9968 відвідувачів онлайн

Трампа "дуже надихають" останні сигнали з України щодо прихильності до мирного процесу, - Гегсет

Гегсет заявив, що у США бачать позитивні сигнали з України

Очільник Пентагону Піт Гегсет заявив, що Вашингтон "дуже надихають" сигнали, які надходять з Києва щодо прихильності до мирних перемовин.

Про це Гегсет сказав у четвер у Вашингтоні на полях зустрічі з міністром оборони Британії, його цитує Sky News, передає Цензор.НЕТ.

Відповідаючи на запитання, чи є рішення Дональда Трампа про припинення військової допомоги Україні остаточним, він зауважив: "Як зазначив президент, це пауза. Саме те, про що він говорив від самого початку. Пауза – в очікуванні справжньої відданості шляху до миру".

Гегсет наголосив, що Трамп "дуже уважно стежить" за тим, що Київ "говорить і робить щодо прихильності до мирного процесу".

"І нас дуже надихають ті сигнали, які ми бачимо. Зрештою, він (Трамп) прийме рішення", - додав міністр оборони США.

Раніше спеціальний представник США в Україні Кіт Келлог заявив, що рішення президента США Дональда Трампа щодо призупинення військової допомоги та обміну розвідувальними даними мають на меті "підштовхнути Україну до переговорів".

Нагадаємо, Зеленський заявив у четвер у Брюсселі, що Україна і США "відновили роботу", і висловив надію, що "змістовна зустріч відбудеться наступного тижня".

Згодом він підтвердив, що наступного тижня в Саудівській Аравії зустрінуться команди України та Сполучених Штатів.

Топ коментарі
+6
Та що всі півні повилазили трампона облизують… що трішки прихуіли що наробили магісти хрєнові.
показати весь коментар
06.03.2025 22:28 Відповісти
+4
Головне нічого не підписати. А так… ми за мир… в полі трактор дир-дир-дир.
показати весь коментар
06.03.2025 22:28 Відповісти
+4
в саме яблочко суті!
всі за мир тільки не в нашому колгоспі
показати весь коментар
06.03.2025 22:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та що всі півні повилазили трампона облизують… що трішки прихуіли що наробили магісти хрєнові.
показати весь коментар
06.03.2025 22:28 Відповісти
у ту ніч коли дружбан хйло бомомбонув рідне місто ЗЕ
показати весь коментар
06.03.2025 22:40 Відповісти
Головне нічого не підписати. А так… ми за мир… в полі трактор дир-дир-дир.
показати весь коментар
06.03.2025 22:28 Відповісти
в саме яблочко суті!
всі за мир тільки не в нашому колгоспі
показати весь коментар
06.03.2025 22:32 Відповісти
У меня такое впечатление как у сказки про голого короля .....как вся рать стремится убедить голого трампона что костюмчик на нем то что надо
показати весь коментар
06.03.2025 22:41 Відповісти
да, нужно ПУБЛИЧНО трампону тоже говорить что хочем мира....

А вот уже на переговорах ГНУТЬ свою линию !!!
показати весь коментар
06.03.2025 22:29 Відповісти
Хочу побачити як вас китайці *******. Ото я б теж позловтішався над вами і поприколювався б
показати весь коментар
06.03.2025 22:32 Відповісти
Та нам оманськи домовленності треба втілювати
показати весь коментар
06.03.2025 22:32 Відповісти
А яка суть оманських домовленостей? Толком ніхто не може пояснити, хоча балаболять про них багато.
показати весь коментар
06.03.2025 22:38 Відповісти
А русише швайне за мир?
показати весь коментар
06.03.2025 22:33 Відповісти
Чому ви суки трампівські за кацапів нічого не кажете.
показати весь коментар
06.03.2025 22:34 Відповісти
Але хрін хто розблокує вже розвід дані, як і зброю (на яку вже було виділено гроші, по міркам США не супер багато).

Тупо вся американська влада - корисні російські ідіоти та вилизувачі трампу.
показати весь коментар
06.03.2025 22:34 Відповісти
Ну звісно ж надихає, окрім перемоги в припиненні допомоги Україні, більше в Трампу і його банді похвалитись немає чим. Суди блокуть рішення, акції падають, куриних яєць в магазинах більше не стає, путлєр "чомусь" не хоче миру за 24 години і т.п.
Зате яке нарешті досягнення - залишити Україну без військової допомоги, і без ППО в т.ч. Надіюсь що всі релігійні трампісти, помоляться післязавтра в церкві, та помріють про рай що їх чекає, як вони думають.
показати весь коментар
06.03.2025 22:37 Відповісти
А чим лохторат зкормлювали, якщо тепер Зеленский в істерії якихось гарантій вимагає?

показати весь коментар
06.03.2025 22:37 Відповісти
У дідо донні шиза і сказ від згадок про Байдена! Він мстивий як ЗЕчмоня, хоче зруйнувати все що робив попередник
показати весь коментар
06.03.2025 23:34 Відповісти
Діду треба чухати за вушком і десятки разів повторювати що він властелин світу. Нарциси вони такі. Але і ми свого не відступимось.
показати весь коментар
06.03.2025 22:37 Відповісти
Гордиться собою - шо в иого руках важелі впливу на Украіну
показати весь коментар
06.03.2025 22:38 Відповісти
Трамп так хоче "миру" що готов поховати всіх хто захищає Світ від війни. Всіх, тільки не рашистський режим почавший цю війну і всі війни що десятиріччями продовжуються на пострадянському просторі.
показати весь коментар
06.03.2025 22:43 Відповісти
Фотки з Кривого Рогу?
показати весь коментар
06.03.2025 22:44 Відповісти
А куратор агента краснова хоче миру? Це хто на кого напав, падлюко ти американська. Вимагай щоб ***** нас не вбивало.
показати весь коментар
06.03.2025 22:50 Відповісти
в ціх клованів хтось дуже зацікавлений ,і ми навіть і не здогадуємося хто ? китай та русня це актив , яким дозволенно робити війну , і так хочеться взнати ,цю падлючу груповуху геополітиків ...
показати весь коментар
06.03.2025 23:12 Відповісти
Які сигнали? Приймати дрони і ракети на дахи мирних споруд?
показати весь коментар
06.03.2025 23:33 Відповісти
показати весь коментар
06.03.2025 23:58 Відповісти
Щось давно ми не чуємо про палаючи нафтобази на Московії... Мабуть Байден заборонив.
показати весь коментар
07.03.2025 05:56 Відповісти
Трамп заявив, що відвідає Саудівську Аравію в обмін на $1 трлн інвестицій.
------------------------------------
- Меланіє, пропоную тобі угоду - я зараз встану з ліжка і вийду з кімнати, щоб
перднути за 10 тисяч доларів.
- Ти здурів, Дональде? Тепер я ще буду платити за те, щоб ти пердів?
- Ти не маєш козирів, я пропоную чудову угоду, або ж за 20 тисяч я пердну просто зараз під нашою ковдрою!
- О, Джісус, що ти пропонуєш таке?!
- Я пропонував тобі чудову угоду...
Накриває її ковдрою з головою і голосно пердить...
- 50 тисяч я заберу в тебе рідкісними золотими прикрасами. Добраніч, кохана...
показати весь коментар
07.03.2025 07:48 Відповісти