14278 посетителей онлайн

Россияне атаковали Днепр 20 "шахедами": четыре человека погибли, еще 21 получили ранения, трое из них в тяжелом состоянии. ВИДЕО+ФОТОрепортаж (обновлено)

Вечером 28 марта враг атаковал беспилотниками город Днепр.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на сообщение главы ОВА Сергея Лысака.

Глава Днепропетровской ОВА Сергей Лысак сообщал о вражеских беспилотниках в небе над областью. Он призвал жителей находиться в безопасных местах.

Впоследствии Лысак сообщил, что из-за атаки дронов произошло несколько пожаров.

"Из-за атаки БПЛА возникло несколько пожаров. Предварительно, есть повреждения в жилом секторе. Вся информация уточняется", - говорится в сообщении.

Обновленная информация

Впоследствии Лысак сообщил о четырех пострадавших в результате российской атаки.

"Есть первые данные о пострадавших в Днепре. В больницу доставили четырех раненых. Информация будет обновляться. Масштабный пожар произошел в ресторанном комплексе. Занялись также многоэтажки и частные дома. Всюду работают спасатели. Укрощают огонь", - написал он.

атака на Дніпро

атака на Дніпро

Обновление

В 23:11 Лысак сообщил, что предварительно, из-за вражеской атаки на Днепр есть погибший. Информация уточняется.

атака на Дніпро 28 березня

"Еще шесть человек пострадали. Среди них - 27-летняя беременная. У нее - колото-рубленая рана. Двое раненых - в тяжелом состоянии. Это 69-летние мужчина и женщина", - рассказал чиновник.

атака на Дніпро 28 березня

Он добавил, что на местах работают все службы – спасатели, медики, полицейские, коммунальщики.

атака на Дніпро 28 березня

атака на Дніпро 28 березня

Обновление

В 23:45 Лисак сообщил, что количество погибших из-за российских атак "шахедами" выросло до четырех.

"Количество пострадавших людей увеличивается. На данный момент их 15. Из них трое - в тяжелом состоянии. Четверо местных будут приходить в себя от пережитого будут дома. Другие остаются в больнице", - рассказал чиновник.

Глава ОВА добавил, что враг атаковал Днепр свыше 20 беспилотников. Большинство из них были сбиты.

Обновление

Позже Лысак сообщил, что количество пострадавших выросло до 19.

"Из-за вечерней атаки БпЛА в Днепре повреждены несколько многоэтажек. Возникли пожары в почти десятке частных домов. Загорелись гаражи и СТО. Пожар в гостинично-ресторанном комплексе спасателям удалось локализовать", - написал чиновник.

Обновление

По состоянию на утро 29 марта количество пострадавших от российской атаки выросло до 21.

Самым молодым среди них – 19 лет. Старшему – 74.

В больницах остаются 13 пострадавших. Медики рядом оказывают всю необходимую помощь.

атака на Днепр

атака на Днепр

атака на Днепр

атака на Днепр

атака на Днепр

Ранее сообщалось, что в воздушном пространстве Украины фиксировались российские ударные беспилотники. Враг запустил БПЛА с севера и юга.

Топ комментарии
+61
Блдь, да роз'їбіть ту ****** Елабугу, де там шахеди збирають.. можна з термобаричним зарядом.. спалити там к ****** все..
показать весь комментарий
28.03.2025 21:58 Ответить
+32
Палає сильно. Пя'тниця, вечір...Блд, горіти у Вогні всім кацапським кацапам!
показать весь комментарий
28.03.2025 22:08 Ответить
+32
мацкву надо
показать весь комментарий
28.03.2025 22:10 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Блдь, да роз'їбіть ту ****** Елабугу, де там шахеди збирають.. можна з термобаричним зарядом.. спалити там к ****** все..
показать весь комментарий
28.03.2025 21:58 Ответить
мацкву надо
показать весь комментарий
28.03.2025 22:10 Ответить
У ніч на 29 березня 2025 року (із 20.00 28 березня) противник атакував 172-ма ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Міллерово, Курськ, Приморсько-Ахтарськ - рф., Чауда - Крим. Про це Повітряні Сили ЗСУ https://t.me/kpszsu/31577 повідомили у Telegram.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.

💥 Станом на 08.30 підтверджено збиття 94 ударних БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на півночі, сході та в центрі країни.

69 ворожих безпілотників-імітаторів - локаційно втрачені (без негативних наслідків).
показать весь комментарий
29.03.2025 08:44 Ответить
Чому не палає мацква?
показать весь комментарий
28.03.2025 22:00 Ответить
Це эскалація, Трампон зброю не дасть.
показать весь комментарий
28.03.2025 22:14 Ответить
А руда мавпа і так нічого не дала і не збирається
показать весь комментарий
28.03.2025 22:15 Ответить
дає розвідданні і давав джавеліни
показать весь комментарий
28.03.2025 23:41 Ответить
Він ( рудий) сказав, що він би теж так робив...
показать весь комментарий
29.03.2025 08:59 Ответить
Дасть. Рашці. Як у Курську.
показать весь комментарий
29.03.2025 00:48 Ответить
К сожалению, вид пылающей москвы, мы можем увидеть лишь на картине в ОП... На фоне которой позировал "верховный главнокомандующим".
показать весь комментарий
28.03.2025 22:49 Ответить
Таму що перемиріє. На цьому ж сайті 90% коментаторів кричали що Зеленський хватіт ваівать, мі хатім міра, дайошь пєрєгавори і мір любой ценой. Ну ось їм мір. Де поділись всі крикуни що хотіли міра з ******?
показать весь комментарий
29.03.2025 01:28 Ответить
А напевно наказу нема,і ескалації не можна допускати,атопутіннападе.....
показать весь комментарий
29.03.2025 06:40 Ответить
Гучно останні дні у Дніпрі...
показать весь комментарий
28.03.2025 22:02 Ответить
Попередньо, є приліт по цивільному об'єкту. Пишуть, що це готельно-ресторанний комплекс Bartolomeo. (c)
показать весь комментарий
28.03.2025 22:03 Ответить
Палає сильно. Пя'тниця, вечір...Блд, горіти у Вогні всім кацапським кацапам!
показать весь комментарий
28.03.2025 22:08 Ответить
******* мохнорила.....
показать весь комментарий
28.03.2025 22:06 Ответить
Тільки вогонь очистить ту немиту, най згорить УСЕ на московії
показать весь комментарий
28.03.2025 22:10 Ответить
І це такий договір нам пропонують поки кацапстан не буде весь палать і також цивільні об,єкти і кацапи не почують на своїй шкурі що таке залишиться без житла лікарні школи а саме болістне втратить рідню доти кацапи будуть таке витворяти
показать весь комментарий
28.03.2025 22:10 Ответить
Де той довгий Нептун, невже і його заарештували кати з бюро репресій їрмакаки?
показать весь комментарий
28.03.2025 22:16 Ответить
Не жартуйте, будь ласка, бездумно. Ну дуже сумно у Дніпрі.
показать весь комментарий
28.03.2025 22:29 Ответить
Увесь центр палає, а у цього пі@ара кацапського,лисака, кілька пожеж.
показать весь комментарий
28.03.2025 22:29 Ответить
Десь у центрі раз в'ї-ло капітально.
показать весь комментарий
28.03.2025 23:01 Ответить
Так русня хоче миру...
показать весь комментарий
28.03.2025 22:44 Ответить
Горіти вам всім мерзенним рашистським вбивцям у пеклі...
показать весь комментарий
28.03.2025 22:46 Ответить
У Зе немає карт бо просрав
показать весь комментарий
28.03.2025 22:54 Ответить
І сонце сходить і заходить саме за режимом дня зе.
показать весь комментарий
29.03.2025 17:36 Ответить
в доні щє не було брифінга, а без брифінга воно в нас не робить.
показать весь комментарий
28.03.2025 22:55 Ответить
Тільки не кажіть, що це фейк.

показать весь комментарий
28.03.2025 23:16 Ответить
якби це було правдою, то вже гуділи б всі змі світу, адже такі викиди радіації помічають одразу.
зараз не 50-ті роки
показать весь комментарий
28.03.2025 23:39 Ответить
А что, после 50-х годов, альфа-частицы научились пролетать больше 5 см в воздухе?)
показать весь комментарий
28.03.2025 23:50 Ответить
Таки фейк. Уже б магате так смерділо, що ой.
показать весь комментарий
29.03.2025 09:48 Ответить
С Зе така війна, один гундеж
показать весь комментарий
28.03.2025 23:27 Ответить
деескалація і на 30 днів перемір'я - воно саме так і виглядає!
***** і доню і бубу робить як хоче,
а ті два кольорові барани тільки мичять і копалини ділять, яких нема...
показать весь комментарий
28.03.2025 23:30 Ответить
Кацапи на Сумську область наступають. Хтось повинен негайно припинити цей цирк з перемир'ям.
показать весь комментарий
29.03.2025 06:14 Ответить
можу дати пораду - відходьте на Київ і бержіть дітей!
зелені то не та кодла яка вас спасе...
показать весь комментарий
29.03.2025 06:20 Ответить
Тепер треба ще в Києві і вулицю імені Байдена назвати, і проспект імені Обами, а провулок імені Трампа.
показать весь комментарий
28.03.2025 23:35 Ответить
Імені Трампа туалет.
показать весь комментарий
29.03.2025 00:27 Ответить
Імені трампа тільки тупик (той, що глухий кут)!
показать весь комментарий
29.03.2025 00:54 Ответить
Лисак гнида. Мінімум 20 прильотів було.
показать весь комментарий
29.03.2025 00:05 Ответить
Та рідкісна тварюка той Лисак.
показать весь комментарий
29.03.2025 17:38 Ответить
що сталося, чому стали так багато пропускати? ну не було раніше такого!!! до 50 дронів бувало пускали, і пристойно відбивалися! в чому проблема?!
показать весь комментарий
29.03.2025 01:02 Ответить
шахту лупай полупідар...
показать весь комментарий
29.03.2025 05:45 Ответить
вуголь треба? - колупай...
показать весь комментарий
29.03.2025 05:47 Ответить
Де ППО?
показать весь комментарий
29.03.2025 05:12 Ответить
дорогу з Київа на Полісся бачили? - десь там...
показать весь комментарий
29.03.2025 06:30 Ответить
.Філатова обирали мешканці Дніпра. А Лисака призначав російський шпигун "Буратіна". От і маємо.

Вибори
показать весь комментарий
29.03.2025 05:39 Ответить
кацапняві - ето не то шо ви думаєте - лупайте свій арешнік непідмитими дупами...- ми так забоялись що і даже в *** вас не всативили...
показать весь комментарий
29.03.2025 05:39 Ответить
пане Василю, без образ, ви лайкаєте всіх подряд - проханя
мене більше ні...
показать весь комментарий
29.03.2025 06:44 Ответить
громадяни Дніпра на 80% проголосували за мирні угоди з росієї. У 2019. І тепер путін вважає 80%своїми громадянами і вважає за правло бомбити--звільняти. Як? ми собі уявляли мирні угоди. Ми ненавиділи Мінськ 1-2-3-====та нехай би було 133. Нас! не чіпали. Все окуповане--розбомблене, знесене з лиця землі . Лише ями і сміття лишилося. І ми лишилися. Ми тепер не чекатимемо шашликмай. Ми тепер чекатимемо смерті путіна. А де? чекати. Скажіть хто знає.

показать весь комментарий
29.03.2025 06:56 Ответить
Ага. Ясно. Обстрілювали не кацапи. І винні будь хто крім них
показать весь комментарий
29.03.2025 17:40 Ответить
В Дніпрі по шахедах зі стрілецької зброї ріденько стріляють, а летять цілі зграї. За ті мільярди, що матюкливий мер витрачає на на хер не потрібну дорогущу плитку у центрі та іншу непотріб, можна було б нормальне ППО закупити, або навіть якоюсь сіткою все затягнути. Чи щось інше придумати - є ж промислова база. Та й гроші...
показать весь комментарий
29.03.2025 06:57 Ответить
"Матюкливий мер" може витратити гроші лише на те, за що проголосувала міскрада, затверджуючи бюджет. Ти не знав?
показать весь комментарий
29.03.2025 10:38 Ответить
Рада голосує за откати з подрядів, які виграють фірми матюкливого, ти не знав?
показать весь комментарий
29.03.2025 13:26 Ответить
А мер виявляється альтер его голови міської адміністрації.
показать весь комментарий
29.03.2025 17:41 Ответить
Та Філатов такий невловимий, куди там Єрмаку до нього. Вже майже 6 (шість!!!) років його ловлять й ні буя спіймати не можуть. Певно, не здогадалися звернутися за допомогою до Психиатрическая больница No1 . Так, "знавець"?
показать весь комментарий
30.03.2025 10:43 Ответить
Я відповідаю за свій район, і в нас голова не ворує і не гавкає матом на посадовців. У нас в країні децентралізація - не чув про такє? Якщо містян влаштовує їх підшконарний князьок, то їх особисте горе, хто ім дохтур.
показать весь комментарий
30.03.2025 22:49 Ответить
Ти не відповів на просте запитання - як вже майже 6 (шість!!!) років його ловлять й ні буя спіймати не можуть? Про "твій" район я у тебе не питав. Тим більше - що у тебе аноніма можна питати?
показать весь комментарий
31.03.2025 08:44 Ответить
Я вам вже відповів на просте запитання - якщо містяни лохи і ************ підшконарну матюкливу субкультуру 6 або 60, або 300 років - то це їх особисте горе і як ця інтересна муйня може бути - питайте в них. Скажу більше, іх обкрадали 70 років більш досвідчені професіонали ніж Боря, тому він далеко не рекордсмен, а так собі, призер рівня мєсної водокачки, тому ваше горде побиття п'ятками по грудям якесь недоречне, бо це рівень карманника з Привозу. Тщатєльнєє надо.
показать весь комментарий
31.03.2025 09:46 Ответить
Аноніме, ти сам собі видумав запитання й сам собі на нього, начебто, відповів. Моє запитання ти намагаєшся втопити у своєму словесному поносі. Поставимо його по іншому - куди ти - такий поінформований "знавець" подав заяву про "неподобства" Філатова? В поліцію, ДБР, СБУ? Хоча б в ОП? І, до речі, у Дніпрі нема Привозу, у Дніпрі - Озерка. Ще раз словесну дрисню вчиниш, підеш у кільватері руссского воєнного корабля.
показать весь комментарий
31.03.2025 11:18 Ответить
Поносите тут тільки ви, матюкливим гонором. Для тих в кого альтернативний шлях розвитку, повторюю - в країні децентралізація, і мене в своєму районі ВСЕ влаштовує. Ніхто не вимагає хабарів на кладовищах за поховання військових як в Дніпрі, ніхто не вимагає хабарів за відкриття бізнесу як в Дніпрі, ніхто не ображає матом людей. Почнуть це робити - піду писати заяву. Тому з своєю підтримкою матюкливого недоумка першим підете ви .
показать весь комментарий
31.03.2025 16:07 Ответить
Альтернативно розвинутий, своєю словесною дриснею ти мені вже набрид. Тому впевнено прямуй вказаним тобі шляхом!
показать весь комментарий
01.04.2025 12:03 Ответить
показать весь комментарий
01.04.2025 16:19 Ответить
Це ти вже туди пішов? Ну, йди, йди, не зупиняйся!
показать весь комментарий
02.04.2025 08:48 Ответить
Испытывающий галлюцинации больной шизофренией может с виду разговаривать вслух с самим собой (на деле - с «голосами», галлюцинаторными собеседниками). Лікуйся, Юра!
показать весь комментарий
02.04.2025 11:12 Ответить
Рузькоє перемірія, курби б#ядь разом з тією обдрисатною рудою мавпою
трампоном-г@ндоном!
Всн вже доведено! раша=сша (расша)!
показать весь комментарий
29.03.2025 08:51 Ответить
Нещодавно Ермак один раз надав дозвіл на удар по Москві, наканунє переговоров. Хрипатому пісюаністу треба запросити дозвіл ще раз, бо нарід, офігевший від потужних Чорноморських та НПЗешних угод нєсколько озлоблєн.
показать весь комментарий
29.03.2025 08:56 Ответить
Чекаємо на відосік найпотужнішої помсти, від найвеличнішого помстуна.
показать весь комментарий
29.03.2025 09:16 Ответить
Там як завжди перебувала рота натовських солдатів. Дерьмоїди кацапські
показать весь комментарий
29.03.2025 10:36 Ответить
Де мобільні групи? Що сталось з ППО?
показать весь комментарий
29.03.2025 10:40 Ответить
в піхоті, бо бухали і нічого не робили
показать весь комментарий
29.03.2025 12:28 Ответить
Мобільні групи працювали
показать весь комментарий
29.03.2025 17:42 Ответить
Притули собі до сраки свої "діагнози". У мене дійсне водійське посвідчення, що дещо передбачає. Ти цього не знав? Ті, хто Тані Чорновол приписував психіатричне захворювання, теж цього не знали. Йди вже собі, психіатр-самоучка!
показать весь комментарий
03.04.2025 18:31 Ответить
Ммобільні групи, як не крути, прив'язані до дорожної мережі. А легкомоторні літаки чомусь не залучають. Хоча під час ІІ СВ існував такий клас - нічні винищувачі. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%89%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87
показать весь комментарий
03.04.2025 19:02 Ответить
Спочатку пишуть - "було 20 шахедів, БІЛЬШІСТЬ ЗБИТО" . Потім - "горить 10 приватних будинків і декілька девятиповерхівок, гаражі, СТО". Це означає що з кожного шахєда був прильот.
показать весь комментарий
29.03.2025 13:29 Ответить