9925 посетителей онлайн

В Германии создали первую дивизию теробороны

В Бундесвере создали первую дивизию теробороны

Вооруженные силы Германии сформировали и укомплектовали первую дивизию территориальной обороны.

Как информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на DW, об этом заявил командующий сухопутными войсками Альфонс Майс

Личный состав соединения будет насчитывать шесть тысяч человек.

В его задачи войдут защита критической инфраструктуры (портов, железнодорожных объектов, трубопроводов, дорог, мостов и т.д.), а также содействие переброске войск и помощь в случае чрезвычайных ситуаций и стихийных бедствий.

Топ комментарии
+7
Поруч критичної інфраструктури стріляйте на звук свинособачої - не помилитеся.
показать весь комментарий
15.03.2025 14:13 Ответить
+6
Ага! Чехи вже давно застовбили свій Крулєвєц. Ніяких Кьонігсбергів.
показать весь комментарий
15.03.2025 14:30 Ответить
+4
Навіщо терпіти свинокацапів під боком? Нехай повертаються в родниє єьєня на паРашу
показать весь комментарий
15.03.2025 14:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Кьонігсберг? Йа-йа...
показать весь комментарий
15.03.2025 14:10 Ответить
Ага! Чехи вже давно застовбили свій Крулєвєц. Ніяких Кьонігсбергів.
показать весь комментарий
15.03.2025 14:30 Ответить
"Чехи вже давно застовбили свій Крулєвєц"
каким боком тут чехи, у чехов есть выход к Балтике?
показать весь комментарий
15.03.2025 14:41 Ответить
чехи заснували Крулевець. Он же Кьоніцберг
показать весь комментарий
15.03.2025 14:43 Ответить
Чеські інтернет-магазини, поштові оператори й банки публікують оголошення про відкриття своїх магазинів і відділень у Краловці, у чеських ЗМІ запитують політиків про Краловець, а на прогнозах погоди показують мапу з цим регіоном. Схоже на те, що мем за лічені дні переріс у повноцінний інформаційний рух на межі жарту й протидії пропаганді РФ.
показать весь комментарий
15.03.2025 14:52 Ответить
Десь на рубежі X-XI століть війська чеського короля https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%82%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%80_II Пржемисла Отакара II, запрошені польським королем «для боротьби з язичниками», прийшли на допомогу лицарям, що зазнали поразки від місцевого населення, 1 вересня 1255 року на пагорбі високого правого берега в нижній течії річки Прегель, на місці зруйнованого прусського міста, лицарі https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D0%B2%D1%82%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B5%D0%BD Тевтонського ордену заклали замок. Польською його назвали Кролевець (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 пол. Królewiec) на честь чеського короля, а німецькою - Кеніґсберґ (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D1%96%D0%BC%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 нім. Königsberg).

Спочатку замок був дерев'яним, але в 1257 році почалося будівництво кам'яного, вірніше, цегляного замку.
показать весь комментарий
15.03.2025 14:57 Ответить
Ну, взагалі то Крулевец то поляки...
показать весь комментарий
15.03.2025 15:36 Ответить
Поруч критичної інфраструктури стріляйте на звук свинособачої - не помилитеся.
показать весь комментарий
15.03.2025 14:13 Ответить
Навіщо терпіти свинокацапів під боком? Нехай повертаються в родниє єьєня на паРашу
показать весь комментарий
15.03.2025 14:17 Ответить
Чому не бригаду для початку? Тоді вже відразу корпус давайте
показать весь комментарий
15.03.2025 14:21 Ответить
Ja, Ja... Und Deutsche Soldaten nie kapitulieren.
показать весь комментарий
15.03.2025 14:22 Ответить
А может лучше вернуть 26 бригад бундесвера которые фрау Меркель разгромила?
показать весь комментарий
15.03.2025 14:24 Ответить
Правильно!
Щоб потім на ходу не створювати "Фольксштурм".
показать весь комментарий
15.03.2025 14:28 Ответить
Солдати якіе мают походження з колішнего срср ( я теж прічетний) мают 100% перевірятіся поліграфом
показать весь комментарий
15.03.2025 14:43 Ответить
Для німців це серойзний прогрес.
Тепер пацики з житомирського ТРО будуть німпців вчити, а не навпаки)))
показать весь комментарий
15.03.2025 14:45 Ответить
Наш досвід переймають. Тільки гундосий, на жаль, не дав в повну міру розвернути тероборону перед війною тому і стільки жертв.
показать весь комментарий
15.03.2025 14:47 Ответить
У них армии нет, а они теробороны создают. Похоже на пиар-мероприятия.
показать весь комментарий
15.03.2025 15:43 Ответить
До =SchutzStaffel= вони не дотягують навіть близько...
показать весь комментарий
15.03.2025 16:22 Ответить
Ес лєбе Фольксштурм!
показать весь комментарий
16.03.2025 09:17 Ответить