8449 відвідувачів онлайн

Україна має запас міцності на пів року навіть без системної підтримки від США, - "слуга народу" Веніславський

Веніславський про призупинення військової допомоги від США

Нараз Україна веде роботу над пошуком альтернативних джерел постачання критично важливого озброєння.

Про це заявив нардеп "Слуги народу", член парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Парламентар заявив, що Україна має запас міцності на пів року навіть без системної підтримки від США.

Проте, сказав він, ситуація значно ускладниться, тому наразі ведуть роботу над пошуком альтернативних джерел постачання критично важливого озброєння.

"Наш військово-промисловий комплекс за три роки набрав достатньо великої спроможності й здатний суттєво нівелювати загрози та ризики", - пояснив Веніславський.

Водночас він визнав, що деякі види озброєння, зокрема системи протиповітряної оборони та високоточні РСЗВ великої дальності, можуть поставити лише США. Наразі основна мета - забезпечити українські сили ППО достатньою кількістю засобів для відбиття повітряних атак, а також знайти можливості заміни критичного американського озброєння.

"Я думаю, що запас міцності в Україні точно є десь на пів року навіть без системної допомоги з боку США, але буде, звичайно, значно складніше. Тому зараз всі працюють - і команда президента, і Верховна рада, і наш комітет - над тим, щоб розглянути варіанти компенсації цієї кількості і якості озброєння, яке США можуть припинити чи вже припинили нам надавати", - підсумував нардеп.

Трамп призупинив допомогу

Нагадаємо, напередодні Трамп заявив, що поки що не обговорював варіанти зупинення військової допомоги для України, оскільки все "залежатиме від того, що буде далі".

На сайті Верховної Ради увечері 3 березня опублікували звернення до президента США Дональда Трампа, Конгресу та американського народу від керівництва ВР, депутатських фракцій і груп.

Топ коментарі
+35
Звиздіти не мішки носити. Думаю не вкніславський ні його нащадки у окопах не будуть
показати весь коментар
04.03.2025 10:54
+34
Сказав "слуга наріду",.. Чергові казки зеленої бидлоти
показати весь коментар
04.03.2025 10:55
+25
Веніславський, це продовження абдристовича і безумної з ВРУ!
Теліпає своєю єрундою!!
показати весь коментар
04.03.2025 10:57
Коментувати
Сортувати:
сталевих яєць Найвеличнішого вистачить тіко на півроку?
показати весь коментар
04.03.2025 10:54 Відповісти
максимум до літа, там і патрони закінчаться.
показати весь коментар
04.03.2025 11:03 Відповісти
А через півроку? І що залишиться від наших міст, нашої економіки та населення за ці півроку, пане виступаючий?
Просто нема слів, одні матюки здатні описати мої думки.

Член парламентського комітету з "безпеки", ***...ий стид.
показати весь коментар
04.03.2025 11:08 Відповісти
Ви завжди можете вийти на свого депутата з конкретними пропозиціями.
ПС. І нам цікаво було б дізнатись що ви вмієте крім лаятись))
показати весь коментар
04.03.2025 13:51 Відповісти
та наволоч хоче когось заспокоїти???
показати весь коментар
04.03.2025 11:55 Відповісти
Звиздіти не мішки носити. Думаю не вкніславський ні його нащадки у окопах не будуть
показати весь коментар
04.03.2025 10:54 Відповісти
В цій ситуації позакривали хавальники і мовчіть . Буря вщухне потихеньку . Так ні ще це бензинчиком балується .Коли до цих лядєй щось дойде ?!
показати весь коментар
04.03.2025 10:54 Відповісти
Ще краще зелі повіситися
показати весь коментар
04.03.2025 11:00 Відповісти
Сказав "слуга наріду",.. Чергові казки зеленої бидлоти
показати весь коментар
04.03.2025 10:55 Відповісти
Він Надихнутий!
показати весь коментар
04.03.2025 11:49 Відповісти
Веніславський, це продовження абдристовича і безумної з ВРУ!
Теліпає своєю єрундою!!
показати весь коментар
04.03.2025 10:57 Відповісти
"Запас міцності"?Тобто запас бк і коштів?Чому я не вірю йому?
показати весь коментар
04.03.2025 10:57 Відповісти
лопат кулеби ..та гарматного м'яса
показати весь коментар
04.03.2025 11:09 Відповісти
І це обов'язково було розказувати , щоб кацапи на основі цього могли будувати подальші плани !?
показати весь коментар
04.03.2025 10:58 Відповісти
міни для мінометів зробити не можете, а хлопці кожен день гинуть!
тварі зелені! з ким ви ще не посралися?!
показати весь коментар
04.03.2025 10:58 Відповісти
чому ж не можуть .. можуть робити і роблять - БРАКОВАНІ ..чи Ви думаєте що це випадково

ну складіть вже 1+1 ..асфальти ..шашлики ..Чонгар..дерьмаки.. баканови ..татарови та інші гниди які ведуть Україну у прірву
показати весь коментар
04.03.2025 11:11 Відповісти
Шостий рік мене не залишає думка, що ці "зелені" геть усі поголовно несповна розуму. А більшість "нарІду" - бахнуті головою об підлогу при народженні.
показати весь коментар
04.03.2025 10:58 Відповісти
бреше
показати весь коментар
04.03.2025 10:58 Відповісти
Веніславський заявляє, що, насправді, три роки Україна не вела роботу над пошуком альтернативних джерел постачання критично важливого озброєння, а почала робити це тільки зараз?..
показати весь коментар
04.03.2025 10:59 Відповісти
Хіба Китай виробляє ракети до Петріот? Їх можна отримати у якості подарунку від США, або в них купити.
300 млрд російських грошей лежить в європейських банках. Але Макрон чомусь говорить, що їх конфіскація є "протизаконною".
показати весь коментар
04.03.2025 11:04 Відповісти
"У нас немає плану Б. Ми впевнені в плані А" - Кулеба про ризик зупинки допомоги від Заходу

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна вірить у військову підтримку західних країн і не має альтернативи у разі її припинення.

"Україна не розглядає альтернативи отриманню військової допомоги США для свого протистояння російській агресії. Ми впевнені, що Конгрес дасть свою згоду на надання нової допомоги", - заявив у середу Дмитро Кулеба в https://twitter.com/amanpour/status/1742630553533206899 інтерв'ю CNN.

"У нас немає плану "Б". Ми впевнені в плані "А", - додав міністр.
показати весь коментар
04.03.2025 11:11 Відповісти
а чому Ви думаєте що почала ? )))..пеніславський лише сказав , що почала ..а йому хтось з притомних вірить?
показати весь коментар
04.03.2025 11:12 Відповісти
Головне, щоб рейтинг був міцний і не згинався...
показати весь коментар
04.03.2025 11:00 Відповісти
рудий скільки не протяне
показати весь коментар
04.03.2025 11:01 Відповісти
⚡️Зупинки в обміні розвідданих між США та Україною - немає, навіть попри інформацію про припинення військової допомоги
показати весь коментар
04.03.2025 11:02 Відповісти
"Зупинки в обміні розвідданих між США та Україною - немає, навіть попри інформацію про припинення військової допомоги" (цитата)

Звісно що немає. Бо американці навіть уявити не можуть, що українсці здатні бути настільки тупими. Тому дають нам час.
Виглядає так, що даремно.
показати весь коментар
04.03.2025 11:12 Відповісти
Цікаво, скільки слуг вже втекло минулого тижня і ще втече за кордон .? Якщо пацюки втікатимуть, як у лютому 2022, то це й буде реальною картиною запасу міцності..
показати весь коментар
04.03.2025 11:02 Відповісти
Пеніславський родичів пожене в окопи?
показати весь коментар
04.03.2025 11:02 Відповісти
легше було б зеленському просто вибачитись. чим тепер перелопачувати всю систему безпеки України.
показати весь коментар
04.03.2025 11:04 Відповісти
Просто вибачитися вже не прокатить.
Все зайшло надто далеко.
показати весь коментар
04.03.2025 11:13 Відповісти
Чи мудак Трамп та його оточення? ТАК, питань не має! Чи міг Зеленський не попасти у емоційну пастку у Білому домі? Міг БИ, якби це був не він а більш досвідчена та стримана й розумна особа! Чи допомогло б це уникнути погіршення відносин із США? На моє переконання НІ, бо ще до завершення перегонів у Штатах ті хто прийшов до влади у Вашингтоні анонсували все те що зараз відбувається й не думаю що мали намір щось змінювати після інавгурації Трампа. Тож закликаю громадян України не шукати винних а поглянути у дзеркало та чесно зробити вибір - або нарешті робите все можливе для перемоги ЗСУ, або досить називати себе "патріотами" й волати про це на кожному ресурсі прикриваючи свою байдужість до України!!!
показати весь коментар
04.03.2025 11:05 Відповісти
Громадяни України не можуть виготовляти балістичні ракети, високоточні РСЗВ типу Вільха, крилаті ракети, міни та ударні беспілотники... Без них неможливо адекватно відповідати оркам та вони будуть мати подальшу перевагу...

Можна кидати багато гасел, як це робилось 3 роки, але реальність на передовій, від того не зміниться, в першу чергу у зеркало потрібно глянути владі, населення уже 2 роки забезпечує армію більшістю беспілотників і РЕБ, а держава фактично включилась тільки в 24 році.

Та зрозуміти, що вони роблять не так і виправити багато помилок, що відбуваються зараз, в першу чергу доведення до логічного завершення справ по корупцї в оборонці, показове понесення покарання відповідальних за зрив постачання *********** та беспілотників і за їх погану якість. Без налагодження якісного виробництва нашого важкого озброєння, всі зусилля населення будуть просто нівелюватись.
показати весь коментар
04.03.2025 11:21 Відповісти
Віталій Танчик! "Робите все можливе для перемоги ЗСУ" - це і є мати та реально зміцнювати альянси з сильними союзниками. І найголовніший такий союзник для України - США.
Розісратися з єдиною країною у світі, яка має вплив на путіна та здатна реально змінити хід війни - це найгірше, що могло статится. І ніяке "зміцнення ЗСУ" доморощенними методами не здатне замінити допомоги США.
Не зміцнити нам ЗСУ за пару місяців настільки, щоб мати нормальне ПВО, далекобійні ракети, зв'язок та логістику без американців. Ви живите в якомусь видуманому світі, де країна здатна донатами замінити ВПК, аналогічне американському?
А ЄС поки що не співставний з США союзник.
В реальному житті ми ВЖЕ один на один з кацапами. ВЖЕ! І цей результат - це наслідок нашої недолугої дипломатії та недалекоглядності.
показати весь коментар
04.03.2025 11:21 Відповісти
Віталію! Ти дуже патріотичний хлопець! І я закликаю тебе йти до ТЦК...Таких ідейних українців з широкими обіймами приймуть на нулі в окопі.
показати весь коментар
04.03.2025 12:12 Відповісти
Спасибі діду Байдену !
показати весь коментар
04.03.2025 11:06 Відповісти
Він триндить, тому що не відчуває відповідальності за те, що робить. В нього сини за кордоном. І в разі чогось серйозного здр.......исне туди сам.
показати весь коментар
04.03.2025 11:07 Відповісти
пеніславський же не в окопах .. його нице "запас міцності" - тисячі життів українців ..
показати весь коментар
04.03.2025 11:08 Відповісти
тепер воювати будемо не зброєю а людьми . бусифікацію посилять в 10 раз.
показати весь коментар
04.03.2025 11:09 Відповісти
Особливо надихають слова від слуги зеленського «я думаю». Ось тільки питання в тому чи є чим думати!
Команда єрмака-зеленського вже «напрацювала»!
показати весь коментар
04.03.2025 11:15 Відповісти
за пів року Веніславський скрутить болото в бараній рог
показати весь коментар
04.03.2025 11:19 Відповісти
Що цей муфлон знає? Балабол.
показати весь коментар
04.03.2025 11:22 Відповісти
Якщо 73 відсотки мобілізується добровільно, а а ар'єрґарді стануть янелох, ОПа в повному складі та всі слуги, то рашефашистів погонимо аж до китайського кордону. А якщо без жартів, хочеться криком кричати, ЛЮДИ, що ви натворили, коли голосували за недоростка.
показати весь коментар
04.03.2025 11:25 Відповісти
Не хочуть гнили хрипаті перемир'я і припинення вогню ну ніяк. Бо рейтинги, бо годівничка...
показати весь коментар
04.03.2025 11:25 Відповісти
Це значить максимум на місяць
показати весь коментар
04.03.2025 11:27 Відповісти
Якщо оце недолуге опудало сказало, що запас є, то значить що ніякого запасу вже немає. Ха ха ха.
показати весь коментар
04.03.2025 11:38 Відповісти
Веніславський-гнида,яка через Конституційний суд згвалтувала Конституцію України в 2019,а в 2022 на початку року триндів,що Порошенко займається популізмом,коли той требував гроші на ЗСУ.Ми пожинаємо плоди оцієї ***** партії "Слуга урода"
показати весь коментар
04.03.2025 11:39 Відповісти
Из слуг создадут батальон?
показати весь коментар
04.03.2025 11:56 Відповісти