4816 відвідувачів онлайн

Працюємо, щоб угода про копалини зі США відображала всі інтереси України, - Свириденко

Угода про копалини зі США. Що кажуть в Кабміні

У Кабінеті Міністрів працюють над угодою про копалини зі США, наразі тривають обговорення.

Про це заявила віцепрем'єрка - міністерка економіки Юлія Свириденко, передає Цензор.НЕТ.

"Угода зі США про створення фонду економічного відновлення (відома як угода про корисні копалини) перебуває на стадії обговорення. Уряд України працює, щоб угода відображала усі наші інтереси та була в дусі стратегічного партнерства із США", - зазначила вона.

За словами Свириденко, параметри угоди, які обговорювали раніше, є унікальними.

"Робоча версія, яку ми отримали, по суті відображає позицію і підходи юридичних радників з боку США. Ми формуємо свою позицію. Коли буде необхідно, ми вийдемо на консультацію до Верховної Ради. У цю мить публічні дискусії щодо тексту угоди зараз лише завдадуть шкоди перемовинам. З огляду на важливість угоди нам вкрай важливий конструктивний діалог з американськими партнерами", - додала віцепрем'єрка.

Угода про копалини зі США. Що кажуть в Кабміні

Топ коментарі
+8
Роман Безсмертний (дипломат): "Ця угода - це угода між метрополією та колонією, за умовами якої колонія має віддати не тільки за те, що їй подарували як допомогу, а ще й виплатити сша 800 млрд $, які вони втратили в афганістані"
показати весь коментар
28.03.2025 16:06 Відповісти
+7
Зелень працює над утворенням з гівна варення.
показати весь коментар
28.03.2025 16:03 Відповісти
+5
Почекати ще з тиждень, і рижим стануть потрібні 30 млн га українських чорноземів, щоб компенсувати витрати на допомогу українцям.
показати весь коментар
28.03.2025 16:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Над цим можна навіть не працювати.
показати весь коментар
28.03.2025 16:00 Відповісти
Почекати ще з тиждень, і рижим стануть потрібні 30 млн га українських чорноземів, щоб компенсувати витрати на допомогу українцям.
показати весь коментар
28.03.2025 16:11 Відповісти
Железняк наголосив, що це не фінальний документ. Але поки що, судячи з отриманого ним документу, який "дуже імовірно надіслали від США", Штати вимагають:

Управління фонду з п'яти людей, з яких троє - американці з повним правом вето. Доступ до всіх копалин по всій території України.Видобуток і державними, і приватними фірмами.Кошти мають одразу конвертувати в валюту і виводитися за кордон. В інакшому випадку Україна має доплатити.Внесок США у фонд - це та допомога, яку вони вже надали починаючи з 2022-го. За своїм рішенням Штати можуть отримувати прибуток, при цьому вони робитимуть це першими, і лише потім - Україна. Угода безстрокова, зміни - лише з дозволу американців.США матимуть пріоритетний доступ до всіх нових інфраструктурних проєктів та матимуть змогу заборонити продає ресурсів іншим країнам. Про гарантії безпеки нічого немає.
показати весь коментар
28.03.2025 16:13 Відповісти
Банальне мародерство, користуючись скрутним становищем жертви.
показати весь коментар
28.03.2025 16:15 Відповісти
вони УКРАЇНУ мають в умі , як частину імперії хйла, ну якщо ПРОСТО ТАК ПРО ГРЕНЛАНДІЮ для себе зазіхають ...

НІКОЛИ з МАГАублюдками не буде результатів по миру -НІКОЛИ!!!
показати весь коментар
28.03.2025 16:17 Відповісти
Перебувати на посаді і працювати - це різні поняття! Особливо, коли від тебе абсолютно нічого не залежить!
показати весь коментар
28.03.2025 16:02 Відповісти
Зелень працює над утворенням з гівна варення.
показати весь коментар
28.03.2025 16:03 Відповісти
Роман Безсмертний (дипломат): "Ця угода - це угода між метрополією та колонією, за умовами якої колонія має віддати не тільки за те, що їй подарували як допомогу, а ще й виплатити сша 800 млрд $, які вони втратили в афганістані"
показати весь коментар
28.03.2025 16:06 Відповісти
показати весь коментар
28.03.2025 16:07 Відповісти
а трохи попізже - виплатити ще й збитки трампаксовському союзнику *****, які той поніс при "кієв за трі дня".
показати весь коментар
28.03.2025 16:15 Відповісти
якщо Вас потавили у позу р,ком, затиснули Вашу голову в "тіски", хер американський сунули у Вашу "с...аку".як же знімете Ви із свої ніг "носки" ????
показати весь коментар
28.03.2025 16:06 Відповісти
показати весь коментар
28.03.2025 16:10 Відповісти
В такому разі угоду треба писати заново...
показати весь коментар
28.03.2025 16:09 Відповісти
рідкоземельний бітум, - основна інтересна копалина! давід планує постачати її з бєлораші, в рамках смирної угоди ))
показати весь коментар
28.03.2025 16:11 Відповісти
"всі інтереси України"...
А можете прямо зараз назвати хоч один?
Бо поки що це виглядає як звичайне мародерство.
показати весь коментар
28.03.2025 16:13 Відповісти
Всі розуміють, що козу на привʼязі знову треба водити. А водити її можна довго…
показати весь коментар
28.03.2025 16:15 Відповісти
США ведуть війну проти України руками росіян. Україна має капітулювати перед США, визнавши себе колонією США
показати весь коментар
28.03.2025 16:24 Відповісти
Ця угода перетворює Україну на колонію. Звісно, краще бути колонією США, ніж кацапів, але українці трохи не за те воювали усі ці роки.
показати весь коментар
28.03.2025 16:47 Відповісти
ТОБТО всі смерті були за те щоб ми були рабами навічно? Чи щоб всі звідси виїхали? Так нащо війна? - відкрийте кордони та й якщо усе продано
показати весь коментар
28.03.2025 17:15 Відповісти
Україні потрібні інвестори. Але варто добре попрацювати з договором економістам і політикам. Британія за ленд ліз розраховувалась до 70-х років. А карткова система була до 1955го року. Проте Британія розрахувалась з Америкою і тепер має право бути повноважним суб'єктом у світовій політиці.
показати весь коментар
28.03.2025 17:29 Відповісти
Да закругляйтесь уже с этими переговорами и договорами с шакалами как русскими, так и американскими. Иначе в конце-концов загонят в угол и просто спустят шкуру. Хватит этих танцев с бубнами
показати весь коментар
28.03.2025 18:00 Відповісти
поясніть мені хто небудь навіщо нам потрібна ця угода? Трамп не дає гарантій, не дає зброї, крім тої що вже затвердив Байден, знімає санкції з московії, то хай ідє в дупу зі своєю угодою - навіщо вона нам? не розумію.
показати весь коментар
28.03.2025 21:39 Відповісти
Це спитайте у Зе і єрмака , бо саме вони запропонували трампу копалини , і ще щось , просто так , наче ні за що . А потім трамп підхопив цю ідею в розрахунок " боргу " якого не існувало . Але ми думаємо , що зелені цією угодою мають вигоду виключно для себе , а не для України .
показати весь коментар
28.03.2025 23:05 Відповісти