11309 посетителей онлайн

Ни один хорватский солдат не поедет в Украину, это полностью исключено, - Миланович

Президент Хорватии Зоран Миланович

Президент Хорватии Зоран Миланович заявил, что не отправит ни одного солдата в Украину, если в Европе создадут миротворческую миссию.

Об этом он написал в фейсбуке, информирует Цензор.НЕТ.

"Ни один хорватский солдат не поедет в Украину ни при каких договоренностях - это полностью исключено", - заявил Миланович.

"Я шел на выборы с этой позицией, и это мой долг перед теми, кто доверил мне свой голос", - сказал он.

В то же время, по мнению хорватского лидера, никакой миротворческой миссии быть не может вообще, поскольку не выполнены элементарные условия для этого - мирное соглашение с РФ.

"Хорватская армия не пойдет на задание, и одна из причин - миссия никогда не состоится, с Хорватией или без нее, потому что элементарные условия для этой миссии не выполнены - мирное соглашение и согласие другой стороны, и это, к сожалению, Россия. Итак, когда речь идет об участии Хорватии в миссии - мы не будем в ней участвовать", - написал Миланович.

При этом политик отметил, что Хорватия и в дальнейшем будет помогать Украине вооружением.

Отметим, что его заявление прозвучало на фоне пребывания премьер-министра Хорватии Андрея Пленковича в Париже, где обсуждалась возможность европейского военного контингента в рамках будущего мирного соглашения с Россией.

Президент Хорватии Миланович против миротворцев в Украине

Топ комментарии
+6
Так вас и не приглашали
показать весь комментарий
27.03.2025 21:12
+5
Український легіон у Хорватії (хорв. Ukrajinska legija u Hrvatskoj) - добровольче військове формування у складі Незалежної держави Хорватії, що існувало під час Другої світової війни та складалося з українських емігрантів та націоналістів, які служили у складі усташівських військ.
показать весь комментарий
27.03.2025 21:11
+4
Що б ми без вас робили!
показать весь комментарий
27.03.2025 21:24
Комментировать
Сортировать:
Сказав, те що ми мали заявити Тромбу. Ну і добренько!
показать весь комментарий
27.03.2025 21:09 Ответить
ти про що? болєзний?

а до Хорватії прийдуть сербсько-угорсько-рузькі братушки

.
показать весь комментарий
27.03.2025 21:45 Ответить
Президент Хорватії передав месидж по нашому проханню. Бо ми не можемо… у нас гра з тромбом у довгу, поки йде зброя часів Байдена.
показать весь комментарий
27.03.2025 23:00 Ответить
Український легіон у Хорватії (хорв. Ukrajinska legija u Hrvatskoj) - добровольче військове формування у складі Незалежної держави Хорватії, що існувало під час Другої світової війни та складалося з українських емігрантів та націоналістів, які служили у складі усташівських військ.
показать весь комментарий
27.03.2025 21:11 Ответить
Більше 100 тисяч хорватських (та боснійських) добровольців служили у вермахті та військах СС.
Хорватські марки на підтримку цих легіонерів 1943 року випуску.

показать весь комментарий
27.03.2025 21:56 Ответить
Так вас и не приглашали
показать весь комментарий
27.03.2025 21:12 Ответить
****, а наш контингент был в Хорватии.
показать весь комментарий
27.03.2025 21:13 Ответить
Нам потрібні зброя-зброя-зброя + гроші, а іноземні солдати без бойового досвіду - зайвий тягар для України, оскільки нам ще й їх треба буде захищати від ракетних ударів по місцях розташування "миротворців".
показать весь комментарий
27.03.2025 21:19 Ответить
Тим більше мобілізовані гіпертонікі та алкаші - у, так, куди арміям інших країн до їхнього бойового досвіду...
показать весь комментарий
27.03.2025 21:45 Ответить
Що б ми без вас робили!
показать весь комментарий
27.03.2025 21:24 Ответить
Это называется так - каждая сосиска мнит себя колбасой.

У него армия пять человек, а он что-то из себя строит, смешно!
показать весь комментарий
27.03.2025 21:28 Ответить
хто ЦЕ
показать весь комментарий
27.03.2025 21:40 Ответить
Це той, кого серби з кацапнею хєрачили у 90-х. Він вже забув про Вуковар на радощах, шо його до влади обрали.
показать весь комментарий
27.03.2025 21:57 Ответить
Єслі ви нє ідьотє в Украіну , тогда ми ідьом к вам .!
..
показать весь комментарий
27.03.2025 21:41 Ответить
Не зрозуміло...а їх взагалі хтось запрошував? Чи вони тут комусь потрібні? Це скоріше вигладить як виликий пук в лужу від х*й знає кого з х*й знає якої країни десь на балканах
показать весь комментарий
27.03.2025 21:44 Ответить
Великий пук ваш Трамп зробив і не тільки пук, а й нагадив і продовжує гадити, а Мілановича можна зрозуміти - хорвати ще від своєї війни ще не оклигали, і подякувати - допомагають нам чим можуть. Не розумію коментаторів, які кинулись його обгавкувати.
показать весь комментарий
28.03.2025 01:26 Ответить
Зараз всі пі...юки з маргінальних країн будуть казати якусь х...ю про не-можливість присутності їхніх так-званих солдат-миротворців в Україну для підвищення власної значущості ніби вони тут взагалі можуть щось вирішити чи на щось повпливати
показать весь комментарий
27.03.2025 21:54 Ответить
це хто ?… чого він вартує у європейській спільноті…?….бліда тінь фіцо….
показать весь комментарий
27.03.2025 22:09 Ответить
От непруха! А ми тільки на вас і розраховували.
показать весь комментарий
27.03.2025 22:16 Ответить
Солдатам замість автоматів -видавайте памперси і чупа-чупс
показать весь комментарий
27.03.2025 22:26 Ответить
ой, а як ми без вас?
показать весь комментарий
27.03.2025 23:05 Ответить
Хорватія приступає до вивчення російської мови?
показать весь комментарий
28.03.2025 02:14 Ответить
Не поїде "офіційно"