11948 посетителей онлайн

Администрация Трампа планирует лишить 240 тыс. украинских беженцев правового статуса: их могут депортировать, - Reuters

біженці

Администрация президента США Дональда Трампа планирует отменить временный правовой статус около 240 000 украинцев, которые оказались в Штатах, убегая от войны. Это, потенциально, может грозить им депортацией.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет Reuters со ссылкой на высокопоставленного чиновника Трампа и три других неназванных источника.

Как пишет издание, такой шаг является частью более широких усилий Белого дома по лишению правового статуса более 1,8 миллиона мигрантов, которым во время президентства Джо Байдена было разрешено въехать в США в рамках временных гуманитарных программ.

Ожидается, что решение о лишении законного статуса украинцев могут принять уже в апреле.

Пресс-секретарь Министерства внутренней безопасности США Триша Маклафлин заявила, что пока ведомство не имеет никаких объявлений. Белый дом и посольство Украины не ответили на запросы Reuters.

Ранее сообщалось, что Администрация президента США Дональда Трампа приостановила рассмотрение всех иммиграционных заявлений, поданных мигрантами из Латинской Америки и Украины, которым был разрешен въезд во времена президентства Джо Байдена.

Топ комментарии
+19
Бывали хуже времена, но не было подлей (с)
показать весь комментарий
06.03.2025 14:17 Ответить
+18
Потрібноїхати додому відбудовувати Неньку. Головне,щоб по дорозі не загубилися.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:11 Ответить
+17
Затопаржалі!
показать весь комментарий
06.03.2025 14:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Потрібноїхати додому відбудовувати Неньку. Головне,щоб по дорозі не загубилися.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:11 Ответить
Дорога додому лежить через Польщу. Тут і ***********.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:13 Ответить
думаю що там мужиків зразу в автобуси посадять і в львівський тцк повезуть
показать весь комментарий
06.03.2025 14:18 Ответить
Дочка з онуками, виїхавши манівцями з заблокованих орками Сум, потрапила через Румунію в Польщу і потім по програмі в США а зятя і інших "мужиків" ніхто й не думав випускати. Так що там з 240 тисяч теоретично небагато захисників буде, може ті діти що підросли до 18. І як казав Жванецький: " если других туфлей не видел то наши вот такие вот!" Ага, приїдуть вони канонаду слухати тут.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:44 Ответить
туди втік Влад Яма. Пам'ятаєте цього танцюриста? Він навіть сам зізнався що спочатку поїхав в Запоріжжя забрав літніх батьків та всією голотою виїхали де він за себе дав хабар.
От його і депортують.
показать весь комментарий
06.03.2025 15:20 Ответить
Так я ж про захисників а він же " полузащітнік" як виявилось.
показать весь комментарий
06.03.2025 16:18 Ответить
та не поїдуть вони у Польщу !!! є ще Канада, В.Британія, Австралія, а худий кінець Бразилія, Аргентина, тощо !!!
показать весь комментарий
06.03.2025 14:33 Ответить
Канада уже закрита
показать весь комментарий
06.03.2025 15:13 Ответить
для Українців Канада Завжди відкрита
показать весь комментарий
06.03.2025 15:22 Ответить
А крім лозунгів є реальна інформація, програма CUAET, по якій українці тікали від війни до Канади фактично закрита.
Єдиним шансом потрапити сюди, це якщо ви вузько кваліфікований спеціаліст в потрібній галузі, з хорошою англійською.
І на перший час , щоб зняти житло, купити вживане авто, бо без нього ніяк, меблі , потрібно мати з собою 15-20 тисяч доларів.
показать весь комментарий
06.03.2025 19:16 Ответить
по перше, мені наразі 59, а після 60 я можу виїхати з України в будь якому напрямку. по друге, маю рідного брата який мешкає в США понад 25 років і в моєму віці я можу вже до нього переїхати, по третє у мене наразі є сума про яку ви написали навіть значно більша
показать весь комментарий
07.03.2025 00:12 Ответить
і по 4те до 60 років вас встигнуть мобілізувати
показать весь комментарий
07.03.2025 01:40 Ответить
мені в цьому році 60. в 59 з гаком беруть у військо лише тих у кого є водійські права з усіма категоріями та досвідом від 10 років.
в піхоту після 59 років вже не беруть. я цього не страшусь бо на початку війни бігом побіг в ТЦК, а коли відмовили то знайшов для себе добровольчий батальйон. Пройшов вишкіл але згодом відправили додому бо було розпорядження після 50 років брати лише тих у кого бойовий досвід всіх інших додому.
так шо, з такими випадами не до мене. Я не Щур, який ховається по кутках
показать весь комментарий
07.03.2025 10:01 Ответить
і ще додам. ти втік з країни та пишеш все для того аби дратувати інших. ото сиди там ухилянт та щур і не вякай.
показать весь комментарий
07.03.2025 11:23 Ответить
Ну тоді уточнюйте, що мова йде за США, до Канади дорога уже закрита, якщо ви не вузько кваліфікований спеціаліст.
показать весь комментарий
08.03.2025 19:17 Ответить
Заздриш , що вони неповірили твоєму *ідору ********** про шашлики і змогли виїхати у безпечне місце. Розумію , дурні завжди заздрять більш розумним
показать весь комментарий
06.03.2025 14:13 Ответить
так, і воюють за них, і тримаються за свою країну.
а розумні завжди існують за чужий рахунок
показать весь комментарий
06.03.2025 14:17 Ответить
безпечне?
а якщо їх депортуют до росії за запитом куйла? 🤔
показать весь комментарий
06.03.2025 14:21 Ответить
Це (депортація до Росії) буде трохи пізніше. І почнеться з Польщі, бо при владі буде Конфедерація.
показать весь комментарий
06.03.2025 15:09 Ответить
я б побачив який ти розумний, коли у тебу було ВСЕ, в Україні.
все, це все! нерухомість, бізнес, діти, онуки, батьки...
а найрозумніші, це ті хто з голою сракою, з хуууйом в кармані....
куди вітер подув, там вони,
де щось на шару, там найрозумніні
війна скінчиться, розум попре в Україну.
ми ахууууєємо від щасття
показать весь комментарий
06.03.2025 14:36 Ответить
Задурно ніхто нічого відбудовувати не буде. Відбудовувати будуть інвестори, якщо забажають вкласти гроші. Ці люди собі раду дадуть, ви краще дбайте про енергонезалежність на фоні останніх новин і наближення літньої спеки
показать весь комментарий
06.03.2025 15:44 Ответить
додому-пора додому
показать весь комментарий
06.03.2025 14:13 Ответить
Верной дорогой идете, товарищ! (с)
показать весь комментарий
06.03.2025 14:14 Ответить
Не маємо нічого проти
показать весь комментарий
06.03.2025 14:16 Ответить
Цікаво, а африканський мігрант і наркоман маск підлягає депортації?
показать весь комментарий
06.03.2025 14:17 Ответить
воно по 5 млн за громадянство планує. не переймайтеся за "бідняків"
показать весь комментарий
06.03.2025 14:42 Ответить
Бывали хуже времена, но не было подлей (с)
показать весь комментарий
06.03.2025 14:17 Ответить
Правильно й зробить. Виходити на кордони 91-го чужими руками, сидячи за океаном і обмотавшись українським прапором, легше всього. Тепер в цих патріотів з"явиться шанс вийти на кордони 91-го особисто.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:18 Ответить
Не здивуюсь, як мова йде про депортацію в рашу.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:18 Ответить
Несправедливо - з патріотичного мітингу в Чикаго та й під Суджу. Хоч би вишиванки не забули.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:19 Ответить
Меланію з Миской теж депортують ?
показать весь комментарий
06.03.2025 14:19 Ответить
Ця Меланка або Маланка народилась в Югославії. Тож нехай трумп почне зі своєї дружини
показать весь комментарий
06.03.2025 15:18 Ответить
А хтось тут ще пару місяців назад мене піною бризгав і доказував що тих хто втекли з України не можливо повернути. Якщо Х у й л о захопить Україну то потребує екстрадиції всіх біженців назад додому де їх чекає або концлагер або мабілізація в розійську армію і вперед на війну з НАТО або Китаєм яку зараз Тампон розпалює
показать весь комментарий
06.03.2025 14:20 Ответить
Альошка, чим довбешся?
показать весь комментарий
06.03.2025 15:05 Ответить
екстрадиції назад? до якого дому? якщо люди втекли з України, а потім не дай Боже територія перетвориться на болото то про яке "додому" буде йти мова?
і як пуйло може до когось звернутись про якусь екстрадицію?
показать весь комментарий
06.03.2025 15:17 Ответить
Багато друзів у Штатах так захоплювались Трампом.Зараз бояться.щоб назад не поїхати
показать весь комментарий
06.03.2025 14:25 Ответить
я знаю багато Українців, які НЕ голосували за Трумпа. Мій рідний брат там мешкає 25 років він та його чисельні друзі, які колись приїхали в США НЕ голосували за цього Покидька
показать весь комментарий
06.03.2025 15:15 Ответить
В Канаду багато хто поїде.Мова англ.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:26 Ответить
Не тільки англійська. Там французька теж офіційна.
показать весь комментарий
06.03.2025 15:12 Ответить
Не поїдуть, усі програми підтримки закриті, хіба що як туристи, якщо є віза
показать весь комментарий
06.03.2025 15:20 Ответить
Затопаржалі!
показать весь комментарий
06.03.2025 14:26 Ответить
показать весь комментарий
06.03.2025 17:34 Ответить
Кількість прихильників війни до руїн кремля серед таких значно зменшиться.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:27 Ответить
А чого так радієш? Поїдеш на радную парашу, в кращому випадку сортіри вигрібать.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:43 Ответить
Чи думаєш вас фашист Трамп в ЄС чи в Україну відправить? )
показать весь комментарий
06.03.2025 14:45 Ответить
На Вашу одиницю вже зменшилась!
показать весь комментарий
06.03.2025 15:29 Ответить
і прям десь під торецьком висадити?
показать весь комментарий
06.03.2025 14:40 Ответить
а хвуйло вимагав 250 тис
показать весь комментарий
06.03.2025 14:48 Ответить
а це навіщо?... щоб путін матрьошку подарував, а лавров вівса склянку...
показать весь комментарий
06.03.2025 14:49 Ответить
Переїдуть в Канаду. Окрім звісно 300-700 чоловік, що таки повернуть "відновлювати" Україну. Але скільки буде крику про повернення українців додому.......
показать весь комментарий
06.03.2025 14:55 Ответить
Нехай сюди їдуть і ******* владу зблизька
показать весь комментарий
06.03.2025 15:06 Ответить
Не перейдуть, програма по якій можна було приїхати в Канаду закінчилась.
показать весь комментарий
06.03.2025 15:21 Ответить
Тим гірше для Канади ... люди в Європу поїдуть , або ще кудись - світ великий !
показать весь комментарий
06.03.2025 15:55 Ответить
Сподіваюсь, що серед депортованих будуть трампосісі: tanya brus та ще один поц, забула як пишеться його поганяло.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:58 Ответить
Згадала - The Fifth Third - страшенно чорнорота істота. Як побачите - одразу вбивайте.
показать весь комментарий
06.03.2025 15:15 Ответить
+++
показать весь комментарий
06.03.2025 19:22 Ответить
Прийме Канада або Мексика.
показать весь комментарий
06.03.2025 15:03 Ответить
Велкам ту Юкрейн, рай на землі
показать весь комментарий
06.03.2025 15:05 Ответить
Щось майже геть не видно дописувачів під прапором США? Вже не повчають нас, як нам воювати, що робити?
показать весь комментарий
06.03.2025 15:08 Ответить
Чому ж не видно... Вітаю! Слава ЗСУ! Ганьба зрадникам й ухилянтам по всій географії, включно з Україною й америками з європами!
показать весь комментарий
06.03.2025 15:26 Ответить
ви краще розкажіть як ви за те г*но примудрилися наголосувати??? і куди ви зараз язики позасовували, діаспора нікчемна!
показать весь комментарий
07.03.2025 01:43 Ответить
Розказуйте собі сам, який Ви розумний сам у собі і чемний. Стільці, please, не ламати, слиною не бризкати.
показать весь комментарий
07.03.2025 10:13 Ответить
нехай Трупм позбавить правового статусу свою дружину бо вона народжена в Югославії (Словенії). Югославії не існує як держави і на цій підставі його дружина Меланка чи Маланка немає правового статусу і не хай повертається туди відкіля виїхала
показать весь комментарий
06.03.2025 15:12 Ответить
Ось як виглядають протести. Не подобається - олфідерзейн, гудбай, олівідерчі, чао.
показать весь комментарий
06.03.2025 15:14 Ответить
Хай завозят кацапів - тампон їх дуже ********.
показать весь комментарий
06.03.2025 15:29 Ответить
..
показать весь комментарий
06.03.2025 15:29 Ответить
Відвертого цинізму від трампУ ніхто з українців не очікував. Ось вам і демократія під соусом "я -посланець Бога". Скоріше він злигався з усіма чортяками на планеті. І мовчати вже не можна.
показать весь комментарий
06.03.2025 15:30 Ответить
депортувати від 20 до 55 років тих хто з яйцями . негайно
показать весь комментарий
06.03.2025 15:37 Ответить
Старі пердуни радіють, коли для когось погані новини. Ментальні росіяни. Точніше - діти "срср"
показать весь комментарий
06.03.2025 15:45 Ответить
После всего того, что уже натворил трамп, зная, что он ещё будет творить гадости, я бы на месте украинцев не оставался там ни одного дня!
показать весь комментарий
06.03.2025 18:04 Ответить
Это ложь ! никто никого беженцев из УКРАИНЫ не ловят и нет намерения . (если полиция несловит за вождение авто пьяными. А такое случается.) Это потвердила прес секретарь Пр. Д.Трампа сегодня.
показать весь комментарий
06.03.2025 22:39 Ответить