10254 посетителя онлайн

Трамп уволил нескольких "нелояльных" работников Совета нацбезопасности после совета конспиролога, - СМИ

Президент США Дональд Трамп решил уволить трех сотрудников Совета национальной безопасности после того, как известный американский конспиролог Лора Лумер утверждала, что они "нелояльны" к нему.

Об этом пишут The New York Times и CNN, передает Цензор.НЕТ.

По данным источников изданий, Трамп якобы принял решение об увольнении некоторых сотрудников Совета национальной безопасности после встречи с американским консервативным конспирологом Лорой Лумер в Белом доме.

Она известна в частности продвижением теории заговора, согласно которой теракты 11 сентября 2001 года были инсценированы "силами" внутри США.

Лумер также активно поддерживала Трампа во время президентских выборов 2016 года. Как пишет CNN, ее также заметили среди окружения Трампа во время последней президентской кампании.

Трамп уволил нескольких работников по совету конспиролога Лоры Лумер

СМИ сообщают, что во время визита в Белый дом Лумер якобы выразила возмущение, что даже после проверки в Совет нацбезопасности США "проскользнули" так называемые "неоконы" - представители внешнеполитических взглядов, которые обычно ассоциируются с администрацией Буша-младшего.

По данным журналистов, среди уволенных чиновников - Брайан Уолш, директор по вопросам разведки и бывший сотрудник Марка Рубио в Сенатском комитете по вопросам разведки; Томас Будри, старший директор по вопросам законодательства, который работал в Конгрессе; Дэвид Фейт, старший директор по вопросам технологий и национальной безопасности, который работал в Госдепартаменте во времена первой администрации Трампа.

Топ комментарии
+22
золотий вік дурків...
показать весь комментарий
03.04.2025 20:21 Ответить
+22
Яке тупе і дике нічтожество керує першою країною світу.
показать весь комментарий
03.04.2025 20:25 Ответить
+17
Судя по морде консiпрологинi, на картах раскинула.

показать весь комментарий
03.04.2025 20:26 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Усе для перемоги ! Для перемоги Московії !
показать весь комментарий
03.04.2025 20:18 Ответить
ні!
російська імперія доживає останні роки.
для перемоги китаю!
показать весь комментарий
03.04.2025 20:25 Ответить
Яке тупе і дике нічтожество керує першою країною світу.
показать весь комментарий
03.04.2025 20:25 Ответить
з чого ви взяли, що тупе? тому що жовта преса якусь дичину написала?
показать весь комментарий
03.04.2025 20:39 Ответить
а з чого ви взяли що розумне?
показать весь комментарий
03.04.2025 21:20 Ответить
я такого не стверджував
показать весь комментарий
03.04.2025 21:21 Ответить
Але ви озвучили доволі очевидний скепсис щодо його тупості - не зважаючи на те, що він робив останнім часом. Це наводить на думку, що ви все ж покладаєте певні надії на його розум. І водночас чомусь уникаєте прямо озвучити свою позицію, ховаючи її за маніпулятивною риторикою.
показать весь комментарий
03.04.2025 21:29 Ответить
Євреї жорстко взяли цього дурня Трампа в оборот. Єврейка Лаура Лорі стуканула і "Президент США Дональд Трамп вирішив звільнити трьох співробітників Ради національної безпеки після того, як відома американська конспірологиня Лора Лумер стверджувала, що вони "нелояльні" до нього". Треба євреям перенести столицю в Єрусалим- Трамп , як той піонер "завжди готовий!". Треба звільнити територію Гази від палестинців-Трамп радий старатися. Треба звинуватити Колумбійський і Гарвардський університети в антисемітизмі- Трамп каже : "будь ласка". Найбільш довірені особи в Трампа євреї Віткофф і Кушнер. Останній іще до того сват Трампа. Ну, ну, подивимся, чим закінчится епоха світової турбулентності імені Трампа.
показать весь комментарий
03.04.2025 21:27 Ответить
"єслі в кранє нет води .."
показать весь комментарий
03.04.2025 21:31 Ответить
Среди трёх богатырей
Тоже есть один ...
Добрыня Никитич, таки да.
показать весь комментарий
03.04.2025 21:36 Ответить
останніх вже багато років в різних фільмах, тепер і до Марвела добрались обов'язково має бути позитивний герой єврей, і без нього світ би не врятували.
показать весь комментарий
03.04.2025 22:34 Ответить
Два дебіла ета сіла! Особливо два дебіли-антисеміти...
показать весь комментарий
03.04.2025 23:16 Ответить
Скажи чесно, ти вважаєш Бібі Нетаньяху, який нещодавно знищив 40 тисяч семітів-палестинців антисемітом? Ти скоріше за все, теж латентний антисеміт.
показать весь комментарий
04.04.2025 00:12 Ответить
золотий вік дурків...
показать весь комментарий
03.04.2025 20:21 Ответить
це вже распутінщина

.
показать весь комментарий
04.04.2025 01:46 Ответить
скільки ж путлєр їй платить?
показать весь комментарий
03.04.2025 20:23 Ответить
добре платить....
показать весь комментарий
04.04.2025 01:47 Ответить
у них недолічена конспірологиня, у нас звільняють по порадам андрейки того шо борисович)
знайди 10 відмінностей)
показать весь комментарий
03.04.2025 20:23 Ответить
є одна відмінність. у нас це правда так і є.
показать весь комментарий
03.04.2025 20:41 Ответить
А ще була секта алатра
показать весь комментарий
03.04.2025 20:49 Ответить
Эта конспирологиня делала Трампу минет - чем хвалилась. Про Ермака неизвестно.
показать весь комментарий
03.04.2025 22:18 Ответить
трампуша, благаю, не зупиняйся!
не виганяй аутиста ілону!
ламайте, палите, знищуйте америку! мага форевер!
як українці, заслужили зе!лідара, так і піндоси заслужили трампа!маска.
як що, рожеві європейські поні, досі не роздуплилися, наступне: розвал європейського союзу, та знищення по одному!!
а от тепер, давайте поговоримо про правильність чи ні, брекзиту....
показать весь комментарий
03.04.2025 20:24 Ответить
молодець, не каструля.
показать весь комментарий
03.04.2025 20:35 Ответить
довбойоб.. лікуйся.
показать весь комментарий
03.04.2025 20:38 Ответить
А потім - Fallout!
показать весь комментарий
03.04.2025 20:43 Ответить
Фільм такий був - Ідіократія...
показать весь комментарий
03.04.2025 20:25 Ответить
В США Рада нацбезпеки та аналог в Украіні Ставки? І хто в нас конспірологія, якщо є?
показать весь комментарий
03.04.2025 20:26 Ответить
Вона на виїзді в болгарії
показать весь комментарий
04.04.2025 11:52 Ответить
Судя по морде консiпрологинi, на картах раскинула.

показать весь комментарий
03.04.2025 20:26 Ответить
показать весь комментарий
03.04.2025 20:39 Ответить
Єдине, що доброго може зробити Трамп, то якось змусити херпіду не балотуватися, бо лохи знову припруться і виберуть його на біду Україні і всім адекватним людям. Все решта, що він робить - повний капець!
показать весь комментарий
03.04.2025 20:27 Ответить
скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты
показать весь комментарий
03.04.2025 20:28 Ответить
CNN давно відомий фейкомет, а The New York Times дивує
показать весь комментарий
03.04.2025 20:30 Ответить
О, так! Всі хто пише погана про трампушу - то фейкомьоти, яки страждають на дуже небезпечне психичне захворення - TDS (Trump derangement syndrome)
показать весь комментарий
03.04.2025 20:38 Ответить
Ще не всі українські трампісти повісилися на власних прутнях? Як воно жити з розумінням, шо ти помилка людської еволюції?
показать весь комментарий
03.04.2025 23:18 Ответить
Нелояльний бо не лох.
показать весь комментарий
03.04.2025 20:30 Ответить
відбитий даун, наш клован на його фоні просто профі
показать весь комментарий
03.04.2025 20:30 Ответить
наш такий самий, тільки молодше)
показать весь комментарий
03.04.2025 20:34 Ответить
наш клован своїми діями шкодить тільки нам, професійний банкрут всьому світу
показать весь комментарий
03.04.2025 20:40 Ответить
і чим трамп тобі може нашкодити? долар обвалити? ну і пофуй, топчиновники правда вішатись почнуть, по під матрасом у них замість грошей буде багато різаного паперу.
показать весь комментарий
03.04.2025 20:45 Ответить
ну так, торгівельна війна яка ризикує перерости у кризу аля 2008 то фігня. а ще риже ***** не виділить жодного патрона до пакетів байденівської допомоги, а це напряму зачепить нас
показать весь комментарий
03.04.2025 20:49 Ответить
у нас не торгівельна війна, вам подобається?

риже ***** не виділить жодного патрона, бо ахметка в два рази став багатше
показать весь комментарий
03.04.2025 20:52 Ответить
йди закинь гроші у фонд хомутинніка
магазебіл
показать весь комментарий
03.04.2025 21:03 Ответить
Я таких не знаю, і підпис у тебе прикольний
показать весь комментарий
03.04.2025 21:06 Ответить
зебілятко дурачка валяє типу не знає хто реальний власник фонду вар'ята
показать весь комментарий
03.04.2025 21:14 Ответить
Порохоботи несамовито кидаються й випорожнюються на тих, у кому бачать "конкурентів". Притулу, Залужного, Чмута, Білецького. Політичний труп ніяк не вкладеться у політичну могилу.
показать весь комментарий
03.04.2025 23:23 Ответить
на зло порохоботам проголосуємо за чергового прикольного шута, хужє не будєть, хоч паржом 2.0.
і якось ти дуже хвацько змішав до купи Білецького Залужного, чергового клоуна-проект олігархів та чмиря який завжди обсирав пороха.
показать весь комментарий
04.04.2025 00:04 Ответить
напевно, ***** піджене трампону своїх тувинських шаманів. Трампон з маском разом шмаль димлять..
показать весь комментарий
03.04.2025 20:31 Ответить
Псина, закажи у шайгИ шаманов.
показать весь комментарий
03.04.2025 20:31 Ответить
З часом можливо виявиться, що та конспірогиня агент Кремля, агентка впливу по визначенню, або "путінферштейнша, або банальна ідіотка Кремля, або просто афериска, яка яка як муха на г*вно прибігла в адміністрацію Трампа Байдена з його партією прибічників "путінферштейн"- удачно прімкнувшая.
показать весь комментарий
03.04.2025 20:31 Ответить
конспірологиня - просто афериска.
цікаво рижий рване вухо слухає поради тарологів та плоскоземельників...
показать весь комментарий
03.04.2025 20:35 Ответить
Трампу важливіше відношення чиновників до нього особисто, а не їхнє відношення до роботи на країну США.
показать весь комментарий
03.04.2025 20:35 Ответить
У Південній Кореї екс-президент країни, Пак Кин Хе, опинилася за гратами, після консультацій з своєю подругою, що займалася віщуваннями...
показать весь комментарий
03.04.2025 20:35 Ответить
6 жовтня, 2023
Стефанчук нагородив таролога та демонолога.
показать весь комментарий
03.04.2025 21:09 Ответить
Знав одного дерматолога. Його поперли з поліклініки, через прийом пацієнтів «під шоффе» і він пішов працювати в приймальний пункт склотари, тарологом. Давно, ще при союзі.
показать весь комментарий
04.04.2025 04:04 Ответить
показать весь комментарий
03.04.2025 20:37 Ответить
показать весь комментарий
03.04.2025 20:41 Ответить
Переклад на українську реальність - дівчина Трампа.
показать весь комментарий
03.04.2025 20:49 Ответить
Слово "дівчина" тут якесь недоречне.
показать весь комментарий
03.04.2025 23:24 Ответить
Це сарказм, на манер дівчина губернатора запоріжської області, яка теж була віщункою.
показать весь комментарий
04.04.2025 14:21 Ответить
Ну і лошара! Просто взяв та звільнив. А треба було за нелояльність розстріляти їх з кулемета. Саме так робить його друг та розумний хлопець Ин
показать весь комментарий
03.04.2025 20:49 Ответить
Прощай, Америка, О! (с)
показать весь комментарий
03.04.2025 20:50 Ответить
Выдуманный фейк.
показать весь комментарий
03.04.2025 20:55 Ответить
Брайтон Біч підтягнувсь? Ці за свого вождя диван пропердять.
показать весь комментарий
03.04.2025 23:25 Ответить
Діду трампу, треба бути обережніше з жінками, бо потім, і до суду подадуть, за його намагання, вникнути, у суть справи…
Прикладів, у нього з адвокатами, вдосталь, як і рішень судів США !!
показать весь комментарий
03.04.2025 21:25 Ответить
🤦нема слів... "Риптидоїди захопили Білий Дім"
показать весь комментарий
03.04.2025 21:45 Ответить
о, тепер кухарка в сша керує країною...
показать весь комментарий
03.04.2025 21:46 Ответить
Ох і Їцько. Конспірологиня ( тьху ти попридумують) часом не з бурятії?
показать весь комментарий
03.04.2025 22:02 Ответить
Лишилося завести оракула і астролога та періодично спалювати їх на вогнищі.
показать весь комментарий
03.04.2025 22:45 Ответить
Фєміна!!! Логиня!!! Болгариня!!!
показать весь комментарий
03.04.2025 23:19 Ответить
Неоконами MAGA-фашисти називають недобитих справжніх республіканців. Часів Рейґана, Буша та Джона Маккейна. Яких вони затято виганяють із захопленої та зґвалтованої партії.
показать весь комментарий
03.04.2025 23:28 Ответить
Обычное дело для диктаторов - и у Гитлера, и у путина полно колдунов, мистиков и шаманов.
А чем ТрамПодонок хуже?!
Он прилежно их копирует...
показать весь комментарий
04.04.2025 07:19 Ответить