6231 посетитель онлайн

Мелони предлагает распространить взаимную оборону НАТО на Украину без вступления в Альянс, - FT

Мелоні

Премьер-министр Италии Джорджа Мелони выступила против идеи развертывания миротворческого контингента в Украине, назвав ее слишком сложной и рискованной.

Об этом она заявила в интервью Financial Times, информирует Цензор.НЕТ.

Вместо этого она предложила альтернативный подход - распространить на Украину принципы коллективной обороны НАТО без ее официального членства.

"Это было бы проще и эффективнее, чем другие идеи, которые находятся на столе", - заявила Мелони.

По ее словам, такой формат не должен был бы провоцировать Россию, если только Москва не планирует нового вторжения. "Но если они видят в этом большую угрозу, без Украины в НАТО, то это означает, что мы не можем доверять никакому миру, подписанному с Россией, поскольку, если Россия действительно не хочет снова вторгаться в Украину, почему она должна сказать "нет"?", - подчеркнула она.

Мелони также сообщила, что представит свой план администрации президента США и стремится предотвратить разногласия между Вашингтоном и ЕС в вопросах безопасности.

Кроме этого, премьер выразила мнение, что при президентстве Дональда Трампа РФ не решится на новое нападение на Украину, однако такая угроза может появиться после завершения его каденции.

Топ комментарии
+11
То есть "миротворцев" они бояться прислать, ну или где то на западной границе их разместят... Но не бояться "коллективно оборонять" Украину, в случае нового нападения?)
показать весь комментарий
28.03.2025 11:33 Ответить
+5
Дякуємо Мелоні .
показать весь комментарий
28.03.2025 11:28 Ответить
+4
Логічно.

Але!!! У кацапів своя логіка. Вони і протиракетну оборону вважають загрозою собі.
У росіян, якщо хтось готовий оборонятися, вже є загрозою для їх планів.
показать весь комментарий
28.03.2025 11:31 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Дякуємо Мелоні .
показать весь комментарий
28.03.2025 11:28 Ответить
А де у "принципах колективної оборони НАТО" чітко прописаний обов'язок одного члена Альянсу воювати за іншого, котрий зазнав агресії?
показать весь комментарий
28.03.2025 11:29 Ответить
Нигде) Там ведь идется только про оказание помощи, в том кол-ве, которое посчитает нужным каждый член НАТО... Причем это не обязательно военная помощь.
показать весь комментарий
28.03.2025 11:36 Ответить
300 касок передали - і моужть вважати, що ст. 5 виконана.
Щось мені здається, що українцям у 1994-му БМ продавали точно так само, як зараз членство в НАТО.
Бажане за дійсне.
показать весь комментарий
28.03.2025 12:07 Ответить
Логічно.

Але!!! У кацапів своя логіка. Вони і протиракетну оборону вважають загрозою собі.
У росіян, якщо хтось готовий оборонятися, вже є загрозою для їх планів.
показать весь комментарий
28.03.2025 11:31 Ответить
За спробу респект
показать весь комментарий
28.03.2025 11:31 Ответить
Натомість вона запропонувала альтернативний підхід - поширити на Україну принципи колективної оборони НАТО без її офіційного членства, смердить черговою авантюрою західних аферистів...Якщо мама курва,то її син не офіційно- курви син...А офіційно -син.
показать весь комментарий
28.03.2025 11:31 Ответить
Ось такі "праві" мені подобаються
показать весь комментарий
28.03.2025 11:32 Ответить
Все вірно. Як можна прийняти до НАТО країну, де у парламенті сидять прокацапські зрадники?
показать весь комментарий
28.03.2025 11:32 Ответить
показать весь комментарий
28.03.2025 11:39 Ответить
Ідеи громадьио!
показать весь комментарий
28.03.2025 11:33 Ответить
12й рік війни !
показать весь комментарий
28.03.2025 11:33 Ответить
То есть "миротворцев" они бояться прислать, ну или где то на западной границе их разместят... Но не бояться "коллективно оборонять" Украину, в случае нового нападения?)
показать весь комментарий
28.03.2025 11:33 Ответить
Боже, які ж вони наївні! Вони ще й досі довіряють тому, хто порушив ВСІ світові норми, правила і закони! Цим людиноподібним істотам з боліт нічого не заважає в черговий раз щось видумати аби тільки знову порушити ВСЕ, що вони там щось комусь обіцяли.
Я вже навіть і не дивуюсь цим наївним заявам - надія у них помре останньою...з першою атакою русні на них самих.
показать весь комментарий
28.03.2025 11:34 Ответить
Мелоні звичайно гарна жінка. Але скільки вже було свів і не тільки від неї. Але далі балабольства діло не йде. Це проблема всього світу. На жаль він сходить з розуму. Вибирають, або дідів виживших з розуму, або ідіотів...
показать весь комментарий
28.03.2025 11:36 Ответить
Сраний популізм. Краще б переозброєння ЄС підтримала
Але трамп міцно тримає її за кошеня
показать весь комментарий
28.03.2025 11:36 Ответить
трамп міцно тримає її за кошеня

показать весь комментарий
28.03.2025 11:41 Ответить
Все це маячня
Поки декілька додіків, типу орбан, фіцо, можуть блокувати будь які рішення, то немає сенсу звертати увагу на цю організацію.
Навіть без додіків сміливі та рішучі рішення відсутні, а з додіками то взагалі недієздатна організація
показать весь комментарий
28.03.2025 11:38 Ответить
хоть кто-то с яйцами....
показать весь комментарий
28.03.2025 11:45 Ответить
Ну, і н@хєра цей 3,14здьож? Для внутрішнього споживання? Так мафія і так безсмертна
показать весь комментарий
28.03.2025 11:46 Ответить
Це абсурд, який, проте, гарно виглядає. Гарно виглядати, - це і є кінцевою метою подібних заяв.

показать весь комментарий
28.03.2025 13:00 Ответить
Ага, без США?
показать весь комментарий
28.03.2025 11:49 Ответить
А в чому тоді різниця із членством в НАТО?
показать весь комментарий
28.03.2025 11:55 Ответить
За її логікою, гарантії безпеки Україні не агрять путіна, а от членство в НАТО агрить.
показать весь комментарий
28.03.2025 12:36 Ответить
Гарнюня. Дай розцілую.
показать весь комментарий
28.03.2025 11:56 Ответить
Треба розуміти що якщо ЕС лишиться без американського захисту то він буде кревно зацікавлений в ЗСУ, бо це плюс половина його сьогоднішньої армії...
показать весь комментарий
28.03.2025 12:00 Ответить
Единственное толковое мудрое предложение
показать весь комментарий
28.03.2025 12:00 Ответить
Почему РФ должна против если не собирается снова нападать?
показать весь комментарий
28.03.2025 12:02 Ответить
здесь по плану Лубянки?
показать весь комментарий
28.03.2025 12:20 Ответить
Пані має рацію !
показать весь комментарий
28.03.2025 12:29 Ответить
В чому пані має рацію? Що намагається забалакати відсутність підтримки Італією всіх ініціатив підтримки оборони України на рівні ЄС? Мелоні не хоче надавати фінанси на зброю та ********** зараз, то ми маємо вірити, що італійські солдати будуть нас захищати від нового нападу? Снаряди та ракети коштують грошей, балачки не варті нічого, тому можна триндіти скільки витримає язик.
показать весь комментарий
28.03.2025 13:17 Ответить
Цілком слушна пропозиція.
Але інші заблокують, бо сцять
показать весь комментарий
28.03.2025 12:30 Ответить
Пані -подвійний агент.
показать весь комментарий
28.03.2025 12:36 Ответить
Ця балаканина від Мелоні має набагато глибше коріння ніж просто бажання заробити кілька балів в очах громадськості. Насправді прем'єрка не в таборі прибічників України радше навпаки, бо кацапи не бажають бачити в нас будь-яких солдат НАТО, в цьому питанні іх підтримує Трамп, а як відомо керівниця Італії багато в чому суюзниця нової адміністрації США, тому і прагне допомогти американцям зірвати ініціативу Макрона і Стармера. Це мене не дивує. Дивує те що багато українців щиро вірять, що цими заявами вона хоче нам допомогти. Люди отримуйте інформацію та аналізуйте її вдумливо.
показать весь комментарий
28.03.2025 13:06 Ответить
Рішення п.Мелоні є найбільш реалістичним незалежно від того, подобається воно нам чи не подобається. Адже, як відомо, "найкраще - ворог гарного" - це головний принцип інженера-практика.
А для вступу в НАТО треба спочатку звільнити владу від потенційних російських кротів. Там купа людей, які ні за яких обставин не повинні мати доступу до державних таємниць. Ну хоча б тому, що мають родичів на території ворога.
Це ж аксіома. І НАТО весь час дипломатично натякає на це. Але наша влада чи то робить вигляд, що не розуміє тих натяків, чи й справді не розуміє їх.
Я усе більше схиляюся до другого варіанту.
показать весь комментарий
28.03.2025 13:18 Ответить
Це адекватна ідея яку нажаль макрон та ко запорять.
Бо вони не зацікавлені в закінченні війни і будуть еще 100500 самітів та форумів потужності-незламності-охочості збирати і бредові ініциативи пропанувати аби тільки затягувати війну що доречі і зе більш ніж влаштовує.
показать весь комментарий
28.03.2025 14:48 Ответить