11150 посетителей онлайн

Россияне атакуют Украину ударными БпЛА, - Воздушные Силы (обновлено)

шахеди

Вечером 25 марта россияне запустили по Украине ударные беспилотники.

Об этом информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на телеграм-канал Воздушных Сил.

Движение ударных БпЛА:

  • Сумская, Харьковская области - угроза применения ударных БпЛА.

Обновление по движению БпЛА

  • БпЛА на Полтавщине в юго-западном направлении.
  • БпЛА на Харьковщине курсом на запад.
  • Несколько групп БпЛА на границе Херсонщины и Николаевщины.
  • Группа БПЛА в акватории Черного моря курсом на Одесщину.

Обновление по состоянию на 22:10

  • Несколько групп БПЛА из Херсона и Николаевщины на Днепропетровщину (Криворожский район).
  • Несколько групп БПЛА из Днепропетровщины в Кировоградскую область.
  • БпЛА из Черкасской области в Кировоградской области.
  • БПЛА из Полтавщины в юго-западном направлении.
  • Несколько групп БПЛА на Харьковщине постоянно меняют курс.
  • Кривой Рог - БпЛА с юга в направлении города!

Обновление по состоянию на 23:29

  • Несколько групп БПЛА на Черниговщине и Сумщине курсом на юг.
  • БпЛА на Днепропетровщине курсом на Павлоград.
  • БпЛА из Херсона на Николаевщину.
  • БпЛА в Черкасской области курсом на запад.
Топ комментарии
+31
всі летять в житлову інфраструктуру?
це були потужні, важливі і прекрасні перемовини
показать весь комментарий
25.03.2025 20:26
+20
Хорошая новость - они не будут атаковать объекты инфраструктуры, а просто убивать людей.
показать весь комментарий
25.03.2025 20:25
+12
Сьогодні барани Ер ріяді погодили рашиський план перемиря в Чорному морі та безпека енергетики там були наші козері ,на жаль нікчемна влада все робить що невідповідає національним інтересам України,зате рашистам не заборонено бити по нашим будинкам ,школах ,лікарнях ,навіщо такі переговори ?
показать весь комментарий
25.03.2025 20:35
Комментировать
Сортировать:
ні ні ,цього не може бути , перемир'я вступило в с.......ку
показать весь комментарий
25.03.2025 20:25 Ответить
Так розумію що шахіди, які з моря заходять на Одесу, тепер збивать не можна - перемир'я...
показать весь комментарий
25.03.2025 20:39 Ответить
Нужно и обязано..сбивать усе что летит к нам автоматом посылать им на паритетной основе наши "гостинцы" .пускать нельзя никому..Вова Зеленский дал пару суток они твари и пару часов не выдержали..бесы диявол требует с них--- убивать убивать и убивать...но Ху..Лу пох на все на переговоры собственные обещания на обещать и так далее ....тварь Ху...ловская никак не сдохнет...
показать весь комментарий
25.03.2025 21:17 Ответить
Хто вам таку маячню сказав?
показать весь комментарий
25.03.2025 21:09 Ответить
Хорошая новость - они не будут атаковать объекты инфраструктуры, а просто убивать людей.
показать весь комментарий
25.03.2025 20:25 Ответить
Теж так подумала.
показать весь комментарий
25.03.2025 20:27 Ответить
всі летять в житлову інфраструктуру?
це були потужні, важливі і прекрасні перемовини
показать весь комментарий
25.03.2025 20:26 Ответить
❗️Ще не встигли вщухнути заяви про перемирʼя в Чорному морі, як русня вже пустила три групи «шахедів» атакувати Україну

Зокрема, монітори кажуть про пуски з Криму, Приморсько-Ахтарська та Міллєрово.
показать весь комментарий
25.03.2025 20:26 Ответить
Я так думаю,три пуски хаймарсів,і всі ці«райони запуску»можна разом з обслугою з емлею змішати...бажання і воля потрібні...
показать весь комментарий
25.03.2025 20:36 Ответить
Платформа запуску "Шахедів" - це звичайна тентована "фура". Дрони запустили і її вже немає
показать весь комментарий
25.03.2025 21:15 Ответить
зараз навіть не з фур запускають (економлять вагу на реактивних прискорювачах для більшення б\ч), а розганять по одному на пікапах по дорозі.
показать весь комментарий
26.03.2025 01:12 Ответить
M30/31 туди не долетять. А атакамсами рудий чуб не дозволить.
показать весь комментарий
26.03.2025 00:21 Ответить
до району базування/запуску і атакамси не долетять.
показать весь комментарий
26.03.2025 01:08 Ответить
Від Херсона до чауди десь 310-320 км. Можливо якось з натяжкою і змогли б, але ж мобільну платформу шахедів усе одно не вирахувати.
показать весь комментарий
26.03.2025 08:45 Ответить
вони з миса тільки запускають, а самі балалайки можуть зберігати десь в іншому місці. А атакамсів у нас вже давно нема, бо нам їх дали всього пів-сотні, а трамбон не дасть взагалі нічого.
показать весь комментарий
26.03.2025 10:09 Ответить
Тупі-тупі?
показать весь комментарий
26.03.2025 06:54 Ответить
І чому ми не на морі....? Там - МИР
показать весь комментарий
25.03.2025 20:26 Ответить
Не підказуйте. Вони й без вас мріють всіх українців десь втопити, починаючи з дітей.
показать весь комментарий
25.03.2025 20:30 Ответить
я нечаянно....
показать весь комментарий
25.03.2025 20:30 Ответить
https://www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tVP1zc0TDOwqMjKssgzYPTSu7D3wlaFix0Xmy_surDhwk6FC3subAWLXdh4YZ_CxX4FIGcDSHTfxYaL0wDWDCMr&q=%D0%BD%D0%B5+%D1%88%D1%83%D0%BA%D0%B0%D0%B9+%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B5+%D0%B1%D0%BE+%D1%8F+%D0%BD%D0%B0+%D0%BC%D0%BE%D1%80%D1%96&oq=%D0%BD%D0%95+%D0%A9%D0%A3%D0%9A%D0%90%D0%99+%D0%9C%D0%95%D0%9D%D0%95&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUqCQgBEC4YDRiABDIGCAAQRRg5MgkIARAuGA0YgAQyCQgCEAAYDRiABDIJCAMQABgNGIAEMgkIBBAAGA0YgAQyCQgFEAAYDRiABDIJCAYQABgNGIAEMgkIBxAAGA0YgAQyCQgIEAAYDRiABNIBCjEzNzA0ajBqMTWoAgiwAgHxBVtEEdzz6b6R8QVbRBHc8-m-kQ&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:709e10ab,vid:ybs_QUN6s2w,st:0 Тиць )))
показать весь комментарий
25.03.2025 20:54 Ответить
не тицяється - зависає....
показать весь комментарий
25.03.2025 20:56 Ответить
Х.З.
А так?
https://www.google.com/search?gs_ssp=eJzj4tVP1zc0TDOwqMjKssgzYPQSuNivcGHvhQ0KF_Zc2Hex4eI0AMrsDwk&q=%D1%8F+%D0%BD%D0%B0+%D0%BC%D0%BE%D1%80%D1%96&oq=%D1%8F+&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUqDAgEEC4YQxiABBiKBTIICAAQRRgnGDsyCAgBEEUYJxg7MgYIAhBFGDsyBggDEEUYOTIMCAQQLhhDGIAEGIoFMgwIBRAuGEMYgAQYigUyBwgGEAAYgAQyBwgHEC4YgAQyDAgIEC4YQxiABBiKBTIHCAkQLhiABNIBCjExOTQxajBqMTWoAgiwAgHxBRX_8OQYGi4A&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:7cd76b25,vid:Xe8rEwtW2e4,st:0
показать весь комментарий
25.03.2025 21:10 Ответить
Респект!
показать весь комментарий
25.03.2025 21:12 Ответить
Заголовок з помилкою:
Росіяни атакують Україну ударними БпЛА, - Зеленський.
показать весь комментарий
25.03.2025 20:29 Ответить
тут тобі не класна кімната
показать весь комментарий
25.03.2025 20:32 Ответить
нема там помилки
показать весь комментарий
25.03.2025 20:33 Ответить
Щєля це що не помилка, природи?
показать весь комментарий
25.03.2025 21:03 Ответить
А чому тоді там замість Зеленський, якісь Повітряні Сили?
показать весь комментарий
25.03.2025 22:09 Ответить
З Криму теж запустили… Таке ***** зє-перемирря…
показать весь комментарий
25.03.2025 20:30 Ответить
Ні, це кацапомир'я.
показать весь комментарий
25.03.2025 20:36 Ответить
Это уже перемирие или как?
показать весь комментарий
25.03.2025 20:33 Ответить
Так як Україна не бомбить мирні міста, а по єнергетиці ж нізя, і по морю нізя, бо там російські кораблі повиходили , згідно домовленості з рашкою, що само по собі неможливо. Виходить , що Україні нема куди стріляти, а рашкі повна свобода дій.
показать весь комментарий
25.03.2025 23:58 Ответить
Ну кого благодарить за это? Кагал что власть у вас захватил. Раньше они тихо молча сидели воровали и пакостили. Сейчас обнаглели до того, что уже всему миру диктуют свои условия.
показать весь комментарий
26.03.2025 01:48 Ответить
Сьогодні барани Ер ріяді погодили рашиський план перемиря в Чорному морі та безпека енергетики там були наші козері ,на жаль нікчемна влада все робить що невідповідає національним інтересам України,зате рашистам не заборонено бити по нашим будинкам ,школах ,лікарнях ,навіщо такі переговори ?
показать весь комментарий
25.03.2025 20:35 Ответить
У вас неправильна інформація. Кацапня сказала, що перемир'я почне діяти після зняття санкцій.
показать весь комментарий
25.03.2025 20:38 Ответить
Тобто зараз Україна ще може бити по рашистських НПЗ, кораблях і енергетиці? Ну завтра зранку побачу скільки НПЗ і електростанцій на Сосії горить
показать весь комментарий
25.03.2025 22:39 Ответить
Та не буде ніякого перемир'я,ні в Чорному ні в Білому,ні навіть у Зеленому морях,заспокойтеся вже.
показать весь комментарий
25.03.2025 20:40 Ответить
Так це американці домовились з ордою вибити українців,а потім разом з кацапами ділити прибутки від експлуатації енергооб'єктів? Інакше цей нічний терор пояснити нічим. Ось виходить навіщо рудому до@бу українська енергетика , а наші "перемовники" по "наївності "подумали ,це щоб в зимку не замерзнути.
показать весь комментарий
25.03.2025 20:40 Ответить
Ось і все.. Перемирилися.
показать весь комментарий
25.03.2025 20:41 Ответить
Це вже не злобні БПЛА. Відсьогодні вони називаються голуби миру.
показать весь комментарий
25.03.2025 20:42 Ответить
Може, будуть розкидати дитячі іграшки над спальними районами міст? А потім святковий салют фейерверками?
Ми трохи поспішили?
показать весь комментарий
25.03.2025 20:44 Ответить
Можливо. Будуть після бомбардувань казати що то іграшки були. Як в Фінляндії вони казали що хліб голодним фінам розкидали. Правда після цього хліба руїни та трупи.
показать весь комментарий
25.03.2025 20:46 Ответить
Цікаві домовленості. Чорне море, ординські військові кораблі вільно собі плавають, там перемиря.
Навіщо воно мені, те море з ординськими коритами? Про що я домовився?
показать весь комментарий
25.03.2025 20:42 Ответить
одна втіха - це не були ви.
це було зелене кодло яке вибрано... - ну не будемо споминати ким
і наш рудий слоняра, теж не будемо поминати ким вибраний
показать весь комментарий
25.03.2025 20:54 Ответить
Вроде речь была о гражданских. про военные корабли речи не было
показать весь комментарий
25.03.2025 21:13 Ответить
А ми що, топили їхні цивільні кораблі? Може я щось пропустив?
показать весь комментарий
25.03.2025 21:16 Ответить
https://t.me/sumyliketop SUMYLIKE TG

Короче , над Грайвороном вони тупо круги намотують , там вже 12+- штук , я такого хоровода ще не бачив

Хоча таке було перед атакою на Одесу..
показать весь комментарий
25.03.2025 20:57 Ответить
Збирають в рій пробити ППО.
показать весь комментарий
25.03.2025 21:10 Ответить
ні, так працює спуфінг.
показать весь комментарий
26.03.2025 01:18 Ответить
Странная договоренность. Украина не бьет по жилым кварталам русских. Но бьет по энергетике. Русня бьет и по жилым кварталам и по энергетике. Теперь Русня и Украина перестают бить по энергетике, а Русня продолжить бить по жилым кварталам, по которым Украина и так не бьет в Русне.
Результат. Русские терроризируют гражданское население Украины, убивают женщин, детей семьи воюющих. А русские гражданские в шоколаде и ждут в безопастности ,"хороших" вестей с фронта со снятыми санкциями.
Спрашивается, что курит украинская делегация и Зеленский? В чем смысл такой договоренности?
Плюс, Украина сбивает большую часть ракет и дроном. Поэтому куда они летели не будет известно. Для этого русским надо будет позволить попасть. Отсюда, опять. Это дебилизм. ИМХО.
показать весь комментарий
25.03.2025 21:01 Ответить
Картавий генералісімус Зюзя,без костюму,знову всіх переграв!!
показать весь комментарий
26.03.2025 00:06 Ответить
ви не зовсім точно формулюєте, бо ми не б'ємо по електрогенерації, а в останній рік-півроку не уражали і розподільчі потужності рф. Дві спроби ураження дронами (досить вдалі) у квітні та вересні минулого року Новочеркаської та Конаковської ДРЕС закінчились непублічним шантажомпроханням адміністрації Байдена залишити у спокої російську електрогенерацію..
показать весь комментарий
26.03.2025 01:26 Ответить
Ну вот и перемирие, дождались
показать весь комментарий
25.03.2025 21:11 Ответить
А буде так: орда кожну ніч бомбитиме своїми теГеранями мирних ,засмість цього Україна, що погодилась ("дякуючи" ОПі) на утримання від ударів по руснявій енергетиці ,буде мовчки це терпіти щоб не злити рудого довбограя.
показать весь комментарий
25.03.2025 21:17 Ответить
Перемовини в дії!!! трамп, ти і твій друг карлик монголоидний, довбойоби!!! Це тобі щоб не забував що з монголоїдами нема про розмовляти, їх треба знищити так щоб світ видохнув, нарешті!!!!
показать весь комментарий
25.03.2025 21:19 Ответить
Кацапи як били так і битимуть, а тепер ще й санкції знімуть. А Україну звинуватять в порушенні домовленостей, невже за ці роки так і не навчило, що москаль завжди на.бе, навіть коли про щось проситиме.
показать весь комментарий
25.03.2025 22:05 Ответить
Птицы мира уже летят!
показать весь комментарий
25.03.2025 22:16 Ответить
Кривий Ріг.
З 22:26 вже штук 15.
показать весь комментарий
25.03.2025 22:40 Ответить
20
показать весь комментарий
25.03.2025 22:53 Ответить
Перемир'я летить. За це віддали Чорне море рашистам і зняли санкції? Ви ж не вздумайте їх збивати а то це буде означати що Україна сама винувата що збила над станціями мирно пролітаючі з теплих країв безпілотники і ракети
показать весь комментарий
25.03.2025 22:35 Ответить
Я запутався, як взнати чи ці БПЛА летять по наших електростанціях чи просто вбивати мирних людей? Нам потрібно їх не чіпати і пропустити щоб вони долетіли до точки призначення щоб потім показати Тампону що ***** порушив договорняк? Бо якщо ми почнемо збивати то рашисти скажуть що це все наше ПВО винувате. А якщо нам все одно потрібно збивати все що в нас летить то на якого біса нам ці договорняки і перемир'я?
показать весь комментарий
25.03.2025 22:46 Ответить
Нормально! Це нормально,хай тепер кацапоБПЛА падають на наші житлові будинки,лікарні,вулиці....головне що не битимуть вже по розбитих ТЕС.АЕС,НПЗ....І ми не битимемо по їх енергетиці,значить уламки не падатимуть і по рядових кацапах....Про чергову перемогу Величного нам завтра розжують Мосейчук,Портніков,Гордон,Жданов,Іванов та інша пиз*****та....
показать весь комментарий
26.03.2025 00:10 Ответить
Які "розбиті АЕС" ? Якщо б АЕС були розбиті, ви б вже роки зо два живилися б тільки від бензогенератора
показать весь комментарий
26.03.2025 00:32 Ответить
тільки одне знаю - щє рік і Україна не витримає ціх зеленів клованів.
крок за кроком зелені здадуть Україну - доня похлопає,
***** намалює 4 партрет доні, тей розчюлиться...!
показать весь комментарий
26.03.2025 00:29 Ответить
Бумеранг...
показать весь комментарий
26.03.2025 05:54 Ответить
Це Крим часів "легітимного" Януковича.
показать весь комментарий
26.03.2025 06:26 Ответить
ось яке воно перемир'я ,а я й не знав