4859 посетителей онлайн

Украине никогда не обещали, что членство в НАТО будет частью мирного соглашения, - Рютте

Марк Рютте на форуме в Давосе

Путь Украины в НАТО необратим, в то же время Украине никогда не обещали, что членство будет частью мирного соглашения.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Интерфакс-Украина, об этом заявил генеральный секретарь НАТО Марк Рютте в Брюсселе на пресс-конференции, отвечая на вопрос журналистов, может ли он подтвердить, что Альянс до сих пор поддерживает украинское членство.

"Мы решили в Вашингтоне, что путь Украины в НАТО необратим. Мы строим мост всем, что делаем с Украиной, чтобы сделать Украину максимально возможной взаимосовместимой с НАТО. Но Украине никогда не обещали, что членство в НАТО будет частью мирного соглашения. Я имею в виду, что это тоже правда", - сказал он.

Топ комментарии
+9
Та ви заіпали. Це НАТО по факту вже нічого не гарантує. Ще не факт, що воно протягне хоча б рік.
показать весь комментарий
04.04.2025 15:13 Ответить
+7
Ще раз повторю, частиною угоди про перемир'я буде не вступ України до НАТО, а потужні обіцянки про цей вступ. (с)
показать весь комментарий
04.04.2025 15:14 Ответить
+7
А що ви обіцяли? Миротворців з островів пінгвінів під Тернополем?
показать весь комментарий
04.04.2025 15:15 Ответить
Комментировать
Сортировать:
На шо намьокивает, шо все же пора пообiцяти на бумаге и мокрой печатью заверить.
показать весь комментарий
04.04.2025 15:12 Ответить
Та ви заіпали. Це НАТО по факту вже нічого не гарантує. Ще не факт, що воно протягне хоча б рік.
показать весь комментарий
04.04.2025 15:13 Ответить
Гарантує, але для своїх.
показать весь комментарий
04.04.2025 15:28 Ответить
Наприклад для країн Балтії не діє, Трампон вже казав про це
показать весь комментарий
04.04.2025 15:33 Ответить
Трамп казав що США не будуть за балтію воювати. США не все НАТО.
показать весь комментарий
04.04.2025 16:19 Ответить
Але більша половина НАТО то США, і під їх тиском скільки ще країн не будуть воювати наприклад за країни Балтії ?
Мінімум кілька, напевне це Угорщина, Португалія, Іспанія, Австрія а може і Італія.
Так нащо таке НАТО ?
показать весь комментарий
04.04.2025 17:14 Ответить
шах і мат!
питання закрите назавжди!
але, двері, звісно, відкриті.

але ж, зе!шобла буде максимально юзати нато, єс, для підняття рейтингів.
показать весь комментарий
04.04.2025 15:14 Ответить
Ще раз повторю, частиною угоди про перемир'я буде не вступ України до НАТО, а потужні обіцянки про цей вступ. (с)
показать весь комментарий
04.04.2025 15:14 Ответить
А що ви обіцяли? Миротворців з островів пінгвінів під Тернополем?
показать весь комментарий
04.04.2025 15:15 Ответить
Розформовуйте вже цей свій клуб імпотентів та куколдів.
показать весь комментарий
04.04.2025 15:15 Ответить
Україна сьогодні одна з самих боєздатних країн на планеті. По факту. Особливо кумедно, коли в Україну присилають інструкторів. На четвертий рік війни.
показать весь комментарий
04.04.2025 15:15 Ответить
а це правда,бо те що відбувається це війна нового типу і ната ще по підручниках з 90х орієнтується
показать весь комментарий
04.04.2025 15:26 Ответить
Ми вже чули, що Україна буде в НАТО, але тільки після перемоги над Росією
Дякуємо за рішучу підтримку!
показать весь комментарий
04.04.2025 15:21 Ответить
А Украина никому не обещала не иметь ЯДЕРНОГО ОРУЖИЯ.
показать весь комментарий
04.04.2025 15:21 Ответить
нажаль немає того хто наважиться повернути ЯЗ до арсеналів,бо при владі одні виродки як не олігархічних кланів то увсіляких ротшельдів,соросів,бритів і інших хуітів але не українців,відкрийте вже очі
показать весь комментарий
04.04.2025 15:29 Ответить
Так ви взагалі нічого й не обіцяли. До справжньої "мирної угоди", ще дуже далеко, а те що обговорюється так то - балаканина.
показать весь комментарий
04.04.2025 15:24 Ответить
Гра в напьорстки,-страшна сила...багато українських мільярдерів стали багатими,починаючи з гри в напьорстки в 90-і))Бачу,солідним дядям з цивілізованого світу теж подобається ця гра...а взагалі-то виникає питання,- ******** світ, - це утопія чи вершина людської цивілізації?!https://youtu.be/3GdB4ePs_rs
показать весь комментарий
04.04.2025 15:27 Ответить
Хоч би скоріше рашка накрила вас с своїм мідним ядерним тазом!!!
показать весь комментарий
04.04.2025 15:28 Ответить
Коли намагаєшся лизнути всі дупи одразу, може рот на онучі порватися.
показать весь комментарий
04.04.2025 15:28 Ответить
В НАТО треба було встукпати вчасно. А в нас отари дибілів бігали по центру столиці в 2010 з шариками на яких було написано НАТО-НІ, дайош нейтралітет. Мрії дибілів збулись - ніякого НАТО і суцільний нейтралитет, залитий кровью тупоголових місцевих баранів.
показать весь комментарий
04.04.2025 15:33 Ответить
Ага, хто всравсь - невістка)) А зараз чого не на часі? Хто винен, знов "папиредники"? Може Хрущев?
показать весь комментарий
04.04.2025 18:48 Ответить
"Говорит: а ...уй тебе! И глаза при этом такие добрые-добрые!" (с)
показать весь комментарий
04.04.2025 15:42 Ответить
Не треба близько до серця приймати слова безправного чиновника. НАТО це Америка. Решта навіть на галантерейника не тягнуть.
показать весь комментарий
04.04.2025 15:51 Ответить
А Америка - це хто?
показать весь комментарий
04.04.2025 16:12 Ответить
"Шлях України в НАТО є незворотнім, а от вступ України в НАТО не обіцяємо"
показать весь комментарий
04.04.2025 16:03 Ответить
Шлях України до НАТО є незворотнім, водночас Україні ніколи не обіцяли, що членство буде частиною мирної угоди. Долпо..оп.Яка може бути з рашистом мирна угода .без членства в НАТО.Мудозвон .Україна з часів розвалу совка мала с куйлом мирні угоди без членства в НАТО.НИНІШНЯ ВІЙНА КРОВОПРОЛИТНА ВІЙНА В УКРАЇНІ - Є РЕЗУЛЬТАТАТОМ МИНУЛИХ МИРНИХ УГОД УКРАЇНИ З КУЙЛОМ.БЕЗ ЧЛЕНСТВА В НАТО І КОТРОЇ БИ НЕ БУЛО ВЗАГАЛІ.БУДЬ УКРАЇНА В НАТО...ЧМО.
показать весь комментарий
04.04.2025 16:47 Ответить
Україні ніколи не обіцяли, що членство в НАТО буде частиною мирної угоди, - Рютте

Зеленський поки що не отримав запрошення на саміт НАТО у Гаазі, - Сибіга
Міністр також наголосив, що євроатлантична інтеграція залишається ключовим зовнішньополітичним пріоритетом Києва.
"Альянс не може бути знятий з нашого порядку денного. Я вас інформую про це", - підсумував він.

показать весь комментарий
04.04.2025 18:53 Ответить