6666 посетителей онлайн

"Слишком проукраинский": Келлога отстранили от мирных переговоров по требованию РФ, - NBC

Келлога отстранили от мирных переговоров по завершению войны в Украине

Специальный представитель президента США Дональда Трампа по вопросам Украины и РФ Кит Келлог был исключен из переговоров на высоком уровне после того, как Кремль заявил о нежелании его участия в них.

Об этом сообщает NBC News со ссылкой на источники в администрации США и России, информирует Цензор.НЕТ.

Издание отмечает, что Келлог отсутствовал на встречах в Саудовской Аравии в феврале и марте, когда США говорили с представителями России и Украины соответственно - хотя такие переговоры входят в его компетенцию.

"Келлог - бывший американский генерал, слишком близкий к Украине. Не такой человек нашего типа, не того калибра, которого мы ищем", - сказал изданию неназванный российский чиновник, добавив, что диктатор РФ Владимир Путин считал его "слишком проукраинским".

В свою очередь представитель США в администрации Трампа подтвердил изданию, что именно РФ не хотела привлечения спецпредставителя Келлога к переговорам. В то же время чиновник не знает, когда об этом было сообщено Белому дому.

Офис Келлога не ответил на просьбу NBC News прокомментировать, почему он не участвовал в переговорах и просила ли об этом российская сторона.

Однако представитель Совета национальной безопасности США Джеймс Хьюитт сказал NBC News, что Келлог остается "ценной частью команды, особенно в том, что касается переговоров с нашими европейскими союзниками".

Ранее СМИ сообщали, что спецпредставителя Дональда Трампа Кита Келлога фактически отстранили от переговорного процесса по урегулированию войны в Украине.

Топ комментарии
+30
Из мацквы жалоба поступила
показать весь комментарий
13.03.2025 22:59 Ответить
+30
Отак - а Віткофф свіи в доску - рашка рулить
показать весь комментарий
13.03.2025 23:00 Ответить
+15
И президентик сша услужливо склонился перед "господином" из кремля: "чего изволите-с, государь?".
показать весь комментарий
13.03.2025 23:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Из мацквы жалоба поступила
показать весь комментарий
13.03.2025 22:59 Ответить
трампа - оставіть - он проросійскій
І взагалі, що це американці роблять в російському Вашингтоні?
показать весь комментарий
13.03.2025 23:41 Ответить
Московити ще сральню в себе не вигребли. Який Вашингтон, мокша засрата?
показать весь комментарий
14.03.2025 01:09 Ответить
Щиро дякуємо за допомогу Україні, яку Ви встигли надати, пане Генерал !
показать весь комментарий
14.03.2025 02:36 Ответить
Отак - а Віткофф свіи в доску - рашка рулить
показать весь комментарий
13.03.2025 23:00 Ответить
Віткоффа купили кацапи з потрохами , якиі трамбона !!
показать весь комментарий
13.03.2025 23:57 Ответить
Треба розслідування. І воно буде Бабло з кремля завжди смердить за километр.
показать весь комментарий
14.03.2025 01:10 Ответить
а Віткофф свіи в доску - вітьков

.
показать весь комментарий
14.03.2025 02:46 Ответить
трампоны будут прогибаться под ху.....й......ла ?
показать весь комментарий
13.03.2025 23:03 Ответить
Та чого б це???🤣🤣🤣
показать весь комментарий
14.03.2025 01:11 Ответить
Келлог - колишній американський генерал, занадто близький до України. Не така людина нашого типу, не того калібру, якого ми шукаємо", - сказав виданню неназваний російський чиновник, додавши, що диктатор РФ Володимир Путін вважав його "надто проукраїнським". Джерело: https://censor.net/ua/n3541056

Якось так звучить занадто гарно, наче дитяча казочка
показать весь комментарий
13.03.2025 23:04 Ответить
Там може буть набагато банальніше - Келлог просто відчув, що з нього хочуть зробить "шматок туалетного паперу", яким Трамп витре сраку, коли обсереться з "мирною угодою". в Україні. І вирішив "упертися"... (Я ж про подібне писав ще тоді, коли Трамп його тільки призначав...). От і результат.
показать весь комментарий
14.03.2025 01:39 Ответить
Це більш реалістично ніж неназваний рос. чиновник.... путін вважає Келога занадто проукраїнським. І тд.
показать весь комментарий
14.03.2025 01:46 Ответить
И президентик сша услужливо склонился перед "господином" из кремля: "чего изволите-с, государь?".
показать весь комментарий
13.03.2025 23:04 Ответить
ХЗНА що він ,,склоняє,, перед ******.
показать весь комментарий
13.03.2025 23:08 Ответить
Занадто справедливий, не такого ми шукаємо _ заявив представник Кремля. Розумію, що конкретно Трамп їхній. Бо відводу не заявляють. Все влаштовує.
показать весь комментарий
13.03.2025 23:06 Ответить
Як не генерал - то проукраїнський. А голови з телевізора - прокацапські.
Бо *****ти - це не мішки вергати.
показать весь комментарий
13.03.2025 23:07 Ответить
бо вони на пенсії і воювати не будуть
тому й сміливі
показать весь комментарий
14.03.2025 01:52 Ответить
Чекайте чекайте, дійшло 😸. Келлог для путіна занадто " проукраїнський" ( я вірю не названому ЧИНОВНИКУ, в країні де генерали не знають про плани уйла). Але путін напроти перемовин з Зеленським і Ко. Тобто вони не такі " проукраїнські"😸
показать весь комментарий
13.03.2025 23:09 Ответить
Цирк на дроті...
показать весь комментарий
13.03.2025 23:17 Ответить
Может быть они и трампа так уберут?

Не хочется думать чем закончится эта взаимная любовь одного параноика к другому, но боюсь, что мир умоется красной водичкой от их любви.
показать весь комментарий
13.03.2025 23:18 Ответить
вот виткофф витек, тот свой, тот па панятиям харашо панимает.
показать весь комментарий
13.03.2025 23:23 Ответить
"А что, так можно бьіло?!!" (с)
показать весь комментарий
13.03.2025 23:31 Ответить
Здав Зермачню раніше ніж треба.

показать весь комментарий
13.03.2025 23:44 Ответить
Ось чому його прибрав Трамп, тільки
за його відстоювання українських інтересів і наших територій!!
Зе і Трамп співають в унісон диферамби ху@лу і здають наші території,
які повністю не захвачені окупантами !!
Це повний пі@ець!
показать весь комментарий
14.03.2025 00:02 Ответить
гарна відмазка але ніт.
це виродок який обісрав полеглих українських героїв порівнявши Україну з дурником якому лякають по носі.
тому все погане що трапляється з виродками це на добре.
показать весь комментарий
13.03.2025 23:46 Ответить
Іншими словами, Зелю вигнали з Білого Дому лише за те, що той недостатньо захоплено відізвався про можливості миру з рашкою, а от путлєру, Трамп ще до початку перемовин почав догождати усіма способами. Це точно буде справедливий мир, можна не сумніватись.
показать весь комментарий
13.03.2025 23:58 Ответить
Дохазяйнувалися... Тепер ***** звільняє чиновників в уряді сша... Яка ганьба...
показать весь комментарий
14.03.2025 00:00 Ответить
100% правда , я в шоці
показать весь комментарий
14.03.2025 00:04 Ответить
Тобто - ***** обирає, хто буде вести перемовини з Україною від США??? Серйозно??? Там була лише 1 адеватна людина, всі інші - конкретно українофоби.
показать весь комментарий
14.03.2025 01:06 Ответить
Келлог порівняв повну зупинку допомоги з тим, як б'ють тварину по морді, щоб привернути її увагу.

"Найкращий спосіб, яким я можу це описати (зупинку допомоги. - Ред.), - це наче бити осла палицею по носі, - сказав Келлог на заході у Раді з міжнародних відносин. - Так ви привернете їхню увагу".
показать весь комментарий
14.03.2025 01:18 Ответить