутий кайданками до труби в підвалі.
показати весь коментар
03.03.2025 13:17 Відповісти
Чекають ,як обіцяли ,що за 2-3 тижні визволять , ну максимум літом будуть пити каву в ялті
показати весь коментар
03.03.2025 13:17 Відповісти
Зато Європа залюбки приймає розійських і ************ спортсменів розказуючи що спорт окремо від політики. На самому ж ділі всі розійські і *********** спортсмени підписують зобов'язання працювати на розійські спецслужби
показати весь коментар
03.03.2025 13:11 Відповісти
Знаєте що саме цікаве ? В багатьтох наших цензоровських "патріотів"?)))

Для них мрія державного устрою - це Московія Путіна )) Вони просто оргазмують від можливості - посадити всіх неугодних ,розстріляти всіх незгодних і заткнути рот всім інакомислячим . Україна- Північна корея- це їх рожева мрія - щоб всіх ходили строєм між бараками , заграторяди і вєртухаї на вишках .

А будувати Україну _Ізраїль - країну вільних людей - де чиновники та їх діти воюють , де кордони відкриті ,де не має ТЦК - вони не можуть ,не здатні і бояться ...

А чому ? БО СОВОК МОЖЕ ПОБУДУВАТИ ТІЛЬКИ СОВОК - А НЕ КРАЇНУ ВІЛЬНИХ ЛЮДЕЙ
показати весь коментар
03.03.2025 13:26 Відповісти
Вони блд, за три роки не можуть ракетну програму родить. Я не бачу сенсу взагалі воювати, чекаючи не знаючи шо. Ну засіли ми в глуху оборону. Ну добре. Не убьють нас сьогодні, а убьють через пару років. На що ми чекаємо? Де ракети, щоб знищувати їх заводи, літаки, енергетику і виробництва, да хоча б щоб простих цивільних кошмарити отвєтками за обрстріли. Де це все?
показати весь коментар
03.03.2025 13:40 Відповісти
Ну не розголошувати ж таку інформацію тільки для щоб задовільнити вашу цікавість!
показати весь коментар
03.03.2025 14:01 Відповісти
на вулицю, сподіваюсь, виходиш, бо ж за кермом стільки їб@нутих алкашів і наріків зараз, якщо не роз'їдуть сьогодні, то роз'їдуть завтра. З такою логікою краще відразу повіситися, бо ж все одно вмреш, якщо не сьогодні, то завтра. Стільки небезпек кругом - тупі лікарі, шкідливе повітря, їжа гівно, інсульти, інфаркти, рак - як жити, як жити? смерть на кожному кроці
показати весь коментар
03.03.2025 14:23 Відповісти

показати весь коментар
03.03.2025 14:28 Відповісти
"... ті, хто погодився виступати під прапором Росії, включені до загального списку кандидатів у спортивні збірні РФ."

От пощастило так пощастило! Тепер зможуть на олімпійські ігри (по киданню кізяків) поїхати!

показати весь коментар
03.03.2025 13:36 Відповісти
От сволота! Як з рашки-засирашки, то вони зеків гребують на війну, а як з ТОТ - то спортсменів! Не своє - не жалко!
показати весь коментар
03.03.2025 14:03 Відповісти
Ну шо, хлопці, "спортвнєпалітікі"?
показати весь коментар
03.03.2025 14:05 Відповісти
А ніхто не звернув увагу на те, що хош-не-хош кожному чоловіку України призивного віку доведеться воювати?
Якщо його не мобілізує українське ТЦК, то їх на м'ясо мобілізують касапські окупаційні адміністрації з метою "брать Киев, брать Варшаву, брать Берлин"
показати весь коментар
03.03.2025 14:08 Відповісти
Це ти питай з тих хто сдав південь за один день, ага, служити будуть усі