9280 посетителей онлайн

Трамп объяснил приостановление таможенных тарифов: Люди начали немного пугаться и паниковать

Трамп о тарифах

Президент США Дональд Трамп объяснил свое решение приостановить действие глобальных торговых тарифов на 90 дней.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на РБК-Украина.

"Мне показалось, что люди начали немного выходить за рамки. Они начали паниковать, знаете, немного суетиться, немного пугаться, потому что у нас впереди большая работа", - ответил Трамп на вопрос журналиста о 90-дневной паузе в тарифах.

Президент США пояснил, что в вопросе тарифов необходимо проявлять гибкость.

"Надо быть гибким. Я могу сказать: вот стена. Я пройду сквозь нее, чтобы не случилось, а вы не сможете пройти сквозь стену. Иногда надо пройти под стеной, вокруг нее или над ней. Иногда их приходится обходить", - отметил Трамп.

Он подчеркнул, что "ничего еще не закончено" по тарифам. Но США, мол, имеют "огромную поддержку со стороны других стран".

При этом Трамп уверен, что даже Китай хочет заключить соглашение с США по взаимным тарифам на импорт, однако не знает, как это сделать.

""Они (китайцы - ред.) довольно гордые люди, и президент Си - гордый человек. Я хорошо его знаю, и они просто не знают, как к этому подойти, но в конце концов разберутся. Они сейчас как раз в процессе поиска решения, но они хотят заключить сделку", - заверил Трамп.

Напоминаем, США вводят 90-дневную паузу с пошлиной в 10% для государств, которые не ответили на повышение таможенных тарифов. В то же время для Китая тариф увеличен до 125%.

Топ комментарии
+26
С этим как-то разберутся, но вот то, что всегда США было эталоном стабильности и здравомыслия - точно покончено. Если там такой долбодятел как Трамп может прийти к властит
показать весь комментарий
09.04.2025 23:47 Ответить
+22
А он в первую очередь.

Американцы начали закупаться товарами первой необходимости из-за введения Трампом пошлин, - The Independent (https://www.independent.co.uk/news/world/americas/trump-tariffs-stockpiling-goods-consumers-covid-b2729984.html)

Покупают всё в двойном количестве, а также товары более дешевых брендов и продукцию с длительным сроком годности.

Люди боятся пустых полок магазинов, которые возникли во время пандемии, когда сбои в цепочках поставок привели к дефициту продуктов и инфляции.

"Хуже не будет 2.0"
показать весь комментарий
09.04.2025 23:55 Ответить
+17
Все как и у нас. "Мудрое" население.

"Хуже не будет 2.0"
показать весь комментарий
09.04.2025 23:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Ничего удивительного ,скопилось 72 государства и со всеми надо обговорить много вопросов . И для сделки надо время . На этие 72 наложенно только 10% . за 90 дней надо оформлять по сделке 1 надень ,притом все работают по 16 часов и 7 дней в неделю .
показать весь комментарий
10.04.2025 06:59 Ответить
Крашеный бабуин, как урка из подворотни, задирает окружающих и измывается над слабыми и беззащитными.
А как кто в епло даст, становится как шелковый и угодливо стелется под ногами.
Кацапсина, одним словом .
Make America In Deep Shit!

показать весь комментарий
10.04.2025 07:24 Ответить
"Міністр торгівлі Говард Лутнік розповів, що Трамп написав своє повідомлення на TruthSocial разом із ним та міністром фінансів Скоттом Бессентом."... міністром фінансів Скоттом Бессентом, та іншими двома скотами . Кретини, для чого було вводити ці тарифи, щоб потім відміняти? "Ми написали це від серця. Це було написано від серця, і, гадаю, написано добре"-це цитата. Не бреши руде опудало, не від серця це було написано, а від дупи, яка почала підгорати від великої кількості поцілунків. .
показать весь комментарий
10.04.2025 15:53 Ответить
Все просто: Японія завантажила першу баржу з облігаціями (боргами) США і повезла до США, щоб обміняти нікчемні папірці на гроші. Виник черговий обвал ринку і тут Трамп обісрався.
показать весь комментарий
10.04.2025 07:51 Ответить
Довго думав, щоб ТАКЕ "ляпнуть"? Він "включив зелене світло" китайцям, для захоплення європейського сегменту експорту США... Бо Європа не така "*******"...
показать весь комментарий
10.04.2025 08:41 Ответить
Оце лизнув так лизнув!!! Одним рухом язика усе трампівське лайно зібрав! Тепер візьмуть до Білого Дому штатним підтиральником - заслужив!
показать весь комментарий
10.04.2025 09:37 Ответить
Опровергать что? Что Земля плоская и квадратная, по реке течёт солома, а у людей по шесть ног и по три головы? Нормальные и так видят и знают, что это не так, а фанатикам и маньякам всё равно ничего не докажешь - они так видят и уверены в этом.
Продолжайте жить в своём мире розовых единорогов и мудрого сильного трампа...
показать весь комментарий
10.04.2025 12:56 Ответить
Що з іпанутим? Білий дім треба перетворювати на психлікарню. До речі, а трампа хто-небудь перевіряв на психічні недуги?
показать весь комментарий
10.04.2025 08:11 Ответить
Xоч Трамп і заявив, що інші країни готові домовлятися із США, і саме тому він ввів для них пільговий період та зробив знижку, ЄС також встиг впровадити контрзаходи.
Так, 9 квітня, в ЄС проголосували за введення 10-25% мит на низку «вироблених у США» товарів: сої, птиці, рису, деревини, мотоциклів тощо, на суму понад 20 мільярдів євро.
Водночас ЄС Європейський Союз, наголошує, що готовий призупинити свої митні збори «у будь-який час» у разі «справедливої ​​та збалансованої» угоди з Вашингтоном.

Проти контрзаходів виступила лише Угорщина.
показать весь комментарий
10.04.2025 08:18 Ответить
Дебіл!!!
показать весь комментарий
10.04.2025 08:20 Ответить
Не кажи гоп поки не перескочив.Може бути таке що захочеш перднуть,а воно всрався.Тим паче в твоєму віці.
показать весь комментарий
10.04.2025 08:20 Ответить
показать весь комментарий
10.04.2025 08:24 Ответить
Что ж ты, фрайер, сдал назад?
показать весь комментарий
10.04.2025 08:27 Ответить
Японія, П. Корея і Китай почали скидати американські бонди, от жовтий донні і заметушився.
показать весь комментарий
10.04.2025 09:45 Ответить
Що вже 2 мільярди щоденно вже не вигідно стало?
показать весь комментарий
10.04.2025 08:37 Ответить
так, люди трошки злякались від 100 відсоткових тарифів з обох сторін через день. Трохи запереживали що це може закінчитись 100000 відсотковим зі сторони Трампа та 1000000 відсотковим зі сторони Китаю. Трохи-трохи запереживали що а хто ж його це все буде зі свого гаманця платити якщо не спинити помаранчевого … президента. Якого ж самі і вибрали.
показать весь комментарий
10.04.2025 08:38 Ответить
Люди ЗЛЯКАЛИСЯ... Бо відчули "смердіж", яким потягло з штанів Трампа... І починають розуміть, що "нюхать" той смердіж їм прийдеться, ще довго після того, як Трампа приберуть з Овального кабінету, у "дурдом"...
показать весь комментарий
10.04.2025 08:44 Ответить
А ви знаєте основну причіну задньої передачі трампона
показать весь комментарий
10.04.2025 13:34 Ответить
Це у тебе "запитання", чи "ствердження"?
показать весь комментарий
10.04.2025 13:37 Ответить
Японія і Китай вчора, почали скидувати облігації Держ Козначєйства США, чув таке?
показать весь комментарий
10.04.2025 13:45 Ответить
І плюс торги на біржі, сьогодні піля падіння , акції взлетіли амер. А хтось про цей махер знав, ярди заробив, Трамп вже під статтю підпадає, використання службового положення в особистих цілях збагачення.
показать весь комментарий
10.04.2025 13:52 Ответить
Це і була головна причина введення і зупинки санкцій. Трамп і Ко просто захотіли додати пару мільярдів до кишені. Срати він хотів на світову економіку, підвищення цін для населення, союзників, бюджет та борги США, та і взагалі на країну. Усе: віджим портів у панамському каналі, анексія Гренландії, бажання віджати Канаду, поцілунки з Пу- має тільки одну ціль: особисте збагачення. Президентство - лише інструмент.
показать весь комментарий
11.04.2025 09:34 Ответить
Я задав питання... Відповіді не отримав...
показать весь комментарий
10.04.2025 14:15 Ответить
Я вважаю що відповів, а що не зрозуміло
показать весь комментарий
10.04.2025 14:46 Ответить
Roman Tok

А ви знаєте основну причіну задньої передачі трампона

Якщ ти забувся поставить знек запитання - це одне. Це "запитання"...
Якщо там повинна стоять крапка - то це "ствердження"...
Все просто...
показать весь комментарий
10.04.2025 14:55 Ответить
Відповідаю)) я не так гарно вчився, як ти, того і такі помилки.
показать весь комментарий
10.04.2025 14:58 Ответить
Буває...
показать весь комментарий
10.04.2025 15:22 Ответить
Я вибачаюсь, що вам написав, вважав на цікаву дискусію, але не вийшло, без фінасової азбуки це важко зрозуміти
показать весь комментарий
10.04.2025 14:51 Ответить
Трампу вже пред'явили підозру, в незаконному збагачені, таке пишуть.
показать весь комментарий
10.04.2025 15:06 Ответить
Не звертай уваги Трампушка, ти зможеш!

Просто наляканих людей треба десь переселити.
показать весь комментарий
10.04.2025 08:50 Ответить
А як на вашу думку, панове, мало би виглядати відлучення китайських варварів від годування власними штатівськими грудьми , враховуючи розуміння їхніх природніх ворожих намірів до того, хто вигодував? От як? Якось по-іншому?
показать весь комментарий
10.04.2025 09:07 Ответить
Пане президенте, прокиньтесь, ви обісралися!

А я і не сплю.
показать весь комментарий
10.04.2025 09:07 Ответить
їбанько+ деменція прогресує в сторону збочення ( хоче щоб йому цілували дупу)
показать весь комментарий
10.04.2025 09:35 Ответить
Крізь стіну пройду, а люди не зможуть пройти . Опустив своїх друзяк та цілувальників на серйозне бабло, і ще паскуда кочевряжиться - це люди просто панікують, бо їм не дано мене зрозуміти.
показать весь комментарий
10.04.2025 09:44 Ответить
Скоро на самому Фоксі заволають - у нашого Донні кукуха поїхала, потрібно щось робити.
показать весь комментарий
10.04.2025 09:45 Ответить
Трампуша забалакав про митні угоди, а це помітний прогрес, принаймні можна самовтішати себе що можливо "тарифи" знизять до нуля.
показать весь комментарий
10.04.2025 10:06 Ответить
Що той бовдур може роз`яснити, хiба що до нього прислухаються мешканцi палати Nо 6.
показать весь комментарий
10.04.2025 11:21 Ответить
За допомогою ШІ створили прикольний відео ролик. Називається "тарифне дефіле". Здається в Інстаграм воно є.. Подивіться, прикольне))
показать весь комментарий
10.04.2025 11:23 Ответить
Таке саме некомпетентне, як і наш наполєончік!
показать весь комментарий
10.04.2025 12:17 Ответить
оця вся таріфна муйня від андонія з Білого дому...дуже вдала тема ,підсунута кремлем , для чубатого ідіота ,світ ковбаситься ,на Україну нема часу зглянутися , 🤡 зеленський су* о, помалу здає теріторію кремлю ,по патрушевському проекту ...все як ху* ло прописав ...
показать весь комментарий
10.04.2025 13:11 Ответить
Засцал кучерявий!
показать весь комментарий
10.04.2025 13:27 Ответить
Люди зовсім нічого не розуміють, чого Трамп вклюв задню, Японія і Китай почали продавати облігації Держвного Козначєйства США, якби всі почали викидувати ці облігації, США банкрот