9988 посетителей онлайн

Трампа "очень вдохновляют" последние сигналы из Украины относительно приверженности мирному процессу, - Хегсет

Гегсет заявил, что в США видят позитивные сигналы из Украины

Глава Пентагона Пит Хегсет заявил, что Вашингтон "очень вдохновляют" сигналы, которые поступают из Киева относительно приверженности к мирным переговорам.

Об этом Хегсет сказал в четверг в Вашингтоне на полях встречи с министром обороны Британии, его цитирует Sky News, передает Цензор.НЕТ.

Отвечая на вопрос, является ли решение Дональда Трампа о прекращении военной помощи Украине окончательным, он отметил: "Как отметил президент, это пауза. Именно то, о чем он говорил с самого начала. Пауза - в ожидании настоящей преданности пути к миру".

Хегсет подчеркнул, что Трамп "очень внимательно следит" за тем, что Киев "говорит и делает относительно приверженности к мирному процессу".

"И нас очень вдохновляют те сигналы, которые мы видим. В конце концов, он (Трамп) примет решение", - добавил министр обороны США.

Ранее специальный представитель США в Украине Кит Келлог заявил, что решение президента США Дональда Трампа о приостановлении военной помощи и обмена разведывательными данными имеют целью "подтолкнуть Украину к переговорам".

Напомним, Зеленский заявил в четверг в Брюсселе, что Украина и США "возобновили работу", и выразил надежду, что "содержательная встреча состоится на следующей неделе".

Впоследствии он подтвердил, что на следующей неделе в Саудовской Аравии встретятся команды Украины и Соединенных Штатов.

Топ комментарии
+6
Та що всі півні повилазили трампона облизують… що трішки прихуіли що наробили магісти хрєнові.
показать весь комментарий
06.03.2025 22:28 Ответить
+4
Головне нічого не підписати. А так… ми за мир… в полі трактор дир-дир-дир.
показать весь комментарий
06.03.2025 22:28 Ответить
+4
в саме яблочко суті!
всі за мир тільки не в нашому колгоспі
показать весь комментарий
06.03.2025 22:32 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Та що всі півні повилазили трампона облизують… що трішки прихуіли що наробили магісти хрєнові.
показать весь комментарий
06.03.2025 22:28 Ответить
у ту ніч коли дружбан хйло бомомбонув рідне місто ЗЕ
показать весь комментарий
06.03.2025 22:40 Ответить
Головне нічого не підписати. А так… ми за мир… в полі трактор дир-дир-дир.
показать весь комментарий
06.03.2025 22:28 Ответить
в саме яблочко суті!
всі за мир тільки не в нашому колгоспі
показать весь комментарий
06.03.2025 22:32 Ответить
У меня такое впечатление как у сказки про голого короля .....как вся рать стремится убедить голого трампона что костюмчик на нем то что надо
показать весь комментарий
06.03.2025 22:41 Ответить
да, нужно ПУБЛИЧНО трампону тоже говорить что хочем мира....

А вот уже на переговорах ГНУТЬ свою линию !!!
показать весь комментарий
06.03.2025 22:29 Ответить
Хочу побачити як вас китайці *******. Ото я б теж позловтішався над вами і поприколювався б
показать весь комментарий
06.03.2025 22:32 Ответить
Та нам оманськи домовленності треба втілювати
показать весь комментарий
06.03.2025 22:32 Ответить
А яка суть оманських домовленостей? Толком ніхто не може пояснити, хоча балаболять про них багато.
показать весь комментарий
06.03.2025 22:38 Ответить
А русише швайне за мир?
показать весь комментарий
06.03.2025 22:33 Ответить
Чому ви суки трампівські за кацапів нічого не кажете.
показать весь комментарий
06.03.2025 22:34 Ответить
Але хрін хто розблокує вже розвід дані, як і зброю (на яку вже було виділено гроші, по міркам США не супер багато).

Тупо вся американська влада - корисні російські ідіоти та вилизувачі трампу.
показать весь комментарий
06.03.2025 22:34 Ответить
Ну звісно ж надихає, окрім перемоги в припиненні допомоги Україні, більше в Трампу і його банді похвалитись немає чим. Суди блокуть рішення, акції падають, куриних яєць в магазинах більше не стає, путлєр "чомусь" не хоче миру за 24 години і т.п.
Зате яке нарешті досягнення - залишити Україну без військової допомоги, і без ППО в т.ч. Надіюсь що всі релігійні трампісти, помоляться післязавтра в церкві, та помріють про рай що їх чекає, як вони думають.
показать весь комментарий
06.03.2025 22:37 Ответить
А чим лохторат зкормлювали, якщо тепер Зеленский в істерії якихось гарантій вимагає?

показать весь комментарий
06.03.2025 22:37 Ответить
У дідо донні шиза і сказ від згадок про Байдена! Він мстивий як ЗЕчмоня, хоче зруйнувати все що робив попередник
показать весь комментарий
06.03.2025 23:34 Ответить
Діду треба чухати за вушком і десятки разів повторювати що він властелин світу. Нарциси вони такі. Але і ми свого не відступимось.
показать весь комментарий
06.03.2025 22:37 Ответить
Гордиться собою - шо в иого руках важелі впливу на Украіну
показать весь комментарий
06.03.2025 22:38 Ответить
Трамп так хоче "миру" що готов поховати всіх хто захищає Світ від війни. Всіх, тільки не рашистський режим почавший цю війну і всі війни що десятиріччями продовжуються на пострадянському просторі.
показать весь комментарий
06.03.2025 22:43 Ответить
Фотки з Кривого Рогу?
показать весь комментарий
06.03.2025 22:44 Ответить
А куратор агента краснова хоче миру? Це хто на кого напав, падлюко ти американська. Вимагай щоб ***** нас не вбивало.
показать весь комментарий
06.03.2025 22:50 Ответить
в ціх клованів хтось дуже зацікавлений ,і ми навіть і не здогадуємося хто ? китай та русня це актив , яким дозволенно робити війну , і так хочеться взнати ,цю падлючу груповуху геополітиків ...
показать весь комментарий
06.03.2025 23:12 Ответить
Які сигнали? Приймати дрони і ракети на дахи мирних споруд?
показать весь комментарий
06.03.2025 23:33 Ответить
показать весь комментарий
06.03.2025 23:58 Ответить
Щось давно ми не чуємо про палаючи нафтобази на Московії... Мабуть Байден заборонив.
показать весь комментарий
07.03.2025 05:56 Ответить
Трамп заявив, що відвідає Саудівську Аравію в обмін на $1 трлн інвестицій.
------------------------------------
- Меланіє, пропоную тобі угоду - я зараз встану з ліжка і вийду з кімнати, щоб
перднути за 10 тисяч доларів.
- Ти здурів, Дональде? Тепер я ще буду платити за те, щоб ти пердів?
- Ти не маєш козирів, я пропоную чудову угоду, або ж за 20 тисяч я пердну просто зараз під нашою ковдрою!
- О, Джісус, що ти пропонуєш таке?!
- Я пропонував тобі чудову угоду...
Накриває її ковдрою з головою і голосно пердить...
- 50 тисяч я заберу в тебе рідкісними золотими прикрасами. Добраніч, кохана...
показать весь комментарий
07.03.2025 07:48 Ответить