10608 посетителей онлайн

Рада поддержала продление военного положения и мобилизации до 6 августа (обновлено)

Рада продлила военное положение до 6 августа 2025 года

Верховная Рада Украины поддержала продление военного положения на 90 дней - до 6 августа 2025 года

Об этом сообщил нардеп Ярослав Железняк, передает Цензор.НЕТ.

Это было уже 15-е голосование за эту инициативу.

Решение поддержали 357 нардепов. Против - 1.

Рада продовжила воєнний стан до 6 серпня 2025 року

Также парламент поддержал продление всеобщей мобилизации до 6 августа.

346 нардепов – за, один – против и один воздержался.

Рада продовжила воєнний стан та мобілізацію до 6 серпня 2025 року

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что Зеленский предлагает продлить военное положение и мобилизацию на 90 дней.

Топ комментарии
+32
Яким чином перетворення країни у концтабір вирішить ці питання ?
показать весь комментарий
16.04.2025 11:17 Ответить
+20
Все тут доволі логічно - в сраці слуги народу та інші депутати мали той народ. Тільки власні інтереси

Скоріше за все - до кінця квітня нам оголосять про тимчасове припинення вогню-перемир'я -інший договорнячок. І тоді посполитим важко буде пояснити - для чого продовжувати військовий стан - та й кордони потрібно відкривати . .. І є загроза ,що буде дуже потужний потік бажаючих покинути країну-оплот свобід та демократії

А так ще на майже 4 місяці продовжать ВС - і депутати всіх партій зможуть докрасти недокрадене - а слуги зброду підготувати єлєхторат до потужних чесних виборів єдиного і незламного Сонцесяйного ЗЕ
показать весь комментарий
16.04.2025 11:19 Ответить
+19
А з поповненням гарантуєте, що ніколи не рухне?
показать весь комментарий
16.04.2025 11:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
і не буде видно черг.. бо тцк і поліцаї це бандити, агенти кремля, і диверсійні групи в тилу фронту, які успішно зірвали мобілізацію! а карт-бланш отримали від Найвеличнішого
роби висновки...якщо не бовдур
показать весь комментарий
17.04.2025 07:11 Ответить
откуда там 346 депутатов
показать весь комментарий
16.04.2025 12:07 Ответить
не розповідайте Гончаренку про патріотизм, він чудово знає багатьох "патріотів" за кордоном, вже три роки вони готуються вступити в бій проти росії, але все, що їм заважає, то мобілізація і "диктатура", бо вони хочуть бути добровольцями. От от ці вмотивовані воїни всіх порвуть на фронті. І очолить їх особисто Гончаренко
показать весь комментарий
16.04.2025 12:10 Ответить
з якого окопу пишеш, псевдик?
показать весь комментарий
17.04.2025 07:12 Ответить
Все, тепер 4 млн. резервістів+(екс)працівників силових органів, які 4-й рік "воюють" по тилах, точно потраплять на фронт і приступлять до виконання присяги по захисту Батьківщини від ворога.
показать весь комментарий
16.04.2025 12:17 Ответить
і всі підприємства всіх форм власності почнуть працювати на забезпечення потреб фронту, а не максимізацію прибутку.
показать весь комментарий
16.04.2025 12:28 Ответить
Лібор в агонії , за шашлики і завхоза нехоче відповідати
показать весь комментарий
16.04.2025 13:47 Ответить
Подовження воєнного стану = подовження царювання зеленої шобли, ось для кого війна, такі да, мать родна. Мерзота, яка готувала країну до здачі москалоті, тепер спокійно собі узурпує владу, безкарного мародерить мільярдами та царює, прикриваючись війною.
показать весь комментарий
16.04.2025 13:47 Ответить
Що дало би скасування військового стану ? Цікаво послухати.
показать весь комментарий
16.04.2025 14:04 Ответить
Ви краще ще раз прочитайте, де там написано про скасування?
показать весь комментарий
16.04.2025 14:11 Ответить
НЕподовження військового стану=його скасування, тому що він зараз існує, чи не так ?
показать весь комментарий
16.04.2025 14:17 Ответить
там українськми по білому написано що завдяки подовженню військового стану автоматично подовжується і влада зеленського і що йому це вигідно. І що одна з головних причин початку широкомасшьабної війни це дії зеленського по непідготовці країни до війни, саботування оборонки тощо. Там дана констатація факта. І жодного слова про скасування. Тепер зрозуміло?
показать весь комментарий
16.04.2025 14:23 Ответить
Ні, незрозуміло, до чого тут приплітання політичних гасел та особистої влади зеленського ? Якщо, судячи з кількості голосів-навіть опозиція проголосувала за подовження військового стану, а опозиції зеленський вже ж точно непотрібен ? Ще раз питання-що би дало Україні НЕподовження військового стану ?
показать весь комментарий
16.04.2025 14:50 Ответить
Вам вже відповіли. Ось тут 16.04.2025 14:23 Спробуйте прочитати ще раз. Якщо знов не зрозумієте, то спробуйте ще раз. Якщо знов не вийде то йдіть дивіться едЫнЫй шмарафон, там все набагато простіше для розуміння, всі задоволені Бонелохом-Боневтіком, всі на оптимізмі та позитиві, як ті веселі безтурботні барани, яким пообіцяли що поведуть їх на шашлик ...
показать весь комментарий
16.04.2025 15:46 Ответить
І де там відповідь, окрім бла-бла-бла ? Я завдав конкретне запитання-що саме отримала б Україна від того, якби військовий стан не продовжили ? Відповіді так і не побачив, тільки вивертання про зеленського. Коли відповіді закінчуються, починається про марафон і т.п. Дивно, що не про асфальт. Так от-подовження військового стану-це не голосування за подовження повноважень зеленського (які ВР, доречі, може голосуванням зняти). Це-за можливість України чинити спротив загарбнику.
показать весь комментарий
16.04.2025 16:01 Ответить
Спочатку ви не зрозуміли мій пост 16.04.2025 13:47 потім ви не зрозуміли додаткові роз"яснення щодо мого посту ось тут 16.04.2025 14:23 Щось вам ще пояснювати не бачу сенсу. Sapienti sat
показать весь комментарий
16.04.2025 16:15 Ответить
Тут зрозуміло тільки те, що ви відверто маніпулюєте. Голосування за військовий стан ви намагаєтесь видати голосуванням за подовження влади зеленського. Опозиція чому голосування підтримала ?
показать весь комментарий
16.04.2025 16:28 Ответить
Sapienti sat 16.04.2025 16:15
показать весь комментарий
16.04.2025 16:39 Ответить
Не треба ховатися за латинськими висловами, якщо нічого розумного по темі відповісти не можете.
показать весь комментарий
16.04.2025 16:48 Ответить
Можливість чинити спротив загарбнику дає закон про стан війни,згідно конституції України,при якому більшість повноважень в керуванні країною переходе військовим,і при якому захищати країну доведеться усім,і депутатам,і поліції,і прокурорам,і який ригозелені досі не прийняли,навіть не розробили,а військовий стан дає можливість і далі мородерити,грабувати буджет,оставатись при владі.
показать весь комментарий
17.04.2025 07:57 Ответить
Причина досрочного голосования одна: майские шашлычки на Мальдивах и Канарах.
Потом эти уроды не скоро соберут кворум.
показать весь комментарий
16.04.2025 14:12 Ответить
Також парламент https://t.me/yzheleznyak/12276 підтримав продовження загальної мобілізації до 6 серпня.

Ух ти, який несподіваний результат голосування) Цікаво було б подивитися на результати, якби зробити наступну ситуацію.
Той депутат, який проголосував за "продовження загальної мобілізації", також сам йде на фронт + вся його родина - 25 - 60. Ну це ж логічно, справедливо. Мотивація - захист своєї країни, Батьківщини, повернення кордонів 22, 14, 91, повний рагром московії...
Чи хтось проти?
показать весь комментарий
16.04.2025 15:04 Ответить
Вот ето поворот...
показать весь комментарий
16.04.2025 15:25 Ответить
Ішака такий сценарій цілком влаштовує. Принаймі до кінця року обкурене чмо буде ще вважатись президентом.
показать весь комментарий
16.04.2025 15:33 Ответить
Только поганая тварь во время войни ,враг ,может тявкать такое.
показать весь комментарий
16.04.2025 23:03 Ответить
не скавули, шавка запліснявіла..
показать весь комментарий
17.04.2025 06:29 Ответить
Пишіть людьською мовою,вашою свинособачою нічого не зрозуміло.Тількі погана,безмозгла тварина може гавкати сросійською,коли сросіяки вбивають Українців.
показать весь комментарий
17.04.2025 08:01 Ответить
pots-obisranets.
показать весь комментарий
17.04.2025 12:52 Ответить
Йому не вперше перевзуватися...
показать весь комментарий
16.04.2025 15:55 Ответить
Чому не видаляєте образи на Президента???Цензор ау!!!
показать весь комментарий
16.04.2025 16:18 Ответить
Подоляк, АУ, а те ти тут побачив образи Президента
показать весь комментарий
16.04.2025 17:59 Ответить
Ти звідки взялося,потомок нквд та доносчиків?
показать весь комментарий
17.04.2025 08:04 Ответить
Вислухаємо пропозиції від усіх всепропальщіків. Здатися, відмовитись від окупованих територій, чи все таки чинити спротив окупантам росіянам ?
показать весь комментарий
16.04.2025 22:15 Ответить
Чинити спротив окупантам росіянам, я вважаю це без варіантів, але... разом з тобою, з 95 кварталом, з дітками / родичами депутатів усіх рівнів, ОПою, ТЦКунами, мусорами......
Чи може це несправедливо? Невже це пропозиція від "всепропальщіка"?
показать весь комментарий
16.04.2025 22:26 Ответить
Мабуть всі вже знають , що " продовжувать" воєнний стан - неможливо по Конституції. Його можно ввести. , чи припинити. Тобто роблять ці нелигітимні органи і нелигітимний президент , що попало.
показать весь комментарий
17.04.2025 00:47 Ответить
і що по факту твої формальності змінюють? от напишуть в Закон, що можна "продовжувати".. і ти одразу видохнеш "фух..", заспокоїшься, і скажеш "все чинно"? ні? чи так?
то навіщо букви в реченнях тривожиш даремно???
показать весь комментарий
17.04.2025 06:32 Ответить
Це такий лох , як ти видохне і скаже "фууух", тому , що ніяких таких законів ти ніоли не побачишь з усіма підписами і нормальною печаткою. Це все тільки говорять для лохів. Тому: Служи дурачок - получишь значок.
показать весь комментарий
17.04.2025 07:00 Ответить
Страница 2 из 2