8569 посетителей онлайн

Украина рассчитывает на поддержку США на пути к миру. Нам нужно остановить войну, - Зеленский

Президент Украины Владимир Зеленский

Украина продолжает работу с союзниками для завершения войны и рассчитывает на поддержку Соединенных Штатов на пути к миру.

Об этом говорится в заявлении Владимира Зеленского на платформе Х, информирует Цензор.НЕТ.

"Мы продолжаем нашу работу с партнерами. Уже были разговоры, еще готовимся к другим шагам в ближайшее время", - отметил он.

Глава государства отметил, что Украина пытается сделать дипломатию действительно содержательной и направленной на окончание этой войны как можно быстрее.

"Нам нужен настоящий мир, и украинцы хотят этого больше всего, потому что война разрушает наши города и села, мы теряем наших людей. Нам нужно остановить войну и гарантировать безопасность. Работаем вместе с Америкой и с европейскими партнерами и очень рассчитываем на поддержку Америки на пути к миру. Мир нужен - как можно скорее", - добавил президент.

Зеленский: Украина нуждается в поддержке США на пути к миру

Топ комментарии
+28
показать весь комментарий
03.03.2025 20:42
+23
"Нам потрібно зупинити війну"
"Нам не потрібно зупинити війну, нам потрібно примусити росію до миру військовим шляхом"
"Ми зацікавлені в дипломатичному вирішенні"
"Нам потрібні гарантії"
"Нам не потрібні гарантії, нам потрібна військова допомога"
показать весь комментарий
03.03.2025 20:44
+22
а ти ще насри десь там в Овальному - такий собі привіт від рагульного бидла, має допомогти ..трампон оцінить
показать весь комментарий
03.03.2025 20:43
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
03.03.2025 20:42 Ответить
а ти ще насри десь там в Овальному - такий собі привіт від рагульного бидла, має допомогти ..трампон оцінить
показать весь комментарий
03.03.2025 20:43 Ответить
він не справиться, то може ти поїдеш, в тебе вийде і не тільки в Овальному.
з комів видко, що досвід і талан аж агов маєш.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:57 Ответить
Хм-м-м... А якщо Сонцеликий і справді дослухається до такої (чи подібної) поради?..
показать весь комментарий
03.03.2025 21:05 Ответить
А що? Дурного глузду їм на двох забракне?
показать весь комментарий
03.03.2025 21:56 Ответить
Я здичавіло вибачаюсь... То не вас, таварісчь літінант, сьогодні до сержанта розжалували за вчорашній "зальот на службє"?
показать весь комментарий
03.03.2025 22:00 Ответить

Самовистугався кацап. Хвалю! Схоже, таки його за той зальот і розжалували.
Та й дідько з ним - хай дякує, що не до єфрейтора!
показать весь комментарий
03.03.2025 22:34 Ответить
"Нам потрібно зупинити війну"
"Нам не потрібно зупинити війну, нам потрібно примусити росію до миру військовим шляхом"
"Ми зацікавлені в дипломатичному вирішенні"
"Нам потрібні гарантії"
"Нам не потрібні гарантії, нам потрібна військова допомога"
показать весь комментарий
03.03.2025 20:44 Ответить
Ворог кожен день руйнує наші села та міста...

Це не правда, що в Україні зруйновано вже багато міст...
показать весь комментарий
03.03.2025 20:58 Ответить
Хуцпа класична від онука чекіста.
"Слуга народу" це наратив його кумира джугашвілі.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:44 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 20:45 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 20:47 Ответить
Вождя Стоячого Ведмедя змусили одягнути костюм, ну, бо вони ж цивілізовано і культурно в індіанців забирали їхні землі.

Цей знімок, зроблений у 1948 році. На ньому зображено момент підписання договору, пов'язаного з будівництвом греблі Гаррісон (Garrison Dam) на річці Міссурі. Це призвело до затоплення земель, що належали корінним народам ******, Арікара та Хідаца в Північній Дакоті. Вождь племені ****** Генрі Вайршт (Henry "Standing Bear" Wirts) плаче під час церемонії підписання, адже це рішення означало втрату їхніх предкових земель...
показать весь комментарий
03.03.2025 20:48 Ответить
It is tough to convince the ultimate expansionist that expansionism is bad.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:14 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 21:39 Ответить
Украине нужен не мир, а победа.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:45 Ответить
Це не реалістично з такою політикою заходу, який з однієї сторони допомагає Україні а з іншої купляє в орків ресурси та поставляє їм компоненти для озброєння...

Ті ж літаки що скидають каби, вони всі на електроніці західних компаній, системи наведення і т.д., не здивуюсь що і обладнання для виготовлення двигунів такоє європейське а не китайське...
показать весь комментарий
03.03.2025 20:50 Ответить
Деньги не бесконечные. Россия имеет огромные проблемы в экономике, которые растут с каждым месяцем.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:58 Ответить
У них перегрів економіки від надлишку виробництва та інфляція, великі проблеми в економіці наразі маємо ми..
Реальні проблеми можуть у них початись, тільки якщо штати заблокують платежі за енергоресурси, та метали... але наразі це не було зроблено ні за Бідона і очевидно вже не буде за Трампа
показать весь комментарий
03.03.2025 21:09 Ответить
У них огромное падение в перевозках, строительстве. Банкротства шахт. Бегство капитала и вытеснение компаний Китаем. Их резерв на грани исчерпывания. И прочее.

Схема как это будет происходить.
1. Банкротства.
2. Государство заливает их деньгами.
3. Еще банкротства.
4. Государство не имеет денег.
5. Экономика попадает в спираль банкротств, так как налогов нет и все банкрутеет.

Россия сейчас на 2-3 стадии уже.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:11 Ответить
Товарооборот не впав ні з Китаєм ні з індусами, тому гроші є... далеко не треба ходити, ті ж німці рекордні закупівлі скрапленого газу, наші союзники чехи, нафти, яку ми доречі і прокачуємо...
показать весь комментарий
03.03.2025 21:15 Ответить
Их внутренний рынок умирает. Пользы им от этих продаж газа.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:16 Ответить
В мене таке враження що їх просто під Китай віддають, щоб ті були забезпечені дешевою серевиною, тому що там дорожчає робоча сила як не крути, китайці стали багатші і відповідно необхідно те чимось компенсовувати...
показать весь комментарий
03.03.2025 21:18 Ответить
Білий дім вивчає плани можливого зняття санкцій з Росії, адміністрація розглядає плани ослаблення рестрикцій, передає Reuters.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:23 Ответить
Так в этом вся суть. США спасает Россию. И все это выдается за стремление к миру. Нужно об этом кричать на каждом углу. А не о мощной России, которая побеждает и ей ничего не грозит.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:27 Ответить
Ти живеш десь у космосі, і молотиш казна-що.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:43 Ответить
Вся статистика доступна в интернете. Если не ограничиваться о дешевой пропаганде о том как Россия успешно перестроилась на военную экономику. То чем занимается Россия эти три года это самоканнибализм. Когда ты отпиливаешь себе части тела и поедаешь их. Голова цела, желудок работает, но с остальным не так уж хорошо.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:45 Ответить
Це нереалістично з такою політикою оп
показать весь комментарий
03.03.2025 21:07 Ответить
І яким чином можна дізнатися,бо гаслами ви вже перемогли, але чомусь реальність зовсім інша.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:50 Ответить
Истощение России. Любая война это истощение противника. Он исчерпывает ресурсы вести войну и проигрывает.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:57 Ответить
Поки товстий схудне ..
показать весь комментарий
03.03.2025 21:00 Ответить
Украина живет за счет Европы и США(до недавна). Сама бы она сдохла еще в 22 году. Так что Россия сдохнет раньше. Если США, конечно, не начнет им слишком уж активно помогать.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:01 Ответить
Да, кстати. Всем сторонникам мира я напомню что если Россия продавит мир, то Украина окажется с разрушенной экономикой и без помощи Запада и с меткой "лузер" на лбу. В то время как Россия получит все козыри и сможет влиять на ситуацию. Оттого все кто агитируют за мир просто наивно думают что ситуация не дистабилизируется в Украине резко. Единственный вариант чтобы этого не произошел - победа Украины.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:03 Ответить
У нас і так вже економіки нема.
"Единственный вариант чтобы этого не произошел - победа Украины."
Звідси випливає питання, а ви що робите для перемоги? Сподіваюсь ви мобілізувались і хоча б на 2-3 лініях служите?
показать весь комментарий
03.03.2025 21:39 Ответить
Не забувайте про кількість населення з обох боків. Тут би ще нормальних командувачів, включаючи президента, тоді можна було б казати про виснаження. І навіть тих грошей, і зброї недостатньо для стримування кацапів.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:10 Ответить
Ясно,знову гасла та фантазії,у них купа грошей, зброї та людей,у нас гола дупа та залежність від постачання зброї,та обмежений людський ресурс.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:02 Ответить
Чушь. Люди ничего не решают в войнах давным-давно.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:05 Ответить
Ха ха ха
показать весь комментарий
03.03.2025 23:21 Ответить
Хіба ні? Звичайне гугління та математика дасть всі відповіді.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:11 Ответить
Чого ви ниєте? Підіть мовчки та здайтеся кацапні у полон раз так усе хєрово та ніякого просвіту не видно. Європу треба підіймати на справжню боротьбу проти андрофагів. Гадаю, шо трампон вже таки почав серйозно об'єднувати напівсонну Європу.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:46 Ответить
Мені не цікаві ваші фантазії.
показать весь комментарий
03.03.2025 23:20 Ответить
Трамп відвернувся від трансатлантичного партнерства і нав'язує новий світовий порядок, в якому існують тільки США, Китай і Росія.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:47 Ответить
DW

Tрамп хоче встановити новий світовий порядок. Міжнародне право буде замінено владою великих гравців у глобальній політиці. А великі гравці - це Сполучені Штати, Китай і Росія.
Все інше не має значення.
Усі, хто не входить до числа великих гравців, мають підкоритися. Ті, хто з цим не згоден, будуть покарані та принижені.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:49 Ответить
Цілком можливо, що команда Трампа вже опрацьовує деталі набагато більш далекосяжної угоди з Москвою. Трамп уже заявив, що готовий оживити економічні відносини з Росією і повернути путіна до Великої вісімки. Господар Білого дому також повідомив, що не хоче розміщувати американські війська в Україні.

Останніми тижнями пyтін не перестає дивуватися. Він просто спостерігає за тим, що відбувається, йому нічого не потрібно робити. Захід розпадається на очах - і Америка, єдина держава, яку путін у будь-якому разі бере до уваги, виконує всі його вимоги, не отримуючи нічого натомість. У підсумку Путін може захотіти ще більшого.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:53 Ответить
А хто нам заважав за 34 роки стати великим гравцем?
показать весь комментарий
03.03.2025 20:55 Ответить
Да те же США мешали. Они сняли с России санкции наложенные еще при СССР, но не с нас. Они накачивали Россию капиталом, но не нас. В итоге, Россия скупила наши предприятия или они пришли в упадок.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:59 Ответить
Цікаво, що заважатиме адміну знову спровадити тебе в деактив чи, бодай, до "лазні"?
показать весь комментарий
03.03.2025 21:08 Ответить
А знаєш чому так тому що в раші інвестор захищений, а у нас західних інвесторів через суд завжди намагались кинути... а все тому що більшість наших олігархів виросли на орківські гроші і відповідно працюють в інтересах раші... та недавали тут протягнути законодавство для акціонерних товариств інвестицій і судочинства...

У нас ніодна біржа не працює, тому що всі кидають своїх акціонерів скритою емісією або виводом активів...
показать весь комментарий
03.03.2025 21:12 Ответить
Ой, ніби у нас були шанси стати великим гравцем. Лідери Європи великі гравці? Ні. У нас не було шансів, навіть з економікою як в Німеччини чи Англії.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:13 Ответить
Ми сама велика країна в Європі, а це вже не *** собачий. Але сильна Україна нікому не потрібна ні Європі ні росії. Їм потрібна дешева робоча сила і наша земля
показать весь комментарий
03.03.2025 21:18 Ответить
То й що? У нас були величезні поклади нафти чи газу? Чи можливо інших копалин які б можна було продати комусь? Інакшого варіанту у нас не було. Потужна економіка не будується за 10-20 років, особливо така щоб бути гравцем світового рівня як США. У нас в 90-ті економіка була розвалена.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:26 Ответить
" Пєрєдо мной любой факір ну просто карлік
Я іх дєржу замєсто мєлкіх фраєров
Возьміте мнє одін білєт до Вашінгтона Монте-Карло
Я потрєвожу іхніх шулєров...
Іграть я буду і на красних, і на чєрних
Я в Вашінгтонє Монте-Карло облажу все угли
Останутся у ніх в домах ігорних
Одні хвалєниє зєлєниє столи..." (с) В.В.

показать весь комментарий
03.03.2025 22:05 Ответить
В світі давно вже домінують США(найбільший ринок збуту) та Китай(найбільший виробник продукції), а тепер просто сировинний придаток рашу додають до цієї формули...
показать весь комментарий
03.03.2025 20:52 Ответить
***** мир не потрібний. Він це слово навіть заборонив. А америці пох. Європа жує шмарки. Ми Українці одні. І це факт.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:50 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 20:51 Ответить
Я видел другую картинку - Врач психолог авторитетной киевской больницы сообщил что пациент украл телефон у дежурного, представился высокопоставленным чиновником из ОП написал эту херню
показать весь комментарий
03.03.2025 20:58 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 21:03 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 20:53 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 21:10 Ответить
"Генератор зеленого шуму" вже задовбав своїм флюгерством. Таке враження що в нього в голові зайці стрибають. Дегенерат. Однозначно. Але вважає себе "політиком". От же вляпались українці! Хотіли жида? Отримайте! Продав, падло, вашу землю, вас і ваших дітей "на мясо" в Маріуполі та Бучі, продасть ще й корисні копалини. І спробує втекти коли вже нічого буде продавати...
показать весь комментарий
03.03.2025 20:53 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 20:56 Ответить
І витрачено на це мільярди бюджетних коштів,на турне фунтів від монакського обкому.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:59 Ответить
У кожного своя доля. На жаль наша така.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:56 Ответить
Так американці на тобі вже поставили жирний хрест ,ти для них вже відпрацьований матеріал ,який їм вже і нахрін не потрібен.
показать весь комментарий
03.03.2025 20:58 Ответить
Скоріше згоден з такою думкою,але це означає що в російсько-українській війні програло сша.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:04 Ответить
З чого ти взяв ,що США програли ,це янєлох боневтікович через своє хамство і бикування програв.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:14 Ответить
https://www.facebook.com/lechwalesa?__cft__%5B0%5D=AZW3w0GJpHA-w9870W8jHq48DHHBayvMnbP-Tzi0dVDRsAtiTmPmZCCG1bp71ixJ_pDl6ey2FITathC9nQnOvh6lx_IiwnTym5BI55jKYTS97L6Gen3pPyYg4QZzx_YKrWBrYluyoy6mZZpMp1rOtIoXmPyhLh-3trR0PGmj9BRlrC5G1ignzmSZzpF5KI4Ivj3xap6J3-VCT56moWVUsLKeKZYU25R9TijAPVeJb_ktsQ&__tn__=-UC%2CP-y-R Lech Wałęsa

https://www.facebook.com/lechwalesa/posts/pfbid02cAoRTpkAwMwTigqYU1JKLRRSfedCXc8fn8pfXwuSmFRKYgBUQduyWzQeWUwPqUiZl?__cft__%5B0%5D=AZW3w0GJpHA-w9870W8jHq48DHHBayvMnbP-Tzi0dVDRsAtiTmPmZCCG1bp71ixJ_pDl6ey2FITathC9nQnOvh6lx_IiwnTym5BI55jKYTS97L6Gen3pPyYg4QZzx_YKrWBrYluyoy6mZZpMp1rOtIoXmPyhLh-3trR0PGmj9BRlrC5G1ignzmSZzpF5KI4Ivj3xap6J3-VCT56moWVUsLKeKZYU25R9TijAPVeJb_ktsQ&__tn__=%2CO%2CP-y-R 8 ч. ·Вот такой текст мы подписали:

Ваше превосходительство г-н Президент,

Со страхом и отвращением посмотрели репортаж вашего разговора с президентом Украины Володимиром Зеленским. Считаем оскорбительными ваши ожидания уважения и благодарности за материальную помощь, оказанную США, воюющей с Россией Украине. Благодарность - героические украинские воины, пролившие свою кровь в защиту ценностей свободного мира. Они более 11 лет гибнут на фронте во имя этих ценностей и независимости своей Родины, на которую напала путинская Россия.

Мы не понимаем, как лидер страны, являющейся символом свободного мира, не может этого увидеть.

Наша паника была вызвана и тем, что атмосфера в Овальном кабинете во время этого разговора напомнила нам о том, что мы хорошо помним на допросах Службы безопасности и на дебатах в коммунистических судах
показать весь комментарий
03.03.2025 20:58 Ответить
показать весь комментарий
03.03.2025 21:00 Ответить
https://www.facebook.com/lechwalesa
показать весь комментарий
03.03.2025 21:01 Ответить
Опа-на. А що трапилось?
показать весь комментарий
03.03.2025 20:59 Ответить
Ти вибачення приніс?
показать весь комментарий
03.03.2025 21:02 Ответить
Господин Зеленский. услышь наши просьбы, замолчи хотя бы на две-три недели, не делай никаких заявлений, иначе, всё рухнет!
показать весь комментарий
03.03.2025 21:22 Ответить
А вот представьте как с таким «материалом» работать международным политикам когда этого персонажа вот так колбасит что постоянно меняется что же он на самом деле хочет.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:25 Ответить
А в п'ятницю в Оваальному кабінеті таких думок чогось не було сказано? Треба була про своє дрантя говоорити і на тролінг відгавкуватися? Нічого, це ще херня. Побачиш через декілька місяців що буде - "сталеяйцевий ти наш" незламнопотужний. Шлях до миру це - "ідІть У СРАКУ" з посад, уїбани ***********!
показать весь комментарий
03.03.2025 21:32 Ответить
https://www.youtube.com/@Chekalkyn Дмитро Чекалкин

Аркадий Бабченко: Тут вот один руководитель уже примерно так две тысячи лет воюющей страны - почему-то в пиджаке - показывает мастер-класс обращения с нарциссом, от которого зависит выживание его страны в войне с врагом, активно поддерживаемым Россией.
Вылизывает так, что аж слюни летят!
И почему-то получает бетонобойные бомбы.
И корона с головы почему-то не падает.
И девятимиллилнный Израиль уже почти сто лет дает про..раться двумстам шестидесяти миллионам арабов так, что клочки по закоулочкам.
Какой-то не потужный и не наивеличайший.
- Бібі хєровий менеджер, але першокласний піарщик та дипломат
показать весь комментарий
03.03.2025 21:38 Ответить
Тих дружбанів насправді троє; пуйло, сатаньяху та трампон.
показать весь комментарий
03.03.2025 22:05 Ответить
нам потрібно не зупинити війну, а виграти її. Зупинка війни призводить до повторної атаки з більшими втратами.
показать весь комментарий
03.03.2025 21:40 Ответить
І ще нам треба зірка смерті і роботи -трансформери
показать весь комментарий
03.03.2025 22:14 Ответить
Ну і чіт-коди - куди ж без них: iddqd та idfa.
показать весь комментарий
03.03.2025 23:03 Ответить
Не буде ніякої підтримки від США, потрібно розраховувати на себе та на дружні країни ЄС!
показать весь комментарий
03.03.2025 22:38 Ответить
О! Як видно за тональністю відтвореного Сонцеликою Говорящою Головою, тій Сонцеликій Говорящій Голові добряче "напхав" Команданте Козир. Нє?
показать весь комментарий
03.03.2025 23:01 Ответить
а з якою Америкою, підвенною?північною?чи може **** зі Сполученими Штатами Америки?! ну який же невіглас йому тексти пише