4676 посетителей онлайн

Развитие эффективного воздушного щита Украины не будет прекращаться, - Зеленский

Владимир Зеленский

Президент Украины Владимир Зеленский заявил, что процесс развития противовоздушной обороны Украины будет продолжаться.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на телеграм-канал главы государства.

Зеленский поблагодарил украинских защитников неба. И напомнил о вчерашней атаке РФ на Украину, во время которой было сбито 97 вражеских дронов.

"Мобильные огневые группы, РЭБ, расчеты ПВО - спасибо вам. К сожалению, есть и попадания. Надо значительно больше эффективности нашей защиты неба. И развитие эффективного нашего воздушного щита не будет прекращаться. Я хочу поблагодарить сегодня всех наших партнеров, которые нам помогают в этом. Но нужно больше систем ПВО, больше соответствующей амуниции для сбивания дронов. Мы говорим об этом со всеми партнерами", - отметил президент.

Топ комментарии
+10
Раніше? Шашлики. Прозріло?
показать весь комментарий
24.03.2025 01:17
+8
Розбудова ефективного повітряного щита України ще не починалась!
показать весь комментарий
24.03.2025 02:04
+7
Приєднаєм болгарські реактори до потужного гіпердрона і буде незламний глобальний повітряний щит
показать весь комментарий
24.03.2025 02:09
Комментировать
Сортировать:
Раніше? Шашлики. Прозріло?
показать весь комментарий
24.03.2025 01:17 Ответить
Не прозріе.
показать весь комментарий
24.03.2025 09:07 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=9jK-NcRmVcw&list=RDMM&index=3
показать весь комментарий
24.03.2025 01:20 Ответить
була саме популярна коли ти з армії прийшов?
показать весь комментарий
24.03.2025 02:03 Ответить
де ті діти.. нас, читають, мене читають.. га.. Миролюби.
показать весь комментарий
24.03.2025 01:21 Ответить
Лишенько вас береже продажні
показать весь комментарий
24.03.2025 01:22 Ответить
Українські "Петріоти" ловлять і гіперзвукові.
показать весь комментарий
24.03.2025 03:36 Ответить
А де наші *патоіоти*, а де *какашнік* прилетів, ви знаєте? То якого біса маячню писати?
показать весь комментарий
24.03.2025 07:08 Ответить
ідиии, ідииии вже на .... і на довго. брехло корумповане
показать весь комментарий
24.03.2025 01:27 Ответить
Де то падло.. стукач. шлюха, що адміну пожалівся.. вийди.. Я Сказав.. приїдь до нас.. га...
продажна говношлюха. З тобою розмовляе // Aleks Stock / Я сказав тебе знайду .. сцикун знайду.
показать весь комментарий
24.03.2025 01:29 Ответить
Тобто домовленості були такі - якщо ×уйло посилить обстріл українських житлових будинків, то зрадливий Віслюк заборонить удари по кацапських НПЗ.
показать весь комментарий
24.03.2025 01:40 Ответить
Розбудова ефективного повітряного щита України ще не починалась!
показать весь комментарий
24.03.2025 02:04 Ответить
Ти будуй повітряний щит Канади, а то у вашій країні дуже жалюгідні збройні сили в порівнянні з американськими
показать весь комментарий
24.03.2025 02:06 Ответить
Розбудова ефективного повітряного щита України (від Росії) повинна була розпочатися одразу біля зіткнення біля Тузли (конфлікт навколо острова Тузла - кризовий момент в українсько-російських відносинах, спричинений спорудженням Росією дамби в Керченській протоці від Таманського півострова до острова Тузла у 2003 році).

А от Трамп поїхав мозгами з 51м штатом лише зараз і Канада вже готується.
показать весь комментарий
24.03.2025 02:25 Ответить
"Кожний історичний конфлікт надає безліч матеріалу для аналізу та роздумів. На жаль, більшість підказок, які дає історія, стають зрозумілими тільки постфактум."
показать весь комментарий
24.03.2025 02:31 Ответить
Історія давала нам багато розумних підказок, але ми все обирали найдурніші з них
показать весь комментарий
24.03.2025 02:35 Ответить
Кучма тоді з Тузлою повністю обісрався. А от Янукович, як не дивно, намагався захищати інтереси України.
показать весь комментарий
24.03.2025 02:41 Ответить
Канада вже готується? Вчора вже потрібно було готовим бути.
показать весь комментарий
24.03.2025 03:37 Ответить
ПЛАНИ СТАРМЕРА ЩОДО УКРАЇНИ РОЗКРИТИКУВАЛИ ЯК «ПОЛІТИЧНИЙ ТЕАТР» - THE Британські військові критикують його плани щодо миротворчої коаліції.

Ініціативу прем'єр-міністра Великї Британії Кіра Стармера щодо формування "коаліції бажаючих" для підтримки миру в Україні було відкинуто військовими джерелами та політичними опонентами, які назвали її "політичним театром".

На початку місяця прем'єр-міністр заявив, що низка країн готова забезпечити дотримання потенційної мирної угоди між Україною та Росією. Однак конкретних деталей про склад військ та типи озброєнь, які могли б бути задіяні, поки що не надійшло.

Високопоставлені джерела в британській армії повідомили https://www.telegraph.co.uk/politics/2025/03/23/starmer-ukraine-peacekeeping-plan-political-theatre/ The Telegraph, що Стармер "поспішив" із цими заявами. Представник екс-президента США Дональда Трампа Стів Уіткофф назвав цю ідею "позерством", наголосивши, що вона заснована на "спрощеному" сприйнятті ситуації.
показать весь комментарий
24.03.2025 05:42 Ответить
ШВЕЦІЯ ПРОПОНУЄ СУСІДАМ СВІЙ "УНІКАЛЬНИЙ" ЛІТАК-РОЗВІДНИК ДЛЯ СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА Літак здатний виявляти цілі в радіусі до 650 км і вже постачаються на експорт.

Шведська оборонна компанія Saab закликає країни Північної Європи використовувати https://zn.ua/ukr/europe/polshcha-zamovit-litaki-drlv-u-shvetsiji.html літаки-розвідники GlobalEye для спільного патрулювання регіону. Це рішення спрямоване на зміцнення оборонних можливостей та зменшення залежності від США в питаннях безпеки й військової техніки. Літаки здатні забезпечити моніторинг повітряного, морського та наземного простору, зокрема відстежувати російські підводні човни та тіньовий флот нафтових танкерів РФ у Балтійському морі.
показать весь комментарий
24.03.2025 05:46 Ответить
Приєднаєм болгарські реактори до потужного гіпердрона і буде незламний глобальний повітряний щит
показать весь комментарий
24.03.2025 02:09 Ответить
Велике питаннячко - шо зараз розробляється та якої якості буде те ППО з такім мудрим нарідом - і інженерна частина і виробнича. Я вже не кажу про шанувальників рюского міра - а їх, як виявилось дуже багато мешкає в Україні, якшо голосували, знаючи шо це за шлімазел - https://www.youtube.com/watch?v=ZfbcBAKU0fQ
показать весь комментарий
24.03.2025 03:45 Ответить
Після 1945 року німці чекали 45 років, щоб обʼєднати Східну і Західну Німеччину.

Німеччина обʼєдналась у 1990 році.
показать весь комментарий
24.03.2025 05:23 Ответить
У Канаді заговорили про ядерну зброю
показать весь комментарий
24.03.2025 06:01 Ответить
Ось тільки закінчу лярд дерев садовити, так одразу за щит візмуся патужна...
показать весь комментарий
24.03.2025 06:02 Ответить
Очки вділо декоративні нульовки. Як то розуму вони додали. Мавпа тупорила
показать весь комментарий
24.03.2025 06:13 Ответить
Золотий Шит - Наша відповідь Трампу !
показать весь комментарий
24.03.2025 06:23 Ответить
Йшов четвертий рік війни. Прозріло воно...
показать весь комментарий
24.03.2025 06:30 Ответить
Нічого не прозріло. Мілка шушера і прозріння неможливе. Нема Гетьмана в українців! Настане чергове рабство для нАріду.
показать весь комментарий
24.03.2025 06:50 Ответить
хто тобі буде його розбудовувати? мєнти, судді, прокурори чи інженера та спеціалісти які ти бусифікувало.
показать весь комментарий
24.03.2025 07:00 Ответить
як хто європейці та американці які будуть передавати і далі комплекси ппо та радари.
а зеленін буде на цьому піаритись, так наче це його заслуги, і зебільо повірить.
"так це ж було вже"
показать весь комментарий
24.03.2025 08:45 Ответить
Бла,бла,бла!
показать весь комментарий
24.03.2025 07:47 Ответить
Стоп. А де саме потужного... Яке ж воно калічне , ото вже потороча.
показать весь комментарий
24.03.2025 08:26 Ответить
Квк...шапіто...лозунги... Воно не виліковне. Поки підорафія не буде стерта з лиця землі спокою не буде!
показать весь комментарий
24.03.2025 09:05 Ответить
Спостерігайте за діями супер брехуна і побачите цей щит десь за мільярдним лісом, зарплатою вчителів по 4 штуки баксів, мільйонами дронів, безкоштовники смартфонами для пенсіонірів, мегабайтом і багато чого іншого. Він бреше, а нарід 73% це сприймає як виконання обіцянки.
показать весь комментарий
24.03.2025 09:45 Ответить
Як може "не припинятися" те, що не розпочато?
показать весь комментарий
24.03.2025 10:02 Ответить
Болгарсько-рашиськими реакторами збиватимемо