12425 посетителей онлайн

Украина имеет запас прочности на полгода даже без системной поддержки от США, - "слуга народа" Вениславский

Вениславский о приостановлении военной помощи от США

Сейчас Украина ведет работу над поиском альтернативных источников поставок критически важного вооружения.

Об этом заявил нардеп "Слуги народа", член парламентского Комитета по вопросам национальной безопасности, обороны и разведки Федор Вениславский, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

Парламентарий заявил, что Украина имеет запас прочности на полгода даже без системной поддержки от США.

Однако, сказал он, ситуация значительно усложнится, поэтому сейчас ведется работа над поиском альтернативных источников поставок критически важного вооружения.

"Наш военно-промышленный комплекс за три года набрал достаточно большую способность и способен существенно нивелировать угрозы и риски", - пояснил Вениславский.

В то же время он признал, что некоторые виды вооружения, в частности системы противовоздушной обороны и высокоточные РСЗО большой дальности, могут поставить только США. Сейчас основная цель - обеспечить украинские силы ПВО достаточным количеством средств для отражения воздушных атак, а также найти возможности замены критического американского вооружения.

"Я думаю, что запас прочности в Украине точно есть где-то на полгода даже без системной помощи со стороны США, но будет, конечно, значительно сложнее. Поэтому сейчас все работают - и команда президента, и Верховная рада, и наш комитет - над тем, чтобы рассмотреть варианты компенсации этого количества и качества вооружения, которое США могут прекратить или уже прекратили нам предоставлять", - подытожил нардеп.

Трамп приостановил помощь

Напомним, накануне Трамп заявил, что пока не обсуждал варианты остановки военной помощи для Украины, поскольку все "будет зависеть от того, что будет дальше".

На сайте Верховной Рады вечером 3 марта опубликовали обращение к президенту США Дональду Трампу, Конгрессу и американскому народу от руководства ВР, депутатских фракций и групп.

Топ комментарии
+35
Звиздіти не мішки носити. Думаю не вкніславський ні його нащадки у окопах не будуть
показать весь комментарий
04.03.2025 10:54
+34
Сказав "слуга наріду",.. Чергові казки зеленої бидлоти
показать весь комментарий
04.03.2025 10:55
+25
Веніславський, це продовження абдристовича і безумної з ВРУ!
Теліпає своєю єрундою!!
показать весь комментарий
04.03.2025 10:57
Комментировать
Сортировать:
сталевих яєць Найвеличнішого вистачить тіко на півроку?
показать весь комментарий
04.03.2025 10:54 Ответить
максимум до літа, там і патрони закінчаться.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:03 Ответить
А через півроку? І що залишиться від наших міст, нашої економіки та населення за ці півроку, пане виступаючий?
Просто нема слів, одні матюки здатні описати мої думки.

Член парламентського комітету з "безпеки", ***...ий стид.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:08 Ответить
Ви завжди можете вийти на свого депутата з конкретними пропозиціями.
ПС. І нам цікаво було б дізнатись що ви вмієте крім лаятись))
показать весь комментарий
04.03.2025 13:51 Ответить
та наволоч хоче когось заспокоїти???
показать весь комментарий
04.03.2025 11:55 Ответить
Звиздіти не мішки носити. Думаю не вкніславський ні його нащадки у окопах не будуть
показать весь комментарий
04.03.2025 10:54 Ответить
В цій ситуації позакривали хавальники і мовчіть . Буря вщухне потихеньку . Так ні ще це бензинчиком балується .Коли до цих лядєй щось дойде ?!
показать весь комментарий
04.03.2025 10:54 Ответить
Ще краще зелі повіситися
показать весь комментарий
04.03.2025 11:00 Ответить
Сказав "слуга наріду",.. Чергові казки зеленої бидлоти
показать весь комментарий
04.03.2025 10:55 Ответить
Він Надихнутий!
показать весь комментарий
04.03.2025 11:49 Ответить
Веніславський, це продовження абдристовича і безумної з ВРУ!
Теліпає своєю єрундою!!
показать весь комментарий
04.03.2025 10:57 Ответить
"Запас міцності"?Тобто запас бк і коштів?Чому я не вірю йому?
показать весь комментарий
04.03.2025 10:57 Ответить
лопат кулеби ..та гарматного м'яса
показать весь комментарий
04.03.2025 11:09 Ответить
І це обов'язково було розказувати , щоб кацапи на основі цього могли будувати подальші плани !?
показать весь комментарий
04.03.2025 10:58 Ответить
міни для мінометів зробити не можете, а хлопці кожен день гинуть!
тварі зелені! з ким ви ще не посралися?!
показать весь комментарий
04.03.2025 10:58 Ответить
чому ж не можуть .. можуть робити і роблять - БРАКОВАНІ ..чи Ви думаєте що це випадково

ну складіть вже 1+1 ..асфальти ..шашлики ..Чонгар..дерьмаки.. баканови ..татарови та інші гниди які ведуть Україну у прірву
показать весь комментарий
04.03.2025 11:11 Ответить
Шостий рік мене не залишає думка, що ці "зелені" геть усі поголовно несповна розуму. А більшість "нарІду" - бахнуті головою об підлогу при народженні.
показать весь комментарий
04.03.2025 10:58 Ответить
бреше
показать весь комментарий
04.03.2025 10:58 Ответить
Веніславський заявляє, що, насправді, три роки Україна не вела роботу над пошуком альтернативних джерел постачання критично важливого озброєння, а почала робити це тільки зараз?..
показать весь комментарий
04.03.2025 10:59 Ответить
Хіба Китай виробляє ракети до Петріот? Їх можна отримати у якості подарунку від США, або в них купити.
300 млрд російських грошей лежить в європейських банках. Але Макрон чомусь говорить, що їх конфіскація є "протизаконною".
показать весь комментарий
04.03.2025 11:04 Ответить
"У нас немає плану Б. Ми впевнені в плані А" - Кулеба про ризик зупинки допомоги від Заходу

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна вірить у військову підтримку західних країн і не має альтернативи у разі її припинення.

"Україна не розглядає альтернативи отриманню військової допомоги США для свого протистояння російській агресії. Ми впевнені, що Конгрес дасть свою згоду на надання нової допомоги", - заявив у середу Дмитро Кулеба в https://twitter.com/amanpour/status/1742630553533206899 інтерв'ю CNN.

"У нас немає плану "Б". Ми впевнені в плані "А", - додав міністр.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:11 Ответить
а чому Ви думаєте що почала ? )))..пеніславський лише сказав , що почала ..а йому хтось з притомних вірить?
показать весь комментарий
04.03.2025 11:12 Ответить
Головне, щоб рейтинг був міцний і не згинався...
показать весь комментарий
04.03.2025 11:00 Ответить
рудий скільки не протяне
показать весь комментарий
04.03.2025 11:01 Ответить
⚡️Зупинки в обміні розвідданих між США та Україною - немає, навіть попри інформацію про припинення військової допомоги
показать весь комментарий
04.03.2025 11:02 Ответить
"Зупинки в обміні розвідданих між США та Україною - немає, навіть попри інформацію про припинення військової допомоги" (цитата)

Звісно що немає. Бо американці навіть уявити не можуть, що українсці здатні бути настільки тупими. Тому дають нам час.
Виглядає так, що даремно.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:12 Ответить
Цікаво, скільки слуг вже втекло минулого тижня і ще втече за кордон .? Якщо пацюки втікатимуть, як у лютому 2022, то це й буде реальною картиною запасу міцності..
показать весь комментарий
04.03.2025 11:02 Ответить
Пеніславський родичів пожене в окопи?
показать весь комментарий
04.03.2025 11:02 Ответить
легше було б зеленському просто вибачитись. чим тепер перелопачувати всю систему безпеки України.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:04 Ответить
Просто вибачитися вже не прокатить.
Все зайшло надто далеко.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:13 Ответить
Чи мудак Трамп та його оточення? ТАК, питань не має! Чи міг Зеленський не попасти у емоційну пастку у Білому домі? Міг БИ, якби це був не він а більш досвідчена та стримана й розумна особа! Чи допомогло б це уникнути погіршення відносин із США? На моє переконання НІ, бо ще до завершення перегонів у Штатах ті хто прийшов до влади у Вашингтоні анонсували все те що зараз відбувається й не думаю що мали намір щось змінювати після інавгурації Трампа. Тож закликаю громадян України не шукати винних а поглянути у дзеркало та чесно зробити вибір - або нарешті робите все можливе для перемоги ЗСУ, або досить називати себе "патріотами" й волати про це на кожному ресурсі прикриваючи свою байдужість до України!!!
показать весь комментарий
04.03.2025 11:05 Ответить
Громадяни України не можуть виготовляти балістичні ракети, високоточні РСЗВ типу Вільха, крилаті ракети, міни та ударні беспілотники... Без них неможливо адекватно відповідати оркам та вони будуть мати подальшу перевагу...

Можна кидати багато гасел, як це робилось 3 роки, але реальність на передовій, від того не зміниться, в першу чергу у зеркало потрібно глянути владі, населення уже 2 роки забезпечує армію більшістю беспілотників і РЕБ, а держава фактично включилась тільки в 24 році.

Та зрозуміти, що вони роблять не так і виправити багато помилок, що відбуваються зараз, в першу чергу доведення до логічного завершення справ по корупцї в оборонці, показове понесення покарання відповідальних за зрив постачання *********** та беспілотників і за їх погану якість. Без налагодження якісного виробництва нашого важкого озброєння, всі зусилля населення будуть просто нівелюватись.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:21 Ответить
Віталій Танчик! "Робите все можливе для перемоги ЗСУ" - це і є мати та реально зміцнювати альянси з сильними союзниками. І найголовніший такий союзник для України - США.
Розісратися з єдиною країною у світі, яка має вплив на путіна та здатна реально змінити хід війни - це найгірше, що могло статится. І ніяке "зміцнення ЗСУ" доморощенними методами не здатне замінити допомоги США.
Не зміцнити нам ЗСУ за пару місяців настільки, щоб мати нормальне ПВО, далекобійні ракети, зв'язок та логістику без американців. Ви живите в якомусь видуманому світі, де країна здатна донатами замінити ВПК, аналогічне американському?
А ЄС поки що не співставний з США союзник.
В реальному житті ми ВЖЕ один на один з кацапами. ВЖЕ! І цей результат - це наслідок нашої недолугої дипломатії та недалекоглядності.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:21 Ответить
Віталію! Ти дуже патріотичний хлопець! І я закликаю тебе йти до ТЦК...Таких ідейних українців з широкими обіймами приймуть на нулі в окопі.
показать весь комментарий
04.03.2025 12:12 Ответить
Спасибі діду Байдену !
показать весь комментарий
04.03.2025 11:06 Ответить
Він триндить, тому що не відчуває відповідальності за те, що робить. В нього сини за кордоном. І в разі чогось серйозного здр.......исне туди сам.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:07 Ответить
пеніславський же не в окопах .. його нице "запас міцності" - тисячі життів українців ..
показать весь комментарий
04.03.2025 11:08 Ответить
тепер воювати будемо не зброєю а людьми . бусифікацію посилять в 10 раз.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:09 Ответить
Особливо надихають слова від слуги зеленського «я думаю». Ось тільки питання в тому чи є чим думати!
Команда єрмака-зеленського вже «напрацювала»!
показать весь комментарий
04.03.2025 11:15 Ответить
за пів року Веніславський скрутить болото в бараній рог
показать весь комментарий
04.03.2025 11:19 Ответить
Що цей муфлон знає? Балабол.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:22 Ответить
Якщо 73 відсотки мобілізується добровільно, а а ар'єрґарді стануть янелох, ОПа в повному складі та всі слуги, то рашефашистів погонимо аж до китайського кордону. А якщо без жартів, хочеться криком кричати, ЛЮДИ, що ви натворили, коли голосували за недоростка.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:25 Ответить
Не хочуть гнили хрипаті перемир'я і припинення вогню ну ніяк. Бо рейтинги, бо годівничка...
показать весь комментарий
04.03.2025 11:25 Ответить
Це значить максимум на місяць
показать весь комментарий
04.03.2025 11:27 Ответить
Якщо оце недолуге опудало сказало, що запас є, то значить що ніякого запасу вже немає. Ха ха ха.
показать весь комментарий
04.03.2025 11:38 Ответить
Веніславський-гнида,яка через Конституційний суд згвалтувала Конституцію України в 2019,а в 2022 на початку року триндів,що Порошенко займається популізмом,коли той требував гроші на ЗСУ.Ми пожинаємо плоди оцієї ***** партії "Слуга урода"
показать весь комментарий
04.03.2025 11:39 Ответить
Из слуг создадут батальон?
показать весь комментарий
04.03.2025 11:56 Ответить