9064 посетителя онлайн

Спор Трампа и Зеленского: 29% украинцев считают США недружественной страной, - опрос. ИНФОГРАФИКА

46% украинцев считают, что Украина сможет воевать даже без американской поддержки, тогда как 36% имеют противоположное мнение.

Об этом свидетельствуют данные исследования Gradus Research, информирует Цензор.НЕТ.

Согласно данным опроса, проведенного 1 марта 2025 года, 46% украинцев верят, что страна продолжит борьбу даже в случае сокращения или прекращения помощи США. В то же время 36% опрошенных считают, что без американской поддержки Украине будет значительно труднее.

Напряженная встреча президентов США и Украины отразилась на восприятии украинцами Соединенных Штатов: только 13% считают их дружественной страной, тогда как 29% называют недружественной.

29% украинцев считают США недружественной страной

Опрос также зафиксировал рост поддержки президента Владимира Зеленского - его рейтинг одобрения вырос до 49%. В то же время 44% респондентов считают, что страна движется в правильном направлении (против 36% в декабре 2024 года).

Как отмечается, украинцы и в дальнейшем выступают против проведения выборов во время войны - этот показатель вырос до 58% (против 52% на прошлой неделе).

Несмотря на вызовы, ожидания завершения войны до конца 2025 года остаются высокими. Этот оптимизм вырос после победы Дональда Трампа на президентских выборах в США и продолжает держаться на высоком уровне.

29% украинцев считают США недружественной страной

Исследование проведено Gradus Research методом самозаполнения анкеты в мобильном приложении Gradus. Выборка - 1000 респондентов из городов более 50 тысяч жителей (18-60 лет). Территории активных боевых действий и временно оккупированные регионы не учитывались.

Спор Трампа и Зеленского

Напомним, в Белом доме в пятницу, 28 февраля, состоялась встреча президента США Дональда Трампа и президента Украины Владимира Зеленского.

Дональд Трамп и Владимир Зеленский начали спорить и перешли на повышенные тона во время встречи в Овальном кабинете.

Президент Украины Владимир Зеленский досрочно покидает Белый дом после встречи с Дональдом Трампом в Овальном кабинете.

В Вашингтоне не состоялось подписание соглашения о полезных ископаемых между Украиной и США.

Топ комментарии
+45
Как легко манипулировать нашим быдлом с помощью пропаганды. Необучаемые
показать весь комментарий
03.03.2025 16:57 Ответить
+31
Смотрите. Меня такая гордость берет за наших людей. Такие гордые и независимые от всех. Прямо любо дорого посмотреть какая волна поддержки президента поднялась. Прямо орлы. Только вот в ТЦК почему-то очередей этих зеленых "патриотов" как не было, так и нет. А на фронте 30% заполнения штата бригад. Странно это как-то, не находите? Какая-то странно виртуальная поддержка. Или это другое?
показать весь комментарий
03.03.2025 17:04 Ответить
+26
Єєєє срср - ва всєм винавата Америка.
показать весь комментарий
03.03.2025 16:55 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Смотрите. Меня такая гордость берет за наших людей. Такие гордые и независимые от всех. Прямо любо дорого посмотреть какая волна поддержки президента поднялась. Прямо орлы. Только вот в ТЦК почему-то очередей этих зеленых "патриотов" как не было, так и нет. А на фронте 30% заполнения штата бригад. Странно это как-то, не находите? Какая-то странно виртуальная поддержка. Или это другое?
показать весь комментарий
03.03.2025 17:04 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 17:27 Ответить
Пусть видосики "величайшего" попробуют зарядить. Может и поможет.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:30 Ответить
Як відбивати ракетні атаки ворога без Петріотів?
Чи готові ті, які вважають США "недружньою країню" за можливе воювати без американської зброї, відбивати атаки Кинджалів по містам України? ПРО та ППО не замінять ніякі купи грошей, фізично потрібна відповідна техніка, обладнання, яку можуть надати лише США.
Чи думали про це ті, кого опитували? Чи за звичкою відповідали "по приколу"?
показать весь комментарий
03.03.2025 18:02 Ответить
Єєєє срср - ва всєм винавата Америка.
показать весь комментарий
03.03.2025 16:55 Ответить
сьогодні донні розповість кому сша дружня країна
показать весь комментарий
03.03.2025 16:55 Ответить
Дожили...
показать весь комментарий
03.03.2025 16:55 Ответить
😊 Пмерика, як країна ніколи не була дружньою до України. Американці - так, були, а США - у новітній історії - ні. Я ж чудово пам'ятаю, як Джордж Буш старший приїжджав до Києва вмовляти Верховну Раду не проголошувати Незалежність, яким обережним був у тому ж Києві у 1995-му році Біл Клінтон стосовно української безпеки. Що зробив для безпеки України Барак Обама у 2014-му... Тому важко офіційний Вашингтон вважати другом України. Проблема ж навіть не в тому, що офіційні Штати не бачили Україну другом - це нівелювалося тим, що кацапів вони не бачили партнером, а сприймали як суперника. А тепер найгірше те, що Трамп бачить кацапів партнерами і це власне є найбільшою проблемою України. І власне це є новим у американській політиці.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:57 Ответить
Америка ни к к какой стране не дружная,Америка-это бизнес.Где выгода и интерес-там и "дружественное" внимание Америки.Это ни хорошо,ни плохо.Таков менталитет нации.Просто это надо учитывать.p.s это,по большому счёту,применимо к любому государству и нации.У каждого свой интерес,финансовый или ещё какой.
показать весь комментарий
03.03.2025 18:38 Ответить
Це приблизно те, що я хотів донести.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:10 Ответить
Летимо
показать весь комментарий
03.03.2025 16:56 Ответить
Как легко манипулировать нашим быдлом с помощью пропаганды. Необучаемые
показать весь комментарий
03.03.2025 16:57 Ответить
Дійсно, навіть за 3 роки повномасштабки українську мову не хочуть вивчити, усе мовою окупанта спілкуються.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:55 Ответить
Ну,знаю я державну в достаточной степени,и что?путин сдохнет,"шахеды" кончатся,коллаборанты говорящие на украинском сдохнут,кацапия сгорит к е..ням если я буду говорить и писать на литературном украинском(которого не знает половина населения)?
показать весь комментарий
03.03.2025 18:45 Ответить
російська мова, рпц тощо-це за версією х#йла складові елементи "руського міра", чим воно виправдовує перед усім світом та своїм стадом агресію проти нас. "ані гаварят ну руском язикє, значіт ето наші люді, іх нужно асвабаждать от біндеравцев".
показать весь комментарий
04.03.2025 08:44 Ответить
Ну який рейтинг?Стільки помилок зроблено за цей час.Прорахунків богато. А чого вартуе,що е і план А,і план Б,і план И.А насправді жодного.І плата воінам мала, і воюють ті,у кого кума немае,і рояль на трампа від кварталу. Це все нам мінус.А вінувати американци.
показать весь комментарий
03.03.2025 16:57 Ответить
Когда-то это постили как стеб. Теперь в мозгах некоторых это стало реальностью.

показать весь комментарий
03.03.2025 17:10 Ответить
Не США не дружня країна, а божевільна влада новообрана недружня. Це двівеликі різниці, як кажуть у нас в Одесі.
показать весь комментарий
03.03.2025 16:58 Ответить
А в на влада не божевільна ,нічого ліпити із янєлоха українського патріота.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:02 Ответить
В нас влада така, яку ти обрав. Тому нічого мені тут ліпити горбатого.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:18 Ответить
Ти чмо на себе в дзеркало подивись .
показать весь комментарий
03.03.2025 17:19 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 17:24 Ответить
а у вас в Одесі не кажуть, що в Америці така влада, яку обрали? Тому нічого мені тут ліпити горбатого. .
показать весь комментарий
03.03.2025 22:01 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 23:21 Ответить
типова відповідь, типового виборця шмарклявого
показать весь комментарий
04.03.2025 07:29 Ответить
Завтра, теритично, Трамп підгоне зброю і , що знову " заплазуємо"?
показать весь комментарий
03.03.2025 16:58 Ответить
Не підгонить! Там навіть в Конгресі всі проти нас. Колишня українка конгресвуменша чорнорота Спартц взагалі послала нас до дідька.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:01 Ответить
Уточнення проти НАС українців? Чи проти Зеленського з менеджерами. Чи давно Зеленський у відеозверненнях " пі*бував" Трампа, що типу я сумніваюся, що в нього є план і тд. Всі бачать результат, а чому ніхто не звертає уваги, які дії за 6 років призвели до цього.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:08 Ответить
Всмислі не звертає ніхто уваги?
показать весь комментарий
03.03.2025 17:14 Ответить
Ну так я бачу коментарі, де більшість готова вже коронувати Зеленського, не зважаючи на все що було і є в Україні. Навіть вже новин з фронту по кількості менше ніж Трамп та Зеленський.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:16 Ответить
Так, суспільство розділось на «за» та «проти», як і вАмериці. Там теж половина проти хамства трампа. Новини з фронту поки є і це добре. Страшно буде тоді, коли вони зовсім припиняться, як і сам фронт.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:21 Ответить
А что нам фронт, что нам ЗСУ? Сейчас "величайший" и "солнцеликий" Зеленский как возьмет и вж-и-и-и-к - мгновенно выгонит русню с оккупированных территорий вечерним видосиком. Точно-точно.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:24 Ответить
Так в нього і розмови тільки, дайте, посильте ППО, тобто це доказ, що його влаштовує стала війна.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:25 Ответить
Взагалі-то, ОПа - це не вся Україна , а лише маленький шматок лайна, яке тимчасово дорвалось до влади.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:35 Ответить
Українці не вважають,а вчаться тверезо дивитися на факти і світ підчас війни
показать весь комментарий
03.03.2025 16:58 Ответить
Хто цю інфографіку малює? Трамп, ти?
показать весь комментарий
03.03.2025 16:58 Ответить
Згоден на 100 відсотків. Маніпулятивна теза. Навіщо таке "дослідження"? Московіти замолвили?
показать весь комментарий
03.03.2025 17:16 Ответить
Він не вміє. Не царська це справа. Мабуть хтось йому допомагає. Хто б це міг бути?
показать весь комментарий
03.03.2025 18:30 Ответить
Це капець.....
показать весь комментарий
03.03.2025 16:58 Ответить
Проводити такі опитування під час війни , це ІПСО кремлядей.
показать весь комментарий
03.03.2025 16:59 Ответить
Та хто їх проводить. Може запитали декілька студентів в Києві чи 60+ свідків меморандуму та кордонів 91 року.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:03 Ответить
" Далой проклятих амєріканскіх імперіалістов " - одне із гасел совітського агітпропу часів "холодної війни " яке стало і гаслом зєльоного гівномарафонівського агітпропу - Що- вєрной дарогай ідьотє таваріщі ? В нашого рідного наріду зовсім дах поїхав ,самі собі риють яму .
показать весь комментарий
03.03.2025 17:00 Ответить
Детей то зачем опрашивать? Детский мозг не для серьезных вопросов. В следующий раз используйте выборку 25-60 лет.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:01 Ответить
Только выбирать они начинают раньше. Я бы сделал совершеннолетие как в штатах - с 21 года. А то такие навыбирали нам уже.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:06 Ответить
В штатах голосують з 18 як і в нас. З 21 то алкоголь в магазині можна купити
показать весь комментарий
03.03.2025 17:50 Ответить
Я бы и голосовать разрешил только с 21
показать весь комментарий
03.03.2025 17:53 Ответить
не допрацьовують "пазітівні блогери", мало бути 73%.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:01 Ответить
Боже, скільки у нас ідіотів: досліджувачів, опитувачів, опитуваних, журналістів.
Це що вам, тік-ток? Кіно? Це про когось іншого?
показать весь комментарий
03.03.2025 17:02 Ответить
Wag the dog!
показать весь комментарий
03.03.2025 17:05 Ответить
Багато хто вважає, що у фразі "Моя сестра, підійшла до вікна" кома потрібна, а інші вважають, що Земля пласка.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:05 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 17:07 Ответить
Зараз вкраїнчик як попре мобілізуватися, нє?
показать весь комментарий
03.03.2025 17:07 Ответить
А кацапчика питали?
показать весь комментарий
03.03.2025 17:11 Ответить
Це треба поцікавитись у тих, хто проводив опитування, чи попадались їм кацапчики...
показать весь комментарий
03.03.2025 17:19 Ответить
Уксусов, а ти хто? Удмурт чи вепс?
показать весь комментарий
03.03.2025 18:08 Ответить
Рєптілоїд в трусіках, хіба не видно
показать весь комментарий
03.03.2025 18:17 Ответить
І яка ж вражина замовляє ці дослідження цій конторіНіканорі?

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ГРАДУС РІСЕЧ
Дата регистрации 05.07.2019 (5 лет 7 месяцев)
Уполномоченное лицо
БЛИЗНЮК ЄВГЕНІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА керивник (згидно зи статутом)
( Працювала в медіагрупах 1+1 Media і StarLightMedia)
Хто б сумнівався.
Размер уставного капитала
1 000,00 грн.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:10 Ответить
Прямо, як братушки. Адіннарот. "На Вашингтон!!!" "Трамп- чмо!" скоро наліпки будуть.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:12 Ответить
Трамп таки чмо, але Трамп - то далеко не всі США.
зєля - теж чмо, але зєля і слуги - то не вся Україна.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:22 Ответить
Від любові до ненависті...
показать весь комментарий
03.03.2025 17:13 Ответить
Радує що дегенератів в Україні вже не 73%,а 29%.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:17 Ответить
Яка ж дурниця, цензор навіщо ти постиш таке ?
показать весь комментарий
03.03.2025 17:17 Ответить
Це дарма. Донні там далеко не 73% підтримують, при чому не підтримує саме краща половина США.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:21 Ответить
Жінки!
показать весь комментарий
03.03.2025 18:34 Ответить
Ну, Тейлор Свіфт і Леді Гага - жінки, так що десь ви праві.
показать весь комментарий
03.03.2025 18:40 Ответить
Уточнюю думку. Жінки жіночої статі.
показать весь комментарий
03.03.2025 23:03 Ответить
Никогда не верил всем этим опросам, это всегда чей-то заказ, но если порассуждать теоретически, то такие результаты это следствие слабости государственных СМИ, которые не занимаются доведением до населения истинного положения дел, поэтому народ плохо ориентируется, кто друг, а кто враг.

Нельзя говорить, что вся Америка нам враг, на сегодня нам враг трамп и его орава дебилов, а народ Америки как раз уже выходит на улицы и протестует против трампа за его отношение к Украине, так что, я думаю, американцы скинут этого дебила.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:36 Ответить
О завел пластинку.. тогда и рашены не враги, эта путятька, злюка такая все портит. Давай еще там Гитлеры приходят и уходят, а ... заводи песню, фриц. США в лице трамбона враг. Это факт. И не только Украины, но и Канады, Мексики, Дании, Панамы. Этот список будет дополняться новыми локациями пока этот гандон будет дутеть из своего подвАльного кабинета и двигать с олигофреном мацкой свои бредовые идеи изменения мира. P.S. что там это чмо издало - английский основной язык штатов? Дальше по методичке ***** будет "думать" о защите англоязычных в Великобритании от давления монархии?
показать весь комментарий
03.03.2025 17:56 Ответить
Вы не адресу пишите, вам нужен доктор, скорее всего психиатр, но это не ко мне.
показать весь комментарий
03.03.2025 18:08 Ответить
Американці в мережі вже https://www.etsy.com/listing/1882313169/podderite-ukrainu-podderite-zelenskogo?ga_order=most_relevant&ga_search_type=all&ga_view_type=gallery&ga_search_query=trump+is+a+traitor&ref=sr_gallery-3-12&pro=1&content_source=573da9c44ff6bd50d4b35c5faf7bc2560769b59b%253A1882313169&search_preloaded_img=1&organic_search_click=1&logging_key=573da9c44ff6bd50d4b35c5faf7bc2560769b59b%3A1882313169 почали продавати ось такі наклейки на бампер автомобіля.
Трампа назвали "боягузливим зрадником у Овальному кабінеті".

показать весь комментарий
03.03.2025 17:58 Ответить
іМХО на сьогодні треба закрити рота і дати мулу, що підняв трамп осісти на дно, а не бовтати його опитуваннями, закликами та заявами.
показать весь комментарий
03.03.2025 17:41 Ответить
Опитування також зафіксувало зростання підтримки президента Володимира Зеленського - його рейтинг схвалення зріс до 49%.

*******, це ж капець, як "потужно".
показать весь комментарий
03.03.2025 17:47 Ответить
почему эти 29% не на фронте?? вернее 49%
показать весь комментарий
03.03.2025 17:47 Ответить
Как то вдруг стала прорисовываться чуть любопытная линия. С давних лет. А ведь США предали Ю Вьетнам, и ранее в Корее не все вышло, вот недавно с Афгана вдруг ушли все оставив, вроде на 300 лярдов, резня там потом пошла, на Балканах не дожали и сильно тоже. Теперь очередь Украины пришла, но буквально со вчера, как отшумел саммит в Лондоне, а не Европа ли следующая? А в это время кто то в Китае лежит на берегу речки и ждёт когда проплывает следующий труп врага. Ну так ведь получается!
показать весь комментарий
03.03.2025 17:52 Ответить
Через місяць-два, якщо ми ще будемо, показники будуть інші. А зараз, вАВА, ІДИ У СРАКУ!
показать весь комментарий
03.03.2025 17:53 Ответить
і чим ми тим самим відрізняємось від кацапів??? адін нарот, і то правда. Так же кацапи зразу при Обамі і Байдену кричали США ворог а при Трампу вже готові триколори на прапори США обміняти,
Недружній нам рудий і його дебільна команда, США є і були партнером №1
показать весь комментарий
03.03.2025 18:01 Ответить
Не треба фантазувати. Триколори вони готові міняти лише на китайський прапор.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:44 Ответить
США ворожі? дебіли 95-го кварталу почали поглиблювати розкол, який сам зе і зробив. Цікаво, а що далі? США введуть санкції, чи почнуть поставляти зброю росії?
В цей час заброньовані хряки кварталу думають втекти за кордон???
показать весь комментарий
03.03.2025 18:24 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 18:53 Ответить
Нинішня влада США навіть до своїх колег до НАТО не дружня, що вже говорити про нас.
показать весь комментарий
03.03.2025 19:08 Ответить
Безтолковий ішак сам, на рівному місці, створює проблеми, а любителі ішака (зазвичай бидло, яке нічим не цікавиться) ліплять з мудака "героя".
показать весь комментарий
03.03.2025 19:18 Ответить
США всегда в Украине продвигали интересы России. Только во время Байдена нам начали немного помогать. Если Россия не дружеская нам страна, то США, которая продвигает их интересы тоже.
показать весь комментарий
03.03.2025 19:21 Ответить
ТОВ "ГРАДУС РІСЕЧ" 43096068
73.20 Дослідження кон'юнктури ринку та виявлення громадської думки
https://catalog.youcontrol.market/reklama-i-marketynh/73.20 82.30 Організування конгресів і торговельних виставок
85.60 Допоміжна діяльність у сфері освіти
62.01 Комп'ютерне програмування
62.02 Консультування з питань інформатизації
63.11 Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов'язана з ними діяльність
63.99 Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у.
70.21 Діяльність у сфері зв'язків із громадськістю
70.22 Консультування з питань комерційної діяльності й керування
72.20 Дослідження й експериментальні розробки у сфері суспільних і гуманітарних наук
73.11 Рекламні агентства
74.10 Спеціалізована діяльність із дизайну
74.90 Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н.в.і.у.
показать весь комментарий
03.03.2025 19:42 Ответить
Америка не дружня до української корупції, але не до народу