4233 посетителя онлайн

Частые визиты Сийярто в Россию вызывают подозрения у европейских коллег, - Bloomberg

Сийярто часто ездит в РФ. В ЕС его подозревают

Есть один чиновник, который так часто посещает Россию после вторжения Владимира Путина в Украину, что это вызвало подозрение среди его коллег - европейских дипломатов. Это глава МИД Венгрии Петер Сийярто, сегодня он снова посещает Москву.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом пишет издание Bloomberg.

В течение последних 11 лет 46-летний Сийярто стал лицом пророссийской политики Венгрии, пишет издание. Это привело к частым столкновениям страны с другими странами ЕС.

С начала полномасштабного вторжения РФ Сийярто по крайней мере 13 раз посещал Россию. Частота его визитов вызвала удивление у некоторых европейских чиновников.

"Даже министры иностранных дел некоторых из ближайших союзников Москвы не ездят в Россию с такой регулярностью, тогда как западные союзники разорвали связи или резко сократили контакты", - говорится в материале.

Очередной визит в Москву

26 марта Сийярто сообщил о своем визите в Россию.

В правительстве РФ сообщили, что венгерский министр встретится с заместителем премьер-министра России Александром Новаком.

Визит Сийярто происходит через несколько часов после того, как США заявили, что РФ и Украина договорились о прекращении огня в Черном море.

Пророссийская политика Венгрии

"Сийярто стал лицом пророссийской и все более антизападной политики Орбана. Ему нравится раздражать других министров иностранных дел, критикуя "экстремально провоенную" позицию ЕС и поставки оружия, чтобы помочь Украине отразить вторжение России", - отмечает издание.

Сийярто после 17 марта в Брюсселе обвинил своих немецких и австрийских коллег в "объединении" против него за критику ситуации в Украине с этническим венгерским меньшинством. Венгерское правительство использует эту претензию как повод для сближения с Россией.

Топ комментарии
+18
Гроші возить Орбану...
показать весь комментарий
26.03.2025 13:11 Ответить
+12
Що тут має викликати підозри? Все нормально - людина їздить за авансом, потім за зарплатою, періодично отримує відпускні, кошти на відрядження..... Звичайний робочий процес, звичайного співробітника московського МЗС, чи може ГРУ, а то і ФСБ. Що ж тут підозрілого?
показать весь комментарий
26.03.2025 13:14 Ответить
+7
Це повний капець! 😁 невже хтось в Європі помітив, що орбан, сір'ято, фіцо, вучич це агенти кремля? Неочікувано! 🤣
показать весь комментарий
26.03.2025 13:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Гроші возить Орбану...
показать весь комментарий
26.03.2025 13:11 Ответить
Хлопець там у нього
показать весь комментарий
26.03.2025 13:11 Ответить
Так, і прізвище його Лавров!
показать весь комментарий
26.03.2025 16:04 Ответить
Вони з орбаном хочу ть в рф, всі разом, або по частинам.
показать весь комментарий
26.03.2025 13:13 Ответить
Егеж, опіздала.
показать весь комментарий
26.03.2025 13:14 Ответить
Це повний капець! 😁 невже хтось в Європі помітив, що орбан, сір'ято, фіцо, вучич це агенти кремля? Неочікувано! 🤣
показать весь комментарий
26.03.2025 13:18 Ответить
Саме -- ",, викликають підозри,," - вже звучить як анекдот.
показать весь комментарий
26.03.2025 13:33 Ответить
Що тут має викликати підозри? Все нормально - людина їздить за авансом, потім за зарплатою, періодично отримує відпускні, кошти на відрядження..... Звичайний робочий процес, звичайного співробітника московського МЗС, чи може ГРУ, а то і ФСБ. Що ж тут підозрілого?
показать весь комментарий
26.03.2025 13:14 Ответить
Тим паче, Signal став ненадійним, будь-хто може потрапити у "секретний чат" і підслуховувати/підглядати, тому особисті інструкції агенти тепер отримують виключно при особистій зустрічі з куратором
показать весь комментарий
26.03.2025 14:40 Ответить
"Мужик жалуется приятелю: ``Никак не могу выследить свою жену: изменяет она мне или нет. Вот вчера, например, засек её в ресторане с моим знакомым, потом пошел за ними до моего дома, залез на дерево, смотрю - всё пристойно, сидят, ужинают. Потом свет погас и дальше ничего видно не было. Опять эта проклятая неопределённость!"
показать весь комментарий
26.03.2025 13:14 Ответить
Які версії будуть?
Може самодєятєльность? Хор? Чи шахи
показать весь комментарий
26.03.2025 13:22 Ответить
Навещает больного родственника, очень-очень дальнего...
показать весь комментарий
26.03.2025 13:28 Ответить
Таке враження, що європейські колеги - ******* ))))
показать весь комментарий
26.03.2025 13:15 Ответить
Щось все ж такі підозрюють😂😂 ну треба ще сто літ попідозрювать.
показать весь комментарий
26.03.2025 13:15 Ответить
Угорщина по факту не є країною ЄС та НАТО. Пора їх виключити з цих організацій.
показать весь комментарий
26.03.2025 13:16 Ответить
Орбанеску по факту і в Нато/ЕС і в "одкб" / снг 🤦 /фейспалм в кубі/
І там гроші бере і там
показать весь комментарий
26.03.2025 13:18 Ответить
Ми розуміємо, що це ніж в спину ЄС та кволого Нато, яке от от посипеться..
Европейці витрачали великі міл'ярди на емігрантів та всяке лбгт+_грантожерство замість ВПК і Армія Мова Віра. Бо думали що ФША гарантує... гарантує, Карл ©
Тепер лідерство сша виглядає по новому: як Коллос на глиняних ногах. Або з сировини 💩 якутського скульптора.
Трумп особисто заявляв, що "ще подумає" чи застосовувати силу по захисту союзників .
Смутниє врємєна насталі, брати © тепер сша може ( ризик не нульовий) не виконувати договори і пункти міжнародного Права!!
показать весь комментарий
26.03.2025 13:16 Ответить
Цікаво, що сіярто повинен зробити, щоб підозра змінилася на впевненність?!?!
показать весь комментарий
26.03.2025 13:16 Ответить
Зіграти на балалайці та висморкатись в прапор ЄС 🇪🇺
показать весь комментарий
26.03.2025 13:20 Ответить
Затанцювати камарінського під чардаш Монті, виконаний циганським оркестром на балалайках.
показать весь комментарий
26.03.2025 13:32 Ответить
Ну так він майже так і робить.
Тому, думаю, це не спрацює...
показать весь комментарий
26.03.2025 13:55 Ответить
Прийти на зустріч міністрів закордонних справ Європи, в будьоновці і з балалайкою! 😅
показать весь комментарий
26.03.2025 13:21 Ответить
Шось запідозрили - це як про індіанця Джо Зоркии Сокіл - якого закрили в буцегарню і через тиждень він замітив що однієі стіни немає
показать весь комментарий
26.03.2025 13:22 Ответить
І так зрозуміло, що готівкову валюту від ***** возить в дипломатичному багажі.
показать весь комментарий
26.03.2025 13:23 Ответить
Україні потрібно мінувати кордони Угорщиною!
показать весь комментарий
26.03.2025 13:25 Ответить
Цікаво, в ЄС взагалі є механізм виключення якогось члена, чи ні?
показать весь комментарий
26.03.2025 13:27 Ответить
орбан і сіярто це Два КРОТА в Євросоюзі. Ту плісняву треба гнати.
показать весь комментарий
26.03.2025 13:29 Ответить
Та ну.
Не може буть...
показать весь комментарий
26.03.2025 13:30 Ответить
Всі хто отримав угорський паспорт і прийняв присягу на вірність Угорщині мають бути депортовані в Укгорщину. Так правильно. Навіщо нам тут "пята колона" ***** і його прихвостнів? На Закарпатті станом на 2017 рік постійно проживало 90 тисяч угорців з 153 тисяч "зареєстрованих". З них в 2023 воювали в лавах ЗСУ тільки 400 осіб. Як на мене, Україна може навіть виплатити їм підйомні на переселення і остаточно вирішити "угорське питання". Зараз саме час це зробити.
показать весь комментарий
26.03.2025 13:30 Ответить
Українців не бентежело шо майбутній кровавий диктатор зеленский не вилазив з москви, тай щей розповідав фсбешні бредні на камеру - і нічого, більшості все нормально - обрали кровавого дракона, котрий зараз пожирає їхніх дітей - https://www.youtube.com/watch?v=ZfbcBAKU0fQ
показать весь комментарий
26.03.2025 13:31 Ответить
та невже? а голосування мадярів? а 2 + 2 ?
показать весь комментарий
26.03.2025 14:01 Ответить
Ти ба, які підаразрітєльні!
показать весь комментарий
26.03.2025 14:06 Ответить
А що він може зробити якщо фсб сплачує тільки після звіту
показать весь комментарий
26.03.2025 14:10 Ответить
Крот у ЄС і НАТО. Їм треба звести до min контакти з путєнськими кротами.
показать весь комментарий
26.03.2025 14:20 Ответить
Туди-сюди в Оман, какая разніца.... А скоріше за все уграм обіцяють Закарпаття при розвалі України. 5-та колонна там вже давно є, СБУ працює.
показать весь комментарий
26.03.2025 14:22 Ответить
13 разів їздив ..По 13 зарплату і оздоровчі
показать весь комментарий
26.03.2025 14:53 Ответить
Инструкции в сигнале стали ненадежными. С глазу на глаз в кафешке
показать весь комментарий
26.03.2025 15:45 Ответить
Якшо дуже стисло: "на голові штірліца була будьоновка та за ним волочився парашут".
Не хтів би ображати європолітиків, але не помічати очевидних речей... це або дурість, або зрада. Нехай виберуть для себе менш образливе. Вибачте.
показать весь комментарий
26.03.2025 16:05 Ответить
Дуже "потужна" заява на 4-й рік повномасштабної війни... А де конкретні рішення для нейтралізації вказаної загрози?
показать весь комментарий
26.03.2025 16:40 Ответить
Зв'язковий Сіярто прибув в "Центр".Після отримання завдання повернеться до резидента зовнішньої розвідки ерефії в західній Європі Орбана .
показать весь комментарий
26.03.2025 21:28 Ответить
вони якісь дебіли чи що?? їм незрозуміло чого він туди їздить? чи вони кришують ці поїздки??
показать весь комментарий
27.03.2025 00:29 Ответить