4595 посетителей онлайн

Вице-премьер Свириденко задекларировала более 3,1 млн грн гонораров за преподавание в КШЭ. Это единственная учительница, которой платят $6000, - Арьев

Гонорары для Свириденко

Вице-премьер-министр экономики Украины Юлия Свириденко за преподавательскую деятельность в Киевской Школе Экономики в 2024 году получила и задекларировала 3 102 506 грн гонораров.

Об этом нардеп "Европейской солидарности" Владимир Арьев пишет в фейсбуке, информирует Цензор.НЕТ.

"Кажется, я наконец нашел украинскую учительницу, которой платят $4000 в месяц! Точнее, даже $6000. Она, правда, не простая учительница, а вице-премьер и министр экономики Юлия Свириденко. Учит в Киевской Школе Экономики, где за преподавательскую деятельность в 2024 году она получила и задекларировала 3 102 506 грн (!!!) гонораров", - пишет Арьев.

Но эта история, по словам нардепа, не только о незаурядных талантах Свириденко, потому что другие преподаватели вузов могут только мечтать о подобной оплате. Эта история о конфликте интересов, ведь структуры Киевской Школы Экономики в 2024 году были исполнителями грантовых программ, бенефициаром которых было Минэкономики, возглавляемое Свириденко.

свириденко гонорары у КШЭ

"Поэтому, подобные гонорары вице-премьера в КШЭ не только выглядят некрасиво и подозрительно, а и являются предметом для детального изучения ситуации Национальным Агентством по предотвращению коррупции. Только готов поспорить, что любимице Ермака и Зеленского ничего не будет. Еще и придворные блогеры офиса президента ей скажут - молодец!

Кстати, президент КШЭ Милованов - бывший министр экономики и нынешний глава наблюдательного совета "Укроборонпрома" и член наблюдательного совета Энергоатома, тоже уважаемый на Банковой советник. Мой вопрос о грантах проигнорировал", - добавляет Арьев.

свириденко гонорары у КШЭ

Топ комментарии
+17
Зрозуміло, що студенти в очі не бачили цю викладачку, так само як досі не знайшли свідків того, як Зеленський "гриз граніт науки"
показать весь комментарий
08.04.2025 11:05 Ответить
+16
неправда, всі вчителі з 2019го одержують по 4 тис. доларів, скупили всі вілли в Іспанії, керівникам ТЦК майже нічого не залишивши з заморської нерухомості
показать весь комментарий
08.04.2025 11:04 Ответить
+15
повіяло самим високооплачуваним пісатєлєм-януковічем
показать весь комментарий
08.04.2025 11:06 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Норм пиляють бабло
показать весь комментарий
08.04.2025 11:01 Ответить
"В Биробіджане есть один колхоз
Евреи там зажиточно живут..."

.
показать весь комментарий
08.04.2025 12:40 Ответить
показать весь комментарий
08.04.2025 11:02 Ответить
Не сміши. Вона вже 33 роки.
показать весь комментарий
08.04.2025 11:08 Ответить
І 33 роки по 6 косарів баксів? Не сміши
показать весь комментарий
08.04.2025 11:11 Ответить
Конкретно таких випадків 33 роки не було. Бо свого часу в універах викладали і Литвин, і Семиноженко, і Квіт, і Гриневич, і ще багато хто, але таких захмарних зарплат у них не було - можете перевірити декларації...
показать весь комментарий
08.04.2025 11:17 Ответить
....
показать весь комментарий
08.04.2025 11:25 Ответить
одне слово -****-во !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показать весь комментарий
08.04.2025 13:43 Ответить
Які 33??
Свириденко у грудні вже 40 буде.
Ви ж цю х**** обговорюєте?
показать весь комментарий
08.04.2025 11:21 Ответить
марно витрачаєш час,тут навіть лікарі безсилі ,а у багатьох відсітні як совість так і розуміння жопи в яку всіх всунули за 33 роки,але для кожного свій час для усвідомлення вартість отих 30 срібняків,нажаль поправити вже щось буде майже неможливо.Україна приречена впершу чергу подібними ,,українцями,, і від розуміння цього стає посправжнєму гірко бо для себе розумієш що ти інший
показать весь комментарий
08.04.2025 11:24 Ответить
неправда, всі вчителі з 2019го одержують по 4 тис. доларів, скупили всі вілли в Іспанії, керівникам ТЦК майже нічого не залишивши з заморської нерухомості
показать весь комментарий
08.04.2025 11:04 Ответить
Зрозуміло, що студенти в очі не бачили цю викладачку, так само як досі не знайшли свідків того, як Зеленський "гриз граніт науки"
показать весь комментарий
08.04.2025 11:05 Ответить
Дуже розумна вчителька, дуже. Уявіть які учні з тієї школи виповзуть !!!
показать весь комментарий
08.04.2025 11:05 Ответить
повіяло самим високооплачуваним пісатєлєм-януковічем
показать весь комментарий
08.04.2025 11:06 Ответить
Янукович порівняно з слугами просто дрібний *******...слуг ще ніхто не копав серйозно...там всі по уші в лайні повірте
показать весь комментарий
08.04.2025 11:54 Ответить
Винєпанімаіті! Ще трохи - і вона переплюне аж самого ган дон дона. Той академік взагалі. Ось вона і збирає, щоб за звання розрахуватись
показать весь комментарий
08.04.2025 12:24 Ответить
"адже структури Київської Школи Економіки у 2024 році були виконавцями грантових програм, бенефіціаром яких було Мінекономіки, очолюване Свириденко."

Хто тут критикував Трампа за те, що скасував гранти? Правильно й зробив, бо вони все рівно розкрадались свириденками.
показать весь комментарий
08.04.2025 11:07 Ответить
А ще за гранти, наприклад, закупили нові аварійки Ісудзу в Києві замість старих ГАЗів (на них наліпка, що USAID купив).
Переглядати гранти мабуть треба було, але навіщо їх повністю скасовувати? Бо там була і відверта діч, але були і нормальні програми...
показать весь комментарий
08.04.2025 11:13 Ответить
Точно. Якщо бодить зуб, треба відрізати голову.
показать весь комментарий
08.04.2025 11:18 Ответить
6 000 юсд - получается шмаркля правду нагундосила?
показать весь комментарий
08.04.2025 11:11 Ответить
Як на мене, на 6 000 тебя переводять, коли тебе хочуть виперти на пенсiю. А в розквiтi сил зарплатня ******* не меншою за 10 косих баксiв.
показать весь комментарий
08.04.2025 11:17 Ответить
А в розквіті сил потрібно Україну захищати, а не бабло рахувати
показать весь комментарий
08.04.2025 11:20 Ответить
Типо, должна санитаркой идти на передок?
показать весь комментарий
08.04.2025 11:22 Ответить
Вы - просто, садюга, в отношении зевилупкiв.
показать весь комментарий
08.04.2025 11:23 Ответить
Навіщо, може і розмінуванням займатися
показать весь комментарий
08.04.2025 11:33 Ответить
А його родину, на час, поки він Україну буде захишати, ти у поліціянтській чи тцкашній формі позахишаєш??
показать весь комментарий
08.04.2025 11:26 Ответить
Так що усі по домам, ти мабуть добре захищаєш
показать весь комментарий
08.04.2025 11:35 Ответить
потужній економіці високооплачувані кадри!!!!
показать весь комментарий
08.04.2025 11:12 Ответить
Було вчора питання хто ті 5%, що побачили зниження корупції за Зеленського. А сьогодні вже є відповідь.
показать весь комментарий
08.04.2025 12:01 Ответить
Віцепрем'єрка-міністерка

Нащо з мови знущаєтесь, гниди?
показать весь комментарий
08.04.2025 11:13 Ответить
Подякуйте шо не віцеприм'ркиня-міністеркіня.
показать весь комментарий
08.04.2025 12:57 Ответить
ЗЕлена женсчіна сама собі платить гонорари.
А шо так не можна?
показать весь комментарий
08.04.2025 11:16 Ответить
У вас - помилка, не женсчiна, а жанчiна. Або на худий кiнець - женсТчiна.
показать весь комментарий
08.04.2025 11:21 Ответить
Цікаво, а коли вона займалася економікою країни, мабуть у війну її талант потрібен тільки у зароблянні грошей поза посадою
показать весь комментарий
08.04.2025 11:18 Ответить
у економіки с таким керуванням такий вихлоп, що міністри заробітчанами по вишах заробляють собі на життя,як на мене це про щось говорить-але мало хто чує
показать весь комментарий
08.04.2025 11:29 Ответить
Нiт, бо талантом клоунеси е не рутинний заробiток, а при цему сумiсництво з посадою Віцепрем'єрки-міністерки економiки.
показать весь комментарий
08.04.2025 11:35 Ответить
звичайне відмивання брудних грошей - хабарів та інших ліваків
не вона перша
показать весь комментарий
08.04.2025 11:21 Ответить
СТИРиденко .Такими талантами багата земля наша...
показать весь комментарий
08.04.2025 11:21 Ответить
Академік трускавецьких наук. Тому й такі гонорари.
показать весь комментарий
08.04.2025 11:25 Ответить
підождіть, так зєля ж обіцяв на виборах, що у вчителів буде зарплата 4-6 тис баксів. ну ось воно! хто тепер скаже, що він брехло?
показать весь комментарий
08.04.2025 11:28 Ответить
таких талантов в мире нет нигде!
показать весь комментарий
08.04.2025 11:28 Ответить
Ну Зеленський виконав і навіть перевиконав обіцянку - не по 4 000 а по 6 000 отримують уже....
показать весь комментарий
08.04.2025 11:32 Ответить
Не можна не помітити що зелені виродки збагатились і стали мільйонерами і мільярдерами. Для них настала золота доба. Вони ніколи мирно не підуть
показать весь комментарий
08.04.2025 11:37 Ответить
Ну обіцяли ж що вчитель буде отримувати по 4.000$ - Виконано!
показать весь комментарий
08.04.2025 11:41 Ответить
показать весь комментарий
08.04.2025 12:21 Ответить
Ці всі грантові кошти, отримані віце-прем'єркою Свіриденко начебто за викладацьку діяльність, - це авансова частина хабара за її підпис парафованого у США тексту "угоди про надра", якою Україну зебіли мають наміри віддати в столітню кабалу американським партнерам.
показать весь комментарий
08.04.2025 12:23 Ответить
Не пишіть х..ню ці грантові гроші були ще до угоди, просто амери не контролювали куди гроші йдуть зовсім і їх фактично отак порозпихали по кишенях, причому на реальні дослідження було складно отримати...

А щодо надр то вони уже ітак не належать Україні а роподілені сплячими ліцензіями між офшорними компаніями наших олігархів... Тому чому ви так переймаєтесь чужими грошима?
показать весь комментарий
08.04.2025 13:14 Ответить
Ви не розумієте специфіки зебільної корупційної кухні.
Тут під хабарем вбачається не оплата за наперед визначену і конкретну дію чиновника, а за загальну лояльність і готовність у будь-який момент вчинити будь-яку дію за відмашкою зверху.
А на рахунок "сплячих ліцензій" - це взагалі непорівнянні категорії поряд з тією міждержавною "угодою" зі США. Бо у ній йдеться не про право на видобуток/концесію якихось копалин господарюючими суб'єктами, а про право надавати таке право, тобто про відчуження на десятиліття невід'ємної частини суверенітету держави, що по суті означає втрату нею правосуб'єктності і перетворення на fale state.
Хочете, щоби Україна стала такою? Я- ні.
показать весь комментарий
08.04.2025 13:55 Ответить
Чим відрізняється від віддати на 50 років офшорній компанії, яка нікопійки потім не поверне в Україну.
показать весь комментарий
08.04.2025 14:23 Ответить
Одні крадуть,інші їх викривають...Потім вони міняються місцями...Це історія нашої Незалежності...
показать весь комментарий
08.04.2025 12:35 Ответить
В кожному вузі є всякі почесні ректори та почесні викладачі і т.д... які ніколи там не бувають, тільки гроші отримують...
показать весь комментарий
08.04.2025 13:07 Ответить
Міністерка економіки Юлія Свириденко підтвердила, що Україна отримала новий текст угоди. Джерело: https://censor.net/ua/n3545656

Що ще особисто міністерка отримала?
показать весь комментарий
08.04.2025 14:53 Ответить
охрініти. Оце корито....