9254 посетителя онлайн

Вэнс планирует посетить Италию на фоне напряженности с Европой, - Bloomberg

Вэнс собрался в Италию

Посольство США в Италии сообщило МИД страны о планах вице-президента Джей Ди Вэнса посетить Рим. Согласно предварительному расписанию, Вэнс будет в Риме с 18 по 20 апреля.

Об этом пишет агентство Bloomberg со ссылкой на источники, информирует Цензор.НЕТ.

В материале говорится, что американские дипломаты попросили своих итальянских коллег согласовать встречу с премьером Джорджей Мелони.

Один из чиновников, который говорил на условиях анонимности, рассказал агентству, что планы визита Вэнса находятся в процессе разработки и могут измениться до того, как будут окончательно утверждены.

По предварительному графику Вэнс будет находиться в Риме с 18 по 20 апреля - это даты, совпадающие со Страстной пятницей до Пасхального воскресенья.

Ранее сообщалось, что глава итальянского правительства Джорджа Мелони, которая долгое время выстраивала отношения с президентом США Дональдом Трампом, крайне обеспокоена его политикой.

Топ комментарии
+11
Що - хоче, щоб і там "освистали"? Гірськолижний курорт, оперний театр, Гренландія,.. На підході - Італія... Що далі?...
показать весь комментарий
01.04.2025 18:13 Ответить
+6
Штопаний кондом нікому не потрібен.
показать весь комментарий
01.04.2025 18:14 Ответить
+2
Єдина в ЄС країни, де править 1 -ПРАВА лідерка 2- Вона друг України . 3. Не технофашисту Венсу її перевчати - замореться мальчік ...
показать весь комментарий
01.04.2025 18:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Що - хоче, щоб і там "освистали"? Гірськолижний курорт, оперний театр, Гренландія,.. На підході - Італія... Що далі?...
показать весь комментарий
01.04.2025 18:13 Ответить
він як Шелєнберг, підходить поступово до швейцарського кордону - шукає взуття на лижі !!!
показать весь комментарий
01.04.2025 18:50 Ответить
У Трампа йде пониження рейтингу , але не занадто відчутно ... Венса "силіконові олігахи" готувати хочуть до місця діда - можуть швидше справляться, ніж кремлівські у штампуванні дійників-тройників... Їм конче треба виграти Палату у 2026 році. Й це будуть останні вибори у країні суперМАГА авторитаризму, про котрий вони мріють.АЛЕ... є але
north.jersey.com- 31 March

Рейтинг схвалення Дональда Трампа сьогодні: ось що говорять опитування після коментарів Трампа на третій термін
ось одне з опутвань;але поважного видання

У https://d3nkl3psvxxpe9.cloudfront.net/documents/econTabReport_o8LZals.pdf опитуванні https://d3nkl3psvxxpe9.cloudfront.net/documents/econTabReport_o8LZals.pdf Economist/YouGov прихильність Трампа становила 48% проти 49% несприятливих. Тим часом прихильність віце-президента Джей Ді Венса опитала 43% проти 46% несприятливих, а спікер Палати представників Майк Джонсон мав 30% прихильності проти 37% несприятливихНаціональне https://www.nbcnews.com/politics/trump-administration/poll-trump-faces-early-challenges-economy-united-gop-backs-big-change-rcna195860 опитування NBC News показує, що рейтинг схвалення Трампа становило 47%, при цьому більше зареєстрованих виборців бачать, що США рухаються в правильному напрямку, ніж у будь-який момент з початку 2004 року. Хоча більшість американців все ще кажуть, що країна на неправильному шляху, і він має вищий показник 51%, що не схвалює його виступ на посаді президента прямо зараз, згідно зі звітом

В опитуванні https://s3.documentcloud.org/documents/25558091/cnn-poll-trumps-performance-and-economy.pdf SSRS/CNN 45% схвалюють його роботу президента проти 54%, які не схвалюють. Існувала певна помітна різниця у схваленні більш конкретних тем, таких як 51% схвалення його імміграційної обробки, 48% схвалення його поводження з федеральним бюджетом і 45% схвалення того, як він керує економікою.

Боротьба Трампа в опитуванні https://www.cnn.com/2025/03/12/politics/cnn-poll-trump-economy/index.html показала його поводження з тарифами з 39% схваленням проти 61%, які не схвалили.
й т д й т п
показать весь комментарий
01.04.2025 19:01 Ответить
Штопаний кондом нікому не потрібен.
показать весь комментарий
01.04.2025 18:14 Ответить
Гнилуватий гівнюк.....
показать весь комментарий
01.04.2025 18:19 Ответить
Єдина в ЄС країни, де править 1 -ПРАВА лідерка 2- Вона друг України . 3. Не технофашисту Венсу її перевчати - замореться мальчік ...
показать весь комментарий
01.04.2025 18:26 Ответить
Бидлодипломат венс з бидлодипломатією сша припрется до Італії шоб по бидлячому побикувати? Таке враження шо вся команда Трупа прошла навчання у Трускавці.
показать весь комментарий
01.04.2025 18:27 Ответить
Дійсно, чому так сталося шо відносини напружилися?? Може ваше, нас обкрадали, нас обманювали, ми вводимо мита? допестілися шо вам відкрито говорять препиняйте бо на ваші мита ми вам ембарго можемо впаяти!!!
показать весь комментарий
01.04.2025 18:29 Ответить
Гнати його сцяними ганчірками з Європи. Буде знов розказувати яка в Європі погана демократія.
показать весь комментарий
01.04.2025 18:34 Ответить
там Маск вибудовує таку ІКСократію інформаційну, що ******* боти разом з ************** з Сімоньянщиною будуть виглядати распятимі девкамі на платформі Маска
показать весь комментарий
01.04.2025 18:40 Ответить
Венс планує відвідати Італію
...та каннолі.
показать весь комментарий
01.04.2025 18:37 Ответить
Хай в Бучу заїде? Чи в тік токах більш зрозуміло що кацапи творять в суверенній країні?
показать весь комментарий
01.04.2025 18:38 Ответить
Так, на часі вже впасти в океан разом зі своїми хвістоносцями