12109 посетителей онлайн

Уже 244 тысячи граждан сгенерировали в "Дії" разрешения на оружие, - Федоров

Федоров рассказал, сколько разрешений на оружие сгенерировано в Дії

В приложении "Дія" сейчас уже сгенерировали разрешения на оружие 244 тысячи человек.

Об этом в интервью телеканалу "Ми-Україна" сообщил вице-премьер-министр по инновациям, развитию образования, науки и технологий - министр цифровой трансформации Михаил Федоров, сообщает Цензор.НЕТ.

"Мы недавно запустили этот сервис, действительно. И на сегодняшний момент уже 244 тысячи граждан сгенерировали разрешения на оружие и активно продолжают использовать этот сервис. По цифрам, большое количество людей владеет оружием в Украине, и, я думаю, что это удобный сервис, который позволяет... не носить с собой бумажный документ, а всегда под рукой есть этот документ в "Дії"", - сказал глава Минцифры.

По его словам, сгенерировать разрешение можно буквально в два клика: для этого нужно зайти в перечень документов и выбрать такой документ, как разрешение на оружие, и сгенерировать его.

Топ комментарии
+15
а чи можна у Дії згенерувати анігіляцію єрмаків, стефанчуків, умертвій та ін.?
показать весь комментарий
23.03.2025 18:39
+10
Мусора,депутати і судійські гниди, мажори.
показать весь комментарий
23.03.2025 18:54
+8
Ого!
Так чому всі ці 244 000 осіб сидять вдома й не приймають участь у захисті суверенітету та територіальної цілісності України?!
Зброя є, дозвіл дозвільної системи є, зі зброєю користуватись вміють, а за призначенням для захисту України у військовий стан вона не використовується!
Може тут щось не так?!
Може треба всі ці можливості повернути на користь України?!
показать весь комментарий
23.03.2025 19:21
Комментировать
Сортировать:
а чи можна у Дії згенерувати анігіляцію єрмаків, стефанчуків, умертвій та ін.?
показать весь комментарий
23.03.2025 18:39 Ответить
спочатку анігілюй кацапів.йди в ЗСУ!! чи страшно? жалко кацапів? тоді не пиз***ди тут, дешевка диванна!
показать весь комментарий
23.03.2025 20:00 Ответить
... це також дозволяє касапії в 1 клік дізнатися у кого зброя...
показать весь комментарий
23.03.2025 18:42 Ответить
і шо? навіть якщо це так, хоча дуже сумніваюсь, то що?
показать весь комментарий
23.03.2025 19:36 Ответить
Мабуть піду видалю банківські застосунки, закрию всі карти та буду зарплатню отримувати в касі заводу
показать весь комментарий
23.03.2025 20:10 Ответить
Скільки з них силовиків?
показать весь комментарий
23.03.2025 18:46 Ответить
депутанів, держслужбовців, суддів, прокурворів, мусорів-пенсів
показать весь комментарий
23.03.2025 18:55 Ответить
Мусора,депутати і судійські гниди, мажори.
показать весь комментарий
23.03.2025 18:54 Ответить
з ними потім покінчемо.спочатку треба з кацапами закінчити,ти вже в ЗСУ,чи в тилу? ухилянт на дивані? тоді йди НХ дешевка ухилянтська...
показать весь комментарий
23.03.2025 20:02 Ответить
а що ж Ганул не зміг потрапити в це число? і як там з розслідуванням? не вийшли ще на себе?
показать весь комментарий
23.03.2025 19:03 Ответить
По ньому плакали кримінальні справи, яка зброя?
показать весь комментарий
23.03.2025 20:08 Ответить
Ого!
Так чому всі ці 244 000 осіб сидять вдома й не приймають участь у захисті суверенітету та територіальної цілісності України?!
Зброя є, дозвіл дозвільної системи є, зі зброєю користуватись вміють, а за призначенням для захисту України у військовий стан вона не використовується!
Може тут щось не так?!
Може треба всі ці можливості повернути на користь України?!
показать весь комментарий
23.03.2025 19:21 Ответить
Брєд !!! Перенесли архів в електронний вид і трублят на весь світ про мега успіхи. Ви мразі і я вас не ненавиджу, за те як ви ставитесь до людей. Бажаю вам смерті гниди, держеморди прокляті.
показать весь комментарий
23.03.2025 19:57 Ответить
я бачу твоє майбутнє - інсульт тебе-істєрічку схопить
показать весь комментарий
23.03.2025 20:06 Ответить
ещё один малоросс фьодоров-гнида, на моих налогах
показать весь комментарий
23.03.2025 20:47 Ответить
240 000 озброєних і готових до бойових дій власників зброї!
Це ж справжнє військо! Армія!!!
Агов!
Дозвільна система України! Органи Національної поліції України!!!
Чому всі вони не мобілізовані за законом про військовий стану
і досі не в лавах ЗСУ, ТРО!?
показать весь комментарий
23.03.2025 21:31 Ответить