12288 посетителей онлайн

Российские нарративы преобладают в США. Трамп, как сильный президент, должен быть на стороне Украины, - Зеленский

трамп и путин

Сейчас российские нарративы преобладают в США.

Об этом президент Украины Владимир Зеленский рассказал в интервью CBS News, информирует Цензор.НЕТ.

"Я считаю, к сожалению, (что) российские нарративы преобладают в США", - сказал Зеленский.

"Как можно быть свидетелем наших потерь и наших страданий, понимать, что делают россияне, и все еще верить, что они - не агрессоры, что не они начинали эту войну? Это говорит об огромном влиянии информационной политики России на Америку, на политику США и политиков США", - добавил он.

"Президент Трамп, как сильный президент сильной страны, должен быть на стороне Украины. Я считаю неправильным то, что Америка хочет быть нейтральной", - резюмировал Зеленский.

Напомним, Зеленский также призвал Трампа приехать в Украину, прежде чем принимать решение о переговорах. Сам Трамп отреагировал на удар России по Сумах и заявил: "Это было ужасно. Мне сказали, что россияне допустили ошибку".

Топ комментарии
+5
бачиш зе!поц владімір, не пускають тебе та твою зе!шоблу в білий дім.
залишилось тільки те що вмієш: підлещуватися, плазувати, прогинатися.
вмикай тамаду, кончена нікчема.
показать весь комментарий
14.04.2025 09:08 Ответить
+4
показать весь комментарий
14.04.2025 09:10 Ответить
+3
буба уже как загнанный зверь мечется от предложить трампу комерческий интерес до пытатьс взывать к его чувству сострадания. Когда уже дойдет что Америка хочет завершить войну так как сових целей она достигла и дальше ничего не будет кроме медленного продвижения путлера с большими потерями. ничто не способно поменть их мнение когда все решения уже приняты
показать весь комментарий
14.04.2025 09:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Тим часом Трамп відкрив встановлении йому в Мара - а - Лаго бронзовии пам"ятник
показать весь комментарий
14.04.2025 09:03 Ответить
А міг би і позолочений поставити, гроші є
показать весь комментарий
14.04.2025 09:05 Ответить
Російські наративи переважають у США. Трамп, як сильний президент, МАВ БИ БУТИ на боці України,

Трамп відреагував на удар Росії по Сумах: Це було жахливо. Мені сказали, що росіяни припустилися помилки.

Трампу сказали, "що росіяни припустилися помилки". Неназваний адвокат Путіна і Білому дому сказав Трампу, "що росіяни припустилися помилки"?

Адвокату Путіна Траппу неназваний адвокат Путіна і Білому дому сказав Трампу, "що росіяни припустилися помилки"?

Суцільні Putin Fairstein-ери у Вашингтоні? У адвокатську контору Білий Дім не поступає об'єктивна інформація?

А якщо Путін у свої манері провокатора, заявить: це провокація Зеленського розбомбити центр Сум з метою дискредитувати миротворця Путіна ?


Трамп- "миротворець", напевно, дав Путіну "Добро!" !? Америка, Америка...
показать весь комментарий
14.04.2025 09:06 Ответить
бачиш зе!поц владімір, не пускають тебе та твою зе!шоблу в білий дім.
залишилось тільки те що вмієш: підлещуватися, плазувати, прогинатися.
вмикай тамаду, кончена нікчема.
показать весь комментарий
14.04.2025 09:08 Ответить
І де він тут підлещується чи плазує? В городі бузина... Заціпило?
показать весь комментарий
14.04.2025 09:29 Ответить
показать весь комментарий
14.04.2025 09:10 Ответить
Трамп - кривавий диктатор і зрадник України!
показать весь комментарий
14.04.2025 09:11 Ответить
Трамп не может быть зрадником Украины т.к. он ей точно ничего не должен
показать весь комментарий
14.04.2025 11:34 Ответить
Ну в первую очередь, как "сильный президент", он должен быть на стороне США... И если им будет выгодно, то они легко "предадут" какую-то там Украину и будут дальше дружить с рф. И плевать им, что ты считаешь...
показать весь комментарий
14.04.2025 09:12 Ответить
буба уже как загнанный зверь мечется от предложить трампу комерческий интерес до пытатьс взывать к его чувству сострадания. Когда уже дойдет что Америка хочет завершить войну так как сових целей она достигла и дальше ничего не будет кроме медленного продвижения путлера с большими потерями. ничто не способно поменть их мнение когда все решения уже приняты
показать весь комментарий
14.04.2025 09:14 Ответить
Все ви правильно кажете, пане президент, але робите все напаки завдяки нікчемному дипломатичному корпусу «оновленому» вашими указами.
показать весь комментарий
14.04.2025 09:17 Ответить
в нас дип корпус - це або ескортниці (в Болгарії), або корупціонери зловлені на хабарях і відправлені послами.
показать весь комментарий
14.04.2025 10:00 Ответить
Він і є на боці України.
Тільки сам зе всяко опирається перемир'ю і миру,бо тоді вибори і може опинитись поза бортом,а там - вся правда про його діяльність стане публічною.
показать весь комментарий
14.04.2025 09:27 Ответить
Російські наративи переважають у США

Презервативи.
Гандони!
показать весь комментарий
14.04.2025 09:31 Ответить
Трамп, як сильний президент


показать весь комментарий
14.04.2025 09:35 Ответить
Трамп, як сильний президент, має бути на боці України, - Зеленський.

Трампон - сильний президент? Так його всі посылають кобилі в трещину, навіть кабанчик Ин ще в прошлу каденцію.
показать весь комментарий
14.04.2025 09:37 Ответить
Якби ж то нейтральною… трамп і пуйло діють по спільному плану. Він у них єдиний- залякати людство, паралізувати його волю. Ділити світ за своїми хотілками.
показать весь комментарий
14.04.2025 09:47 Ответить
Кацапські наративи там переважають суто через кацапську ядерну зброю . На жаль - ***** вдалося таки залякати США .
Я більш ніж впевнений - американські політики все розуміють , і чудово розуміють хто винен у цій війні , але звіриний страх перед перспективою третьої світової війни - змушує їх закривати очі на очевидні речі , слухати наративи кацапські і ігнорувати наративи - українські , не помічати військових злочинів ***** , як от у Сумах , і нести відверту маячню , як постійно робить це трамп .
Крутий американський мачо з голлівудських фільмів , який в ім'я справедливості знищує по всьому світу терористів і диктаторів з яз , в реалі виявився жалюгідним сцикуном .
показать весь комментарий
14.04.2025 09:51 Ответить
А якісь українські наративи взагалі існують, крім скавчання? В слабких нема наративів, бо що? ми потужно попросимо ще зброї, чи ще фінанової допомоги?
Ось іран наклепав ракет, а головне наладив їх повний цикл виробництва глибоко під землею, зробив докуя зенітних систем, і під цим вже майже зробив ядерку - і вже є важилі впливу, з ними вже рахуються, і ніхто не вимага копалин чи територій.
показать весь комментарий
14.04.2025 09:57 Ответить
Сексологиню послом пошли.Хуже нє будєт