9324 посетителя онлайн

БМП с российскими штурмовиками взрывается на противотанковой мине. ВИДЕО

В сети опубликована видеозапись, на которой запечатлен взрыв на противотанковой мине российской БМП с штурмовиками.

Как сообщает Цензор.НЕТ, оккупанты как раз разворачивались в боевой строй, чтобы начать атаку на украинские позиции.

"Подрыв российской БМП с десантом на противотанковой мине при попытке штурма украинских позиций в Донецкой области. Каким образом один из членов экипажа смог выжить и убежать после такого взрыва - большая загадка", - отмечает в комментарии автор публикации.

Топ комментарии
+16
Хороший кацап - це дохлий кацап.
показать весь комментарий
14.04.2025 14:44 Ответить
+9
Ойойой! Там же русскіє мальчікі!😱
показать весь комментарий
14.04.2025 14:45 Ответить
+9
Живучі як таргани, після такого вибуху ще біжить.
показать весь комментарий
14.04.2025 14:47 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Хороший кацап - це дохлий кацап.
показать весь комментарий
14.04.2025 14:44 Ответить
Ойойой! Там же русскіє мальчікі!😱
показать весь комментарий
14.04.2025 14:45 Ответить
Яким чином один із членів екіпажу зміг вижити та втекти після такого вибуху - велика загадка", - зазначає у коментарі автор публікації.

А шо ж йому не вижити, коли він здриснув до вибуху?
Агуєть - "велика загадка"!

показать весь комментарий
14.04.2025 14:46 Ответить
вибух стався буквально в парі метрів від нього.... Йому пощастило що сотні осколків і залізяччя пролетіли повз з шаленою швидкістю.....
показать весь комментарий
14.04.2025 14:48 Ответить
ну в нього ж могло щось влучити після вибуху, уламки там якісь, але він виявився везучим..., треба сподіватися, що свої його доб'ють...
показать весь комментарий
14.04.2025 14:50 Ответить
Нічого ви не бачили! У нього всі ноги були кров"ю заюшені... Жовтою...
показать весь комментарий
14.04.2025 16:34 Ответить
Як раз в цьому і загадка! По-перше - чому від зіскочив з саме перед вибухом і побіг назад? По-друге - як йому вдалося вижити після такого вибуху, який був дуже близько від нього?
показать весь комментарий
14.04.2025 14:50 Ответить
Живучі як таргани, після такого вибуху ще біжить.
показать весь комментарий
14.04.2025 14:47 Ответить
Як вижив? Таке буває...
У Краматорську впав КАБ за 20 метрів від бабці і вижила, а автівкам гембель...
показать весь комментарий
14.04.2025 15:05 Ответить
ох і красотааааа-ляпотаааа!🤙
показать весь комментарий
14.04.2025 16:07 Ответить
Яка загадка???? Мєхвод, падла, як і завжди здриснуло!!!!
показать весь комментарий
14.04.2025 16:14 Ответить
Кацапського прусака не зачепило, добіг мерзота до посадки, напевно з поршнем в анусі....
показать весь комментарий
14.04.2025 16:33 Ответить
Епічно!! Сподіваюся що всі здохли там
показать весь комментарий
14.04.2025 17:13 Ответить
Щоб тому підару, що біг , відірвало яйця
показать весь комментарий
14.04.2025 18:29 Ответить
У кацапа хорошая чуйка, выпрыгнул за две секунды до взрыва. Надеюсь далеко он не убежал и уже стал хорошим.
показать весь комментарий
14.04.2025 18:35 Ответить
Курка без голови теж трохи по подвір'ю побігає, але кінець завжди один...