Віримо, що війна закінчиться цього року, - Сибіга

Україна вірить у можливість завершення повномасштабної війни у 2025 році.
Про це голова Міністерства закордонних справ Андрій Сибіга заявив в ефірі Firstpost, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.
Коментуючи можливе 30-денне перемир'я, Сибіга заявив, що Україна готова чинити опір, якщо Російська Федерація не схвалить пропозицію, яка лежить на столі.
Зокрема він додав, що Київ вірить у завершення повномасштабної війни у 2025 році та назвав можливий режим тиші великим кроком вперед до встановлення миру.
Ми віримо, що війна закінчиться цього року - ми дуже хочемо, щоб війна закінчилася цього року. Всіх нас об'єднує ця стратегічна мета - досягти справедливого, всеосяжного і довготривалого миру. Україна підтримує пропозицію США про припинення вогню - тимчасове припинення вогню. Ми очікуємо на відповідь Росії щодо прийняття безумовного припинення вогню. Це буде величезним кроком вперед, щоб зробити цей мир ближчим", - заявив міністр.
Нагадаємо, 11 березня 2025 року делегації США та України провели зустріч у Джидді.
Команди України та США зробили спільну заяву за результатами зустрічі в Саудівській Аравії: США відновлюють військову допомогу, з РФ обговорять можливість припинення вогню на 30 днів.
Диктатор РФ Володимир Путін заявив, що Росія погодилася із пропозиціями припинити бойові дії в Україні, але на певних умовах.
Трамп назвав обнадійливою заяву кремлівського диктатора Володимира Путіна щодо можливості 30-денного перемир'я.
Церква свідків Арестовича