12623 відвідувача онлайн

Зеленський не готовий до миру. Він проявив неповагу до США, - Трамп

трамп та зеленський

Президент США Дональд Трамп після суперечки з президентом України Володимиром Зеленським під час зустрічі у Білому домі заявив, що той нібито не готовий до миру та "проявив неповагу".

Про це він написав на своїй сторінці в Truth Socail, інформує Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що у нього та Зеленського була дуже змістовна зустріч у Білому домі.

Трамп також написав, що дізнався "багато такого, що ніколи не можна було зрозуміти без розмови під таким вогнем і тиском".

"Я визначив, що президент Зеленський не готовий до миру, якщо до нього залучена Америка, тому що він відчуває, що наше залучення дає йому велику перевагу в переговорах. Я не хочу переваги, я хочу миру. Він проявив неповагу до США в Овальному кабінеті. Він може повернутися, коли буде готовий до миру", - заявив Трамп.

Після цього агенція Reuters повідомила, що Володимир Зеленський достроково покинув Білий дім, а спільну пресконференцію було скасовано.

Трамп заявив, що Зеленський не готовий до миру

Нагадаємо, у Білому домі у п'ятницю, 28 лютого, відбулася зустріч президента США Дональда Трампа та президента України Володимира Зеленського.

Дональд Трамп та Володимир Зеленський почали сперечатися та перейшли на підвищені тони під час зустрічі в Овальному кабінеті.

Топ коментарі
+53
Воно так буває, коли країну представляє понторіз з Кривого Рогу.

Зате поржали...
показати весь коментар
28.02.2025 20:35
+52
Неповага - це ваші "пред'яви" до України.
показати весь коментар
28.02.2025 20:35
+41
Трамп все зробив для такого закінчення зустрічі . А сценарій написав ***** .
показати весь коментар
28.02.2025 20:37
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 6 з 6
А навіщо нам такий мир на інфальтивних баченнях миру від Дональда Трампа. Повторення історії Чехословаччини чи сугубо шкурний інтерес?
показати весь коментар
01.03.2025 19:07 Відповісти
Де брати ракети до петріотів та хімарсів? Є альтернативи?
показати весь коментар
01.03.2025 22:58 Відповісти
сколько зелёного лоховства набежало...
показати весь коментар
01.03.2025 22:14 Відповісти
Не до США а до долбодятла Трампа..(Хоч й нелюблю Зелю вів себе норм)..я б ще в рожу йго путинську плюнув,тому трампу...
показати весь коментар
01.03.2025 22:42 Відповісти
Сподіваюсь пишеш з окопу, інакше завдяки криворізький дипломатії будуть ще більше гинути українців.
показати весь коментар
01.03.2025 22:57 Відповісти
Потрібно вже давно реально братися за реформування ВПК, боротьбу з корупцією і справжню мобілізацію: після 3 років війни країна воює на фронті сотнями тисяч цивілістів в якості фольксштурму, коли водночас 3 роки в тилу сидять на порядок краще підготовлені 4-5 млн. резервістів та 800-900 тис. (екс)представників силових структур, які до того ж з 1991 по 2021 р. присягу приймали щодо захисту народу своєї країни та конституційного ладу.
показати весь коментар
01.03.2025 23:30 Відповісти
Звісно ми погані.. бо маємо, свою точку зору.. і відвагу.. Ніколи не жили богато за гнітом СРСР.. зараз евросоюз.. нам каже.. не живіть краще нас.. працюйте й поборете. ХМ. і мої діти(да виїхали до більш стабільних країн) Але вони прагнуть повернутися.. Я воюючий солдат.. не штурмовик не офіцер.. Я воюючий за те.. щоб мої діти повернулися.. до мене.. не до ваших маєтків панове.. а до мене. І Я Серце і Душу положу.. за дітей і майбутне.

Надалі, буду воювати і лопатою і черенком від лопати.. Шоб мої діти повернулися в цю країну.. що мені бабуся і дід поклали на мої плечі й заповіли. А ваші політичні тислявки.. то для убогих експертів.
показати весь коментар
01.03.2025 23:40 Відповісти
Недруги України спільники трамп і )(уйло злочинно вимагають віддати одному до 30% нашої
рідної Української землі, а іншому подарувати на 500 мільярдів наших дорогих природних
копалин. А головне, а що Україна отримає в замін за такий трампівський мир - капітуляцію.
А отримає катастрофу у вигляді тяжкої втрати святого своєї територіальної цілісності і частково знищення суверенітету України. Але на жаль трампа і )(уйла Україна не пішла на
цей мир-капітуляцію! А Зеленській все таки ще може повернутися, (щоб продати Україну)
коли буде готовий до мого миру -капітуляції, - заявив глашатай кремля Трамп.
показати весь коментар
02.03.2025 02:08 Відповісти
Глисти....паразити
показати весь коментар
02.03.2025 07:31 Відповісти
Це ДУЖЕ погано
показати весь коментар
02.03.2025 08:50 Відповісти
https://newsyou.info/ Новини: Президент США Дональд Трамп заявив, що бачить себе в когорті разом із Джорджем Вашингтоном і Авраамом Лінкольном та хоче залишитися в пам'яті людства як миротворець, який завершує війни.

Він сказав у відповідь на відповідне запитання «Я б порівняв себе із Джорджем Вашингтоном і Авраамом Лінкольном. Я б сказав, що я набагато кращий за Джорджа Вашингтона та Авраама Лінкольна», - зазначив чинний президент США
показати весь коментар
02.03.2025 08:57 Відповісти
Сша союзник россии и не будет помогать Украине а будет препятствовать войти в НАТО и потом ни кто не будет слушать сегодняшнее слабое руководство Америки что бы Трампа удовлетворить. Спасибо Зеленскому что в первую очередь отстоял интересы Украины
показати весь коментар
02.03.2025 09:22 Відповісти
Трепло ,воно і є трепло.Він хоче миру?За рахунок кого?Кому він іде на поступки?Д.ТРрррррррррра- ммммммпппппппП є ганьба для американській нації.
показати весь коментар
02.03.2025 10:50 Відповісти
До цієї помийної ями - США, поваги і не має бути. Тільки використовувати. Що робили і роблять всі хвилі емігрантів. Взагалі немає народу американського*, це коктейль. І він прокиснув. От тому цей шматок гівна і став президентом. * - тількі індіанці 100% американці. Но їх окупанти закрили в резерваціях.
показати весь коментар
02.03.2025 10:52 Відповісти
Нельзя кусать кормящую руку, а если ты такой гордый, сам добывай пропитание и не быкуй.
показати весь коментар
02.03.2025 10:58 Відповісти
Старый ***** ...вилизе боком..
показати весь коментар
02.03.2025 11:18 Відповісти
Лично я понимаю Трампа, этого вороватого наркомана зачал Байден и Трамп шоке, какого хрена ребята, что за предъявы, кто этот пассажир?!
показати весь коментар
02.03.2025 11:26 Відповісти
Так, президент України винен! Винен в тому, що вже четвертий рік намагається всіми можливими зусиллями захистити Україну. Винен в тому, що захищає державу, яка більше 10-ти років, починаючи з 2014 року, перебуває в умовах агресії потужної держави - російської федерації. І якщо це ображає Америку, її президента та її народ, то нехай вони вибачають нашого президента та наш народ за те, що ми хочемо жити, і жити в своїй державі, вільній і незалежній.
показати весь коментар
02.03.2025 11:35 Відповісти
Півнику, завдяки таким як ти, в нас нема президента, а лиш шматок хрипатого членограя.
показати весь коментар
02.03.2025 11:42 Відповісти
це не мій президент, якщо шо. я - переконаний порохобот)) якщо хочеш швидше розвалити Україну та віддати москалям, то вже починай майдан - саме на часі!
показати весь коментар
03.03.2025 10:29 Відповісти
вице-президент Джей Венс Зеленскому:

"Ты хоть раз сказал мне спасибо за помощь Украине, против которой я постоянно голосовал? "
показати весь коментар
02.03.2025 20:02 Відповісти
«НАТО надо собирать манатки и отправляться на рубежи 1997 года», - https://tass.ru/politika/13380415?utm_source=twitter.com&utm_medium=social&utm_campaign=smm_social_share заговорил отнюдь не дипломатическим языком Сергей Рябков, замминистра иностранных дел России.

Мабуть це повага...
показати весь коментар
02.03.2025 11:40 Відповісти
Неповагу проявили США в особі Трампа і Венса. В першу чергу неповагу до себе. Америка деградувала і точно буде за цю помилку платити. Наш президент їх попередив, що війна перекинеться на н х, якщо не знищити агресора. Океан не врятує від війни.
показати весь коментар
02.03.2025 11:47 Відповісти
А что в Лондоне?
показати весь коментар
02.03.2025 12:21 Відповісти
Цитата от Невзорова: "вчера встречались человек без костюма и костюм без человека."
показати весь коментар
02.03.2025 12:33 Відповісти
Кстати, а где этот щелкопёр?
показати весь коментар
02.03.2025 12:49 Відповісти
Цитату этого пустобрёха и приспособленца жирно вывел, он тебе нравится?
показати весь коментар
02.03.2025 12:56 Відповісти
Спільник )(уйла ворожий Україні Трамп хотів щоб Зеленський миром-капітуляцією
продав Україну паРаше. Може Трамп і продати територіальну цілісність і
суверенітет але тільки своїх США якщо йому дозволять. А крім Зеленського ще
є Верховна Рада і Конституція України і багатомільйонний народ які не дозволять
Зеленському капітуляцією знищити Україну. Був у нас раніше ...резидентом Юдой
кремлівський холуй ЗЕК який по вказівкам кремля несамовито наполягав на
капітуляцію України і знищував прагнення народу бути в ЄС та НАТО. Втік він
продажний виродок і тепер гніє в паРаші. А Зеленський його стопами ніколи не піде.
показати весь коментар
02.03.2025 13:10 Відповісти
Встречу в Овальном кабинете при желании можно посмотреть в записи. Очевидно, что неуважение к украинцам на встрече проявили американцы. То, что Трамп, как оказалась, симпатизирует русскому нацизму, дорого обойдется миру.
показати весь коментар
02.03.2025 13:31 Відповісти
Принимающая гостя сторона по нормам любой цивилизации от христианской и мусульманской до буддийской и папуасовской должна быть доброжелательной и радушной:

а когда хозяин дома, принимающий гостя начинает на повышенных тонах орать на гостя, что "он не в том положении, чтобы возражать, что у него нет сильных карт на руках,а поэтому, мол, заткнись и слушая, что тебе Большой Дядя говорит...", то это пример поведения чикагских гангстеров времён алкогольных войн 1920-х гг.
показати весь коментар
02.03.2025 20:09 Відповісти
народу сша уважение.а за что уважать эти чертей?
показати весь коментар
03.03.2025 05:36 Відповісти
Народ США устал кормить вороватого наркомана, всё нах сказочка закончилась, велком в реальную жизнь.
показати весь коментар
03.03.2025 07:54 Відповісти
а ты что с ним употреблял? или у вас в греции все знают?мы и так в реальной жизни и тебе умничать не стоит.свалил?хавай море продукты и не *****.или мозг на солнце перегрелся?и не сравнивай народ Америки с охреневшим рыжим утенком. притащи свой зад в Украину тогда и березы покачаем.а пока завали хлебало и сопи в две дырки.
показати весь коментар
03.03.2025 13:20 Відповісти
Сторінка 6 з 6