4942 посетителя онлайн

Для переговоров нужно, чтобы россияне не были просто убийцами. Сейчас они просто черти, - Зеленский

Зеленский о переговорах с РФ

Президент Владимир Зеленский отреагировал на сегодняшний российский удар по Кривому Рогу и заявил, что нельзя вести мирные переговоры с убийцами.

Об этом он сказал во время брифинга для СМИ, которое транслирует "Суспільне", информирует Цензор.НЕТ.

"Мы считаем, что прекращение огня должно быть безусловным. А после этого уже мы можем разговаривать в любом формате. А для этого нужно, чтобы русские не были просто убийцами. Пока они просто черти", - подчеркнул Зеленский.

По его словам, он не боится ни одного формата переговоров с россиянами, но диалог должен быть конструктивный.

"Как разговаривать на сегодня с баллистическими ракетами? Никак. Сейчас мы просто разве будем разговаривать с ракетами и террористами. Чтобы говорить, надо не быть убийцами. Ездят в Америку, о чем-то договариваются. Но на что они готовы?" - добавил Зеленский.

Напомним, сегодня, 4 апреля, российские войска нанесли удар по Кривому Рогу, много погибших и раненых.

Топ комментарии
+24
Янелох, надо просто перестать стрелять и посмотреть в глаза }{уйлу в поисках там мира.
Потом сойтись посередине. Так примерно один дегенерат говорил лет 5-6 назад?
показать весь комментарий
04.04.2025 21:24 Ответить
+21
Намолов Зеленський три коробки фігні - як завжди.
Але - треба Зеленському таки добратися до того отвору у путіна, де він колись точно побачив мир - може мир там ще залишився....
показать весь комментарий
04.04.2025 21:23 Ответить
+14
В країні трагедія загинули люди, серед них 7 дітей, а він що попало несе ,замість того помянути і звернуимсь до світової спільноти про рашиські злочини проти людяності.
показать весь комментарий
04.04.2025 21:30 Ответить
Комментировать
Сортировать:
????????????????
показать весь комментарий
04.04.2025 21:20 Ответить
І?Назвав підарів чортами?І все?
показать весь комментарий
04.04.2025 21:22 Ответить
Намолов Зеленський три коробки фігні - як завжди.
Але - треба Зеленському таки добратися до того отвору у путіна, де він колись точно побачив мир - може мир там ще залишився....
показать весь комментарий
04.04.2025 21:23 Ответить
А ще знову цей" блатний" сленг...
показать весь комментарий
04.04.2025 21:53 Ответить
Так iнших в руснi немає.
показать весь комментарий
04.04.2025 21:24 Ответить
Янелох, надо просто перестать стрелять и посмотреть в глаза }{уйлу в поисках там мира.
Потом сойтись посередине. Так примерно один дегенерат говорил лет 5-6 назад?
показать весь комментарий
04.04.2025 21:24 Ответить
Він ще казав, що при зустрічі розсмішить путіна і вся московська молодь буде реготати, бо добре знає не тряпку.
показать весь комментарий
05.04.2025 07:40 Ответить
Наверняка ещё 1 рояль у }{уйла найдётся.
показать весь комментарий
05.04.2025 08:24 Ответить
>> ... щоб рcукіє не були просто вбивцями.

Так вони ними є, були і будуть. Про які "переговори" тоді може йтися?
показать весь комментарий
04.04.2025 21:25 Ответить
Трамп каже, що на мiсцi Хутiна любий би робив також.
показать весь комментарий
04.04.2025 21:26 Ответить
ну, не може, зе!шмаркля не заглядати в чиєсь очко.
раніше плєшивоє, зараз руде.
******* голуб миру.
от, краще б ти втік!
до речі, ось ось, зе!лідар рік як необраний виконуючий обов'язки.
показать весь комментарий
04.04.2025 21:27 Ответить
Без законних підстав
показать весь комментарий
04.04.2025 21:40 Ответить
"Чи він кончений? "

***!!! А що? Є сумніви?!
показать весь комментарий
04.04.2025 21:36 Ответить
А білоруси теж кацапомонголи?
показать весь комментарий
04.04.2025 21:36 Ответить
Якийсь фонтан хєр поймичого...
показать весь комментарий
04.04.2025 21:27 Ответить
Довбню ,так ти ж сам собі заборонив вести з путлєром переговори
показать весь комментарий
04.04.2025 21:28 Ответить
показать весь комментарий
04.04.2025 21:28 Ответить
о це "загребло"
показать весь комментарий
04.04.2025 21:29 Ответить
В країні трагедія загинули люди, серед них 7 дітей, а він що попало несе ,замість того помянути і звернуимсь до світової спільноти про рашиські злочини проти людяності.
показать весь комментарий
04.04.2025 21:30 Ответить
На жаль.Запмість того,щоб у прямому єтери оголосити жалобу,рознести трагедию в Кривому розі на весь світ,він приділів тому жвилину увагі.Це ще? Тупий?
показать весь комментарий
04.04.2025 21:30 Ответить
Він радіє, що вивіз своїх батьків. А тим, хто загинув і поранений він нічого не винен. Сумно.
показать весь комментарий
05.04.2025 07:42 Ответить
їблан, де ракети?
показать весь комментарий
04.04.2025 21:31 Ответить
Люди схаменіться, нічого він не приділив! Те що йому написали те він і прочитав!
показать весь комментарий
04.04.2025 21:34 Ответить
дєрьмак писати вміє а Зенелох читати ? ))
показать весь комментарий
05.04.2025 06:11 Ответить
Вова не хоче миру
показать весь комментарий
04.04.2025 21:39 Ответить
їх два ))) - не повірите ))
показать весь комментарий
05.04.2025 06:12 Ответить
"А для цього потрібно, щоб рускіє не були просто вбивцями." Джерело: https://censor.net/ua/n3545155

А хіба вони "просто вбивці"? Вони ще й мародери, гвалтівники, кати....
показать весь комментарий
04.04.2025 21:40 Ответить
Ублюдки бьют по детским садам, он взывает к переговорам.
Какая то параллельная реальность наяву.
показать весь комментарий
04.04.2025 21:50 Ответить
оце юрист видав...
показать весь комментарий
04.04.2025 21:50 Ответить
Це вже було,в інтервю Гордону,2018,зе:
"хоч з чортом лисим готовий домовитися, аби не вмирала жодна людина".
Але ж не домовився,як обіцяв і не одна людина загинула,а лапші навішав,щоб обрали.
показать весь комментарий
04.04.2025 21:56 Ответить
ой дурне.як пробка.Вбивство .споконвічна якість в крові рашистів.
показать весь комментарий
04.04.2025 22:01 Ответить
Чортами не бувають тимчасово👍Опустив так опустив😄
показать весь комментарий
04.04.2025 22:02 Ответить
коли кацапи не були вбивцями
показать весь комментарий
04.04.2025 22:12 Ответить
як ця нещасна країна терпить його знущання 6 років?
показать весь комментарий
04.04.2025 22:14 Ответить
А як же мир в очах пуйла,він же не хоче війни?Хіба не це ти казав.Скільки ти особисто натворив,а ще більше зі своєю потужною шоблою.Найголовніше це те що на хрін ти поліз не в свої сани.Ти лузер.
показать весь комментарий
04.04.2025 22:21 Ответить
Язик довгий, як Нептун. Мабуть, і ефективний настільки ж
показать весь комментарий
05.04.2025 03:50 Ответить
Дебіл з кварталу.А хто вони є?Чорти сидять в Кремлі,а обстріли України якраз ведуть вбивці.
показать весь комментарий
05.04.2025 05:54 Ответить
показать весь комментарий
05.04.2025 06:01 Ответить
🥴
показать весь комментарий
08.04.2025 01:44 Ответить
"Росіяни - теж люди. Вони не зможуть піти війною на Україну", - Зеленський у Мюнхені

19 лютого, 2022 субота

17:07

https://espreso.tv/viyna-z-rosiyeyu Війна з Росією
показать весь комментарий
05.04.2025 06:07 Ответить
Краще запитай, що "не так'' він зробив у 2019 році
показать весь комментарий
05.04.2025 08:56 Ответить
а у бениного Оманского Нарика "перемирие " часть вторая, первая была когда с подачи четырежды уклониста орки зашли в серую зону, когда Оно запретило работу снайперских групп и бпла, отвел войска с наших территорий, это существо проект кремля буратино!!!
показать весь комментарий
05.04.2025 07:34 Ответить
Завдяки тебе,кацапи-людожери продовжують війну в Україні.
показать весь комментарий
05.04.2025 09:19 Ответить
потужний відос! Назвав кацапів чортами - то надпотужна відповідь на удари по його місту, нехай тремтять!
показать весь комментарий
05.04.2025 09:24 Ответить
Його місто десь у Франціїї, чхати він хотів на всю Україну.
показать весь комментарий
05.04.2025 11:11 Ответить
Так-так, московити завтра перестануть бути вбивцями... Тупість єврейського клоуна нема з чим порівняти.
показать весь комментарий
05.04.2025 11:04 Ответить
Блазень криворізький! Вбивають дітей у твоєму нібито рідному місті! Негайно треба скликати Раду безпеки ООН, треба кричати про це на весь світ! Для цього ж тебе обрали 73 відсотки віслюків. Досить вилизувати зад кацапам-вбивцям! Нема нічого простішого як записати черговий незламний "відосік" для "піпла" і з почуттям "глубокого удовлетворенія" піти прийняти чергову дозу дурману...
показать весь комментарий
05.04.2025 11:47 Ответить
то для перемовин потрібно ..шоб москва перестала бути ...взагалі а от для перемоги України над кремлем , треба шоб ти су* о 🤡 , склав свої повноваження ...
показать весь комментарий
05.04.2025 11:51 Ответить
Дійсно є.
показать весь комментарий
05.04.2025 12:56 Ответить
"Зараз вони просто чорти, - Зеленський".
Як і ті з числа 5-6 потужних....
показать весь комментарий
05.04.2025 13:31 Ответить
Які пропозиції від Найкращого?
Почекати, коли вони вихованими і культурними стануть?
показать весь комментарий
05.04.2025 15:43 Ответить
когда рф заберет все левобережжя Украины, как думаете, его выберут на второй срок ?
показать весь комментарий
05.04.2025 16:38 Ответить
Однозначно переоберуть. Ви знаєте, як на людей працюють роки однобічної пропаганди і відсутності свободи слова
показать весь комментарий
05.04.2025 16:43 Ответить
я тож так думаю
показать весь комментарий
05.04.2025 21:23 Ответить
Мразота - https://www.youtube.com/watch?v=DbsS3M5tMkM
показать весь комментарий
05.04.2025 16:45 Ответить
місцеві боти - просто підкацапні виродки, бидло і дегенерати. вони з кацапами точно адін народ.
показать весь комментарий
06.04.2025 06:19 Ответить
для переговорів треба ,шоб ти чмо зеленське пішов нах...й з України !!!
показать весь комментарий
08.04.2025 01:41 Ответить