9367 посетителей онлайн

Президент Финляндии Стубб о споре Трампа и Зеленского: Надо пожать руки и двигаться дальше

Встреча Трампа и Зеленского в США 28 февраля

Президент Финляндии Александр Стубб на фоне ссоры президентов США Дональда Трампа и президента Украины Владимира Зеленского призвал всех успокоиться и вернуться к переговорам.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Громадське.

Стубб убежден, что соглашение о редкоземельных минералах между Украиной и США является очень важным и может стать "переломным моментом". Поэтому он выразил надежду, что "мы сможем найти решение" по этому соглашению.

Кроме того, по его мнению, "иногда публичная дипломатия" не работает, поэтому президент Финляндии считает, что в таких ситуациях "надо быть финнами: глубоко вдохните, примите холодную ванну, сауну, дышите и возвращайтесь к столу переговоров".

Финского президента также спросили относительно заявлений о том, что именно Зеленский должен первым восстановить отношения с Трампом. Он ответил, что "для танго нужны двое".

"Знаете, порой это то, что случается в браке или других видах отношений - ты идешь в свой угол и дуешься. Но ты должен выйти оттуда, поговорить, пожать руки и двигаться дальше", - считает Стубб.

Спор Трампа и Зеленского

Напомним, в Белом доме в пятницу, 28 февраля, состоялась встреча президента США Дональда Трампа и президента Украины Владимира Зеленского.

Дональд Трамп и Владимир Зеленский начали спорить и перешли на повышенные тона во время встречи в Овальном кабинете.

Президент Украины Владимир Зеленский досрочно покидает Белый дом после встречи с Дональдом Трампом в Овальном кабинете.

В Вашингтоне не состоялось подписание соглашения о полезных ископаемых между Украиной и США.

Топ комментарии
+10
Пане фінський президент вся ця зустріч була для того щоб принизити не тільки нашого президента а й всю Україну. Вибачитися за те що не встав перед ними на коліна та не бився лобом дякуючи за приниження? Мені не дуже подобається наш президент, але мені ще більше не подобається коли йде публічна "порка" за те що він не робив.
показать весь комментарий
03.03.2025 18:43 Ответить
+8
Треба поки зачекати.Путін вже видихаецця,бо дуже підштохвуе трампа на діі.Подивімось,що буде далі.
показать весь комментарий
03.03.2025 18:40 Ответить
+8
А толку? Про Трампа все ясно - "350 млрд" "Україна за все заплатить" "Путін хороший і адекватний а РФ взагалі хоче миру" "Це Україна не готова до миру" - що зміниться від рукостискання? - що конткретно?

В принципі можна але якщо і ні - то і так нічого не зміниться
показать весь комментарий
03.03.2025 18:42 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Треба поки зачекати.Путін вже видихаецця,бо дуже підштохвуе трампа на діі.Подивімось,що буде далі.
показать весь комментарий
03.03.2025 18:40 Ответить
Нічого він не видихаеться.
показать весь комментарий
03.03.2025 18:48 Ответить
Віслюки на полі бою говорять про інше.
показать весь комментарий
03.03.2025 19:01 Ответить
Видихаеться, видихаеться.
показать весь комментарий
03.03.2025 19:24 Ответить
Так видихаеться, що вже почався наступ на Сумщині і перерізання логістики тим військам що на Курщині.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:08 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 18:41 Ответить
Піти і помиритися в бані запропонував Трампу і Зеленському президент Фінляндії
показать весь комментарий
03.03.2025 18:42 Ответить
А толку? Про Трампа все ясно - "350 млрд" "Україна за все заплатить" "Путін хороший і адекватний а РФ взагалі хоче миру" "Це Україна не готова до миру" - що зміниться від рукостискання? - що конткретно?

В принципі можна але якщо і ні - то і так нічого не зміниться
показать весь комментарий
03.03.2025 18:42 Ответить
Там ще щось про карти було, типу потрібно перетасувати колоду щоб у рашки було більше козирей ...
показать весь комментарий
03.03.2025 19:04 Ответить
"Путін хороший і адекватний а РФ взагалі хоче миру"
**********
показать весь комментарий
03.03.2025 20:14 Ответить
Пане фінський президент вся ця зустріч була для того щоб принизити не тільки нашого президента а й всю Україну. Вибачитися за те що не встав перед ними на коліна та не бився лобом дякуючи за приниження? Мені не дуже подобається наш президент, але мені ще більше не подобається коли йде публічна "порка" за те що він не робив.
показать весь комментарий
03.03.2025 18:43 Ответить
Мова не хлопчика ,а мужа...

Так і працюють професійні дипломати та державники - переступивши власні амбіції ,образи - на благо народу та держави . ..
А демагоги та тіктокери рахують лайки та рейтинги ....
показать весь комментарий
03.03.2025 18:46 Ответить
На благо українського народу вивести українські війська з Запоріжжя і Херсона за наказом трампа?
показать весь комментарий
03.03.2025 19:06 Ответить
Скиньте посилання на наказ ,щоб всі могли впевнитися ,що ви не "женете поржняк"))
показать весь комментарий
03.03.2025 19:12 Ответить
Трамп примушує Україну до миру, каже, що рашка хоче миру, лише Україна не хоче. Слухаємо російських представників, який мир вони хочуть. Коняка лавров каже, що погодяться на мир, якщо Україна повністю віддасть свої 4 області і Крим і відмовиться від них. І ніяких миротворців бути не може!
Логіка в тебе працює? Чи тобі все треба розжовувати? Зеленського вже примушували до миру, казали: виведеш війська з-під Золотого і буде міцний тривалий мір. Зеленський звісно наївний ідіот і наробив кучу помилок, але він принаймні вчиться на своїх помилках, на відміну від вас.
показать весь комментарий
03.03.2025 19:18 Ответить
Це не логіка , це ваші фантазії . Ви що вірите всьому тому ,що кажуть по телевізору ? То мені вас шкода . Але не потрібно це видавати з а реалії
Ніхто нічого московитам не віддасть добровільно . Розмежування буде по фактичній лінії .
показать весь комментарий
03.03.2025 19:22 Ответить
Ну то скинь посилання на документ, де сказано, що Трамп говорить про мир на лінії розмежування! Чи принаймні посилання на його виступ чи хоча б якийсь твіт, де він це говорить. Оце саме твої фантазії! Бо вони взагалі ні на що не спираються. Тільки на твої власні мрії
показать весь комментарий
03.03.2025 19:25 Ответить
Це моя субєктивна думка)). Але я не приписую її трампу )))
показать весь комментарий
03.03.2025 19:27 Ответить
"...потиснути руки й рухатися далі" Джерело: https://censor.net/ua/n3538984

А руки потім видмиєш?
показать весь комментарий
03.03.2025 18:46 Ответить
Після Трампа схоже доведеться рубати...
показать весь комментарий
03.03.2025 19:04 Ответить
звучить чудово. майже як просто прекратіть стрелять.
показать весь комментарий
03.03.2025 18:47 Ответить
Пропонуюь долучитись до квесту "хто краще видлиже пяту точку трампу"
показать весь комментарий
03.03.2025 18:48 Ответить
Рівень розмови з людством наче з розумово відсталою дитиною.
показать весь комментарий
03.03.2025 18:48 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 20:20 Ответить
Блазні у лазні...
показать весь комментарий
03.03.2025 18:49 Ответить
Рухатися куди , в пітьму , яку нам пропонує трамп і пуйло ? До капітуляції ?
показать весь комментарий
03.03.2025 18:51 Ответить
Дуже сподіваюся, що відносини української влади і адміністрації США будуть знову покращені, але вже без зеленськокського і його єрмакокоманди.
показать весь комментарий
03.03.2025 18:52 Ответить
Стубб, iдь потисни прутня губами у старого рудого дiда. А, i рухайся далi!!!
показать весь комментарий
03.03.2025 18:57 Ответить
про що домовлятися :все віддай- терріторії,навіть які не захоплені,зброю,армію і ще все життя винен будеш,це Америка?та вона повинна була умови такі поставити рашці щоб вона вимелась звідси,вони трильони заощадили коли порізали та віддали ядерку що на них була направлена
показать весь комментарий
03.03.2025 18:58 Ответить
Это ты напиши лично трампу и всей его шобле.
показать весь комментарий
03.03.2025 19:04 Ответить
Якби Стуббб це сказав фінам у часи совіцько- фінської війни… вони б його підвісили на сосні.
показать весь комментарий
03.03.2025 19:04 Ответить
чому вони вдають шо Трамп то адекватна людина і що з ним про щось можно розмовляти?
показать весь комментарий
03.03.2025 19:04 Ответить
Фіни просрали свої території назавжди. Да, вони хоробрі, були. І куди рухатись, в дупу? І що там, в дупі? Буде покращення?
показать весь комментарий
03.03.2025 19:30 Ответить
Та "потиснути руки", то взагалі не питання, головне що потім далі робити з бажанням цього рудого діда продати Україну в обмін на російські корисні копалини?
показать весь комментарий
03.03.2025 19:48 Ответить
"Знаєте, часом це те, що трапляється в шлюбі або інших видах стосунків - ти йдеш у свій куток і дуєшся. Але ти маєш вийти звідти, поговорити, потиснути руки й рухатися далі", - вважає Стубб. Джерело: https://censor.net/ua/n3538984