7150 посетителей онлайн

Это переломный момент для Европы и Украины. Мы под угрозой, - фон дер Ляйен

Европа под угрозой. Заявление фон дер Ляйен на саммите ЕС

Президент Европейской комиссии Урсула фон дер Ляйен считает, что перед Европой возникла очевидная угроза.

Об этом она заявила перед заседанием саммита ЕС, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на ЕП.

"В чрезвычайные времена нужны особые меры. Это переломный момент для Европы и для Украины, которая является частью нашей европейской семьи. Перед Европой появилась явная, очевидная угроза", - подчеркнула она.

Фон дер Ляйен добавила, что Европа должна быть способной защитить себя

"Так же как и позаботиться, чтобы Украина могла защищаться, и продвигать справедливый и устойчивый мир", - подытожила президент Еврокомиссии.

Топ комментарии
+12
Зберіть потужний самміт.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:37 Ответить
+8
Заява про все, і ні про що)
показать весь комментарий
06.03.2025 14:36 Ответить
+6
А ви цього не розуміли,як тільки фашист Трамп прийшов до влади ?
показать весь комментарий
06.03.2025 14:37 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Заява про все, і ні про що)
показать весь комментарий
06.03.2025 14:36 Ответить
Зберіть потужний самміт.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:37 Ответить
Адженди нема. Не доїхала ще...
показать весь комментарий
06.03.2025 14:38 Ответить
А ви цього не розуміли,як тільки фашист Трамп прийшов до влади ?
показать весь комментарий
06.03.2025 14:37 Ответить
А можна вже на 4-й рік війни подбати, щоб Україна могла не захищатись, а вже в кінці кінців захиститись?
Хоча, назвались "щитом Європи" - відбивайте удари. Треба було "мечем Європи" назватись, чи що? 🤔
показать весь комментарий
06.03.2025 14:38 Ответить
Домоклів меч над Украіною - Європа зуміє згуртуватись?
показать весь комментарий
06.03.2025 14:40 Ответить
Навряд . Вони досі заглядаються на теперішню трампівську фашистську США в напівзігнутій позі.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:52 Ответить
11 рік збирались самміти та конференції, йшли гарячі дебати про негайні заходи по протидії російскій агресії.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:41 Ответить
І надалі бійтеся ескалації.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:42 Ответить
О !!! ЗАРАЗ МОБІЛІЗУЮТЬ ТИХ ХТО НЕЗАКОННО ПЕРЕСІК КОРДОН УКРАЇНИ ТА ЩЕ ГРОШІ ЗАПЛАТИВ !)
показать весь комментарий
06.03.2025 14:43 Ответить
переможемо ворога, полум'яними гаслами!
з кожного європейського чиновника по дві промови на добу!
будемо, нещадними до ворогів!
показать весь комментарий
06.03.2025 14:44 Ответить
вони хочуть путіна заговорити до смерті?
показать весь комментарий
06.03.2025 14:44 Ответить
США відключили HlMARS та ATACMS у 14 г по київському часу.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:45 Ответить
Тобі в кацапії не пох?)
показать весь комментарий
06.03.2025 14:53 Ответить
Так що, Європа приймає Україну в ЄС і НАТО? Ну це ж переломний момент, потрібні рішучі дії.
Чи Європа ще підкине вантажівок і кулеметів щоб Україна виграла для них трошки часу на переозброєння ракетами і літаками?
показать весь комментарий
06.03.2025 14:45 Ответить
Ще не переломний момент. До початку 30-х років Польща переозброїться, до того часу й інші підтягнуться. Тоді можна робити переломний момент, тільки він може виявитися десь таким як очікування від Трампа. А поки що разом до кінця, Грузія Україна
показать весь комментарий
06.03.2025 15:10 Ответить
Три роки було для розкачки ! Нарешті почали щось казати. А коли діяти почнуть невідомо ? Для посилення армій потрібні ВІЙСЬКОВІ ЗАМОВЛЕННЯ від держави приватному бізнесу. Строком 5-10 років. Тоді маховик ВПК закрутиться. Рік - два для приватника дуже витратно. Вони саме так думали по Україні. Гадали через рік-два все утрясеться.
показать весь комментарий
06.03.2025 14:50 Ответить
Тугодуми втратите Україну і будете наступною жертвою 🤦🤦🤦
показать весь комментарий
06.03.2025 14:59 Ответить
нажаль, ми дожили до того часу, коли США й рашка стали союзниками... це погано ще й тому, що у Європі знайдеться чортова купа дебілов. які радо відкриють ворота ворогам...
показать весь комментарий
06.03.2025 15:12 Ответить
Та ясно шо ващі відпустки під загрозою. Бо мир в Україні це головний біль для ЕС починаючі від того що щось потрібно буде робити для членства України,кластери там усілякі,грошеняті виділяти на підтягування рівня України до інших членів і аж до розбудови своїх евровійск
показать весь комментарий
06.03.2025 15:39 Ответить
як себе зараз відчуває Європа, що звикла до сильної руки США
показать весь комментарий
06.03.2025 15:43 Ответить
Идёт 11год войны между США и Пуйлостаном, потерь среди ВС США нет!!!🤡🤪🥳🇺🇦👍
показать весь комментарий
06.03.2025 15:56 Ответить
Прокинулись ?
Пізно ... Європа вже програла - 3 роки тому , коли спостерігала за вторгненням кацапів в Україну !
показать весь комментарий
06.03.2025 15:59 Ответить
А три роки ви де були, куколди? Тільки тепер під загрозою, коли Трамп вам копняка під сраку дав? До цього вас усе влаштовувало - війна, геноцид в Україні? Бо спали у теплій ванні, яку вам США влаштували? Трамп, виводь США з НАТО, хай ці куколди пообсираються.
показать весь комментарий
06.03.2025 16:02 Ответить
Потужно😎 когда будет саммит незламности?😎
показать весь комментарий
06.03.2025 16:10 Ответить
Хто вірить в те, що вони будуть щось таки робити? Є такі?
показать весь комментарий
06.03.2025 19:23 Ответить