3728 відвідувачів онлайн

Путін: ми згодні на припинення вогню, але на певних умовах. ВIДЕО

путін

Диктатор РФ Володимир Путін заявив, що Росія погодилася із пропозиціями припинити бойові дії в Україні, але на певних умовах.

Про це керманич РФ заявив на пресконференції за підсумками зустрічі з диктатором Білорусі Олександром Лукашенком, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Ми згодні з пропозиціями припинити бойові дії. Але виходимо з того, що це припинення має бути таким, що призвело б до довгострокового миру й усунуло б початкові причини цієї кризи (так Путін назвав війну, яку РФ розпочала проти України, - ред.), - сказав глава Кремля.

Він зазначив, що Росія нібито підтримує перемир'я, але "є нюанси, включно з Курською областю".

Путін також заявив, що Україна нібито може використати перемир'я для отримання зброї чи проведення мобілізації.

"Хто віддаватиме накази на припинення бойових дій? Яка ціна цим наказам? Лінія зіткнення майже 2000 км. Хто визначить, де та хто порушив? Ми підтримуємо ідею припинення вогню. Але є питання, які ми маємо обговорити, і думаю, що нам потрібно з американськими партнерами переговорити, можливо, з президентом Трампом телефоном поговорити",- сказав російський диктатор.

Також Путін заявив, що хоче гарантій, що під час перемир'я Україна не проводитиме мобілізацію, не проводитиме підготовку і не отримуватиме зброю.

Нагадаємо, що на перемовинах у Джидді 11 березня Україна висловила готовність прийняти пропозицію США щодо негайного запровадження тимчасового, 30-денного, режиму припинення вогню. Він може бути продовжений за взаємною згодою сторін, за умови прийняття й одночасного виконання Російською Федерацією.

Топ коментарі
+64
Перша і остання причина конфлікту - існування терристичної росії
показати весь коментар
13.03.2025 17:59 Відповісти
+50
Определённые условия зутусуй себе в определённое место А говоря прямо, пшёл ка ты ***** на ***.
показати весь коментар
13.03.2025 17:58 Відповісти
+35
Нужно ликвидировать первопричину войны - т.е. самого путина!
показати весь коментар
13.03.2025 18:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Шо воно там пи₴дить?
показати весь коментар
13.03.2025 18:24 Відповісти
Сре воно таке кажучи!немае бути мобилизации та предбання пули з написом!!(путин Х.У.Й.Л.О.)это неизбежность!
показати весь коментар
13.03.2025 18:30 Відповісти
Хочеш миру - готуйся до війни. Цьому висловлюванню вже сотні років. ***** хоче цьому заперечити?
показати весь коментар
13.03.2025 18:31 Відповісти
Хутін - пуйло. Але особисто в мене одне зовсім коротеньке питання, ні до кого особисто. Чому при такій одностайній позиції, таких промовах гучних (абсолютно правильних) немає кому воювати? Чи то зібралися гобліни і тролі?
показати весь коментар
13.03.2025 18:33 Відповісти
Прошу. Не зрозумів питання.
показати весь коментар
13.03.2025 18:37 Відповісти
показати весь коментар
14.03.2025 13:42 Відповісти
Судячи з вашого питання, все це було знищено інопланетянами ...
показати весь коментар
14.03.2025 13:44 Відповісти
а воно не сказало, чи кацапія те ж саме буде робити, припинить мобілізацію, підготовку і виробництво та отримання зброї?
показати весь коментар
13.03.2025 18:39 Відповісти
гей! народе! ви що серйозно!!!!? ведете дискусії з чортовинням
показати весь коментар
13.03.2025 18:39 Відповісти
Емоції виплескуються, та й мухосранський трольчатник працює в поті чола ...
показати весь коментар
14.03.2025 14:59 Відповісти
Сдохни, ботоксный монстр.👎
показати весь коментар
13.03.2025 18:40 Відповісти
"Будапештська згода американо- рашистських брехливих аферистів привела Україну до нинішньої війни.Нинішня згода цих двох світових аферистів приведе до майбутньої повної окупації України куйлом... Вірити в домовленості двох світових аферистів.котрі ошукали Україну і її народ США, і 3,14 дерації - бути знову ошуканим і в майбутньому отримати ще більш кровопролитну війну....
показати весь коментар
13.03.2025 18:40 Відповісти
Це сказало те що в масквє чи те що в "павільйоні для зйомок "суджа"?)))
показати весь коментар
13.03.2025 18:40 Відповісти
та він жеж не в Суджі був, а в Курську
показати весь коментар
13.03.2025 18:56 Відповісти
Ще один?)))
показати весь коментар
13.03.2025 18:58 Відповісти
показати весь коментар
14.03.2025 13:12 Відповісти
А ви думаєте, що ДНК просто так ховають?
показати весь коментар
14.03.2025 13:13 Відповісти
якщо був, звісно
показати весь коментар
13.03.2025 18:58 Відповісти
згоден ,тільки все шо сказано пуйлом взаємно
показати весь коментар
13.03.2025 18:45 Відповісти
Демілітаризація росії
показати весь коментар
13.03.2025 18:47 Відповісти
Проявил трусость это хороший знак.
показати весь коментар
13.03.2025 18:47 Відповісти
******, умови будеш ставити чортам у пеклі
показати весь коментар
13.03.2025 18:48 Відповісти
Яке ж воно гидке, залу#а ботоксная.
показати весь коментар
13.03.2025 18:48 Відповісти
Очень странно по не ввозить оружие на 30 дней мира. Этого не было в условиях кацапов и в 25г и ранее тем более. И после овального кабинета тогда сразу тремпель зарубил поставки. Не было ли сговора у этих двух гамнюков уже в начале февраля 25 г? Косвенно всё сходится. Тремпель большее зло чем пу! Кацапы спокойно теперь проводят перегрупирование, подвоз бк, топлива итд. А мы с тем же остаёмся, что было в руках на момент перемирия---как бы! Кидалово чистое.
показати весь коментар
13.03.2025 18:49 Відповісти
Охрєнєвше пуйло… де гарантії що рашка не буде озброюватись і мобілізувати війська? Перекрутити і оббрехати це все чого можна очікувати від пуйла.
показати весь коментар
13.03.2025 18:50 Відповісти
"хоче гарантій, що під час перемир'я Україна не проводитиме мобілізацію, не проводитиме підготовку і не отримуватиме зброю"

І ми теж хочемо таких же саме гарантій - що жодного зарахування на контракт, підготовки військових рф. жодної зброї РФ і жодного північного корейця.
показати весь коментар
13.03.2025 18:51 Відповісти
Це із тої самої опери:

"Ета другоє"
"а нас то за что"

Ядерна потуга з найбільшими запасами зброї і безлімітним людським ресурсом вимагає від маленької України односторонньо послабитись
показати весь коментар
13.03.2025 19:23 Відповісти
Україні ,котру і США І 3,14ДЕРАЦІЯ кинули у вогонь кровопролитної війни,брехнею і обіцянками,роззброївши від ЯО.НЕ МОЖНА ВІРИТИ НІ НА ЙОТ.
показати весь коментар
13.03.2025 18:55 Відповісти
цього п.здодуя пуйла можна було б і передбачити - є нюанси в нього - то може час демократії йому насипати у вигляді ракет та санкцій щоб з нюансами він не розслаблявся і думав швидше
показати весь коментар
13.03.2025 18:58 Відповісти
Кто от работы отлынивает, народ?
показати весь коментар
13.03.2025 19:02 Відповісти
Може йому ще й мед ложкою !?
У нас вже немає іншого виходу як озброюватись до зубів , і вже не буде дуже довго . Тепер видатки на озброєння мають бути в пріоритеті на довгі роки вперед . Шоб деяким ******* більше не кортіло - ввадіть в Україну вайска , організовувати всякі есвео та інше ...
показати весь коментар
13.03.2025 19:03 Відповісти
якого меду, якою ложкою?! -гімна і черпаком!!!
показати весь коментар
13.03.2025 22:09 Відповісти
в спам, ху...лолюбе!
показати весь коментар
14.03.2025 09:02 Відповісти
Я теж підтримую усунення першопричини цієї війни! - нах?й з України кацапи підлі, наші з курщини з задоволенням повернуться!
показати весь коментар
13.03.2025 19:05 Відповісти
*****! Нагадую тобі ти з нами воюєш вже 12й рік тобі підара ти шматок не соромно?
уяви яким перегноєм ти керуєш , ти пустив під ніж за ці 12 років їх 1 мілйон і ніхто не проти , вони готові ще дохнути без жодних цілей .
ви повинні зникнути всі , ви ганьба планети .
немає поганих націй , але московити це помилка природи отже ваше зникнення тільки зробить нашу планету кращою
показати весь коментар
13.03.2025 19:11 Відповісти
Причина війни - московська фашистська хунта. Війна скінчится відразу, як тільки кремлівських військових злочинців передадуть до Гааги на Трибунал по військовим злочинам.
показати весь коментар
13.03.2025 19:12 Відповісти
Яке ж борзе стало. То боялося голову зі ср.ки витягнути, а тут як півень розкудахтався! Поки єдине, чого вдалося добитися трапму
показати весь коментар
13.03.2025 19:15 Відповісти
Так само і Московія не мусе отримувати зброю, не здійснювати мобілізацію тощо тощо
показати весь коментар
13.03.2025 19:21 Відповісти
Ну да! Это про Украину только
показати весь коментар
13.03.2025 23:53 Відповісти
жах, шо це за сопля там ще говорить, народитися таким виродком можна тільки в Росії. дайте йому оселедця і на досліди в лабораторію
показати весь коментар
13.03.2025 19:29 Відповісти
Підтримую! Щоб більше не було спроб розпочати війну, Кацапія повинна роззброїтись, і відійти в межі 1991 року.
показати весь коментар
13.03.2025 19:29 Відповісти
Ми хочемо гарантій, що Росія під час перемир'я не проводитиме мобілізацію, не проводитиме підготовку і не отримуватиме зброю від північної Кореї і Ірану.
показати весь коментар
13.03.2025 19:34 Відповісти
Как я и говорил что ботоксный дед(он же *****) на перемирие не пойдет.Это же Гитлер №2
показати весь коментар
13.03.2025 19:35 Відповісти
**** - "... не проводитиме мобілізацію, ************** підготовку...". відчуваю, що рейтинги путіна у нас почнуть потроху зростати...
показати весь коментар
13.03.2025 19:40 Відповісти
Путло хитрит. Но как говорится, на хитрую жопу есть болт с резьбой.
показати весь коментар
13.03.2025 19:41 Відповісти
Тобто, пу повторив свою мантру про "першопричини конфлікту" і свою ціль знищення української нації і ЗСУ, тобто суцільну капітуляцію України та ще й короб дотаткових забаганок.
Що ж, подивимось на реакцію 47го. Дивно, що він очикував на якусь іншу відповідь.
показати весь коментар
13.03.2025 19:51 Відповісти
Radio France internationale

«Трамп вже уклав угоду з Путіним, все, що ми бачимо, - цирк»

Путін не зацікавлений відмовлятися від перемир'я. Бо, мовляв, є домовленості, за якими «РФ віддадуть 20% української території, Україні заборонять вступати до оборонного клубу НАТО».
«Тож, звісно, Путін не зацікавлений у відмові, хоча він, без сумніву, виконає невеличку чечітку, щоб показати нам, що вагається. Але насправді він вже уклав угоду з Дональдом Трампом і, перш за все, йому потрібна ця перемога на 9 травня 2025 року».
показати весь коментар
13.03.2025 19:58 Відповісти
Крим захопив, бо .... НАТО бажало розмістити бази на всьому пів острові майже "під мацквою". Сьогодні йому треба гарантії: Україна поза НАТО, армія нехай залишається, але сидить в казармах і розпиває горілку - ніяких навчань. Ну, сказав би напряму. Ніколи миру Україні він не бажає.
показати весь коментар
13.03.2025 20:00 Відповісти
Во первых, почему охранник ВОХР не в форме?!🤡🤪🥳
показати весь коментар
13.03.2025 20:02 Відповісти
Во вторых, почему без суфлера в ухе?!
показати весь коментар
13.03.2025 20:04 Відповісти
Тоб то Путін готовий на достроковий мир тількі треба усунути першопричини цього "конфлікту",в якому РФ окупувала 25% теріторій і вбила і поранила більш ніж 500 тис.українців. Які ці причини? ніхто не знає крім самого Путіна але були висловлювання про те що причиною конфлікту є демелітарізація і денаціфікація України потім вступ до ЄС і НАТО. Наскількі відомо з 1994 по Будапештському меморандуму і до 2014 року Україна повністю була демілітаризована і це не посприяло не початку "конфлікту", а що мають на уваці про денаціфікацію коли України не федеративна , а унітарна країна теж ніхто не розуміє тим паче що у влоді представників інших національностей більше ніж самих українців і що- закони як не працювали так і не працюють, але це вже наша проблема а не їх. Про НАТО, наскількі відомо співпраця РФ з НАТО була набагато більше, а зараз вони проти того щоб Україна була в НАТО теж не зрозуміло чому?,тому що всралися? З приводу тогощо Україна хоче в ЄС, а куди нам хотіти? туди де народу ліпше живеця туди і хочемо. Тому причини цієї війни вибачаюся "конфлікту" на Україні зовсім інші - це окупація чи розділ України.
показати весь коментар
13.03.2025 20:11 Відповісти
Від початку цих "торгів" я писав що курщина буде в ***** на першому місті . Тому що навіть орді треба буде пояснити таку "перемогу" в якій Україна залишилася б на курщині. По друге всі ці суперечки навколо нас були зроблені умисно , щоб дати ***** час на курську операцію . І саме основне тут зіграло це припинення подачі розвідданих для наших ЗСУ . І зараз здійснюється те саме . Сьогодні одні щось сказали, через неділю інші відповіли , так тягнуть час , який не на нашому боці .
показати весь коментар
13.03.2025 20:14 Відповісти
Radio France internationale

У цьому сила американської розвідки: вони можуть заздалегідь інтерпретувати те, що росіяни збираються робити.
Саме тому за три роки війни українці жодного разу не були здивовані діями росіян. Навіть на самому початку війни, у лютому 2022 року, коли росіяни намагалися за допомогою спецоперації обезголовити українську владу.
Фактично, це вони самі потрапили в пастку.
Але зараз, протягом останнього тижня, через позицію Трампа, українці були засліплені і не бачили, як росіяни, очевидно, оточили їх.
Ми боїмося, що, крім того, вони, мабуть, втратили багато людей і, перш за все, багато полонених, з якими будуть поводитися так, як ми знаємо, що роблять росіяни з ними, не поважаючи жодних законів, в тому числі законів війни,
показати весь коментар
13.03.2025 20:23 Відповісти
саме так , на жаль
показати весь коментар
13.03.2025 20:25 Відповісти
Зараз трамп вивалить на Україну хатєлкі ***** і накладе на нас санкції, якщо не погодимось…
показати весь коментар
13.03.2025 20:55 Відповісти
Двоє нагуляних собі марять у вуха в цю йухню вірять)))
Бий чорта!!
показати весь коментар
13.03.2025 20:58 Відповісти
У всех свои интересы и они между собой договорятся, а если учитывать что во главе Украины безмозглый членограй, у них всё получится.
показати весь коментар
13.03.2025 20:58 Відповісти
Так перемир'я по лінії зіткнення і не буде, здається мова була про тили, про розведення військ не йшлось
показати весь коментар
13.03.2025 21:10 Відповісти
Тобто пуйло хоче захопити всі наші бригади, що воюють на Курському напрямку.
показати весь коментар
13.03.2025 22:37 Відповісти
Треба знешкодити Путіна, і тоді легко і швидко припинення вогню буде.
показати весь коментар
14.03.2025 03:54 Відповісти
Стовідсотково брехлива Московська Андрофагія! Завжди і всюди. І сьогодні, разом із Пуйлом. Але скільки радості в усіх трампутлерів, дурбайденів, дурмеркелів від одного слова "(воно) готове!" І всі думки українців та їхніх союзників приречені на "0".
показати весь коментар
14.03.2025 06:47 Відповісти
a xer ne xochesh bolshoi lakirovanni ? chtob ti sdox *****