9365 посетителей онлайн

США ввели дополнительные 104% пошлины против Китая, тарифы вступили в силу, - Белый дом

США ввели против Китая 104-процентные тарифы против Китая

Соединенные Штаты установили дополнительные пошлины в размере 104% на китайские товары, поскольку Пекин не отменил свои меры в ответ на введение тарифов Вашингтона.

Об этом пишет корреспондент Fox News Эдвард Лоуренс со ссылкой на слова пресс-секретаря Белого дома Кэролайн Левитт, передает Цензор.НЕТ.

Отмечается, что тарифы вступили в силу, потому что Китай не отменил свои зеркальные пошлины на требования США. То есть с 9 апреля Пекин будет облагаться пошлиной в 104%.

США ввели против Китая 104-процентные тарифы против Китая

Пошлины США против Китая

Отметим, что это не первая волна пошлин, которые США накладывают на Китай. Сначала против Пекина ввели пошлины в 20%, затем добавили еще 34%.

После этого Китай наложил пошлины на американские товары, а накануне Трамп пригрозил дополнительными тарифами в 50% - и сдержал обещание.

Ранее Трамп также назвал ошибкой решение Китая ввести с 10 апреля зеркальные 34-процентные пошлины на весь импорт из Соединенных Штатов.

Топ комментарии
+53
В цьому цирку є хороші новини - нафта буде падати -чекаю що сьогдні Юралс піде нижче 50 (при закладеному в бюджеті москви - 67) ..... китай буде девальвувати юань ( россійський і так маленький ФБН частково В ЮАНЯХ зовсім перетворюється в ніщо ) . Немає лиха без добра ....
показать весь комментарий
08.04.2025 20:30 Ответить
+38
показать весь комментарий
08.04.2025 20:39 Ответить
+31
Особливо легко буде десяткам мільйонів китайців, які виробляли ці товари, тепер у них з"явиться багато вільного часу.
показать весь комментарий
08.04.2025 20:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Врізав Америці х*я шоб китайцям було на зло
показать весь комментарий
08.04.2025 21:40 Ответить
Мне кажется, Трамп хочет показать всему миру, кто тут главный на районе
показать весь комментарий
08.04.2025 21:42 Ответить
Шось мені підказує, шо його "показалка" невдовзі зламається.
показать весь комментарий
08.04.2025 22:23 Ответить
думаю дібілу не довго щє буди пріпіздєнтом
показать весь комментарий
08.04.2025 21:45 Ответить
Он 1 трлн $ военный бюджет оформил, теперь пентагон будет беречь его как петуха несущего золотые яйца, и давить на педаль тормаза обеими ногами с ручником по процедуре импичмента!
показать весь комментарий
08.04.2025 22:11 Ответить
Пентагон ніяк не стосується процедури імпічменту, тому нічого він давити не зможе.
показать весь комментарий
09.04.2025 05:00 Ответить
В світі починається все чудєсатіє і чудєсатіє
показать весь комментарий
08.04.2025 21:50 Ответить
Тепер "українські" виробники зможуть спокійно продавати перемарковані китайські товари лише з 10 відсотковим митом!
показать весь комментарий
08.04.2025 21:55 Ответить
А при обнаружении, потом не продавать ни кому???
показать весь комментарий
08.04.2025 22:00 Ответить
можна зробити додаткову локалізацію
показать весь комментарий
08.04.2025 23:07 Ответить
А дальше выйдут на тебя лично и меняй Ф.И.О и пробуй работать, а еще думай чтобы на семью не впаяли санкции, не не спасибо!!
показать весь комментарий
08.04.2025 23:12 Ответить
А при обнаружении, потом продавать укр. товари з митом 104%
показать весь комментарий
09.04.2025 00:29 Ответить
Запустит он своей торговой войной рецессию или не дотянет? Посмотреть бы на цену нефти, если рынок накроется звиздой, пусть и не большой!
показать весь комментарий
08.04.2025 21:59 Ответить
Ф*ючерс на Brent $61.96...62.12 на зараз. Поки норм.
показать весь комментарий
08.04.2025 22:30 Ответить
Так и рецессии пока что и нету, ждем июнь-июль!
показать весь комментарий
08.04.2025 23:09 Ответить
пц
Читаю - західні економісти прогнозують на завтра черговий обвал фондових ринків .
Одне радує що , як вони ж прогнозують - подальша торгівельна війна трампа обвалить ціну нафти ще більше . Мовляв - до літа вона може впасти до 50 дол ( брент ) а значить кацапська впаде до 40 дол . Якщо загальна межа рентабельності її видобутку на паРаші , як пишуть - близько 45 , то виходить кацапи будуть продавати її з від'ємним наваром .
показать весь комментарий
08.04.2025 22:10 Ответить
Если своими пошлинами обвалят китай, 40 увидим к лету по бренду наверное!
показать весь комментарий
08.04.2025 22:13 Ответить
І нам потрібно відмовитися купуватм все китайське. Бізнес дуже жадібний щодо грошей, бізнесмени самі не припинять закупівлі дешевого китайського товару, щоб потім впарювати його людям по пристойних цінах. А от людям потрібно зробити бойкот китайцям, тому що вони підтримують московитів, складові шахедів китайські. Ми спонсоруємо виробництво зброї проти себе. Так бути не може.
показать весь комментарий
08.04.2025 22:47 Ответить
Ага, щас пересічний українець відмовиться від дешевого китайського лайна заради патріотизму!.. Тут хоча б з кацапського єзика на мову рідну перейти. На кожному форумі своя тема про "аліекспрес" є з сотнями сторінок. І кожен вихваляється, як це йому пощастило якесь комуняцьке лайно задешево придбати зі знижкою! Тьфу блть!
показать весь комментарий
08.04.2025 23:02 Ответить
"складові шахедів китайські"
а складові наших дронів які?
показать весь комментарий
08.04.2025 23:25 Ответить
Більшість китайські, але вже вироблено першу тисячу повністю українських FPV "Вирій". Вийшло навіть трохи дешевше Мавиків, тут можна глянути: https://www.vyriy.com/
показать весь комментарий
09.04.2025 05:07 Ответить
а електроніка тами чия? чіпи?
показать весь комментарий
09.04.2025 07:19 Ответить
Чудово)
показать весь комментарий
08.04.2025 22:50 Ответить
скавчанням ботів з на єреф - задоволений.
показать весь комментарий
08.04.2025 22:57 Ответить
бляха, залюбки спостерігав би за цим видовищем в мирний час, без війни України з роzzією.

Але навряд чи так сталось би, бо цей цирк - наслідок цієї війни, а точніше спроб відвернути увагу на інше
показать весь комментарий
08.04.2025 23:06 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=7x_8DwgMgNE Тарифы Трампа и их последствия: объясняем простыми словами
показать весь комментарий
08.04.2025 23:32 Ответить
Майже ніколи не дивлюся відео від кацапів, але Вашу рекомендацію подивився.
показать весь комментарий
09.04.2025 00:16 Ответить
взагалі-то це у нього не цікавий ролік. Я дивлюсь його раз на тиждень у вихідні у Майкла Накі, там більш цікаво про болота.
показать весь комментарий
09.04.2025 00:25 Ответить
Це Мілов. Нормальний чувак. І відео класне. Дивіться - не пошкодуєте.
показать весь комментарий
09.04.2025 00:30 Ответить
зрадники України - сідайте поручь з водійом..
розірветесь поруч..
дітей не беріть - ми ж не ви...
показать весь комментарий
08.04.2025 23:35 Ответить
Не переживайте за штати, вони дадуть собі раду, в нас непочатий край роботи. Виглядає, що знову колоди не бачимо в своєму оці....
показать весь комментарий
08.04.2025 23:50 Ответить
Трамп красунчик, валить комуняк з ноги)))
показать весь комментарий
09.04.2025 00:02 Ответить
Охйопт! Вони таки це зробили! (побіг за попкорном)
показать весь комментарий
09.04.2025 00:22 Ответить
а кто оплачивает банкет по импортным пошлинам? - конечный потребитель, т.е. народ сша
показать весь комментарий
09.04.2025 04:10 Ответить
Зараз вживають модне слово "рецесія", але мова йде про саме про "депресію". Памятаєте кінець 20-тих в США? Трамп "можєт павтаріть", ну а вже потім "В Бєрлін за нємкамі"...
показать весь комментарий
09.04.2025 09:49 Ответить
показать весь комментарий
09.04.2025 16:48 Ответить
В 2000% слабо?)
показать весь комментарий
09.04.2025 17:43 Ответить
Страница 3 из 3