5402 відвідувача онлайн

Європі потрібен спецпосланець по Україні, - Стубб

Александр Стубб

Європа повинна мати власну переговорну команду щодо мирного врегулювання війни в Україні. Також слід окремо призначити спецпосланця по Україні.

Про це президент Фінляндії Александер Стубб заявив в інтерв’ю під час своєї участі у саміті "коаліції охочих" у Парижі, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Нам (європейцям. - Ред.) потрібні дві речі. По-перше - це команда переговірників, так само, як це є в американців, українців та росіян. І вони були в них в Ер-Ріяді в Саудівській Аравії. А потім, можливо, з часом нам знадобиться спеціальний посланник, який би відповідав і координував усе. Адже зараз, незважаючи на те, що ми маємо дуже хороше керівництво з боку Франції та Великої Британії, все ще існує питання: "Гаразд, хто є європейським посланником? Кому я маю дзвонити?" - сказав він.

Стубб також привітав франко-британську ініціативу щодо створення "Коаліції охочих" на підтримку України.

"Це - спосіб повернути Британію в Європу і знову залучити Францію до конструктивної співпраці з Британією. Я думаю, що наше мислення дуже чітке. Ми хочемо, щоб Україна виграла цю війну. Ми хочемо, щоб вони зберегли свою незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Французи і британці взяли на себе ініціативу. А решта з нас слідують за ними і долучаються, як тільки можуть", - заявив президент Фінляндії.

"Те, що ми бачимо, є класичною російською тактикою ведення переговорів. Україна хоче повного припинення вогню. Європа хоче повного припинення вогню. Америка хоче повного припинення вогню, а Росія просуває часткове припинення вогню, яке на першому етапі стосувалося енергетичної інфраструктури, яку, звісно, росіяни розбомбили одразу після того, як домовилися про припинення вогню. І другий етап – це припинення вогню в Чорному морі. Це все кроки в правильному напрямку. Але ніколи не варто недооцінювати здатність росіян порушувати перемир'я. Вони продовжуватимуть це робити. Нам потрібне повне припинення вогню", - заявив він.

Топ коментарі
+6
Не забудьте і про комітети з підомітетами, дорадчі та екстренні коміссії, робочі групи та іншу звичну та любу чиновничому серцю гуйню!
показати весь коментар
29.03.2025 14:19 Відповісти
+6
О, ми це вміємо!
Досі у Луганській ОВА "працюють" 631, а в Донецькій ОВА - 1027 співробітників.
Зарплати в студію!
показати весь коментар
29.03.2025 14:43 Відповісти
+5
Европі потрібен не спецпосланець, а менше слів і більше реальних швидких справ.

Але краще спецпосланця замутити та все це закрипити потужним форумом, а потім вдарити самітом по типу охочих чи хоробрих
показати весь коментар
29.03.2025 14:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
роздуплились. а до цього все на омерку молись. тепер омерика зволочиласт попутінські тепер очко грає новими фарбами.
показати весь коментар
29.03.2025 14:18 Відповісти
Я тебе колись питався - ти "чоловік", чи "жінка"? "Мавка" - "жіночий персонаж української міфології. "Лісовий" - означення персонажу чоловічого...
Кацапе! Ти у нас "гермафродит"?
показати весь коментар
29.03.2025 14:31 Відповісти
хаха, кацапе, да ти геній, прям енштейн.
гадай далі. весело спостерігати за рухом твоїх примітивних ізвілін.
показати весь коментар
29.03.2025 14:50 Відповісти
Що, в Ольгіно (чи на Лахті) немає грошей - найнять грамотного учителя української мови і коректора? Всі гроші на пиво і цигарки пускаєте?
показати весь коментар
29.03.2025 14:57 Відповісти
а для чого вчителя? я екзамен не здаю. а коли у тебе підриває, так то ж класно спостерігати.
показати весь коментар
29.03.2025 14:59 Відповісти
Так і мені "класно спостерігать", як дурний кацап з себе "німця корчить"...
показати весь коментар
29.03.2025 16:59 Відповісти
ти обманюватися радий. чисто совково-кацапська риса
показати весь коментар
29.03.2025 17:15 Відповісти
Та що мені "обманюваться"? Я "на пальцях" тобі довів, що ти не маєш ніякого стосунку до України та українців... А так уперто упираться та захищать свою "упоротість" здатен тільки "лахтинець" на зміні...
показати весь коментар
29.03.2025 17:19 Відповісти
1. самообман, що ти там щось довів.
2. що в мене упоротість. хоча саме ти нею страждаешь.
у лохів тіпа тебе завжди так - нафантазував собі про опонента і дурієш сам від цього
показати весь коментар
29.03.2025 17:25 Відповісти
Вище "трійки" ти-б у школі, на уроці української мови, не отримав-би...
показати весь коментар
29.03.2025 17:46 Відповісти
фрнтазувати це максимум безмозглих.
чогось на іншу ти мою репліку не зміг нічого сказати. бо у макітрі у тебе замало.
показати весь коментар
31.03.2025 17:27 Відповісти
Можна подумать - у вас, у "ВнутріМКАДді" купа "геніїв"... І вони тебе сюди "делегували", як "найрозумнішого"...
показати весь коментар
31.03.2025 17:49 Відповісти
те саме можу сказати про тебе - І вони тебе сюди "делегували", як "найрозумнішого" - продукти української совкової школи
показати весь коментар
31.03.2025 22:40 Відповісти
Кажи, що хочеш, гермафродите... У мене від того "стоять" не перестане...
показати весь коментар
01.04.2025 00:20 Відповісти
так ти ж приєбався. то ти хоть само знаєш, шо тихочеш?
показати весь коментар
01.04.2025 08:41 Відповісти
Що я хочу? Мінімум - чому ти позиціонуєш себе "міфологічним гермафродитом"... А далі побачимо...
показати весь коментар
01.04.2025 08:44 Відповісти
капец, у тебе незвязна мова "Що я хочу? Мінімум - чому ти позиціонуєш себе "міфологічним гермафродитом" ти вже зранку залив чи то ти по життю розумовий гремафродит
показати весь коментар
01.04.2025 09:03 Відповісти
ти чудовий екземпляр для експерименту. і ти сам у нього вліз, від власної обмеженності
показати весь коментар
01.04.2025 09:05 Відповісти
Типова кацапська методика - звинувачувать опонента в тому, чим є ти сам... Я рік уже добиваюся від тебе пояснення - "Чому у тебе нік свідчить про "гермафродитизм"?" То хто ж з нас "обмежений" - якщо ти себе позиціонуєш "українцем", а не знаєш елементарних речей, про які знає будь-який українець ? "Мавка" - це жіночий персонаж української міфології (так само, як "наяда" чи "дріада" - у грецькій), і тому вона може буть лише "лісовою" - але не "лісовим"...
Привіт "Лахті"!!! Чи "Ольгіно"... Не знаю точно, де саме там сидиш...
показати весь коментар
01.04.2025 09:20 Відповісти
хехе, ну ти учепився у цю тему, не я. це ж у тебе ребус життя. а зараз ти просто стрєлочник, ржачно. ти мене розважаєш. ти брешеш само собі: нове слово ти вивчив у цей тиждень, такщо не треба гнать про "цілий рік". ну ти явно обмежене: тобі створили тригер і ти за нього як бичок у червону тряпку ушніпився це забавно. я тобі вже не раз пояснюю, але ти обмежене не можеш ніяк догнати, що тобі вж відповіли.
показати весь коментар
01.04.2025 10:12 Відповісти
тобто не правда, шо за 10 років європі не треба було представництва від українців, а зараз, коли омерика обрала януковича, треба стало.
показати весь коментар
29.03.2025 14:51 Відповісти
Не забудьте і про комітети з підомітетами, дорадчі та екстренні коміссії, робочі групи та іншу звичну та любу чиновничому серцю гуйню!
показати весь коментар
29.03.2025 14:19 Відповісти
О, ми це вміємо!
Досі у Луганській ОВА "працюють" 631, а в Донецькій ОВА - 1027 співробітників.
Зарплати в студію!
показати весь коментар
29.03.2025 14:43 Відповісти
тупая бесполезная болтовня
показати весь коментар
29.03.2025 14:19 Відповісти
їрмак бо в нас іншого нема...
показати весь коментар
29.03.2025 14:24 Відповісти
Европі потрібен не спецпосланець, а менше слів і більше реальних швидких справ.

Але краще спецпосланця замутити та все це закрипити потужним форумом, а потім вдарити самітом по типу охочих чи хоробрих
показати весь коментар
29.03.2025 14:34 Відповісти
взагалі дивно, що Європа, яка явно на нашому боці, не залучається бандою Зєлі до важливих переговорів.., на яких банкує лише мутні тіпочки Банкової та банда мародерів Трумпа, ізначально антиукраїнських в принципі, увесь період, ще з часів блокування зусиль Байдена у допомозі Україні..
показати весь коментар
29.03.2025 14:34 Відповісти
Якось такі недолугі заяви не схожі на фінів.
показати весь коментар
29.03.2025 14:38 Відповісти
спецпосланець, це щоб його посилать..., подалі
показати весь коментар
29.03.2025 15:05 Відповісти
яка дебілкувата пика(
показати весь коментар
29.03.2025 15:33 Відповісти
Європі потрібна МУЖНІСТЬ!!
показати весь коментар
29.03.2025 15:57 Відповісти
Європа ні на що не здатна, навіть на те, щоб обрати того спецпосланця. Війна в Україні закінчиться, а ці бліднолиці мегатолерантні імпотенти будуть його обирати і не дійдуть консенсусу. ********** війська будуть у Парижі, а вони ще будуть думати, хто ж замість них буде воювати
показати весь коментар
29.03.2025 16:05 Відповісти
Те що дійсно потрібно Європі, цемати яйця. Бо без яєць вони змарнували 11 років і продовжують одну тільки балаканину.
показати весь коментар
29.03.2025 17:32 Відповісти
Що ти "крутишся, як воша на гребінці"? Часом я жалію, що у мене нема звички скидать в архів все те лайно, яке ви вивалюєте на форумі... Я тебе про те "мавка лісовий", чихвостив ще торік... Просив тебе, щоб ти пояснив, що означають деякі інші персонажі української міфології.... Ти тоді "зився", включивши дурня". Але якщо збирать все те "марення", яке ви тут викладаєте - ніякого диска не вистачить...