9705 відвідувачів онлайн

Келлог про суперечку Трампа і Зеленського: Вони мають "різні цілі" у війні в Україні

Келлог прокоментував суперечку Трампа і Зеленського у Білому домі

Спецпредставник президента США з питань України та Росії Кіт Келлог заявив, що суперечка між президентом України Володимиром Зеленським і лідером США Дональдом Трампом минулого тижня у Білому домі сталась через те, що у них "різні цілі" у війні РФ проти України. 

Про це Келлог сказав у своїй доповіді щодо шляхів завершення війни в Україні на дискусії Ради з міжнародних відносин, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "ЄП".

Він припустив, що адміністрації України та США мають різні бачення щодо завершення війни. Через це і сталася словесна перепалка між президентами в Овальному кабінеті.

За його словами, президент Зеленський намагався переконати президента США далі підтримувати Україну, щоб вона отримала перевагу над Росією.

"Президент Зеленський явно хотів, щоб президент Трамп публічно поставив США на сторону проти Росії. Підхід Дональда Трампа не полягає у тому, щоб одна сторона отримала перевагу над іншою. Як було сказано, він (Трамп - ред.) сфокусований на мирі", - наголосив Келлог.

Спецпосланець додав, що адміністрація США хоче, щоб війна в Україні завершилася без визначення переможця або переможеного. Інакше це "лише втягне Америку в нескінченну проксі-війну", а президент Дональд Трамп хоче миру для обох сторін і прагне залучити Україну та Росію до столу переговорів.

Суперечка Трампа та Зеленського

Нагадаємо, у Білому домі у п'ятницю, 28 лютого, відбулася зустріч президента США Дональда Трампа та президента України Володимира Зеленського.

Дональд Трамп та Володимир Зеленський почали сперечатися та перейшли на підвищені тони під час зустрічі в Овальному кабінеті.

Президент України Володимир Зеленський достроково залишає Білий дім після зустрічі з Дональдом Трампом в Овальному кабінеті.

У Вашингтоні не відбулося підписання угоди про корисні копалини між Україною та США.

Президент США Дональд Трамп після суперечки з президентом України Володимиром Зеленським під час зустрічі у Білому домі заявив, що той нібито не готовий до миру та "проявив неповагу".

Світова спільнота та посадовці у США відреагували на суперечку лідерів України та США.

4 березня стало відомо, що Білий дім призупинив всю військову допомогу Україні.

Ввечері 4 березня президент Зеленський заявив, що Україна прагне до миру та готова "швидко працювати", щоб закінчити війну. Він наголосив, що Україна готова якнайшвидше сісти за стіл переговорів, щоб наблизити надійний мир.

Топ коментарі
+19
FuckOff
@Gary57911146
·
15 год
Не розумію, нафіга всі пишуть що кремлю заважає Зеленський?
Чонгар - розмінував.
Ракетні програми - закрив.
Вторгнення - про@бав.
Єдність - зруйнував.
Генералів які стримали навалу русні - звільнив
Війська Франції в Україну - не пускає.
Та він же ідеальний для Кремля!
Twitter
показати весь коментар
06.03.2025 17:58 Відповісти
+18
Зе не прогнулся, и это взбесило рыжего придурка. Американцы должны понять, что сейчас 21 век, и Украина не колония а независимое государство которое подверглось вооружённой агрессии
показати весь коментар
06.03.2025 17:57 Відповісти
+10
Знову відмазки Краснова пішли. Без зупинки наступу росіян ніякого миру не буде. А Краснов щось не спішить допомагати їх зупинити. Тільки вже два роки допомагає росіянам вбивати і калічити українців.
показати весь коментар
06.03.2025 17:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Трампістам настав час виправдовватись ?
показати весь коментар
06.03.2025 17:55 Відповісти
Закінчити війну на хотєлках пуйла. І чекати нової, коли Захід навряд чи буде нам бодай якось допомогати. А риже чмо поставить галочку виконання.
показати весь коментар
06.03.2025 18:11 Відповісти
Очередной 83 летний поця в ермолке..подонок..
показати весь коментар
06.03.2025 18:20 Відповісти
То хаи вже Трамп перебалакає з рашкою - чого ви мертвою хваткою вчепились в Украіну?
показати весь коментар
06.03.2025 17:56 Відповісти
Він , з нею , перебалакав ще восени минулого року - те , що ми бачим зараз - конкретний результат цих балачок !
показати весь коментар
06.03.2025 18:06 Відповісти
Зе не прогнулся, и это взбесило рыжего придурка. Американцы должны понять, что сейчас 21 век, и Украина не колония а независимое государство которое подверглось вооружённой агрессии
показати весь коментар
06.03.2025 17:57 Відповісти
Він в Омані вже під ***** прогнувся.
показати весь коментар
06.03.2025 18:48 Відповісти
Як акторка німецьких фільмів для дорослих... Ну, далі ви знаєте)
показати весь коментар
06.03.2025 22:56 Відповісти
Ооо вже по всьому світі хейтять сшраши то вже як вьюни в солі викручуються.
показати весь коментар
06.03.2025 17:57 Відповісти
Знову відмазки Краснова пішли. Без зупинки наступу росіян ніякого миру не буде. А Краснов щось не спішить допомагати їх зупинити. Тільки вже два роки допомагає росіянам вбивати і калічити українців.
показати весь коментар
06.03.2025 17:57 Відповісти
то не відмазки. то інформаційний шум.
котра зараз година у вашингтоні?
робочий день почався. всі до роботи.
до ночі будемо відмиватися від чергових помиїв.
показати весь коментар
06.03.2025 18:00 Відповісти
от, особисто я не знаю цілі трампа.
і так само не знаю цілі зе!поца.
хто знає? підкажіть.
показати весь коментар
06.03.2025 17:57 Відповісти
Ніхто не знає ніяких цілей, але мʼясорубка іде вже 12й рік !
значить ціль мʼясорубка і вона не мінчється
показати весь коментар
06.03.2025 17:59 Відповісти
Та без толку.
показати весь коментар
06.03.2025 18:01 Відповісти
Зеленський зберегти країну, Трамп найвигідніше продати її пуйлу
показати весь коментар
06.03.2025 17:57 Відповісти
FuckOff
@Gary57911146
·
15 год
Не розумію, нафіга всі пишуть що кремлю заважає Зеленський?
Чонгар - розмінував.
Ракетні програми - закрив.
Вторгнення - про@бав.
Єдність - зруйнував.
Генералів які стримали навалу русні - звільнив
Війська Франції в Україну - не пускає.
Та він же ідеальний для Кремля!
Twitter
показати весь коментар
06.03.2025 17:58 Відповісти
Я також цього не розумію зробивши це все, чого він на початку війни не зїбнув за кордон і не здав владу маріонеткам кремля... а в той чи інший спосіб намагається зберегти країну...
показати весь коментар
06.03.2025 18:07 Відповісти
він справу не закінчив
але закінчить
показати весь коментар
06.03.2025 18:43 Відповісти
Закінчить з вашою ботофермою !
показати весь коментар
06.03.2025 18:46 Відповісти
розстрільні списки портнова у тебе ?
показати весь коментар
06.03.2025 19:09 Відповісти
Заспокойся вже все одно ніхто не зважає на ваші методички
Вже навіть ваші кацапню і вас об'єднують в одну команду -
vuiko dobrui
не тільки кацапню, а мінімум 25% непритомних українців,які ...
показати весь коментар
06.03.2025 18:12 Відповісти
в тебе був шанс порозумнішати
але ти трусляве лайно, яке ховає свою сраку за справами ненависних тобі непритомних українців, більшість яких на війні
показати весь коментар
06.03.2025 18:44 Відповісти
Не заважайте секті святого Зе вилизувати дупу кумиру.
показати весь коментар
06.03.2025 18:50 Відповісти
Логіка тупих дегенератів.
показати весь коментар
06.03.2025 17:58 Відповісти
Трампівські песики будуть захищати хазяїна, їх для того і годують.
показати весь коментар
06.03.2025 17:58 Відповісти
А зелені песики кого будуть захищати? Їх не то, що годують, їм дали можливість жерти самим, та не просто жерти, а до всирачки
показати весь коментар
06.03.2025 18:53 Відповісти
Це так у нас перемога ради життя, а у Трампа, поразка ради ху...лостану. за що заплатили йому то і виконує
показати весь коментар
06.03.2025 17:58 Відповісти
Перемога ради чийого життя?
показати весь коментар
06.03.2025 18:01 Відповісти
Тобі воно не потрібно, не напружуй мозок
показати весь коментар
06.03.2025 18:34 Відповісти
Щоб поставити в рівні умови самодур Трамп відключив розвідданні та припинив поставку зброї.
показати весь коментар
06.03.2025 18:00 Відповісти
без визначення переможця або переможеного... ну, в чому за трампом програє Україна, зрозуміло... в який частині хатєлок взагалі поступиться варвар?... і трумп та його ******* маладая, вже, не криючись, визнають, що будь-які домовленості щодо мирового устрою та кордонів тощо втратили свій сенс? уперед, до кам'яного віку!...
показати весь коментар
06.03.2025 18:00 Відповісти
Мерзенний лицемір. Коли останній раз був баланс відсутності переможця і програвшого в стосунках України і русні? До 2014? Чи тоді русня вже була програвша і почала відновлювати справедливість? Якщо тоді все було добре в 2013 чи в 2012 році ніяких претензій не було. Тобто був баланс. Далі русня вторгнулась і почала отримувати перевагу в тому балансів, захоплювати територію і навязувати усьому світу своє бачення.

Навіть такий простак як я за дві хвилини в коментарях може знайти відповідь на цю брехню. Хто взагалі керує тим США зараз, якісь політичні ідіоти?
показати весь коментар
06.03.2025 18:04 Відповісти
Трампу треба просто закінчити війну. А Україна має перемогти у війні.
От і всі відмінності.
показати весь коментар
06.03.2025 18:05 Відповісти
Казав же Келлог, що не слід було їхати до США. Так захотілося єрмакові показати свою значимость. Показав, підставивши недолугого!
показати весь коментар
06.03.2025 18:06 Відповісти
Для таких як ти простіше сидіти вдома і відмовчуватися, сховавши як страус голову в пісок.
показати весь коментар
06.03.2025 18:16 Відповісти
Зебіле, і чого ж досяг твій кумир, їдучи на дипломатично непідготовлену зустріч?
показати весь коментар
06.03.2025 18:20 Відповісти
Про непідготовлену зустріч я не слухаю твого кумира. В нього рейтинг навіть не нуль, а мінус.
показати весь коментар
06.03.2025 18:31 Відповісти
Зато твій 10%, многое досяг, головне родину вивіз.
показати весь коментар
06.03.2025 18:36 Відповісти
Це про зеленського?
показати весь коментар
06.03.2025 18:38 Відповісти
На шворці привів макаку,яка почала своїм лайном кидатися.
Це і була мета - обеззброїти ЗСУ. Зє до цієі мети зє йшов з 2019 року,послідовно і наполегливо.
показати весь коментар
06.03.2025 20:26 Відповісти
Ну там, якщо чесно, були ще дві макаки, що кидалися лайном! І питання тільки в тому навіщо їх звели до купи? єрмак та його куратори знають відповідь!
показати весь коментар
06.03.2025 20:40 Відповісти
Америка була умовним союзником України а тепер зникли навіть умовності-Амер ка стала не бік московії й "план миру" від Трампа це план придушення опору України й задоволення "хотілок" кремля!
показати весь коментар
06.03.2025 18:07 Відповісти
Раз виправдовується,то боїться групової відповідальності)
показати весь коментар
06.03.2025 18:08 Відповісти
Як що ти такий великий по питанням України?
Приїдь на місяць до неі. Відвідай Одессу,, Кривий Ріг, Харків і також Киїів.
А вже потім, як що вистачить памперсів щось голоси.
показати весь коментар
06.03.2025 18:08 Відповісти
У Трампа того ≪фокусу≫ нема і не було . В нього той ≪фокус≫ ще кгб зламало . Тепер він трампон безфокусний .
показати весь коментар
06.03.2025 18:09 Відповісти
".. а президент Дональд Трамп хоче миру для обох сторін " Брехня !! Бо це не "мир " , це капітуляція для України , а потім кацапи прийдуть вбивати , беззбройних українців , але що буде потім нікого не хвилює .
показати весь коментар
06.03.2025 18:10 Відповісти
Пан Келлог, як політик, ніколи не скаже відверто, що трампон та Ко на аудиторію витерли ноги об президента України по команді пуйла.
показати весь коментар
06.03.2025 18:13 Відповісти
Дивно - весь світ побачив , що навпаки Зеленський поставив на місце трампістів !
показати весь коментар
06.03.2025 18:17 Відповісти
Цель Трампа уже достаточно прояснилась: быстрый мир и неважно, что там с Украиной будет(да хоть капитуляция или аннексия москвой).
показати весь коментар
06.03.2025 18:14 Відповісти
Абсолютно верно, Чемберлен 21 века. До них океан потому их не волнует, а то что это грубое нарушение международного права которое потом ударит и по ним самим по США, они об этом не думают
показати весь коментар
06.03.2025 18:17 Відповісти
О было 24 часа а стало прокси война, всем ясно что сливают Украину по полному
показати весь коментар
06.03.2025 18:18 Відповісти
Ще й ресурси хочуть забрати, а то раптом Україна запропонує їх комусь іншому за допомогу.
показати весь коментар
06.03.2025 18:21 Відповісти
Людина в такому поважному віці щей генерал,а пиз@дить як і Денис Краснов
показати весь коментар
06.03.2025 18:21 Відповісти
Тобто та ж сама відсутність плану і повня муйня як і за Байдена.
показати весь коментар
06.03.2025 18:24 Відповісти
В трампона одна ціль з кацапами - роздерибанити і знищити Україну. А з Україною звичайно цілі різні, бо вона воює за виживання
показати весь коментар
06.03.2025 18:26 Відповісти
Спецпосланець додав, що адміністрація США хоче, щоб війна в Україні завершилася без визначення переможця або переможеного. ОСЛУ ЗРОЗУМІЛО,ЩО ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНО РАШИСТУ ВИВЕСТИ ВСІ СВОЇ ВІЙСКА З ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.Тоді не буде без визначень .Цьому ослу .поки що не зрозуміло.Американський Осел жує рашистське сіно...
показати весь коментар
06.03.2025 18:27 Відповісти
Все ясно. Тампон хоче за рахунок українських територій та вбитих і покалічених людей стати голубом миру, отримати нобеля, задовольнити свою пихатісь та самозакоханість. Потім через чотири роки звалити з поста, а там трава не рости. Кацапи залижуть рани, свиноматки кацапсячі зроблять помьйоти, а ті свинособаки шо підросли вже знову підуть далі вбивати українців. Тільки тампону вже буде похєру, він стільки не проживе як і *****. В них хворі мізки.
показати весь коментар
06.03.2025 18:55 Відповісти
Кожен народ має право на свого януковічя. Ст 31 декларації про правах людини
показати весь коментар
06.03.2025 19:07 Відповісти
Да что же тут непонятного, трамп хочет по быстрому замастрячить мир, за счёт Украины, потом побрататься с путлером, поделить, всё что можно, получить Нобелевскую премию и спокойно курить косячок с маском в овальном кабинете.
показати весь коментар
06.03.2025 20:09 Відповісти
Не читаючи - різні цілі?
Ціль України - напуй свинособак з України та розвал параші.
Цебто піндосія "за навпаки"? Без знаку питання
показати весь коментар
06.03.2025 22:36 Відповісти
Наша мета це вільна від окупана країна, яка є членом НАТО та Євросоюзу! А у трампа тільки гроші і марна надія на премію миру. Але без вільної України воно цього не отримає, тільки сором і безлад для Америки!
показати весь коментар
07.03.2025 09:16 Відповісти