9040 посетителей онлайн

Работаем, чтобы соглашение об ископаемых с США отражало все интересы Украины, - Свириденко

Соглашение об ископаемых с США. Что говорят в Кабмине

В Кабинете Министров работают над соглашением об ископаемых с США, сейчас продолжаются обсуждения.

Об этом заявила вице-премьер - министр экономики Юлия Свириденко, передает Цензор.НЕТ.

"Соглашение с США о создании фонда экономического восстановления (известное как соглашение о полезных ископаемых) находится на стадии обсуждения. Правительство Украины работает, чтобы соглашение отражало все наши интересы и было в духе стратегического партнерства с США", - отметила она.

По словам Свириденко, параметры соглашения, которые обсуждали ранее, являются уникальными.

"Рабочая версия, которую мы получили, по сути, отражает позицию и подходы юридических советников со стороны США. Мы формируем свою позицию. Когда будет необходимо, мы выйдем на консультацию в Верховную Раду. В данный момент публичные дискуссии по тексту соглашения только нанесут вред переговорам. Учитывая важность соглашения, нам крайне важен конструктивный диалог с американскими партнерами", - добавила вице-премьер.

Соглашение об ископаемых с США. Что говорят в Кабмине

Топ комментарии
+8
Роман Безсмертний (дипломат): "Ця угода - це угода між метрополією та колонією, за умовами якої колонія має віддати не тільки за те, що їй подарували як допомогу, а ще й виплатити сша 800 млрд $, які вони втратили в афганістані"
показать весь комментарий
28.03.2025 16:06 Ответить
+7
Зелень працює над утворенням з гівна варення.
показать весь комментарий
28.03.2025 16:03 Ответить
+5
Почекати ще з тиждень, і рижим стануть потрібні 30 млн га українських чорноземів, щоб компенсувати витрати на допомогу українцям.
показать весь комментарий
28.03.2025 16:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Над цим можна навіть не працювати.
показать весь комментарий
28.03.2025 16:00 Ответить
Почекати ще з тиждень, і рижим стануть потрібні 30 млн га українських чорноземів, щоб компенсувати витрати на допомогу українцям.
показать весь комментарий
28.03.2025 16:11 Ответить
Железняк наголосив, що це не фінальний документ. Але поки що, судячи з отриманого ним документу, який "дуже імовірно надіслали від США", Штати вимагають:

Управління фонду з п'яти людей, з яких троє - американці з повним правом вето. Доступ до всіх копалин по всій території України.Видобуток і державними, і приватними фірмами.Кошти мають одразу конвертувати в валюту і виводитися за кордон. В інакшому випадку Україна має доплатити.Внесок США у фонд - це та допомога, яку вони вже надали починаючи з 2022-го. За своїм рішенням Штати можуть отримувати прибуток, при цьому вони робитимуть це першими, і лише потім - Україна. Угода безстрокова, зміни - лише з дозволу американців.США матимуть пріоритетний доступ до всіх нових інфраструктурних проєктів та матимуть змогу заборонити продає ресурсів іншим країнам. Про гарантії безпеки нічого немає.
показать весь комментарий
28.03.2025 16:13 Ответить
Банальне мародерство, користуючись скрутним становищем жертви.
показать весь комментарий
28.03.2025 16:15 Ответить
вони УКРАЇНУ мають в умі , як частину імперії хйла, ну якщо ПРОСТО ТАК ПРО ГРЕНЛАНДІЮ для себе зазіхають ...

НІКОЛИ з МАГАублюдками не буде результатів по миру -НІКОЛИ!!!
показать весь комментарий
28.03.2025 16:17 Ответить
Перебувати на посаді і працювати - це різні поняття! Особливо, коли від тебе абсолютно нічого не залежить!
показать весь комментарий
28.03.2025 16:02 Ответить
Зелень працює над утворенням з гівна варення.
показать весь комментарий
28.03.2025 16:03 Ответить
Роман Безсмертний (дипломат): "Ця угода - це угода між метрополією та колонією, за умовами якої колонія має віддати не тільки за те, що їй подарували як допомогу, а ще й виплатити сша 800 млрд $, які вони втратили в афганістані"
показать весь комментарий
28.03.2025 16:06 Ответить
показать весь комментарий
28.03.2025 16:07 Ответить
а трохи попізже - виплатити ще й збитки трампаксовському союзнику *****, які той поніс при "кієв за трі дня".
показать весь комментарий
28.03.2025 16:15 Ответить
якщо Вас потавили у позу р,ком, затиснули Вашу голову в "тіски", хер американський сунули у Вашу "с...аку".як же знімете Ви із свої ніг "носки" ????
показать весь комментарий
28.03.2025 16:06 Ответить
показать весь комментарий
28.03.2025 16:10 Ответить
В такому разі угоду треба писати заново...
показать весь комментарий
28.03.2025 16:09 Ответить
рідкоземельний бітум, - основна інтересна копалина! давід планує постачати її з бєлораші, в рамках смирної угоди ))
показать весь комментарий
28.03.2025 16:11 Ответить
"всі інтереси України"...
А можете прямо зараз назвати хоч один?
Бо поки що це виглядає як звичайне мародерство.
показать весь комментарий
28.03.2025 16:13 Ответить
Всі розуміють, що козу на привʼязі знову треба водити. А водити її можна довго…
показать весь комментарий
28.03.2025 16:15 Ответить
США ведуть війну проти України руками росіян. Україна має капітулювати перед США, визнавши себе колонією США
показать весь комментарий
28.03.2025 16:24 Ответить
Ця угода перетворює Україну на колонію. Звісно, краще бути колонією США, ніж кацапів, але українці трохи не за те воювали усі ці роки.
показать весь комментарий
28.03.2025 16:47 Ответить
ТОБТО всі смерті були за те щоб ми були рабами навічно? Чи щоб всі звідси виїхали? Так нащо війна? - відкрийте кордони та й якщо усе продано
показать весь комментарий
28.03.2025 17:15 Ответить
Україні потрібні інвестори. Але варто добре попрацювати з договором економістам і політикам. Британія за ленд ліз розраховувалась до 70-х років. А карткова система була до 1955го року. Проте Британія розрахувалась з Америкою і тепер має право бути повноважним суб'єктом у світовій політиці.
показать весь комментарий
28.03.2025 17:29 Ответить
Да закругляйтесь уже с этими переговорами и договорами с шакалами как русскими, так и американскими. Иначе в конце-концов загонят в угол и просто спустят шкуру. Хватит этих танцев с бубнами
показать весь комментарий
28.03.2025 18:00 Ответить
поясніть мені хто небудь навіщо нам потрібна ця угода? Трамп не дає гарантій, не дає зброї, крім тої що вже затвердив Байден, знімає санкції з московії, то хай ідє в дупу зі своєю угодою - навіщо вона нам? не розумію.
показать весь комментарий
28.03.2025 21:39 Ответить
Це спитайте у Зе і єрмака , бо саме вони запропонували трампу копалини , і ще щось , просто так , наче ні за що . А потім трамп підхопив цю ідею в розрахунок " боргу " якого не існувало . Але ми думаємо , що зелені цією угодою мають вигоду виключно для себе , а не для України .
показать весь комментарий
28.03.2025 23:05 Ответить