США призвали избегать антироссийской риторики на встрече G7

G7 в Канаде

США требуют не использовать "враждебную" риторику в отношении России на встрече министров иностранных дел стран "большой семерки" (G7), которая с 12 по 14 марта состоится в канадском Шарлевуа (провинция Квебек).

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на DW, об этом заявил госсекретарь США Марко Рубио.

"Мы считаем, что враждебная риторика иногда затрудняет привлечение сторон конфликта к переговорам", - цитирует его агентство AFP.

При этом, по словам Рубио, речь не идет о поддержке какой-либо конкретной стороны в рамках урегулирования войны в Украине. Другие министры иностранных дел G7 могут придерживаться другого мнения, однако на данный момент Вашингтон является единственной стороной, которая способна обеспечить возможность переговоров, подчеркнул госсекретарь США.

Ранее агентство Bloomberg сообщало, что в ходе переговоров о проекте совместного заявления "большой семерки" США настаивают на усилении формулировок в отношении Китая и смягчении положений, касающихся РФ. В частности, Вашингтон требовал удалить слово "санкции", а также заменить формулировку, ссылающуюся на "способность России вести войну" против Украины, словами "получение дохода". Кроме того, из проекта основного коммюнике, с которым ознакомилось агентство, исчезло любое упоминание российской агрессии. Вместо этого в тексте приветствуются "все усилия" по достижению соглашения о прекращении огня, пишет Bloomberg.

Напомним, США не приглашали на саммит военных представителей, которые соберутся в Париже 11 марта, чтобы обсудить создание международных сил безопасности для Украины.

Топ комментарии
+55
ви їх ще в раку поцюлуйте. мудаки тампонівські.
показать весь комментарий
11.03.2025 07:52 Ответить
+23
«1984» Оруела з'явився там де його зовсім не чекали.
показать весь комментарий
11.03.2025 07:56 Ответить
+23
Рейган: "Потомки, как дела?"
Потомки: "Всё ОК. Воюем вместе с россией против Украины, Европы и НАТО"
показать весь комментарий
11.03.2025 08:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
"... окрім мене, бо я хоробрий..." Нас вже двоє!
показать весь комментарий
11.03.2025 08:32 Ответить
Диктуйте умови раші,Китаю,Ірану північній Кореї.Слабо?Слабо тому,що вони на вас прибор положили.А ви звертаєтесь до країн з найвищою демократією,ще й диктуєте як себе поводити.Злочинець він і в Африці злочинець.
показать весь комментарий
11.03.2025 08:16 Ответить
Мудрість Штатів в цьому питанні є неперевершеною. Дійсно - не можна використовувати ніякої антиросійської риторики. Хіба що, наприклад: " Росія - країна, що керується зграєю оскаженілих бабуїнів...".
показать весь комментарий
11.03.2025 08:18 Ответить
Америка з рудими бабуїнами від неї не відстає.
показать весь комментарий
11.03.2025 10:44 Ответить
Твіттер мудака Маска зазнав кібератаки. Воно вже оголосило, що підозрює Україну .
показать весь комментарий
11.03.2025 08:22 Ответить
Як цей тампон штопаний задрав всих своїми угодами...
показать весь комментарий
11.03.2025 08:22 Ответить
США вже не капітан Америка. Нечава вказувати.
показать весь комментарий
11.03.2025 08:27 Ответить
Всі уникнули , мордву облизали , перемовини провели , все підписали ...... а потім беруть ***** під руки і везуть в Гаагу ? Хто повірить в цю маячню ? Можна повірити , якщо Гаагу для всього ********** уже хтось відмінив .
показать весь комментарий
11.03.2025 08:29 Ответить
І вистачило ж їм нахабства, не те що всіх повчати повазі до ху?ла, а взагалі приїхати на збори до Канади. До Канади, карл! Хто їх пустив туди взагалі, після всього?
показать весь комментарий
11.03.2025 08:30 Ответить
ублюдки, може вам Гітлера реабілітувати?
показать весь комментарий
11.03.2025 08:36 Ответить
Не підказуйте, бо ще і до Пол Пота дійдуть і до африканських людожерів.
показать весь комментарий
11.03.2025 08:52 Ответить
До влади в США прийшли піндоси
показать весь комментарий
11.03.2025 08:55 Ответить
Теперь нужно больше антиамериканской риторики, спелись два урода на голову человечества.
показать весь комментарий
11.03.2025 08:36 Ответить
*****.. Надо їм діфірамби заспівати... це не вільний світ і демократія, а лайно, гірше за совок.... ну б її на хер таку демократію. Кропоткін з Махно мали таки рацію... треба перечитати
показать весь комментарий
11.03.2025 08:37 Ответить
Отакої, вже почали нести прокльони на демократію, і що цікаво - ті, хто не розуміє, що таке демократія як система, ті, хто ніколи не жив в демократичній країні, але уявляв собі демократію як щось ідеальне і абсолютне.
показать весь комментарий
11.03.2025 09:53 Ответить
Отже,сьодні чуда не буде(буде античудо(((
показать весь комментарий
11.03.2025 08:46 Ответить
G7 - забейте на эту рашистскую брехню! Вы все в костюмах и у Трампона не хватит ума придумать как вас оскорбить.
показать весь комментарий
11.03.2025 08:46 Ответить
Незабаром будуть закликати називати московитів друзями.
показать весь комментарий
11.03.2025 08:48 Ответить
Так Україну вже і називають агресором!
показать весь комментарий
11.03.2025 08:53 Ответить
Трамп хоче відірвати рф з лап китайців, і наблизити її до себе ( існує така терія).
Але сам ******** Китай з його так зв. "економичним дивом" - є породження глобалістов.
А Трамп (начебто ?) виступає проти цих самих глобалістов, але це може бути зовсім не так, тобто маніпуляція. І рф - хоч за допомогою Китая, хоч за допомого Трампа буде передана цим самим глобалістам.
Ну а Україну використали (і далі використовують), як наживку для рашки.
показать весь комментарий
11.03.2025 08:54 Ответить
Можуть бути різні гойдалки для кацапів,і батоги і пряники,тільки Китай теж не спить,розуміє до чого йде все.І разом з кацапами розведуть тупого трампа
показать весь комментарий
11.03.2025 09:06 Ответить
А что такое,в Украине по сей день царствует особа особа кричавшая на весь мир - "русские тоже люди войны не будет" и ничего,спокойно продолжает работать.
показать весь комментарий
11.03.2025 08:56 Ответить
Фууу, америкоси п..си
показать весь комментарий
11.03.2025 08:59 Ответить
"ТРАМБОН"- власними руками зірвав прапор Америки., як символ світового захисту свободи і незалежності і подарував рашистському вбивцю і окупанту України -куйлу ,руки котрого по локті в українській крові і не тільки , щоб той витирав їх,використовуючи .як шмату....
показать весь комментарий
11.03.2025 09:05 Ответить
По факту, разрешена антиукраинская риторика, а антироссийская запрещена. Ну и на чьей стороне Трамп? Походу, на стороне зла.
показать весь комментарий
11.03.2025 09:05 Ответить
сша стал боягузами. вони бояться росію.
показать весь комментарий
11.03.2025 09:12 Ответить
Підараси - і Трамп, і венс, і всі ті, хто на форумі цензора за нихтопили минулого року
показать весь комментарий
11.03.2025 09:20 Ответить
Це вже якийсь треш ...з агресора ліплять " миротворця"..?!
Хто міг би про таке подумати в 21 столітті ,коли в центрі Європи палає найбільший конфлікт з часів Другої Світової..?!
Трамп ввійде в історію як ганебний капітулянт...
показать весь комментарий
11.03.2025 09:27 Ответить
Це що означає , що пуйла презервативом обзивати вже не можна ? Жах.
показать весь комментарий
11.03.2025 09:30 Ответить
Ні не подобається то хай Рубіо дома сидить. Чим нахабніше і публічніше Трампа бити по носу, тим швидше він заткнеться.
показать весь комментарий
11.03.2025 09:38 Ответить
Війна в Європі, а їй вже починають затикати рот. Саме ті, які вже воювати не хочуть. Ні за кого. Привіт від республіканської партії !
показать весь комментарий
11.03.2025 09:51 Ответить
Боти зеленського примітивні і непереконливі, ніякої імпровізації. Навіть не веселить читати їхню дічь, все як під копірку🤡
показать весь комментарий
11.03.2025 09:58 Ответить
Цікаво, коли в 1945 Аллен Даллес вів сепаратні переговори з генерал-полковником СС Вольфом, він вираз "геноцид євреїв" теж заміняв на "остаточне вирішення єврейського питання"?
показать весь комментарий
11.03.2025 10:02 Ответить
шапіто...
показать весь комментарий
11.03.2025 10:09 Ответить
Таким чином Вашингтон автоматично перетягує учасників перемовин на сторону агресора. Це не перемовини, це спонукання агресора до подальших дій у війні.
показать весь комментарий
11.03.2025 10:54 Ответить
Ах.єть .. Чому б вам тоді у США , не викреслити з процесуального кодексу термін - злочинець , замінивши його на - бешкетник ненароком . А слово - вбивця , на - жертва обставин , наприклад .
показать весь комментарий
11.03.2025 11:00 Ответить
Прикольно. Хоть поржем! Хуже не будет?
показать весь комментарий
11.03.2025 11:06 Ответить
показать весь комментарий
11.03.2025 11:35 Ответить
Дивно,що серед вимог рудого немає цілування портрету недофюрера при відкритті та закритті засідань.
показать весь комментарий
11.03.2025 12:30 Ответить
Страница 2 из 2