6417 посетителей онлайн

Если РФ беспокоит помощь Украине, то пусть откажется от оружия КНДР и Ирана, - Сикорский

В Польше предложили России отказаться от помощи Ирану и КНДР

Глава МИД Польши Радослав Сикорский предложил России отказаться от военной помощи КНДР и Ирану, если ее беспокоит помощь Украине со стороны партнере во время предложенного перемирия.

Об этом он сообщил в соцсети X, информирует Цензор.НЕТ.

"Если Россия обеспокоена иностранными военными поставками во время предложенного перемирия с Украиной, она могла бы взять на себя инициативу, отказавшись от поставок иранских беспилотников и северокорейских артиллерийских боеприпасов", - отметил он.

В Польше предложили России отказаться от помощи Ирану и КНДР

Ранее президент США Дональд Трамп заверил, что никогда не говорил с российским диктатором Владимиром Путиным о прекращении помощи Украине.

Топ комментарии
+8
Сьогодні тувінець Шойгу поіхав до Кім Чен Іна
за новими
ракетами і живою силою косооких , для війни з нами !!
показать весь комментарий
21.03.2025 12:07 Ответить
+7
Китаи - Китаи забув - там всі дрони з Китаю
показать весь комментарий
21.03.2025 12:04 Ответить
+4
здається шо Сікорській це Політик, який на боїться казати правду про реальний стан , Сікорський та Урсула фон дер Ляєн ******* Політики ❤️
показать весь комментарий
21.03.2025 12:36 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Китаи - Китаи забув - там всі дрони з Китаю
показать весь комментарий
21.03.2025 12:04 Ответить
Напряму Китай ні Украні, ні роісії непоставляє. Все що закуплено- або запчастини, або через третіх осіб.
показать весь комментарий
21.03.2025 12:10 Ответить
Не митьиом так катаньєм - хоч через посередників - марсіан - все в рашку волочиться
показать весь комментарий
21.03.2025 12:14 Ответить
Марсіан не треба ,все йде через П. Корею ,тільки наклейки міняють.
показать весь комментарий
21.03.2025 12:35 Ответить
Які в тебе конкретні пропозиції, крім струсу повітря?
показать весь комментарий
21.03.2025 13:54 Ответить
Я Китаи обозначив а кацапів вже ніякі санкціі не потушать - коли в них є торгові відносини з більшою половиною світу
показать весь комментарий
21.03.2025 14:02 Ответить
Користуйся перекладачем, або пиши рідною мовою. " обозначив" відсутнє в українській мові. Є слово визначив.
показать весь комментарий
21.03.2025 14:09 Ответить
Яволь
показать весь комментарий
21.03.2025 14:10 Ответить
У нас - теж.
показать весь комментарий
21.03.2025 12:51 Ответить
Сьогодні тувінець Шойгу поіхав до Кім Чен Іна
за новими
ракетами і живою силою косооких , для війни з нами !!
показать весь комментарий
21.03.2025 12:07 Ответить
Ну Зеля тоже вчера и сегодня ездил за новыми ракетами, только что это изменило
показать весь комментарий
21.03.2025 12:09 Ответить
А привіз потужні і стійкі запевнення.
показать весь комментарий
21.03.2025 12:21 Ответить
Мені цікаво одне - якщо ми виведемо війська з території Росії та зосередимося на війні на своїй території - КУДИ путін приткне "чучхеїстів"? Видаватиме за "бурятів" і "якутів"? Бо якщо вони почнуть воювать на території України - це буде пряма участь в агресії...
показать весь комментарий
21.03.2025 12:15 Ответить
Кремлівський виб@ядок нікого , наразі , не боіться ,
так як сам Трамп є сьогодні його найліпшим партнером
і однодумцем !!
показать весь комментарий
21.03.2025 13:09 Ответить
Молодець, Сікорський! Нарешті, зайнявся конструктивними справами, за своїм профілем...
показать весь комментарий
21.03.2025 12:10 Ответить
Потужним виголошенням незламних заяв?
показать весь комментарий
21.03.2025 12:24 Ответить
А що, на твою думку, він повинен робить?
показать весь комментарий
21.03.2025 12:55 Ответить
Не порівнюйте риторику Зе з словами Сікрського...це діячі різного масштабу...
показать весь комментарий
21.03.2025 14:27 Ответить
показать весь комментарий
21.03.2025 12:10 Ответить
Бісить те що про це кажуть дипломати інших держав,а наші язики до своїх дуп позасовували,і достають тількі тоді коли яйця невтіклі треба лизнути.
показать весь комментарий
21.03.2025 12:29 Ответить
здається шо Сікорській це Політик, який на боїться казати правду про реальний стан , Сікорський та Урсула фон дер Ляєн ******* Політики ❤️
показать весь комментарий
21.03.2025 12:36 Ответить
Хай росія припинить цю загарбницьку війну повністю, ось тоді нам не будуть постачати зброю.
показать весь комментарий
21.03.2025 13:01 Ответить
"Хотят-ли русские войны?"
Спросили мы у Сатаны...
И нам ответил Сатана:
"Россия есть сама ВОЙНА...".
показать весь комментарий
21.03.2025 13:19 Ответить
Слушно, але нереально.
показать весь комментарий
21.03.2025 13:06 Ответить