5195 посетителей онлайн

РФ продолжает перевооружаться, к 2030 она планирует увеличить армию до 3 миллионов человек, - Макрон

Эмманюэль Макрон

Россияне продолжают перевооружаться, и планируют мобилизовать 3 миллиона солдат до 2030 года.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом во время своего обращения к нации заявил президент Франции Эмманюэль Макрон.

"Россия продолжает перевооружаться, она тратит 40% своего б

юджета на оборону. К 2030 году Россия хочет мобилизовать дополнительно еще три миллиона солдат и добавить к вооружению еще четыре тысячи танков", - заявил он.

Макрон отметил, что пока неизвестно, остановится ли российская агрессия на Украине. И добавил, что Россия уже вмешивается в европейские выборы и распространяет пропаганду.

Топ комментарии
+18
У кацапів з'явився потужний союзник за океаном на чолі з найвеличнішим лідором Всесвіту, так що темпи виробництва зброї у підарів можуть суттєво зрости.
показать весь комментарий
05.03.2025 21:24 Ответить
+16
а ви на Заході шо думали ? шо русня будуть з вами цяцькатися , ви їм технології ,а вони вам війну в держави...тому озброютеся ЯО всі , проти таких монстрів як китай та русня, Заходу буде важко ,тим більше шо ви лахонулися ,Україну вчасно не прийняли до ЄС.. тепер вигрибаєте ...
показать весь комментарий
05.03.2025 21:30 Ответить
+9
За рахунок українських ЗСУ, яких планує здати використаний тампон?
показать весь комментарий
05.03.2025 21:24 Ответить
Комментировать
Сортировать:
За рахунок українських ЗСУ, яких планує здати використаний тампон?
показать весь комментарий
05.03.2025 21:24 Ответить
Не здавайся.
показать весь комментарий
05.03.2025 21:50 Ответить
Будем бить оккупантов незламнистю янелоха а сбивать пакеты потужной поддержкой европейских союзников 😎 главное не сдаваться, скоро закончатся ракеты, а рашка развалится, так сказал агент люся два ноля семерка инсайд прямиком из пентагона где эта засланная козачка работает😎
показать весь комментарий
05.03.2025 22:00 Ответить
Его борьба😎
показать весь комментарий
05.03.2025 22:05 Ответить
Вы явно идиотка...Изольда ...прости меня ну и погонялово
показать весь комментарий
05.03.2025 21:58 Ответить
Макрон дужее сильний оптиміст - вважає що росія буде існувати до 2030 року.
Але все вірно робить - французи повинні розуміти чому Макрон закриє ядерною парасолькою Європу.
показать весь комментарий
05.03.2025 23:33 Ответить
Добре що в ЄС політики починають прокидатися. Світ на грані Третьої Світової війни.
показать весь комментарий
05.03.2025 21:24 Ответить
У кацапів з'явився потужний союзник за океаном на чолі з найвеличнішим лідором Всесвіту, так що темпи виробництва зброї у підарів можуть суттєво зрости.
показать весь комментарий
05.03.2025 21:24 Ответить
Очі відкрив? Вій?
показать весь комментарий
05.03.2025 21:25 Ответить
розплющив
показать весь комментарий
05.03.2025 22:44 Ответить
А почему во многих новостях, в последнее время, звучит 2030 год? То ракеты к ПВО к 2030 году сделают, то ЕС собирается перевооружаться к 2030году...
показать весь комментарий
05.03.2025 21:26 Ответить
Може очікують на напад орків на Європу у 2030 році, а до цього часу Україна має завдати їм якнайбільше шкоди.
показать весь комментарий
05.03.2025 21:36 Ответить
П'ятирічка. )
показать весь комментарий
06.03.2025 00:49 Ответить
єурогомосеки у вас був шанс надати Уукраїні справжню зброю для перемоги а не для окопних боїв , та ввести спражні санкції проти кацапстану . але ви все просрали.
показать весь комментарий
05.03.2025 21:27 Ответить
Разом з Трампом каЦапи впорається раніше!
показать весь комментарий
05.03.2025 21:28 Ответить
а ви на Заході шо думали ? шо русня будуть з вами цяцькатися , ви їм технології ,а вони вам війну в держави...тому озброютеся ЯО всі , проти таких монстрів як китай та русня, Заходу буде важко ,тим більше шо ви лахонулися ,Україну вчасно не прийняли до ЄС.. тепер вигрибаєте ...
показать весь комментарий
05.03.2025 21:30 Ответить
Бійся бога, якшо всі почнуть своє ЯО мати, в пентагоні то білому домі півні яйця почнут нести!!!
показать весь комментарий
05.03.2025 22:09 Ответить
США не боялися Бога , розброїли Україну ,і втопили її в крові , а шо поганого наша Україна зробила , і кому ?!Шо хліб маємо ,не хотіли купляти та платити за нього ,так тепер хай їдять з порохом та кров'. !!!
показать весь комментарий
05.03.2025 22:56 Ответить
Очень хочется верить, что к 2030 году быдлостан исчезнет с карты мира, вместе со всеми своими навозными червяками.
показать весь комментарий
05.03.2025 21:40 Ответить
разом з сша
показать весь комментарий
06.03.2025 01:04 Ответить
Про який мир можна балакати?!
показать весь комментарий
05.03.2025 21:41 Ответить
паРаша зрозуміла що може чпокати світову "спільноту " у всі щілини
показать весь комментарий
05.03.2025 21:46 Ответить
а що, мощний старік трамп не в курсі про це?
показать весь комментарий
05.03.2025 21:46 Ответить
Selon le chef de l'Etat français, la Russie « continue de se réarmer » et d'ici 2030, « elle prévoit d'encore accroître son armée, d'avoir 300 000 soldats supplémentaires, 3 000 chars, 300 avions de chasse de plus
»+300 тыс.а не 3млн
показать весь комментарий
05.03.2025 21:51 Ответить
Trump в перекладі козир або козирний.
У ***** є свій "козир " проти демократичних країн. Дожилися...
показать весь комментарий
05.03.2025 22:00 Ответить
Відповідь повинна стати високотехнологічною та асиметричною. НАТО закінчує життєвий цикл, бо США більше не має планів захищати Європу і витрачати на її захист кошти США.
Мабуть необхідно терміново створити новий європейський оборонний альянс, куди обовʼязково входитиме Україна. Метою альянсу є захист країн-членів альянсу від всіх видів та форм ******** військової агресії (гібридних війн). Головна загроза - РФ. Першочергові дії альянсу:
- збільшення виробництва та розміщення французької та британської ЯЗ у всіх країнах нового альянсу, захист периметру зовншніх кордонів країн альянсу зброєю на базі HEL, засобів РЕБ та сенсорів, дронів, розгортання альянсом військового низькоорбітального угрупування супутників для розвідки та інтернет, розміщення далекобійних конвенційних БР, яки здатні уражати цілі на всій без виключень території РФ, розгортання нового та масштабування існуючого виробництва зброї та ***********, розробка та відпрацювання військових планів оборони від агресії, тощо.
Ці, та інші засоби, разом з боєздатними, мотивованими та досвідченими ЗСУ унеможливлять навіть думку РФ здійснити напад на країни альянсу.
показать весь комментарий
05.03.2025 22:07 Ответить
Європа найближчим часом нас так само кине, як США.
показать весь комментарий
05.03.2025 22:12 Ответить
Потрібно давати європейцям читати і переглядати, що їх чекає, коли до них завітають путінські "асвабадітєлі":
https://www.youtube.com/watch?v=_XpSs3yoRSg&ab_channel=MarkSolonin
показать весь комментарий
05.03.2025 22:57 Ответить
Риторика жабоїда просто дратує…
показать весь комментарий
05.03.2025 22:21 Ответить
Росія продовжує переозброюватися, вона витрачає 40% свого бюджету на оборону. Джерело: https://censor.net/ua/n3539520

А у ЄС за 5% око стикається
показать весь комментарий
05.03.2025 22:47 Ответить
На чотири тисячі кацапських танків потрібно лише чотири тисячі дронів відповідного "калібру". Вартість неспівмірна. За 5 років танки взагалі можуть стати неактуальним видом озброєння у наступальних операціях. Дрон вирішуватиме будь-яку проблему з технікою і живою біомасою ворога.
показать весь комментарий
05.03.2025 22:49 Ответить
А раптом з'явиться РЕБ / ЕМІ-імпульсь, який випалює електроніку навіть дротовим дронам? А дизельний танк буде дирчати собі і потужно місити грязюку разом з "дроноводами" та іншими "самонадєянимі"
показать весь комментарий
06.03.2025 00:42 Ответить
Статистика: на одного орка три-чотири дрони ( бо *********, збиваються, давлять РЕБом та помилки пілотів) . На танк конкретно може бути більша статистика
показать весь комментарий
06.03.2025 00:47 Ответить
Три мільйона! Де ж вони скільки віслюків, для такої армії візьмуть?
показать весь комментарий
05.03.2025 23:09 Ответить
да бред у них людей нет и наступает ****** экономике