9616 посетителей онлайн

Автомобиль депутата Федько взорвали в Днепре: начато расследование по факту теракта. ФОТОрепортаж

Правоохранители расследуют взрыв авто депутата в Днепре как теракт.

Об этом сообщила пресс-служба Офиса Генпрокурора, информирует Цензор.НЕТ.

"4 апреля 2025 года в 7:40 в одном из районов г. Днепра произошел взрыв автомобиля днепровского чиновника. Мужчина вместе с женой в момент взрыва находился в салоне автомобиля", - говорится в сообщении.

В результате теракта чиновник погиб. Его жена получила телесные повреждения, сейчас она находится в больнице.

На месте происшествия работают правоохранители. Выясняются все обстоятельства и принимаются меры по установлению причастных лиц.

Начато досудебное расследование по факту совершения террористического акта, приведшего к гибели человека (ч. 3 ст. 258 УК Украины).

Підірвали депутата Федька у Дніпрі. Розслідують теракт
Підірвали депутата Федька у Дніпрі. Розслідують теракт
Підірвали депутата Федька у Дніпрі. Розслідують теракт

Взрыв авто Юрия Федько в Днепре

Ранее сообщалось, что на Днепропетровщине взорвался автомобиль чиновника, в результате чего пострадал он и его жена.

Впоследствии стало известно, что в результате взрыва погиб депутат Днепровского горсовета от партии "Пропозиция" Юрий Федько.

Топ комментарии
+12
Федько Юрій Михайлович. Робота помічником для:

https://www.chesno.org/politician/21965/

https://www.chesno.org/politician/21965/ Філатов Борис Альбертович.Верховна Рада 8, На громадських засадах
Ищите парашный, он же зелёный след.
показать весь комментарий
04.04.2025 13:47 Ответить
+12
А какая между ними разница?
показать весь комментарий
04.04.2025 16:13 Ответить
+9
Коментаріі злих дурнів тут зайві 🙁
показать весь комментарий
04.04.2025 13:44 Ответить
Комментировать
Сортировать:
"загинув депутат Дніпровської міськради від партії "Пропозиція" Юрій Федько"

Бач, мабуть, зробив пропозицію НЕ ТОМУ, або той НЕ ТОЙ був без почуття гумору...
... То ж будьте обережні у своїх "Пропозиціях"
показать весь комментарий
04.04.2025 13:44 Ответить
Загинув....

Далі міг би й не патякати, бо про небіжчиків:
"Або добре, або нічого".

.
показать весь комментарий
04.04.2025 14:09 Ответить
Що - не має вже кому "лизати"???
показать весь комментарий
04.04.2025 14:12 Ответить
Дурню не кажи.

Запам'ятай, "про мертвих або добре, або нічого, крім правди".
Най бродячі собаки його відвідують. Шанують.
показать весь комментарий
04.04.2025 14:19 Ответить
Вы правы в отношении пословицы, кстати, греческой, насколько помню.
Но с чего Вы решили, что Вы говорите правду о его каких-то делах, которые и привели к его убийству?
Лучше бы тоже помолчали, Вы же не знаете, кто и за что его убил?
показать весь комментарий
04.04.2025 14:46 Ответить
Знаю одне.
Я не "сміттяр", щоб у цьому лайні копирсатися. Нехай заброньовані ухилянти свої ноги хоч до сраки зітруть шукаючи відповідь на Ваші питання "кто і за что". Вони за це грубі гроші гребуть.
Шкода, що лише однією купою лайна стало менше.
П.і..х..у..й. !!!
Як у прислів'ї "най пливуть у хороших трунах хороші депутати, у поганих - погані". Вони того заслуговують...
показать весь комментарий
04.04.2025 18:11 Ответить
мда... то есть у Вас априори все депутаты, это люди, которых надо убивать?
тяжело Вам, наверное, в мире живется, Вам бы к психологу сходить, Вы радуетесь смерти абсолютно незнакомого Вам человека... бред какой-то...
показать весь комментарий
04.04.2025 20:27 Ответить
депутатов-убивать, ухылянтов-на войну, пора к психологу?
показать весь комментарий
04.04.2025 21:01 Ответить
А Вам, судя по комментарию, психолог уже не поможет. Наверное, только психиатр...
показать весь комментарий
05.04.2025 03:23 Ответить
Коментаріі злих дурнів тут зайві 🙁
показать весь комментарий
04.04.2025 13:44 Ответить
Федько Юрій Михайлович. Робота помічником для:

https://www.chesno.org/politician/21965/

https://www.chesno.org/politician/21965/ Філатов Борис Альбертович.Верховна Рада 8, На громадських засадах
Ищите парашный, он же зелёный след.
показать весь комментарий
04.04.2025 13:47 Ответить
Під Борю копають
Кацапи або ЗЄльоні.
показать весь комментарий
04.04.2025 14:11 Ответить
А нахіба кацапам Боря?
показать весь комментарий
04.04.2025 14:21 Ответить
Запхати своє рило в управління фінансами міста.Наприклад заннадто багато допомагає ЗСУ в той час як клумбами і бруківкою нема кому зайнятись.
показать весь комментарий
04.04.2025 14:53 Ответить
А какая между ними разница?
показать весь комментарий
04.04.2025 16:13 Ответить
давно виборча компанія у зеленських🤡 розпочалася ...активісти в Одесі і т.д...кремль допоможе зеленському, бути єдим кандідатом
показать весь комментарий
04.04.2025 14:05 Ответить
це був перший 🤣кандидат😂
показать весь комментарий
04.04.2025 14:09 Ответить
"активісти в Одесі" - це ти про мєнтовську тітушку Ганула?
показать весь комментарий
04.04.2025 17:53 Ответить
що у вас там, в Німеччині, з математикою?

множина, яку ви використали у слові "активісти", натякає про як мінімум три вбивства, бо жирного тітушку журналісти безвідповідально називали активістом, в Одесі люди краще знають ким він був

хто два інші, кого вбили в Одесі, кого ви назвали активістами?
показать весь комментарий
05.04.2025 01:07 Ответить
З дев'яностих років все підривають і підривають
показать весь комментарий
04.04.2025 14:10 Ответить
Щось....даже.....якось....похуй.....що....здох.....корупціонер......
показать весь комментарий
04.04.2025 14:10 Ответить
Несхоже, щоб крав. Одна квартира 64 м., та Санта Фе - 14 років. Це на двох з дружиною. Викладачами працювали, він останні роки директором навчального закладу.
показать весь комментарий
04.04.2025 14:16 Ответить
а скільки майна на брата-свата записано? а рахунки в крипті?
показать весь комментарий
04.04.2025 14:22 Ответить
То я не на одному ресурсі дивилась. Причому на тих, що збирають все, наввть підозри. А не у вікіпедії.
показать весь комментарий
04.04.2025 15:21 Ответить
https://my.ua/uk/persons/iurii-fedko Юрій Федько

Цікаво - в них немає дітей, чи просто "забули" їх вписати....
показать весь комментарий
04.04.2025 14:26 Ответить
Відсутність дітей, то є злочин? Чи думаєте, всі відразу забули дітей вписати?
показать весь комментарий
04.04.2025 15:24 Ответить
Ні - це не злочин, але "....з серпня 1987 року одружений..." - 38 років без дітей?! Значить є що приховувати...
Депутат - багато людей можуть стати депутатами???? (гроші)
Викладач - ви вчилися в університеті, технікумі чи будь якому вищому закладі? (гроші)
показать весь комментарий
04.04.2025 15:51 Ответить
А бездітних пар за медичними показниками небуває?

Я вчилась, прикиньте. Й вступила сама й закінчила без хабарів, ФІОТ КПІ. І син вступив й закінчів без хабарів.

Не рівняйте всіх по собі! Якщо у вас куплене - це не значить, що всі дають/беруть хабарі.

А стати депутатом - було б бажання.
показать весь комментарий
04.04.2025 16:38 Ответить
Гинуть люди за метал.
показать весь комментарий
04.04.2025 14:30 Ответить
Попереду найкривавиші вибори усіх часів... І президента, і парламенту, і місцеві...
показать весь комментарий
04.04.2025 15:51 Ответить
Прям дев'яності, по вулиці ходять якісь бандформування в формі, хапають людей і ввозять якщо не даси грошей, така сама історія і на дорогах. Машини підривають разом із людьми , а влада краде все до чого лапи дотягне. Ух прям відчувається що далі буде тільки краще 🫩
показать весь комментарий
04.04.2025 16:15 Ответить
я б оставив в бюлетені одну графу - буба кандідат і буба опозіціонер!
показать весь комментарий
04.04.2025 16:26 Ответить
Слово ,посадовець, викликає блювотний рефлекс 🤮