11496 посетителей онлайн

Европе нужен спецпосланник по Украине, - Стубб

Александр Стубб

Европа должна иметь собственную переговорную команду по мирному урегулированию войны в Украине. Также следует отдельно назначить спецпосланника по Украине.

Об этом президент Финляндии Александер Стубб заявил в интервью во время своего участия в саммите "коалиции желающих" в Париже, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ.

"Нам (европейцам. - Ред.) нужны две вещи. Во-первых - это команда переговорщиков, так же, как это есть у американцев, украинцев и россиян. И они были у них в Эр-Рияде в Саудовской Аравии. А потом, возможно, со временем нам понадобится специальный посланник, который бы отвечал и координировал все. Ведь сейчас, несмотря на то, что мы имеем очень хорошее руководство со стороны Франции и Великобритании, все еще существует вопрос: "Ладно, кто является европейским посланником? Кому я должен звонить?" - сказал он.

Стубб также приветствовал франко-британскую инициативу по созданию "Коалиции желающих" в поддержку Украины.

"Это - способ вернуть Британию в Европу и снова привлечь Францию к конструктивному сотрудничеству с Британией. Я думаю, что наше мышление очень четкое. Мы хотим, чтобы Украина выиграла эту войну. Мы хотим, чтобы они сохранили свою независимость, суверенитет и территориальную целостность. Французы и британцы взяли на себя инициативу. А остальные из нас следуют за ними и приобщаются, как только могут", - заявил президент Финляндии.

"То, что мы видим, является классической российской тактикой ведения переговоров. Украина хочет полного прекращения огня. Европа хочет полного прекращения огня. Америка хочет полного прекращения огня, а Россия продвигает частичное прекращение огня, которое на первом этапе касалось энергетической инфраструктуры, которую, конечно, россияне разбомбили сразу после того, как договорились о прекращении огня. И второй этап - это прекращение огня в Черном море. Это все шаги в правильном направлении. Но никогда не стоит недооценивать способность россиян нарушать перемирие. Они будут продолжать это делать. Нам нужно полное прекращение огня", - заявил он.

Топ комментарии
+6
Не забудьте і про комітети з підомітетами, дорадчі та екстренні коміссії, робочі групи та іншу звичну та любу чиновничому серцю гуйню!
показать весь комментарий
29.03.2025 14:19 Ответить
+6
О, ми це вміємо!
Досі у Луганській ОВА "працюють" 631, а в Донецькій ОВА - 1027 співробітників.
Зарплати в студію!
показать весь комментарий
29.03.2025 14:43 Ответить
+5
Европі потрібен не спецпосланець, а менше слів і більше реальних швидких справ.

Але краще спецпосланця замутити та все це закрипити потужним форумом, а потім вдарити самітом по типу охочих чи хоробрих
показать весь комментарий
29.03.2025 14:34 Ответить
Комментировать
Сортировать:
роздуплились. а до цього все на омерку молись. тепер омерика зволочиласт попутінські тепер очко грає новими фарбами.
показать весь комментарий
29.03.2025 14:18 Ответить
Я тебе колись питався - ти "чоловік", чи "жінка"? "Мавка" - "жіночий персонаж української міфології. "Лісовий" - означення персонажу чоловічого...
Кацапе! Ти у нас "гермафродит"?
показать весь комментарий
29.03.2025 14:31 Ответить
хаха, кацапе, да ти геній, прям енштейн.
гадай далі. весело спостерігати за рухом твоїх примітивних ізвілін.
показать весь комментарий
29.03.2025 14:50 Ответить
Що, в Ольгіно (чи на Лахті) немає грошей - найнять грамотного учителя української мови і коректора? Всі гроші на пиво і цигарки пускаєте?
показать весь комментарий
29.03.2025 14:57 Ответить
а для чого вчителя? я екзамен не здаю. а коли у тебе підриває, так то ж класно спостерігати.
показать весь комментарий
29.03.2025 14:59 Ответить
Так і мені "класно спостерігать", як дурний кацап з себе "німця корчить"...
показать весь комментарий
29.03.2025 16:59 Ответить
ти обманюватися радий. чисто совково-кацапська риса
показать весь комментарий
29.03.2025 17:15 Ответить
Та що мені "обманюваться"? Я "на пальцях" тобі довів, що ти не маєш ніякого стосунку до України та українців... А так уперто упираться та захищать свою "упоротість" здатен тільки "лахтинець" на зміні...
показать весь комментарий
29.03.2025 17:19 Ответить
1. самообман, що ти там щось довів.
2. що в мене упоротість. хоча саме ти нею страждаешь.
у лохів тіпа тебе завжди так - нафантазував собі про опонента і дурієш сам від цього
показать весь комментарий
29.03.2025 17:25 Ответить
Вище "трійки" ти-б у школі, на уроці української мови, не отримав-би...
показать весь комментарий
29.03.2025 17:46 Ответить
фрнтазувати це максимум безмозглих.
чогось на іншу ти мою репліку не зміг нічого сказати. бо у макітрі у тебе замало.
показать весь комментарий
31.03.2025 17:27 Ответить
Можна подумать - у вас, у "ВнутріМКАДді" купа "геніїв"... І вони тебе сюди "делегували", як "найрозумнішого"...
показать весь комментарий
31.03.2025 17:49 Ответить
те саме можу сказати про тебе - І вони тебе сюди "делегували", як "найрозумнішого" - продукти української совкової школи
показать весь комментарий
31.03.2025 22:40 Ответить
Кажи, що хочеш, гермафродите... У мене від того "стоять" не перестане...
показать весь комментарий
01.04.2025 00:20 Ответить
так ти ж приєбався. то ти хоть само знаєш, шо тихочеш?
показать весь комментарий
01.04.2025 08:41 Ответить
Що я хочу? Мінімум - чому ти позиціонуєш себе "міфологічним гермафродитом"... А далі побачимо...
показать весь комментарий
01.04.2025 08:44 Ответить
капец, у тебе незвязна мова "Що я хочу? Мінімум - чому ти позиціонуєш себе "міфологічним гермафродитом" ти вже зранку залив чи то ти по життю розумовий гремафродит
показать весь комментарий
01.04.2025 09:03 Ответить
ти чудовий екземпляр для експерименту. і ти сам у нього вліз, від власної обмеженності
показать весь комментарий
01.04.2025 09:05 Ответить
Типова кацапська методика - звинувачувать опонента в тому, чим є ти сам... Я рік уже добиваюся від тебе пояснення - "Чому у тебе нік свідчить про "гермафродитизм"?" То хто ж з нас "обмежений" - якщо ти себе позиціонуєш "українцем", а не знаєш елементарних речей, про які знає будь-який українець ? "Мавка" - це жіночий персонаж української міфології (так само, як "наяда" чи "дріада" - у грецькій), і тому вона може буть лише "лісовою" - але не "лісовим"...
Привіт "Лахті"!!! Чи "Ольгіно"... Не знаю точно, де саме там сидиш...
показать весь комментарий
01.04.2025 09:20 Ответить
хехе, ну ти учепився у цю тему, не я. це ж у тебе ребус життя. а зараз ти просто стрєлочник, ржачно. ти мене розважаєш. ти брешеш само собі: нове слово ти вивчив у цей тиждень, такщо не треба гнать про "цілий рік". ну ти явно обмежене: тобі створили тригер і ти за нього як бичок у червону тряпку ушніпився це забавно. я тобі вже не раз пояснюю, але ти обмежене не можеш ніяк догнати, що тобі вж відповіли.
показать весь комментарий
01.04.2025 10:12 Ответить
тобто не правда, шо за 10 років європі не треба було представництва від українців, а зараз, коли омерика обрала януковича, треба стало.
показать весь комментарий
29.03.2025 14:51 Ответить
Не забудьте і про комітети з підомітетами, дорадчі та екстренні коміссії, робочі групи та іншу звичну та любу чиновничому серцю гуйню!
показать весь комментарий
29.03.2025 14:19 Ответить
О, ми це вміємо!
Досі у Луганській ОВА "працюють" 631, а в Донецькій ОВА - 1027 співробітників.
Зарплати в студію!
показать весь комментарий
29.03.2025 14:43 Ответить
тупая бесполезная болтовня
показать весь комментарий
29.03.2025 14:19 Ответить
їрмак бо в нас іншого нема...
показать весь комментарий
29.03.2025 14:24 Ответить
Европі потрібен не спецпосланець, а менше слів і більше реальних швидких справ.

Але краще спецпосланця замутити та все це закрипити потужним форумом, а потім вдарити самітом по типу охочих чи хоробрих
показать весь комментарий
29.03.2025 14:34 Ответить
взагалі дивно, що Європа, яка явно на нашому боці, не залучається бандою Зєлі до важливих переговорів.., на яких банкує лише мутні тіпочки Банкової та банда мародерів Трумпа, ізначально антиукраїнських в принципі, увесь період, ще з часів блокування зусиль Байдена у допомозі Україні..
показать весь комментарий
29.03.2025 14:34 Ответить
Якось такі недолугі заяви не схожі на фінів.
показать весь комментарий
29.03.2025 14:38 Ответить
спецпосланець, це щоб його посилать..., подалі
показать весь комментарий
29.03.2025 15:05 Ответить
яка дебілкувата пика(
показать весь комментарий
29.03.2025 15:33 Ответить
Європі потрібна МУЖНІСТЬ!!
показать весь комментарий
29.03.2025 15:57 Ответить
Європа ні на що не здатна, навіть на те, щоб обрати того спецпосланця. Війна в Україні закінчиться, а ці бліднолиці мегатолерантні імпотенти будуть його обирати і не дійдуть консенсусу. ********** війська будуть у Парижі, а вони ще будуть думати, хто ж замість них буде воювати
показать весь комментарий
29.03.2025 16:05 Ответить
Те що дійсно потрібно Європі, цемати яйця. Бо без яєць вони змарнували 11 років і продовжують одну тільки балаканину.
показать весь комментарий
29.03.2025 17:32 Ответить
Що ти "крутишся, як воша на гребінці"? Часом я жалію, що у мене нема звички скидать в архів все те лайно, яке ви вивалюєте на форумі... Я тебе про те "мавка лісовий", чихвостив ще торік... Просив тебе, щоб ти пояснив, що означають деякі інші персонажі української міфології.... Ти тоді "зився", включивши дурня". Але якщо збирать все те "марення", яке ви тут викладаєте - ніякого диска не вистачить...