5218 посетителей онлайн

Верим, что война закончится в этом году, - Сибига

Сибига в 80 годовщину Ялтинской конференции предостерег партнеров

Украина верит в возможность завершения полномасштабной войны в 2025 году.

Об этом глава Министерства иностранных дел Андрей Сибига заявил в эфире Firstpost, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

Комментируя возможное 30-дневное перемирие, Сибига заявил, что Украина готова сопротивляться, если Российская Федерация не одобрит предложение, которое лежит на столе.

В частности он добавил, что Киев верит в завершение полномасштабной войны в 2025 году и назвал возможный режим тишины большим шагом вперед к установлению мира.

Мы верим, что война закончится в этом году - мы очень хотим, чтобы война закончилась в этом году. Всех нас объединяет эта стратегическая цель - достичь справедливого, всеобъемлющего и долговременного мира. Украина поддерживает предложение США о прекращении огня - временное прекращение огня. Мы ожидаем ответа России относительно принятия безусловного прекращения огня. Это будет огромным шагом вперед, чтобы сделать этот мир ближе", - заявил министр.

Напомним, 11 марта 2025 года делегации США и Украины провели встречу в Джидде.

Команды Украины и США сделали совместное заявление по результатам встречи в Саудовской Аравии: США возобновляют военную помощь, с РФ обсудят возможность прекращения огня на 30 дней.

Диктатор РФ Владимир Путин заявил, что Россия согласилась с предложениями прекратить боевые действия в Украине, но на определенных условиях.

Трамп назвал обнадеживающим заявление кремлевского диктатора Владимира Путина о возможности 30-дневного перемирия.

Топ комментарии
+5
"Ми віримо, що війна закінчиться цього року - ми дуже хочемо, щоб війна закінчилася цього року"

Церква свідків Арестовича
показать весь комментарий
18.03.2025 11:01 Ответить
+5
Роблять. Браковані міни.
показать весь комментарий
18.03.2025 11:18 Ответить
+4
показать весь комментарий
18.03.2025 10:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
показать весь комментарий
18.03.2025 10:59 Ответить
Навіщо ти це постиш? Ти зовсім різниці не розумієш?
показать весь комментарий
18.03.2025 11:07 Ответить
Вірують в Бога, а про закінчення війни можна лише мріяти і сподіватися!
показать весь комментарий
18.03.2025 11:33 Ответить
"Ми віримо, що війна закінчиться цього року - ми дуже хочемо, щоб війна закінчилася цього року"

Церква свідків Арестовича
показать весь комментарий
18.03.2025 11:01 Ответить
"Вирімо", "хочемо" ... може би щось робили корисне?
показать весь комментарий
18.03.2025 11:02 Ответить
Роблять. Браковані міни.
показать весь комментарий
18.03.2025 11:18 Ответить
Коли вже мене призначать міністром замість цієї істоти? Теж вмію робити такі заяви, але візьму дешевше. Платникам податків суцільна економія, чи то не на часі?
показать весь комментарий
18.03.2025 11:02 Ответить
Для різних груп людей війна закінчиться в різний час: хтось чекає демобілізації, хтось коли перестануть людей відловлювати на вулиці, а хтось, що можна буде за кордон виїхати. Цікаво, що чекає Сибіга особисто?
показать весь комментарий
18.03.2025 11:03 Ответить
Війна закінчиться , коли ***** висітиме на шибенеці. І всіх його військових злочинців спіткає справедливий суд через страту...
показать весь комментарий
18.03.2025 11:04 Ответить
якась нова секта? а казали, церква відокремлена від держави
показать весь комментарий
18.03.2025 11:04 Ответить
Тобі, пане міністре, ми зарплатню платимо не за віру. Треба або звітувати про свою роботу, а якщо її нема - то затягнути язика подалі...
показать весь комментарий
18.03.2025 11:05 Ответить
Слабо віриться ,що вона закінчиться...
показать весь комментарий
18.03.2025 11:10 Ответить
показать весь комментарий
18.03.2025 11:12 Ответить
73% теж декому вірили.
показать весь комментарий
18.03.2025 11:15 Ответить
"Віримо, що війна закінчиться цього року, - Сибіга".
Саме по собі зеоточення не здатне абсолютно нічого вирішувати.
А бикувати на президента США лише відтягує термін,бо лише він,та ще лідер Китаю,здатні вплинути на кремль,щоб завершити війну і підписати мир.
показать весь комментарий
18.03.2025 11:16 Ответить
Бикування на преза США то була задумана ФСБ провокація щоб зірвати підтримку України.
показать весь комментарий
18.03.2025 11:31 Ответить
Чим закінчиться війна? Хіба не це головне питання? Якщо його не ставити, то війна могла закінчиться ще в 22 році, але кого це влаштовувало - путлера?
показать весь комментарий
18.03.2025 11:19 Ответить
Війна закінчиться прихованою капітуляцією України і зеленню при владі. (це така версія)
показать весь комментарий
18.03.2025 11:33 Ответить
Тому Трамп виставляв умову виборів під час перемир'я,бо в нього на столі всі дані про "оман",репресії проти вищих офіцерів, кримінальне переслідування опозиції, походження сн
Всі,хто підтримує зе в підтримці антитрампівської пропаганди,грають на руку кремля.
показать весь комментарий
18.03.2025 12:27 Ответить
Як - чим? Виходом на кордони 91-го року
показать весь комментарий
18.03.2025 12:00 Ответить
Не вірю жодному слову представників влади слугориг!!!!!
показать весь комментарий
18.03.2025 11:24 Ответить
Слухати зелю-то більший націоналіст,як Тягнибок.
Та,по діях,як преза- то все навпаки.
показать весь комментарий
18.03.2025 12:34 Ответить
А це вже яка за номером віра в закінчення війни за останні майже 6 років? Перша була в голові одного хрипатого наркомана ще у 2019-му...
Нє! Якщо яйця купувати не по 17грн/шт, а по 51грн/шт, дебіторську заборгованість перед МО від постачальників збільшити з 51млрд до 251млрд, на "єдиний марафєт" виділити не 2млрд, а 20 і ОПу фінансувати на рівні бюджету ЗСУ, то війна швидко скінчиться... Разом з Україною...
показать весь комментарий
18.03.2025 11:28 Ответить
Скоріш не ви в це вірите (бо вам це не до душі, вам краще, щоб війна тривала). Це вас вже поставили перед фактом!
показать весь комментарий
18.03.2025 11:42 Ответить
Де ви знайшли того Сибігу ? рот не закривається..вангує
показать весь комментарий
18.03.2025 11:46 Ответить
Вірити -- то до храму. Ви багато у що свого часу вірили і розповсюджували цю дурь по країні. Так що ВАМ віри вже нема.
(imho)
показать весь комментарий
18.03.2025 11:56 Ответить
Засідання Кабміну. Голос Шмигуля."А чи вєруєш ти раб бажий Сєбіга в мир в цьому году"? "Істінно вєрую душпастирю ви наш Дєніс...")))
показать весь комментарий
18.03.2025 12:43 Ответить
Вы сами хоть верите в то, что говорите? Никакого замораживания не будет. Это Украина уже проходила. Украина это не ближний восток. Не морочьте нам голову и не вешайте лапшу на уши. Трамп такая же фашистская гадина, как и путен, и хочет стать императором Америки. Те, кто поддерживает Трампа это недалёкие наивные люди.

Для Трампа Китай и путен - союзники и друзья, он сам хочет стать диктатором и поделить мир
показать весь комментарий
18.03.2025 13:23 Ответить
Може Трамп і хотів би подружитися з дідусем Сі, але той не хоче. Йому зручніше спостерігати і вичікувати слушного моменту для вигоди Китаю. Думаю, Трамп заздрить путіну, бо в рфії фюрер творить, що йому заманеться, а умови створив такі, що "народ безмолствует". В США президент все ж залежить від виборців, Парламенту і т.д. Трамп- не вся Америка, як Зеленський - не Україна. Треба пам'ятати.
показать весь комментарий
18.03.2025 14:04 Ответить
о, ще один 3.14здун-пророк!

Абдристович, Буданов, Гордон... тепер ще й Сибіга

от хто їх за язика тягне, щоб потім позоритись?
показать весь комментарий
18.03.2025 14:43 Ответить