10569 відвідувачів онлайн

РФ продовжує переозброюватись, до 2030 вона планує збільшити армію до 3 мільйонів осіб, - Макрон

Емманюель Макрон

Росіяни продовжують переозброюватись, та планують мобілізувати 3 мільйони солдатів до 2030 року.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це під час свого звернення до нації заявив президент Франції Емманюель Макрон.

"Росія продовжує переозброюватися, вона витрачає 40% свого бюджету на оборону. До 2030 року Росія хоче мобілізувати додатково ще три мільйони солдатів і додати до озброєння ще чотири тисячі танків", - заявив він.

Макрон зазначив, що поки невідомо, чи зупиниться російська агресія на Україні. Та додав, що Росія уже втручається в європейські вибори та поширює пропаганду.

Топ коментарі
+18
У кацапів з'явився потужний союзник за океаном на чолі з найвеличнішим лідором Всесвіту, так що темпи виробництва зброї у підарів можуть суттєво зрости.
показати весь коментар
05.03.2025 21:24
+16
а ви на Заході шо думали ? шо русня будуть з вами цяцькатися , ви їм технології ,а вони вам війну в держави...тому озброютеся ЯО всі , проти таких монстрів як китай та русня, Заходу буде важко ,тим більше шо ви лахонулися ,Україну вчасно не прийняли до ЄС.. тепер вигрибаєте ...
показати весь коментар
05.03.2025 21:30
+9
За рахунок українських ЗСУ, яких планує здати використаний тампон?
показати весь коментар
05.03.2025 21:24
Коментувати
Сортувати:
За рахунок українських ЗСУ, яких планує здати використаний тампон?
показати весь коментар
05.03.2025 21:24 Відповісти
Не здавайся.
показати весь коментар
05.03.2025 21:50 Відповісти
Будем бить оккупантов незламнистю янелоха а сбивать пакеты потужной поддержкой европейских союзников 😎 главное не сдаваться, скоро закончатся ракеты, а рашка развалится, так сказал агент люся два ноля семерка инсайд прямиком из пентагона где эта засланная козачка работает😎
показати весь коментар
05.03.2025 22:00 Відповісти
Его борьба😎
показати весь коментар
05.03.2025 22:05 Відповісти
Вы явно идиотка...Изольда ...прости меня ну и погонялово
показати весь коментар
05.03.2025 21:58 Відповісти
Макрон дужее сильний оптиміст - вважає що росія буде існувати до 2030 року.
Але все вірно робить - французи повинні розуміти чому Макрон закриє ядерною парасолькою Європу.
показати весь коментар
05.03.2025 23:33 Відповісти
Добре що в ЄС політики починають прокидатися. Світ на грані Третьої Світової війни.
показати весь коментар
05.03.2025 21:24 Відповісти
У кацапів з'явився потужний союзник за океаном на чолі з найвеличнішим лідором Всесвіту, так що темпи виробництва зброї у підарів можуть суттєво зрости.
показати весь коментар
05.03.2025 21:24 Відповісти
Очі відкрив? Вій?
показати весь коментар
05.03.2025 21:25 Відповісти
розплющив
показати весь коментар
05.03.2025 22:44 Відповісти
А почему во многих новостях, в последнее время, звучит 2030 год? То ракеты к ПВО к 2030 году сделают, то ЕС собирается перевооружаться к 2030году...
показати весь коментар
05.03.2025 21:26 Відповісти
Може очікують на напад орків на Європу у 2030 році, а до цього часу Україна має завдати їм якнайбільше шкоди.
показати весь коментар
05.03.2025 21:36 Відповісти
П'ятирічка. )
показати весь коментар
06.03.2025 00:49 Відповісти
єурогомосеки у вас був шанс надати Уукраїні справжню зброю для перемоги а не для окопних боїв , та ввести спражні санкції проти кацапстану . але ви все просрали.
показати весь коментар
05.03.2025 21:27 Відповісти
Разом з Трампом каЦапи впорається раніше!
показати весь коментар
05.03.2025 21:28 Відповісти
а ви на Заході шо думали ? шо русня будуть з вами цяцькатися , ви їм технології ,а вони вам війну в держави...тому озброютеся ЯО всі , проти таких монстрів як китай та русня, Заходу буде важко ,тим більше шо ви лахонулися ,Україну вчасно не прийняли до ЄС.. тепер вигрибаєте ...
показати весь коментар
05.03.2025 21:30 Відповісти
Бійся бога, якшо всі почнуть своє ЯО мати, в пентагоні то білому домі півні яйця почнут нести!!!
показати весь коментар
05.03.2025 22:09 Відповісти
США не боялися Бога , розброїли Україну ,і втопили її в крові , а шо поганого наша Україна зробила , і кому ?!Шо хліб маємо ,не хотіли купляти та платити за нього ,так тепер хай їдять з порохом та кров'. !!!
показати весь коментар
05.03.2025 22:56 Відповісти
Очень хочется верить, что к 2030 году быдлостан исчезнет с карты мира, вместе со всеми своими навозными червяками.
показати весь коментар
05.03.2025 21:40 Відповісти
разом з сша
показати весь коментар
06.03.2025 01:04 Відповісти
Про який мир можна балакати?!
показати весь коментар
05.03.2025 21:41 Відповісти
паРаша зрозуміла що може чпокати світову "спільноту " у всі щілини
показати весь коментар
05.03.2025 21:46 Відповісти
а що, мощний старік трамп не в курсі про це?
показати весь коментар
05.03.2025 21:46 Відповісти
Selon le chef de l'Etat français, la Russie « continue de se réarmer » et d'ici 2030, « elle prévoit d'encore accroître son armée, d'avoir 300 000 soldats supplémentaires, 3 000 chars, 300 avions de chasse de plus
»+300 тыс.а не 3млн
показати весь коментар
05.03.2025 21:51 Відповісти
Trump в перекладі козир або козирний.
У ***** є свій "козир " проти демократичних країн. Дожилися...
показати весь коментар
05.03.2025 22:00 Відповісти
Відповідь повинна стати високотехнологічною та асиметричною. НАТО закінчує життєвий цикл, бо США більше не має планів захищати Європу і витрачати на її захист кошти США.
Мабуть необхідно терміново створити новий європейський оборонний альянс, куди обовʼязково входитиме Україна. Метою альянсу є захист країн-членів альянсу від всіх видів та форм ******** військової агресії (гібридних війн). Головна загроза - РФ. Першочергові дії альянсу:
- збільшення виробництва та розміщення французької та британської ЯЗ у всіх країнах нового альянсу, захист периметру зовншніх кордонів країн альянсу зброєю на базі HEL, засобів РЕБ та сенсорів, дронів, розгортання альянсом військового низькоорбітального угрупування супутників для розвідки та інтернет, розміщення далекобійних конвенційних БР, яки здатні уражати цілі на всій без виключень території РФ, розгортання нового та масштабування існуючого виробництва зброї та ***********, розробка та відпрацювання військових планів оборони від агресії, тощо.
Ці, та інші засоби, разом з боєздатними, мотивованими та досвідченими ЗСУ унеможливлять навіть думку РФ здійснити напад на країни альянсу.
показати весь коментар
05.03.2025 22:07 Відповісти
Європа найближчим часом нас так само кине, як США.
показати весь коментар
05.03.2025 22:12 Відповісти
Потрібно давати європейцям читати і переглядати, що їх чекає, коли до них завітають путінські "асвабадітєлі":
https://www.youtube.com/watch?v=_XpSs3yoRSg&ab_channel=MarkSolonin
показати весь коментар
05.03.2025 22:57 Відповісти
Риторика жабоїда просто дратує…
показати весь коментар
05.03.2025 22:21 Відповісти
Росія продовжує переозброюватися, вона витрачає 40% свого бюджету на оборону. Джерело: https://censor.net/ua/n3539520

А у ЄС за 5% око стикається
показати весь коментар
05.03.2025 22:47 Відповісти
На чотири тисячі кацапських танків потрібно лише чотири тисячі дронів відповідного "калібру". Вартість неспівмірна. За 5 років танки взагалі можуть стати неактуальним видом озброєння у наступальних операціях. Дрон вирішуватиме будь-яку проблему з технікою і живою біомасою ворога.
показати весь коментар
05.03.2025 22:49 Відповісти
А раптом з'явиться РЕБ / ЕМІ-імпульсь, який випалює електроніку навіть дротовим дронам? А дизельний танк буде дирчати собі і потужно місити грязюку разом з "дроноводами" та іншими "самонадєянимі"
показати весь коментар
06.03.2025 00:42 Відповісти
Статистика: на одного орка три-чотири дрони ( бо *********, збиваються, давлять РЕБом та помилки пілотів) . На танк конкретно може бути більша статистика
показати весь коментар
06.03.2025 00:47 Відповісти
Три мільйона! Де ж вони скільки віслюків, для такої армії візьмуть?
показати весь коментар
05.03.2025 23:09 Відповісти
да бред у них людей нет и наступает ****** экономике