6571 відвідувач онлайн

Без зброї від США війна в Україні закінчилась би за 2 тижні, - Трамп

Трамп про допомогу Україні

Під час зустрічі у Білому домі з Володимиром Зеленським президент США Дональд Трамп прокоментував надання зброї Україні.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське.

"Ми дали вам 350 мільярдів доларів: зброєю, обладнанням, ви маєте бути вдячні. Якби не наша зброя, ця б війна одразу закінчилася б, впродовж двох тижнів", — заявив Трамп.

На це Зеленський відповів, що про завершення війни "за 3 дні вже чув від Путіна".

На питання, чи планує Трамп "відправити більше зброї в Україну, якщо не буде миру", він сказав, що США прагнуть не надсилати багато зброї, а "закінчити війну".

"Відповідь — так. Але, сподіваюся, нам не доведеться надсилати багато зброї, тому що я з нетерпінням чекаю, щоб це було зроблено швидко [закінчення війни]", — додав президент США.

Топ коментарі
+52
Без Будапештського меморандуму вона ніколи б не почалась.
показати весь коментар
28.02.2025 20:27 Відповісти
+38
А чому ніхто з юзерів не помітив, що Трамп і Венс в цьому шестихвилиному ролику фактично примушують Зелю до капітуляції?
показати весь коментар
28.02.2025 20:27 Відповісти
+29
Потік твій бачок
показати весь коментар
28.02.2025 20:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Потік твій бачок
показати весь коментар
28.02.2025 20:27 Відповісти
А ти в ТЦК працюєш ?
показати весь коментар
28.02.2025 20:32 Відповісти
до мене в 72-га, не прийдуть тцк( всцикаюця, бачок в них тече як в тебе...
показати весь коментар
28.02.2025 20:35 Відповісти
Давай номер, адресу - докажу!
показати весь коментар
28.02.2025 20:42 Відповісти
Чого ти всцикаєшся одразу? Ти почав мене тцк лякати, давай номер, адресу, докажу тобі в прямому ефірі!
показати весь коментар
28.02.2025 20:49 Відповісти
свинособака..
показати весь коментар
28.02.2025 20:53 Відповісти
А Єрмак в костюмі одягнений.
показати весь коментар
28.02.2025 20:27 Відповісти
Та нє, не може бути. То фотошоп )
показати весь коментар
28.02.2025 20:36 Відповісти
А чому ніхто з юзерів не помітив, що Трамп і Венс в цьому шестихвилиному ролику фактично примушують Зелю до капітуляції?
показати весь коментар
28.02.2025 20:27 Відповісти
свиннособака..
показати весь коментар
28.02.2025 20:54 Відповісти
тому-що Трамп озвучив умови капітуляції ще тиждень тому, але до деяких ця інформація тиждень доходить (включаючи нашого президента).
показати весь коментар
01.03.2025 14:44 Відповісти
Без Будапештського меморандуму вона ніколи б не почалась.
показати весь коментар
28.02.2025 20:27 Відповісти
Клоун, тебя ещё до сих пор не забанили? живучий, дешёвый клоун...
показати весь коментар
28.02.2025 20:51 Відповісти
свинособака...
показати весь коментар
28.02.2025 20:55 Відповісти
Ти, козлина руда, винен Україні за утилізацію вашого ржавого хламу стільки, що у сша грошей стільки немає!
показати весь коментар
28.02.2025 20:28 Відповісти
Трамп заявив, що Зеля не готовий до миру, угоди сьогодні не буде, Зелю послав ***** з Білого дому.
показати весь коментар
28.02.2025 20:28 Відповісти
щось таке Трмп написав в твітері
показати весь коментар
28.02.2025 20:30 Відповісти
Так це , для тебе , зрада чи перемога ?
показати весь коментар
28.02.2025 20:33 Відповісти
А без зброї з північної Кореї?
показати весь коментар
28.02.2025 20:29 Відповісти
найшашличніший лідор на диво бодається з тою рудою піхвою
показати весь коментар
28.02.2025 20:30 Відповісти
Рудий Підрахуй . То 300-500млрд то 2 тижні то 24 години то 7 днів . Їбанько якийсь100%
показати весь коментар
28.02.2025 20:30 Відповісти
посол мега профессионал, группа поддержки от сороса , вообще ультра мега переговорщики.
показати весь коментар
28.02.2025 20:30 Відповісти
Війна закінчилася б за два тижні Капітуляцією України, якби Трамп був в 2022р. Президентом США, бо він ще тоді злив би Україну терористу путіну, як зливає зараз. Саме завдяки Адміністрації Байдена, яка надала військову та дипломатичну допомогу, Україна не була "денацифікована" та асимільована в Рашкостан.
показати весь коментар
28.02.2025 20:30 Відповісти
Це лише припущення. Могла б закінчитись, а могла б і не закінчитися. Єдине що відповідає дійсності, що жертв було б більше, якби зброї було менше. Всі жертви України на совісті імпотентних гарантів Будапештського меморандуму, які гарантували територіальну цілісність України в обмін на відмову від ядерної зброї. І немає значення, що механізм забезпечення цих гарантій прямо не прописаний у меморандумі. Гарантії вони в компетенції того хто їх дає, бо він перебуває в ролі сильного, а якщо його гарантії нічого не варті, то можливо він немає сил необхідних для забезпечення власних зобов'язань.
показати весь коментар
28.02.2025 20:39 Відповісти
Всі жертви на совісті тих двох недолугих презиків, які за папірець, навіть не за скляні буси, подарували Рашці третю ядерку у світі. А якщо порахувати, скільки воно коштує, то з нами і не розрахуватися деяким рудим нарциссам.
показати весь коментар
01.03.2025 16:18 Відповісти
То у трампопона слабесенький опонент-нікчема косноязична недолуга.
показати весь коментар
28.02.2025 20:30 Відповісти
Розумна людина могла б із рудого діда деменца шнурки вязати..
показати весь коментар
28.02.2025 20:33 Відповісти
Шо не говоріть,ну в даному випадку Зеленський правий,що не уступає,тому що нас примушують до капітуляції.
показати весь коментар
28.02.2025 20:30 Відповісти
Зеленського зіграли на бажану реакцію.
Тепер відповідальність за зрив переговорів цілком перекладатимуть на незгоовірливість України.
Радійте далі, поки світло є..
показати весь коментар
28.02.2025 22:55 Відповісти
Москалик?
показати весь коментар
01.03.2025 08:39 Відповісти
А ти б підписав усе не читаючи, ще й руку поцілував би богоподібному.
показати весь коментар
01.03.2025 16:19 Відповісти
Якби ви не роззброїли Україну на початку 90-х - нічого б не почалось.
показати весь коментар
28.02.2025 20:32 Відповісти
Нагадай, скільки Україна витрачала на армію?
І подумай, у що б перетворилась ядерна зброя за умови відстуності коштів на її обслуговування.
показати весь коментар
28.02.2025 22:57 Відповісти
Вірно сьогодні порівняли Трампа з бичком із 90-х , який за надання ≪криші≫ вимагає дань .
показати весь коментар
28.02.2025 20:32 Відповісти
Шашличний зараз звільнить Трампа з посади, завдяки рішенню РНБО
показати весь коментар
28.02.2025 20:33 Відповісти
Походу ЗЄ піджавши хвіст вже тікає з Вашингтона.
показати весь коментар
28.02.2025 20:34 Відповісти
Мале дурне поїхало в турне..... Зустріло там великого дурного.....
показати весь коментар
28.02.2025 20:34 Відповісти
От тепер в кремлі свято ,їхній зєльоний агєнт буратінка зірвав переговори ,от тепер можна і дожимати Україну .
показати весь коментар
28.02.2025 20:34 Відповісти
зірвав капітуляцию
показати весь коментар
28.02.2025 20:37 Відповісти
От тепер без західної допоги і буде капітуляція .
показати весь коментар
28.02.2025 20:38 Відповісти
допомогу рудий не може відмінити
показати весь коментар
28.02.2025 20:40 Відповісти
подивимось як Трамп сіпатися буде, але Конгрес і Сенат його поставлять на місце
показати весь коментар
28.02.2025 20:36 Відповісти
А за скільки днів кацапи окупували лівобережну Херсонщину і ,часом не за три дні ?
показати весь коментар
28.02.2025 20:41 Відповісти
❗️Підписання угоди про рідкоземельні метали також відтерміновано
показати весь коментар
28.02.2025 20:42 Відповісти
Трамп - дешёвый кацапский клоун, к тому же престарелый клоун, который скоро сдохнет)
показати весь коментар
28.02.2025 20:44 Відповісти
я уверен что ему помогут сдохнуть-не перевелись ещё в США свои освальды!
показати весь коментар
28.02.2025 20:51 Відповісти
какая же ты мразь-рыжий *****!пуля по тебе плачет!
показати весь коментар
28.02.2025 20:50 Відповісти
Если Европа, после сегодняшней встречи в Белом доме ,завтра в срочном порядке на начнёт формировать новую коалицию, без Америки, то ядерная война станет намного ближе, чем была сегодня.
показати весь коментар
28.02.2025 20:51 Відповісти
а коли вони почали давати по каплі? в травні- тобто через два місяці!
показати весь коментар
28.02.2025 20:56 Відповісти
Знову 350? Він хворий?
показати весь коментар
28.02.2025 21:08 Відповісти
Трамп "Якщо ви не поверните 350, то буде 4-та СВІТОВА ВІЙНА!!!"
показати весь коментар
01.03.2025 03:32 Відповісти
Рашистську армію якраз роздовбали в перші два тижні,коли американської допомоги по суті не надходило або надходив мізер.
показати весь коментар
28.02.2025 21:19 Відповісти
Першу армію роздовбали за півроку. Тому на осінь трапився перший контрнаступ.
показати весь коментар
28.02.2025 21:38 Відповісти
Ще й попрікає нам, скотина криворота... Зрадили Україну в Будапешті, хочуть зрадити і зараз?
показати весь коментар
28.02.2025 21:21 Відповісти
В Будапешті було багато однакових угод, але чомусь ''зрадили'' на вашу думку саме Україну...
показати весь коментар
28.02.2025 21:36 Відповісти
Без Америки трамп - Ніхто! Старе руде бидло. Барига й холуй пуйла. Не дотянеш маразматик й до 100 днів!
показати весь коментар
28.02.2025 21:32 Відповісти
То і нам без Америки буде непереливки.
показати весь коментар
28.02.2025 21:37 Відповісти
Причина війни в тому що Україна знищила за вимогою США ЯЗ бувшого СРСР націлену на США разом з ракетами і шахтами , від цього беспека у всьому Світі стала краще, але відносно не надовго поки РФ не напала на Україну, тому що Українга взамін не отримала гарантій беспеки- ось і все, і це є першопричиною все інше - базар, але від цього "гарного"шоу будуть гинуть українці . На жаль вони не домовилися.
показати весь коментар
28.02.2025 21:46 Відповісти
Ну чесно, такий прийом ніби у ворогів
Хоча чому ніби
показати весь коментар
28.02.2025 21:48 Відповісти
Трамп та Венс поширюють московитську пропаганду про відсутність мобресурсу в України: 3 - 3,5 млн. чоловіків з відповідною підготовкою та присягою протягом періоду 1991-2024 р. в лавах ЗСУ, силових структур, на військових кафедрах, в військових освітніх закладах ще навіть не задіювалися на фронті.
показати весь коментар
28.02.2025 21:49 Відповісти
Бачу по кількості чоловіків на вулиці, як вони «не задіяні»
показати весь коментар
01.03.2025 13:12 Відповісти
А тепер факти:

Чисельність ЗСУ по роках:

1991 р. - 980 тис. чол., 1992 р. - 713 тис. чол., 1993 р. - 445 тис. чол., 1994 р. - 423 тис. чол., 1995 р. - 400 тис. чол., 1996 р. - 400 тис. чол., 1997 р. - 400 тис. чол., 1998 р. - 400 тис. чол., 1999 р. - 400 тис. чол., 2000 р. - 400 тис. чол., 2001 р. - 371 тис. чол., 2002 р. - 343 тис. чол., 2003 р. - 314 тис. чол., 2004 р. - 285 тис. чол., 2005 р. - 245 тис. чол., 2006 р. - 221 тис. чол., 2007 р. - 200 тис. чол., 2008 р. - 191 тис. чол., 2009 р. - 166 тис. чол., 2010 р. - 140 тис. чол., 2011 р. - 145 тис. чол., 2012 р. - 139 тис. чол., 2013 р. - 166 тис. чол., 2014 р. - 250 тис. чол., 2015 р. - 250 тис. чол., 2016 р. - 250 тис. чол., 2017 р. - 250 тис. чол., 2018 р. - 250 тис. чол., 2019 р. - 250 тис. чол., 2020 р. - 250 тис. чол., 2021 р. - 246 тис. чол.

Сума = 9881 тис.чол.

Найстаршим призовникам ЗСУ, які були призвані на службу в ЗСУ у 18-річному віці в 1991 р., зараз - 52, решта - молодші.
Хоча не слід забувати, що на фронті зараз чимало колишніх призовників, які проходили військову підготовку свого часу ще в лавах збройних сил СССР (в період 1984-1990 р.).

Якщо із запасом припустити, що кожна людина перебувала в складі ЗСУ в середньому 3 роки (це і призовники - коротший термін, і постійний персонал ЗСУ - триваліший термін), то виходить, число 3293 тис. чол (9881 тис.чол./ 3 роки). Тобто з 1991 по 2021 р. присягу ЗСУ прийняло близько 3 млн. Плюс є сумарно сотні тисяч чол., які в період 1991-2021 не приймали присягу ЗСУ, але могли приймати присягу в інших структурах: на військових кафедрах, як випускники у військових навч. закладах, в силових структурах в широкому розумінні (поліція, митна служба, податкова поліція, прикордонники, сбу...).

Із зазначених, грубо, 4 млн. чол. під присягою певне число на сьогодні знаходиться у внутрішньому тилу, якесь число - на фронті, якесь число - на окупованих територіях, на ПМЖ за кордоном, на заробітках за кордоном, якесь число - не дожило до сьогоднішнього дня, якесь число - є реальними інвалідами.

Але однозначно є тільки одне: число людей під присягою, які на 3 й рік війни досі в тилу, обчислюється не сотнями тисяч, а міліонами. Вже не кажу про кількість присягнувших в якості держслужбовців за останні 34 роки - там теж число далеко вище за міліон.
показати весь коментар
01.03.2025 13:18 Відповісти
Це руде лайно невиліковне...
показати весь коментар
28.02.2025 21:52 Відповісти
Не надувай так щоки,бо тріснеш,рудий.
показати весь коментар
28.02.2025 22:35 Відповісти
Якщо в ті часи коли тебе зачали були гандони !!!! То такого гандона як ти не було б взагалі!
показати весь коментар
28.02.2025 23:15 Відповісти
Теперь она закончится за 2 недели?
показати весь коментар
01.03.2025 00:07 Відповісти
"за 2дня, максимум неделя"
показати весь коментар
01.03.2025 03:30 Відповісти
Якби Америка не розброїла Україну - війна б не почалася! Пора відновити ядерний арсенал.
показати весь коментар
01.03.2025 08:34 Відповісти
Що ж, прикро дуже прикро байден "не мав" достатньо часу, що б вже погоджену допомогу направити в Україну і зараз тр відмініть геть усі поставки. Адже, гроші понад усе, а пу можливо вже запропонував тр супер вигодну угоду: готовність віддати всі копалини на вже окупованій территорії та в загалі в межах 4х областей, які він так і не захопив, але бажає їх получити за "мирною" угодою, тобто в разі капітуляції України + пу напевно готов віддати тр і поклади на півночі расєї.
Після підписання "екон." угоди про копалини на окуп.территоріях, пу получить фактичне юридич. визнання їх расєйськими.
Запорожська АЕС конче йому дуже потрібна, щоб забезпечити потреби в розробці і переробці копалин. Це і є зиск для дяді сема і для пу звичайно.
Доля України і українців за лаштунками.
Чи передбачав це Джонсонюк, якій мав дуже оптимистичні очикування від перемоги тр?
Що ж нам своє робити.
Добре, що є дружні країни, якім все стало зрозуміло і які обіцяють підтримати неньку. Велика їм подяка.
Велика подяка ЗСУ, які є єдиним щитом від пригноблення і знищення країни і українців.
показати весь коментар
01.03.2025 10:46 Відповісти
Oszukałeś mnie, zawiodłeś mnie. Wytrąciłeś mnie, młodego człowieka, z zamyślenia.
показати весь коментар
01.03.2025 11:12 Відповісти
Це був справжній виклик до капітуляції. Піндоси вважали , що Україна підніме лапки? А тампон зразу ж подзвонив у Кремль і проінформував валоденьку, шо Україна більше нападати не буде. Сра ні піндоси, пнх!!!
показати весь коментар
01.03.2025 12:18 Відповісти
показати весь коментар
01.03.2025 12:56 Відповісти
Рыжая пакля повторила слова пуйло о 2 неделях
показати весь коментар
01.03.2025 13:25 Відповісти
Україна знищіла, два міфа
1. Що армія РФ не переможна
2. Що США за справедливість
показати весь коментар
01.03.2025 15:19 Відповісти
Зі зброєю - яку США відібрали у нас із теперішнім загарбником (роззброєння) війна б не почалася !!!!
показати весь коментар
01.03.2025 18:42 Відповісти
У 1-му коментарі - вся відповідь. "+52 BOITAN NICOLAE Без Будапештського меморандуму вона ніколи б не почалась. 28.02.2025 20:27 ". Все інше - від лукавого. Або ж сторонні міркування.
показати весь коментар
01.03.2025 18:43 Відповісти
США і трамп?? Ти яз якого боку біля США??? хкуйло ти путінське..